Print app
alt text goes here

Canon

Print lietojumprogramma

Kontrolējiet darbu no viedierīces un vienkāršojiet drukāšanu, kopēšanu un skenēšanu

Lejupielādēt no App Store
Lejupielādēt no Google Play

Vienkāršs un vieds darbs

Izbaudiet vienkāršo savienošanu, lai ar Canon PRINT lietojumprogrammu drukātu no ierīces savās rokās. Bez piepūles drukājiet, kopējiet un skenējiet ar viedierīcēm, pārbaudiet printera statusu un izveidojiet savienojumu ar mākoni*, lai vēl elastīgāk kontrolētu darbības.

*Visas funkcijas nav pieejamas visiem produktiem.

Moderna un mobila

Canon PRINT lietojumprogrammu var lejupielādēt bez maksas, un tā ir lielisks kompanjons drukāšanai. Savienojiet viedtālruni vai planšetdatoru ar printeri, izmantojot Wi-Fi, iebūvētu piekļuves punktu vai Wi-Fi Direct, un esiet gatavs drukāšanai. Kontrolējiet arī apkopi – pārbaudiet printera statusu un tintes līmeni, kā arī veiciet apkopes darbus attāli no viedierīces.

Capture and create

Vienkārša skenēšana

Optimizējiet skenēšanu ar lietojumprogrammu. Skenējiet dokumentus un fotoattēlus, saglabājiet dažādos formātos un sūtiet tieši uz viedtālruni vai planšetdatoru. Skenētos materiālus varat nosūtīt arī tieši uz e-pastu vai varat izmantot PIXMA Cloud Link, lai tos augšupielādētu mākonī*.

*Skenēšana uz mākoņpakalpojumu un e-pastu ir pieejama tikai oriģinālās Canon tintes lietotājiem.

Simple scanning

Savienojums ar mākoņpakalpojumiem

Izdariet vairāk ar printeri un vienā mirklī savienojiet to ar mākoņpakalpojumu. Izmantojiet PIXMA Cloud Link sniegtās priekšrocības un nosūtiet skenētos materiālus vai izdrukas uz populāriem mākoņpakalpojumiem*, tostarp Dropbox, Google Drive un OneDrive, kā arī drukājiet no tiem. Varat arī izdrukāt iemīļotākos fotoattēlus tieši no sociālo tīklu kontiem, piemēram, Facebook un Instagram.

*Skenēšana uz mākoņpakalpojumu un e-pastu ir pieejama tikai oriģinālās Canon tintes lietotājiem.

Cloud connections

Izmantojiet viedtālruni kā skeneri

Izmantojiet Canon PRINT lietojumprogrammas funkciju uzņemšanai un kopēšanai ar viedtālruni, lai ātri un vienkārši iegūtu kopijas, izmantojot viedtālruņa kameru. Varat materiālus drukāt, saglabāt vai sūtīt pa e-pastu tieši no tālruņa.

Use your smartphone as a scanner

Canon PRINT lietojumprogrammas saderība

Canon PRINT lietojumprogrammu var izmantot ar lielāko daļu jaunākajiem PIXMA, MAXIFY un SELPHY printeru modeļiem, kam ir Wi-Fi funkcija. Šī lietojumprogramma ir pieejama gan iOS, gan Android ierīcēm un ir saderīga ar operētājsistēmas iOS 11.0 ~ 12.0 vai Android OS 4.4 ~ 9.0 versiju.

Atbalstītās valodas: angļu, franču, vācu, spāņu, itāļu, holandiešu, portugāļu, poļu, krievu, dāņu, somu, norvēģu, zviedru, čehu, turku.

Vadība jūsu rokās

Pārvērtiet viedierīci izsmalcinātā drukāšanas rīkā ar Canon lietojumprogrammām