Otrreizējā pārstrāde

Canon kasetņu pārstrādes programma

Vai zinājāt, ka Canon bija pirmais uzņēmums, kas ieviesa tonera kasetņu pārstrādes programmu jau 1990. gadā?
Canon Cartridge Recycling Programme

Par

Canon kasetņu pārstrādes programma nodrošina vienkāršu bezmaksas veidu, kā videi draudzīgi pārstrādāt tukšās Canon kasetnes.


Canon ir apņēmies īstenot politiku strādāt bez atkritumiem, kuri nonāk izgāztuvēs. Katrs atgrieztās kasetnes elements tiek izmantots atkārtoti vai pārstrādāts — tas var kļūt par jaunas kasetnes sastāvdaļu, izejmateriālu citās nozarēs vai fosilā kurināmā aizstājēju. Neviena kasetnes detaļa netiek sūtīta uz izgāztuvi.

Canon kasetņu pārstrādes programma visā pasaulē

Kasetņu pārstrāde

Mēs piedāvājam oriģinālo Canon toneru un tintes kasetņu bezmaksas pārstrādes programmu.

STĀSTS LĪDZ ŠIM BRĪDIM

Fakti un skaitļi

Uzņēmums Canon sniedz ieguldījumu aprites ekonomikā, piedāvājot tonera kasetņu pārstrādes programmu Francijas uzņēmumā Canon Bretagne, kā arī pārvaldot tintes kasetņu pārstrādi Vācijā.
Canon Camera

FAKTI UN SKAITĻI

Samazināts CO2 izmešu daudzums par vairāk nekā 435 000 tonnām

Mēs organizējam tonera kasetņu savākšanu 23 valstīs un reģionos (līdz 2021. gada beigām kopā savākts aptuveni 444 000 tonnu) pārstrādei četrās vietās Japānā, ASV, Eiropā un Ķīnā (pārstrāde tiek veikta tajā pašā reģionā, kurā produkts ir izlietots). Pateicoties mūsu tonera kasetņu pārstrādes iniciatīvām, līdz 2021. gadam esam spējuši samazināt jaunu resursu izmantošanu aptuveni 314 000 tonnu apmērā. Mēs arī piedāvājam unikālus tonera pudeļu un Canon profesionālās drukāšanas materiālu risinājumus.

FAKTI UN SKAITĻI

Tintes kasetņu pārstrāde darbojas 35 valstīs

Uzņēmums Canon vāc un pārstrādā izlietotās tintes kasetnes kopš 1996. gada. 2021. gada nogalē uzņēmuma Canon kasetņu savākšanas programma darbojās 35 valstīs un reģionos visā pasaulē, un līdz 2021. gada nogalei kopā savāktais kasetņu apjoms sasniedza 2616 tonnas.

Recycling
Image of fast moving water over rocks

FAKTI UN SKAITĻI

Atkarības no izejvielām samazināšana

Šo darbību rezultātā no 2008. gada līdz 2021. gadam no izlietotiem produktiem esam ieguvuši 42 413 tonnas plastmasas, kas pārstrādāta kā izejvielas, kā arī 33 619 tonnas produktu un detaļu tika tiešā veidā izmantots atkārtoti.

APBALVOJUMI

Esam lepni, ka esam saņēmuši šādus apbalvojumus:

Canon otrreizējās pārstrādes vēsture

Kasetņu pārstrādes vēsture

Jūs varētu interesēt…