Otrreizējā pārstrāde

Canon kasetņu pārstrādes programma

Vai zinājāt, ka Canon bija pirmais uzņēmums, kas ieviesa tonera kasetņu pārstrādes programmu jau 1990. gadā?
Canon Cartridge Recycling Programme

Par

Canon kasetņu pārstrādes programma nodrošina vienkāršu bezmaksas veidu, kā videi draudzīgi pārstrādāt tukšās Canon kasetnes.


Canon ir apņēmies īstenot politiku strādāt bez atkritumiem, kuri nonāk izgāztuvēs. Katrs atgrieztās kasetnes elements tiek izmantots atkārtoti vai pārstrādāts — tas var kļūt par jaunas kasetnes sastāvdaļu, izejmateriālu citās nozarēs vai fosilā kurināmā aizstājēju. Neviena kasetnes detaļa netiek sūtīta uz izgāztuvi.

Canon kasetņu pārstrādes programma visā pasaulē

Kasetņu pārstrāde

Mēs piedāvājam oriģinālo Canon toneru un tintes kasetņu bezmaksas pārstrādes programmu.

 • TONERA PRINTERI

  Canon tonera kasetņu pārstrāde

  Uzziniet vairāk par mūsu Canon tonera kasetņu vienkāršo bezmaksas otrreizējās pārstrāde programmu.

 • TINTES PRINTERI

  Canon tintes kasetņu pārstrāde

  Uzziniet vairāk par mūsu Canon tintes kasetņu vienkāršo bezmaksas otrreizējās pārstrāde programmu.

STĀSTS LĪDZ ŠIM BRĪDIM

Fakti un skaitļi

Uzņēmums Canon sniedz ieguldījumu aprites ekonomikā, piedāvājot tonera kasetņu pārstrādes programmu Francijas uzņēmumā Canon Bretagne, kā arī pārvaldot tintes kasetņu pārstrādi Vācijā.
Canon Camera

FAKTI UN SKAITĻI

Samazināts CO2 izmešu daudzums par vairāk nekā 435 000 tonnām

Mēs organizējam tonera kasetņu savākšanu 23 valstīs un reģionos (līdz 2021. gada beigām kopā savākts aptuveni 444 000 tonnu) pārstrādei četrās vietās Japānā, ASV, Eiropā un Ķīnā (pārstrāde tiek veikta tajā pašā reģionā, kurā produkts ir izlietots). Pateicoties mūsu tonera kasetņu pārstrādes iniciatīvām, līdz 2021. gadam esam spējuši samazināt jaunu resursu izmantošanu aptuveni 314 000 tonnu apmērā. Mēs arī piedāvājam unikālus tonera pudeļu un Canon profesionālās drukāšanas materiālu risinājumus.

FAKTI UN SKAITĻI

Tintes kasetņu pārstrāde darbojas 35 valstīs

Uzņēmums Canon vāc un pārstrādā izlietotās tintes kasetnes kopš 1996. gada. 2021. gada nogalē uzņēmuma Canon kasetņu savākšanas programma darbojās 35 valstīs un reģionos visā pasaulē, un līdz 2021. gada nogalei kopā savāktais kasetņu apjoms sasniedza 2616 tonnas.

Recycling
Image of fast moving water over rocks

FAKTI UN SKAITĻI

Atkarības no izejvielām samazināšana

Šo darbību rezultātā no 2008. gada līdz 2021. gadam no izlietotiem produktiem esam ieguvuši 42 413 tonnas plastmasas, kas pārstrādāta kā izejvielas, kā arī 33 619 tonnas produktu un detaļu tika tiešā veidā izmantots atkārtoti.

APBALVOJUMI

Esam lepni, ka esam saņēmuši šādus apbalvojumus:

 • 2021

  Nominēts Better Society apbalvojumam

  Apvienotās Karalistes lielākais ilgtspējības apbalvojums atzīst izcilību dažādās zaļās uzņēmējdarbības jomās

 • 2021

  Business Green Leaders CE apbalvojuma finālists

  Business Green Leaders CE apbalvojums tiek piešķirts uzņēmumiem, kas īsteno zaļās uzņēmējdarbības principus un izmanto tīrās tehnoloģijas ikdienas darbā

 • 2019

  Edie CE — finālists

  Edie ilgtspējības līderu apbalvojums ir lielākais un prestižākais ilgtspējības apbalvojums Apvienotajā Karalistē, kas godina izcilību dažādās zaļās uzņēmējdarbības jomās

Canon otrreizējās pārstrādes vēsture

Kasetņu pārstrādes vēsture

 • 1982–1992

  Pasaulē pirmā otrreizējās pārstrādes programma

  1982. gadā Canon laiž klajā pasaulē pirmos personālos kopētājus ar universālo kasetņu sistēmu. Pēc astoņiem gadiem 1990. gadā ASV, Japānā un Vācijā tiek palaista Canon tonera kasetņu pārstrādes programma. 1992. gadā Canon uzsāk noslēgta cikla plastmasas pārstrādi un iegūst Global Environmental Grand Prize apbalvojumu.

 • 1997–2002

  Otrreizējās pārstrādes programmas paplašināšana

  1997. gadā Canon uzsāk kasetņu pārstrādi Francijas uzņēmumā Canon Bretagne un pēc diviem gadiem — 1999. gadā — pārstrādes programma tiek palaista vēl trīs Eiropas valstīs. 2002. gadā Canon paplašina programmu — tā pieejama 10 Eiropas valstīs.

 • 2003–2009

  Kasetņu atgriešanas iespēju paplašināšana

  2003. gadā Canon panāk tonera kasetņu pārstrādi bez atkritumu nodošanas izgāztuvēs. 2008. gadā pārstrādes programma tiek paplašināta — tā pieejama 12 valstīs, un tiek palaista kasetņu atgriešanas procedūra tīmeklī. Tajā pašā gadā savākto kasetņu apjoms sasniedz 200 000 tonnu. Pēc gada — 2009. gadā — Somijā un Zviedrijā tiek palaista lielapjoma kasetņu pārstrāde.

 • 2011–2013

  Atgriezto kasetņu daudzums sasniedz 300 000 tonnas

  2011. gadā Eiropas valstu skaits, kurās Canon piedāvā tonera kasetņu pārstrādes programmu, palielinās līdz 18. Pēc gada — 2012. gadā — savākto tonera kasetņu apjoms sasniedz 300 000 tonnas. 2013. gadā Canon Bretagne ievieš pilnīgi jaunu materiālu pārstrādes procesu.