DRUKĀŠANA

Uzlabojiet uzņēmuma darbību ar izdrukām

Atklājiet, kā Canon MAXIFY un PIXMA MegaTank printeri ar savu ātrumu, uzticamību, daudzpusību un īpaši zemajām ekspluatācijas izmaksām var palīdzēt jūsu uzņēmumam attīstīties.
Sieviete sēž un strādā ar klēpjdatoru, un viņai blakus uz rakstāmgalda atrodas Canon MegaTank printeris.

Ikviena uzņēmuma piedāvājumam ir labi jāizskatās uz papīra. Neatkarīgi no tā, vai jūs strādājat birojā, mājās vai abējādi, Canon MAXIFY un PIXMA MegaTank printeri nodrošina veiktspēju, vienkāršu lietojamību un kvalitāti, kas jums nepieciešama lieliska izskata dokumentu un izdruku radīšanai ātrā un vienkāršā veidā. Turklāt atkārtoti uzpildāmās un ietilpīgās tintes tvertnes ietaupa laiku, naudu un pūles. Patiesībā daži no šiem printeriem var jums ietaupīt līdz pat 90% kopējo ekspluatācijas izmaksu salīdzinājumā ar parastajiem tintes strūklprinteriem un lāzerprinteriem, līdz ar to tie lieliski noder arī jūsu uzņēmuma peļņas rādītāju uzlabošanai.

Lūk, ko tie spēj piedāvāt un kā tos izmantot visefektīvāk, atsaucoties uz to cilvēku pieredzi, kuri šos printerus izmanto ikdienā savos uzņēmumos.

1. Ātrums un efektivitāte

Lietotājs tur rokā dzeltenas tintes pudeli gatavībā to ievietot Canon MegaTank printerī.

MAXIFY GX1050 ir ideāli piemērots hibrīda darba stila darbiniekiem, jo ir pietiekami kompakts un neaizņem daudz vietas mājas vidē, taču — pateicoties lielam drukas ātrumam un atkārtoti uzpildāmām un ietilpīgām tintes tvertnēm — tas spēj nodrošināt tādas pašas plaša spektra produktivitātes priekšrocības kā pārējie MAXIFY līnijas printeri.

Aians Skulions (Ian Scullion) no uzņēmuma Fasciato Architects savā rosīgajā birojā izmanto MAXIFY GX7050 printeri. Strādājot saspringtā grafikā, viņš novērtē lielo drukas ātrumu (24 att./min melnbaltajā režīmā un 15,5 att./min krāsu režīmā) un to, ka printeris vienā piegājienā var noskenēt abas dokumenta puses, ietaupot vērtīgo laiku. Arī iestatīšana bija ātra un vienkārša.

“Viss instalēšanas process aizņēma tikai 10–15 minūtes,” Aians saka. “Katra no četrām tintes pudelēm ir īpaši marķēta un apzīmēta ar krāsu, lai jūs fiziski nevarētu tinti ieliet nepareizā tvertnē. Pudeles nav jāsaspiež, un tinte automātiski pārstāj tecēt, kad tvertne ir pilna, līdz ar to nekas nenosmērējas.”

Vēl viens modelis, kas ir ideāli piemērots hibrīda darba stila darbiniekiem, ir Canon MAXIFY GX1050 — tas ir ārkārtīgi kompakts, viegli iestatāms un ērti izmantojams ar intuitīvi lietojamu un pielāgojmu krāsu skārienekrānu un daudzkrāsu LED statusa indikatoru. Vienā pudeļu komplektā ir pietiekami daudz tintes aptuveni 3000 lapu izdrukai krāsainajā režīmā,1 turklāt produktivitāti veicina lielais drukāšanas ātrums (līdz 15 att./min melnbaltajā režīmā un 10 att./min krāsainajā režīmā).2 Kompaktā 250 lokšņu papīra ievades kasete ir ierīkota printera pamatnē, un MAXIFY GX2050 printeriem ir arī 35 lokšņu automātiskā dokumentu padeve, lai varētu vienkāršāk skenēt un kopēt dokumentus ar vairākām lappusēm.

2. Zemas ekspluatācijas izmaksas

Lietotājs ievieto papīru Canon MAXIFY printera priekšējā kasetē.

MAXIFY GX7050 printerim ir divas 250 lokšņu papīra ievades kasetes pamatnē, kā arī aizmugurējā padeve un 50 lokšņu divpusējā automātiskā dokumentu padeve, kas vienā piegājienā var noskenēt abas dokumenta puses. Tas nozīmē mazāku laika patēriņu papīra maiņai paplātē vai dokumenta atkārtotai padevei, lai noskenētu tā otru pusi.

Skatoties kopējās produktivitātes līmenī, labs uzņēmuma printeris nav tikai ātrs un efektīvs. Jāņem vērā arī tā iegādes cena un ekspluatācijas izmaksas. “Mēs esam ļoti priecīgi, ka MAXIFY GX7050 printeris mums nodrošina tik lielu izmaksu samazinājumu,” Aians saka.

Canon Eiropas produktu speciālists Zubairs Rahims (Zubair Rahim), izskaidro zemās kopējās ekspluatācijas izmaksas tādiem printeriem kā MAXIFY GX7050 un MAXIFY GX6050. “Mēs tās sadalām, iegūstot vidējās izmaksas uz lappusi un kopējās izmaksas uzņēmumam uz aptuveni pieciem gadiem, ieskaitot paša printera un izlietojamo materiālu cenu. Šiem printeriem tās abas ir ļoti zemas. Varat sagaidīt, ka vidējie ietaupījumi būs līdz 90% no kopējām ekspluatācijas izmaksām, salīdzinot ar 10 populārākajiem lāzera un tintes strūklprinteriem.”

3. Drukas kvalitāte

Sieviete dokumenta izdrukā atzīmē tekstu ar marķieri, un viņai blakus uz rakstāmgalda atrodas Canon MegaTank printeris.

Tādu Canon MegaTank printeru kā MAXIFY GX2050 atkārtoti uzpildāmās un ietilpīgās tintes tvertnes nozīmē, ka nav jātērē tik daudz laika kasetņu pasūtīšanai. Pigmenta bāzes tintes nodrošina dokumentiem ilgtspējīgas kvalitātes druku, kas neizsmērējas un ir noturīga pret ūdeni un marķieriem.

Uzņēmuma veidoto dokumentu kvalitātei var būt ļoti svarīga loma, veidojot priekšstatu par šo uzņēmumu esošajiem un potenciālajiem klientiem. “Dažkārt iesniedzam pieteikumus balvām vai konkursiem, un mums patīk arī biroja vajadzībām drukāt attēlus uz dažādiem papīra veidiem,” saka Aians. “MAXIFY GX7050 drukas kvalitāte ir daudz labāka nekā citiem printeriem, ko izmantojām iepriekš.”

MAXIFY GX1050, MAXIFY GX2050, MAXIFY GX7050 un MAXIFY GX6050 printeros visām trim krāsām un melnajai krāsai tiek izmantotas pigmenta tintes. Pateicoties tam printeri spēj radīt teksta asumu un bagātīgas, košas krāsu grafikas ar neticami sīku detalizāciju, kuras rezultātā tiek saglabāts izskats pat vissīkākajiem fontiem, kas bieži vien tiek lietoti juridiskos dokumentos. Gan melnbaltie, gan krāsu dokumenti ir arī ļoti noturīgi pret izsmērēšanos, kas palīdz saglabāt augstas kvalitātes izskatu un ir noderīgi, kad vēlaties tekstā izmantot marķierus.

4. Ērtums un savienojamība

Vīrietis strādā pie rakstāmgalda arhitektu birojā, un fonā uz skapīša stāv Canon MAXIFY printeris.

Pateicoties Canon MegaTank printeru priekšējiem caurspīdīgajiem paneļiem, ir viegli kontrolēt tintes līmeni un savlaicīgi pasūtīt ekonomiskas nomaiņas tintes pudeles.

Lietotājs tur planšetdatoru, kura ekrānā redzama stabiņveida diagramma, un no Canon printera parādās šīs pašas diagrammas izdruka.

Premier Insurance izmanto Canon PRINT lietojumprogrammu, lai drukātu dokumentus no mobilā tālruņa vai planšetdatora savā printerī MAXIFY G6050, atrodoties gan birojā, gan ārpus tā.

Aniks Islams (Anik Islam) ir konstatējis, ka Canon MAXIFY G6050 ir lieliski piemērots uzņēmuma Premier Insurance rosīgajai uzņēmējdarbības videi. Printerim ir 350 lokšņu ietilpība, divpusēja papīra padeve un uzpildāmas tintes tvertnes liela apjoma drukāšanai — tas nozīmē, ka jāpatērē mazāk laika, lai uzpildītu papīru un atkārtoti pasūtītu tintes kasetnes.

Cita šo printeru priekšrocība ir iespēja strādāt ar visdažādākajiem materiāliem — no parastā papīra un kartēm līdz aploksnēm un fotopapīram. Tā kā labas zīmola pieredzes radīšanā uzņēmums daļēji balstās uz skaistiem, klientiem paredzētiem mārketinga materiāliem, Aniks ir konstatējis, ka iespējai ekonomiski drukāt šos materiālus uz vietas ir izšķiroša nozīme.

Uzņēmumam Premier Insurance būtiskas ir bijušas arī Canon MAXIFY un PIXMA printeru iespējas darbā ar mākoņpakalpojumiem. “Bieži vien mūsu klienti uz sanāksmēm ņem līdzi dokumentus. Ar Canon PRINT lietojumprogrammu tagad tos varu ātri ieskenēt, un tie tiek automātiski nosūtīti drukāšanai biroja otrā pusē, līdz ar to personāls uzreiz var sākt tos analizēt,” skaidro Aniks.

Daudziem Canon MAXIFY un PIXMA MegaTank printeriem ir krāsu skārienekrāni, kurus iespējams pielāgot, lai bieži atkārtotas darbības veiktu ar vienu pieskārienu uz ekrāna. Drukāšanai ar parasto papīru, speciālajiem materiāliem vai fotopapīru dažiem printeriem ir arī vairākas ievades kasetes un paplātes, lai nebūtu jātērē laiks un pūles papīra nomaiņai vienā paplātē.

5. Uz uzņēmējdarbību orientēts dizains

Vīrietis skatās uz karti savā rokā, un aiz viņa stāv krāsainu ziedu buķete un sānā — Canon printeris.

Daudzos uzņēmumos ļoti liela vērība tiek pievērsta atbildīgai attieksmei pret vidi. Lai gan Canon piedāvā ekonomiskus drukāšanas abonementu plānus dažiem saviem printeriem ar kasetni (dažādās valstīs pieejamība var atšķirties) kopā ar pārstrādes programmu izlietotajām kasetnēm, tomēr MegaTank printeru uzpildāmās tintes sistēma paceļ videi draudzīgo politiku jaunā līmenī.

Lietotājs tur foto izdruku, un citas foto izdrukas ir izklātas uz priekšā esošā galda, uz kura atrodas arī ziedu kompozīcijas.

Forever Rose katrai nosūtītajai dāvanai pievieno personisku fotogrāfiju, un šim attēlam jābūt visaugstākajā kvalitātē. Uzņēmumā ir konstatēts, ka Canon MAXIFY G6040 atbilst nepieciešamajam standartam, jo spēj nodrošināt lielu drukas apjomu par zemāku cenu nekā lāzerdrukai.

Forever Rose ir personalizētu dāvanu uzņēmums, kas atrodas Dubaijā. Tā īpašnieks Ebrahīms Al Samadi (Ebraheem Al Samadi) secināja, ka Canon MAXIFY G6040 printeris ir risinājums uzņēmuma vajadzībai pēc pastāvīgi uzticamas iespējas veikt lielapjoma drukāšanu, vienlaikus samazinot drukāšanas izmaksas. “Esam novērojuši ievērojamu izmaksu ietaupījumu salīdzinājumā ar lāzerdrukāšanu, ko izmantojām iepriekš,” viņš saka.

“Mēs drukājam katru dienu,” piebilst Asims Huseins (Asim Hussain), uzņēmuma starptautiskais komercdirektors. “Un liela apjoma drukāšana par pieņemamu cenu bija galvenais apsvērums, izvēloties Canon MegaTank printeri.”

Ekonomiskais izdevīgums ir tikai puse no stāsta. PIXMA G6040 augstās kvalitātes rezultāti apmierināja uzņēmuma vajadzības, jo tā klienti sagaida izcilību dāvanu pasniegšanā. Tā kā PIXMA G6040 augstās kvalitātes krāsu bāzes tintes ļauj panākt brīnišķīgi vienmērīgas un dabiskas fotogrāfiju izdrukas, tagad Forever Rose klienti nosūtāmajai dāvanai var pievienot nevainojami izdrukātu personisko fotogrāfiju.

Papildu ērtībai Canon mazo uzņēmumu drukāšanas centrā (Canon Small Business Print Hub) ir pieejams daudz fona informācijas un gadījumu izpētes, kur smelties idejas tam, kā pasniegt savu ziņojumu drukātā veidā. Turklāt rīks Canon PosterArtist piedāvā tūkstošiem pielāgojamu dizainu, lai jūs ātri un uz vietas varētu izveidot profesionālus plakātus, reklāmkarogus un skrejlapas.

Uz rakstāmgalda stāv Canon MegaTank printeris ar dažām nomaiņas tintes pudelēm un datora ekrāns, aiz kura atrodas galda lampa.

Papildus pielāgojamam 2,7 collu skārienekrānam MAXIFY GX1050 un MAXIFY GX2050 printeriem ir jauns LED statusa indikators ar krāsas maiņas funkciju, kas atvieglo drukas procesa pārbaudi. Šie printeri ir arī saderīgi ar mākoņpakalpojumiem, un jūs varat drukāt un skenēt tieši no Android un iOS viedtālruņiem un planšetdatoriem, izmantojot Canon PRINT lietojumprogrammu.

Canon MAXIFY un PIXMA MegaTank printeri nodrošina augstākās kvalitātes izdrukas un lielu drukas ātrumu, saglabājot zemas ekspluatācijas izmaksas. Rezultātā šie printeri var uzlabot produktivitāti un palielināt jūsu uzņēmuma peļņu un efektivitāti.

Matthew Richards & Paul Fitzpatrick
 1. *Lappušu drukas ražība ir vērtība, kas tiek aprēķināta, pamatojoties uz Canon īpašo pārbaudes metodi, izmantojot ISO/IEC 24712 diagrammu un nepārtrauktas drukas simulāciju ar nomaiņu pēc sākotnējās iestatīšanas.
 2. A4 dokumenta drukas laiks uz parasta papīra noteikts, ņemot vērā standarta ISO/IEC 24734 biroja kategorijas pārbaudes vidējos rādītājus.

Saistītie produkti

Saistītie raksti

 • DRUKĀŠANAS PADOMI

  Kā drukāt droši

  Astoņi veidi, kā izmantot Canon printera drošības funkcijas, lai nodrošinātu drošu drukāšanu.

 • DRUKĀŠANA

  Labākie printeri mājas birojam

  Padariet darbu mājās pavisam ērtu ar Canon PIXMA un MAXIFY printeriem.

 • DRUKĀŠANA

  Canon PosterArtist

  Ātri, vienkārši un bez maksas izveidojiet profesionālu plakātu dizainu.

 • DRUKĀŠANA

  Tintes strūklprinteris vai lāzerprinteris — kurš jums ir piemērotāks?

  Atklājiet, ar ko atšķiras Canon tintes strūklprinteri no lāzerprinteriem, un uzziniet, kuri ir visatbilstošākie jūsu vajadzībām.