Kalkulatori

Mūsu rokas un galda kalkulatoriem ar drukāšanas un zinātniskajām funkcijām ir moderns dizains, un tie var paveikt jebkuru uzdevumu. Mūsu kalkulatoru dizainu raksturo vienkāršība, stils un funkcijas. Vairāk nekā 55% no kalkulatoru klāsta ir daļēji izgatavoti no pārstrādātu Canon produktu materiāliem. Šāda rīcība atbalsta ilgtspējību un ļauj sabalansēt maksimāli modernu dizainu ar minimāliem zudumiem. Plašajā slaiko modeļu klāstā atradīsit dažādas ierīces, sākot no saules enerģijas modeļiem bez baterijām līdz antibakteriāliem taustiņiem. Turklāt ierīcēm ir līdzekļi un funkcijas, kas nodrošina ikdienas aprēķinu veikšanu.

Essential calculators

Pamatfunkciju ierīču sērija

Pamatfunkciju ierīču sēriju, kuras radīšanu iedvesmoja tradicionālā Canon ierīču meistarība, raksturo vienkāršība, ilgtspējīga darbība un ērta lietošana. No kabatas izmēra personiskajiem portatīvajiem līdz lieliem modeļiem šie viedie, modernie un vieglie kalkulatori ir viegli lasāmi un lietojami. Lielisks sabiedrotais biznesa profesionāļiem.

  Economical calculators

  Ekonomisku ierīču sērija

  Vienkārša kolekcija ar pārdomātu un ilgtspējīgu dizainu. Šiem vieglajiem modeļiem, kas paredzēti mājsaimniecībām un birojiem, ir izliekts dizains un liels paceļams LCD displejs, lai ērti varētu nolasīt skaitļus.

   Scientific calculators

   Zinātnisko ierīču sērija

   Kompakti, taču jaudīgi — mūsu radītie zinātnē izmantojamie kalkulatori veic līdz 610 dažādām zinātniskām un statistiskām funkcijām. Lieliski piemēroti lietošanai profesionālā jomā, skolā un universitātē — tie piedāvā sarežģītu problēmu vienkāršu risinājumu, un tiem ir slaiks un viegls dizains.

    Printing calculators

    Drukāšanas ierīču sērija

    Šie kalkulatori ietver ātru un izturīgu drukāšanas ierīci skaidrām izdrukām vienā vai divās krāsās. Ergonomiska tastatūra un liels displejs ērtam darbam ar kalkulatoru — tie ir lieliski piemēroti intensīvai lietošanai noslogotos birojos. Liels drukāšanas ātrums nodrošina produktīvu veiktspēju.

    K Series

    K sērija

    K, kas apzīmē hromu, ir jaunākā Canon kalkulatoru sērija, kas akcentē krāsas un lietotāju dzīvesveidu. Papildus pamatfunkcijām K sērijas kalkulatori ir lielisks mājas vai biroja interjera elements, un tie izgatavoti, izmantojot Canon otrreizēji pārstrādātu produktu materiālus.

    Iepriekšējo kalkulatoru meklēšana

    Atrodiet vecāku modeļu tehniskos datus un informāciju par saderīgiem piederumiem mūsu produktu arhīva sadaļā.