Kalkulatori

Essential calculators

Pamatfunkciju ierīču sērija

Pamatfunkciju ierīču sēriju, kuras radīšanu iedvesmoja tradicionālā Canon ierīču meistarība, raksturo vienkāršība, ilgtspējīga darbība un ērta lietošana. No kabatas izmēra personiskajiem portatīvajiem līdz lieliem modeļiem šie viedie, modernie un vieglie kalkulatori ir viegli lasāmi un lietojami. Lielisks sabiedrotais biznesa profesionāļiem.

Economical calculators

Ekonomisku ierīču sērija

Vienkārša kolekcija ar pārdomātu un ilgtspējīgu dizainu. Šiem vieglajiem modeļiem, kas paredzēti mājsaimniecībām un birojiem, ir izliekts dizains un liels paceļams LCD displejs, lai ērti varētu nolasīt skaitļus.

Scientific calculators

Zinātnisko ierīču sērija

Kompakti, taču jaudīgi — mūsu radītie zinātnē izmantojamie kalkulatori veic līdz 610 dažādām zinātniskām un statistiskām funkcijām. Lieliski piemēroti lietošanai profesionālā jomā, skolā un universitātē — tie piedāvā sarežģītu problēmu vienkāršu risinājumu, un tiem ir slaiks un viegls dizains.

Printing calculators

Drukāšanas ierīču sērija

Šie kalkulatori ietver ātru un izturīgu drukāšanas ierīci skaidrām izdrukām vienā vai divās krāsās. Ergonomiska tastatūra un liels displejs ērtam darbam ar kalkulatoru — tie ir lieliski piemēroti intensīvai lietošanai noslogotos birojos. Liels drukāšanas ātrums nodrošina produktīvu veiktspēju.

K Series

K sērija

K, kas apzīmē hromu, ir jaunākā Canon kalkulatoru sērija, kas akcentē krāsas un lietotāju dzīvesveidu. Papildus pamatfunkcijām K sērijas kalkulatori ir lielisks mājas vai biroja interjera elements, un tie izgatavoti, izmantojot Canon otrreizēji pārstrādātu produktu materiālus.

Iepriekšējo kalkulatoru meklēšana

Atrodiet vecāku modeļu tehniskos datus un informāciju par saderīgiem piederumiem mūsu produktu arhīva sadaļā.