Canon F-715SG

F-715SG

Uzlabotais zinātniskais kalkulators F-715SG ar lielu 2 rindu LCD displeju ir pieejams trīs krāsās. Tas daļēji ir izgatavots no pārstrādātiem Canon materiāliem, tāpēc tas ir videi draudzīgs kalkulators.

Ieguvumi

  • Liels 2 rindu LCD displejs
  • 250 funkciju un iezīmju
  • Iekšējais aprēķins — līdz 16 cipariem
  • Videi draudzīgs, jo aizmugurējā un izturīgā ietvara izgatavošanā izmantoti pārstrādāti Canon plastmasas materiāli
  • Uzticams dubults barošanas avots: saules enerģija un baterijas
  • Pieejams trīs krāsās

Detalizēti par funkcijām

Canon F-715SG — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Skaidrāka informācijas skatīšana lielā 2 rindu displejā


Lieliski piemērots mācībām, eksāmeniem vai mājasdarbu risināšanai — zinātniskajam kalkulatoram F-715SG ir ļoti liels LCD displejs ar 2 rindām. Ievadītie cipari tiek parādīti augšējā rinda, bet rezultāts — apakšējā. Tiek parādīta līdz pat 10 cipariem gara atbilde un divciparu kāpinātājs. Galvenajā displejā rakstzīmes ir 9,6x3,96 mm lielas, tāpēc acumirklī varat precīzi saskatīt rezultātus.

250 dažādu funkciju un iezīmju


Šis zinātniskais kalkulators ir vieds it visās niansēs — tas nodrošina visas pamatfunkcijas, kas studentiem nepieciešamas, apgūstot matemātiku un dabas zinātnes, tostarp vispārīgo matemātiku, trigonometriju, statistiku, fiziku un inženierzinātni. Lai atrisinātu sarežģītus uzdevumus, F-715SG piedāvā kopā 250 funkciju un iezīmju. Tā atmiņā var saglabāt un atsaukt līdz pat 17 aprēķiniem, tāpēc lietotāji var izmantot dažādus veidus un iespējas. Turklāt iekšējos aprēķinus var veikt, izmantojot 16 ciparus, kas ļauj iegūt precīzākus rezultātus.

Daļēji izgatavots no pārstrādātiem Canon materiāliem


Kalkulators F-715SG ir gan praktiskāks, gan videi draudzīgāks. Tas ir tāpēc, ka Canon kalkulatora aizmugurējais vāciņš un izturīgais vāciņš ir izgatavots no izmantotajiem plastmasas materiāliem. Šādi atkritumiem tiek dota otrā iespēja.

Uzticams dubults barošanas avots


Šo zinātnisko kalkulatoru var izmantot, darbinot to gan ar saules enerģiju, gan maināmu bateriju enerģiju, tāpēc lietotājiem, rēķinot eksāmena uzdevumus, tiek garantēta nepārtraukta darbība un divkārša pārliecība. Ja ir pietiekami labs apgaismojums, izmantojiet energoefektīvo saules enerģiju, taču, kad nepieciešams, pārslēdzieties uz bateriju enerģiju. Turklāt kalkulators F-715SG parāda arī savlaicīgus brīdinājumus, ja bateriju uzlādes līmenis ir zems. Ja kalkulatoru nelieto vai nepieskaras tam 7 minūtes, to izslēdz automātiskā izslēgšanas funkcija, lai taupītu bateriju enerģiju.

Elegantas trīs krāsu kombinācijas


Praktiskais un modernais kalkulators F-715SG ir pieejams melnā krāsā vai divās baltās krāsas kombinācijās — ar fuksīna vai zilu bulttaustiņu un izturīgo vāciņu. Ērti pārnēsājams, jo sver tikai 124 gramus. Izturīgais bīdāmais aizsargvāciņš pasargā tastatūru un displeja paneli no ikdienas sitieniem un triecieniem.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon F-715SG, tā funkcijām un iespējām.