Lenses for EOS M

Objektīvi EOS M kamerai

Pārnēsājami viegli objektīvi, kas paredzēti ekskluzīvai lietošanai ar EOS M kamerām.

Pielāgojas tik pat viegli, cik jūs

Ar mūsu EOS M bezspoguļu kamerām varat vienkārši mainīt objektīvus un iegūt atšķirīgu skatu. Varat izmantot ne tikai ekskluzīvo daudzpusīgu un kompaktu EF-M objektīvu klāstu, bet arī Canon stiprināšanas adapteri EF-EOS M, lai piekļūtu milzīgajam vairāk nekā 80 DSLR kameru EF-S un EF objektīvu klāstam, tostarp tādiem īpašiem objektīviem kā makro un zivs acs.

EOS M objektīva filtrs

Vai meklējat konkrētu RF objektīvu? Atsvaidziniet meklēšanu
Filtrēt pēc

EF-M 11-22mm f/4-5.6 IS STM

Īpaši plata leņķa tālummaiņas objektīvs ar attēlu stabilizatoru un STM tehnoloģiju — lieliski piemērots ainavu fotografēšanai un filmēšanai.

Uzziniet vairāk

EF-M 15-45mm f/3.5-6.3 IS STM

Viegls, kompakts tālummaiņas objektīvs ar attēlu stabilizatoru, kas ir ideāli piemērots visdažādākajām vajadzībām — no ainavām līdz portretiem.

Uzziniet vairāk

EF-M 18-150mm f/3.5-6.3 IS STM

Lielisks universāls objektīvs EOS M kamerai ar 4 pakāpju attēlu stabilizatoru un tehnoloģiju STM, lai uzņemtu tuvus un tālus objektus.

Uzziniet vairāk

EF-M 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM

Izdevīgs tālummaiņas objektīvs ar attēlu stabilizatoru un STM tehnoloģiju — ideāli piemērots visdažādākajām vajadzībām visiem EOS M kameru lietotājiem.

Uzziniet vairāk

EF-M 22mm f2 STM

Mazs un plakans objektīvs ar lielu f/2 diafragmas atvērumu — lieliski piemērots portretiem un vāja apgaismojuma apstākļiem.

Uzziniet vairāk

EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM

Kompakts makro objektīvs ar inovatīvu iebūvētu Macro Lite — lielisks, lai uzņemtu mazu objektu sarežģītas detaļas.

Uzziniet vairāk

Canon EF-M 32mm f/1.4 STM

Uzlabojiet savu bezspoguļa EOS kameru ar šo izcili augstas kvalitātes standarta objektīvu,

Uzziniet vairāk

EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM

Telefoto tālummaiņas objektīvs ar attēlu stabilizatoru un STM tehnoloģiju — perfekti piemērots, lai piekļūtu attāliem objektiem.

Uzziniet vairāk

Mount Adapter EF-EOS M

Izmantojot šo vieglo stiprinājuma adapteri, pievienojiet jebkuru EF objektīvu savai EOS M kamerai, nezaudējot ne kvalitāti, ne ātrumu.

Uzziniet vairāk

Canon piedāvātie objektīvi

Canon objektīvos ir apvienota meistarība un jaunākās optikas tehnoloģijas, lai nodrošinātu izcilas kvalitātes fotoattēlus un filmas. Izpētiet jaunākos portatīvos un vieglos platleņķa un telefoto objektīvus, kas saderīgi ar jūsu EOS M kameru.

Skatīt visus EF-M objektīvus

Vai nepieciešama palīdzība objektīva atrašanā?

Iemūžiniet to, ko mīlat, ar savu EOS kameru. Lai atrastu tieši jums piemērotu objektīvu, izmantojiet kādu no mūsu objektīvu meklēšanas rīkiem.

Jūs varētu interesēt...