Canon AS-8

AS-8

Šim kompaktajam un elegantajam 8 ciparu rokas kalkulatoram ir raksturīgs smalks, izliekts dizains un par 360 grādiem uz augšu lokāms izturīgs vāks, tāpēc AS-8 ir ideāls kalkulators lietošanai gan birojā, gan darījumos, kad esat ceļā.

Iespējas

  • 8 ciparu rokas kalkulators
  • Kompakts un viegls ar izliektu formu
  • Augšējais un apakšējais ietvars ir izgatavoti no pārstrādātiem Canon materiāliem
  • Par 360 grādiem uz augšu lokāms izturīgs vāks
  • Liels šķidro kristālu displejs

Detalizēti par funkcijām

Canon AS-8 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Rokas kalkulators ar izliektu dizainu


Ņemiet līdzi 8 ciparu AS-8 rokas kalkulatoru, lai kurp jūs dotos, un jebkurā brīdī un vietā varēsit ātri veikt nepieciešamos aprēķinus. Izliektā forma ļauj kalkulatoram viegli iegult plaukstā, bet augšup lokāmo vāku varat pagriezt par 360 grādiem, tādējādi vienmēr aizsargājot kalkulatoru.

Sargāsim mūsu planētu


Kalkulatora AS-8 augšējais un apakšējais ietvars ir pilnībā izgatavots no pārstrādāta Canon kopētāju materiāla. Gala rezultātā iegūts videi draudzīgs kabatas kalkulators, kas palīdz saglabāt vērtīgos vides resursus.

Liels šķidro kristālu displejs


Neskatoties uz kalkulatora kompaktajiem izmēriem, šim rokas kalkulatoram ir liels šķidro kristālu displejs, tādēļ ātri varat lasīt visus displejā redzamos skaitļus. Ērts izkārtojums — vienkārša tastatūra ar lieliem, krāsu kodu apzīmētiem taustiņiem nodrošina vieglu un nekļūdīgu skaitļu ievadi.

Izstrādājuma specifikācija:

Uzziniet vairāk par Canon AS-8, tā funkcijām un iespējām.