In a room filled with bouquets of flowers, a man holds a print he has made using a Canon PIXMA G6040 that can be seen on the table in front of him.

DRUKĀŠANA

Atklājiet, kā Canon PIXMA G sērijas printeris var uzlabot jūsu uzņēmējdarbību.

Pielāgojami, ekonomiski izdevīgi un paredzēti, lai pastāvīgi nodrošinātu augstas kvalitātes izdrukas, — nav brīnums, ka Canon PIXMA G sērijas printeri palīdz attīstīties šiem trim uzņēmumiem. Vai jūsu uzņēmums būs nākamais?

Iedvesmošanas māksla

A child holds a Mini Professors certificate with his name on.
Bērni, kas piedalās Mini Professors dabaszinātņu nodarbībās, izmanto printeri Canon PIXMA G4510, lai drukātu visus materiālus, tostarp vārdu kartītes, uzlīmes un sertifikātus.

Uzņēmums: Mini Professors

Nozare: izglītība

Atrašanās vieta: Sentalbana un Hārpendena, Lielbritānija

Pakalpojumi: izklaidējošas, informatīvas dabaszinātņu nodarbības, kas paredzētas pirmsskolas vecuma bērniem

Tīmekļa vietne: www.miniprofessors.com/stalbans

Natašas Spinkas klienti ir vieni no visprasīgākajiem. Natašai pieder franšīzes uzņēmums Mini Professors, kas atrodas Sentalbanas un Hārpendenas apkaimē. Mini Professors piedāvā dabaszinātņu nodarbības, kas paredzētas tieši pirmsskolas vecuma bērniem, un drukātajiem materiāliem ir nozīmīga loma katrā nodarbībā. Pēc rūpīgas izpētes, kādu parasti veic pieredzējuši zinātnieki, Nataša izvēlējās Canon PIXMA G4510 printeri.

“Tas man sniedz iespēju piedāvāt bērniem dažādas aktivitātes katru nedēļu,” skaidro Nataša. “Eksperimentos nepieciešamas dažādas veidnes, uzlīmes un kartītes, un līdz šim printerim ir izdevies izdrukāt visus šos dažādos materiālus.”

Kompaktais Canon PIXMA G4510 viegli tiek galā ar Natašai nepieciešamo drukas apjomu. Priekšrocības sniedz arī tā bezvadu savienojums. “Es varu atrasties citā telpā, uzraugot savus bērnus, un joprojām varu drukāt materiālus no klēpjdatora,” viņa saka.

Nataša novērtē arī Canon PIXMA G4510 uzpildāmās tintes tvertnes, kas paredzētas liela apjoma drukāšanai. Tilpuma indikatora līnijas ļauj ērti redzēt, cik tintes ir palicis, bet uzpilde ir vienkārša un reta, turklāt atkritumos nonāk mazāks daudzums plastmasas.

Tāpat kā vienmēr, Canon PIXMA G4510 nodrošina arī augstu drukas kvalitāti. “Bērniem patīk saņemt sertifikātu nodarbības beigās," skaidro Nataša. “Ir lieliski, ka varu viņiem piedāvāt kaut ko, ar ko lepojos, un viņi to var lepni pielikt pie sienas savās mājās."

"Šis printeris ir uzticams, ekonomisks un patiešām vienkārši lietojams, turklāt tas izskatās lieliski."

Veiksmīgas nākotnes apdrošināšana

Saistīti raksti
Meet the PIXMA G650 and PIXMA G550

DRUKĀŠANA

Iepazīstieties ar printeriem PIXMA G650 un PIXMA G550

Atklājiet jaunās Canon MegaTank printeru paaudzes jaunās funkcijas.

A printer on a table next to pens, pencils and desk toys.

DRUKĀŠANAS IESPĒJAS

Atklājiet drukāšanas iespējas

Moderni printeri var izdarīt vairāk, nekā jūs, iespējams, sagaidāt. Uzziniet, kādas radošas darbības varat ar tiem veikt.

A Canon PIXMA printer on a desk in a home office.

DRUKĀŠANAS PADOMI

Labākais printeris mājas birojam

Padariet darbu mājās pavisam ērtu ar Canon PIXMA TR4650 printeri.

A man using the Canon PRINT app on a tablet to print a document of a bar graph on a Canon PIXMA G6050.
Premier Insurance izmanto Canon PRINT lietojumprogrammu, lai drukātu dokumentus no mobilā tālruņa vai planšetdatora savā printerī PIXMA G6050, atrodoties gan birojā, gan ārpus tā.

Uzņēmums: Premier Insurance

Nozare: apdrošināšana

Atrašanās vieta: Harova, Londona, Lielbritānija

Pakalpojumi: apdrošināšanas produktu pakete

Tīmekļa vietne: www.premier-insurance.net

Strauja izaugsme. Zvaigžņu iekarošana. Neatkarīgi no tā, kā vēlaties to dēvēt, Anika Islama ambīcijas saistībā ar uzņēmumu Premier Insurance, tam kļūstot par vienu no vadošajiem apdrošināšanas pakalpojumu starpniekiem Lielbritānijā, ir atkarīgas no uzņēmuma resursiem, kam jābūt salāgotiem ar pieprasījumu.

Uzņēmumam paplašinoties, Aniks meklēja jaunus drukas risinājumus. Veiksmīgam printerim vajadzēja nodrošināt augstu darba ražību, savienojamību, lielu drukāšanas apjomu un pielāgojamu darbību.”

“Kad iepazināmies ar Canon PIXMA G sēriju, šķita, ka tā varētu atrisināt visas mūsu problēmas,” skaidro Aniks.

The Canon PIXMA G6050 with four vivid ink bottles for the refillable ink tanks.
Printerī Canon PIXMA G6050 ir lielam drukāšanas apjomam paredzētas, uzpildāmas tintes tvertnes, līdz ar to jums būs mazāk laika jāpavada, pasūtot dārgas kasetnes.

Canon PIXMA G6050 ir lieliski piemērots uzņēmuma Premier Insurance rosīgajai uzņēmējdarbības videi. Printerim ir 350 lokšņu ietilpība, divpusēja papīra padeve un uzpildāmas tintes tvertnes liela apjoma drukāšanai — tas nozīmē, ka jāpatērē mazāk laika, lai uzpildītu papīru un atkārtoti pasūtītu dārgās tintes kasetnes. Tik tiešām — Canon MegaTank printeri, piemēram, Canon PIXMA G6050, var izdrukāt līdz 18 000 lappusēm tikai ar trīs melnās tintes pudelēm. “Uzņēmējdarbības administratīvā daļa ir pilnībā optimizēta,” saka Aniks.

Cita Canon PIXMA G6050 priekšrocība ir tā, ka ar to var strādāt ar visdažādākajiem materiāliem — no parastā papīra un kartītēm līdz aploksnēm un fotopapīram. Šādai uzņēmējdarbībai, kura daļēji balstās uz skaistiem, klientiem paredzētiem mārketinga materiāliem, kas sniedz teicamu iespaidu par zīmolu, ir izšķiroša iespēja uz vietas drukāt ekonomiski izdevīgus materiālus.

Canon PIXMA G6050 iespējas darbā ar mākoņpakalpojumiem uzņēmumam Premier Insurance ir tikpat nozīmīgas. “Bieži vien mūsu klienti uz sanāksmēm ņem līdzi dokumentus. Ar Canon PRINT lietojumprogrammu tagad tos varu ātri ieskenēt, un tie tiek automātiski nosūtīti drukāšanai biroja otrā pusē, līdz ar to personāls uzreiz var sākt tos analizēt,” skaidro Aniks.

"Arī tad, kad neesmu birojā, varu pārvaldīt printeri, izmantojot šo lietojumprogrammu. Tas ir pārsteidzoši."

Partnerības attīstīšana

A man holding a picture of a woman, with more sentimental photos laid out on a table.
Forever Rose katrai nosūtītajai dāvanai pievieno personisku fotogrāfiju, un šim attēlam jābūt visaugstākajā kvalitātē.

Uzņēmuma nosaukums: Forever Rose

Nozare: dāvanu pasniegšana

Atrašanās vieta: Dubaija, Apvienotie Arābu Emirāti

Pakalpojumi: personalizētu dāvanu pasniegšana

Tīmekļa vietne: www.MyForeverRose.com

Personalizētu dāvanu pasniegšanas biznesā, kur ekstravagantie, mūžīgie ziedi izskatās gluži vai pārdabiski, uzņēmuma Forever Rose drukāšanas izaicinājumi bija nepārprotami pasaulīgi. Sākumā nelielā uzņēmuma paplašināšanās visā pasaulē nozīmē to, ka tagad tajā strādā jau 500 cilvēku. Līdz ar to uzņēmuma vecā lāzerdrukas sistēma arvien vairāk ietekmēja darba ražību un arī peļņu.

Ar Canon PIXMA G6040 uzņēmuma Forever Rose īpašnieks Ebrahīms Al Samadi atrada risinājumu, apvienojot vajadzību pēc pastāvīgi uzticama, ražīga printera, ar kuru var samazināt drukāšanas izmaksas.

"Esam novērojuši ievērojamu izmaksu ietaupījumu, salīdzinot ar lāzertoneriem, ko izmantojām iepriekš, līdz ar to samazinājām izmaksas par 60–70%."

Canon PIXMA G6040 pievilcīgi zemās ekspluatācijas izmaksas balstās uz to, ka tam ir integrētas tintes tvertnes, kas paredzētas lielam drukāšanas apjomam. Šīm MegaTanks tvertnēm priekšpusē ir līmeņa indikatori, tās ir vienkārši uzpildīt, un to uzpilde jāveic retāk nekā printeriem ar kasetnēm. Dažās Forever Rose atrašanās vietās MegaTanks tvertnes nevajadzēja uzpildīt ilgāk nekā sešus mēnešus.

“Mēs drukājam katru dienu,” saka Asims Huseins, Starptautiskais komercdirektors. “Un liela apjoma drukāšana par pieņemamu cenu bija galvenais apsvērums, izvēloties Canon MegaTank printeri.”

Ekonomiskais izdevīgums ir tikai puse no stāsta. Canon PIXMA G6040 augstās kvalitātes rezultāti apmierināja uzņēmuma vajadzības, jo tā klienti sagaida pilnīgi perfektu dāvanu pasniegšanu. Tā kā Canon PIXMA G6040 augstās kvalitātes krāsu bāzes tinte ļauj panākt brīnišķīgi vienmērīgas un dabiskas fotogrāfiju izdrukas, tagad Forever Rose klienti, nosūtot dāvanu, var iekļaut nevainojami izdrukātu personisku fotogrāfiju. Tas ir vēl viens veids, kā Canon tehnoloģijas ļauj uzņēmumiem uzlabot savu piedāvājumu, atvieglot darbu un sniegt iedvesmu.

“Esmu lepns, sakot, ka Canon būs kopā ar mums šajā ceļojumā, veidojot vienu centrālo salonu katrā lielākajā pasaules pilsētā,” saka Ebrahīms.


Autors Pols Ficpatriks (Paul Fitzpatrick)

Saistīti produkti

Saistīti raksti

Gūstiet iedvesmu — tas ir galvenais noderīgu fotografēšanas padomu, pircēja ceļvežu un informatīvu interviju avots — viss, kas nepieciešams vislabākās kameras vai printera atrašanai un jaunāko radošo ideju īstenošanai.

Atpakaļ uz visiem stāstiem