Objektīvi EOS M kamerai

Pārnēsājami viegli objektīvi, kas paredzēti ekskluzīvai lietošanai ar EOS M kamerām.
Canon Camera

Pielāgojas tik pat viegli, cik jūs

Ar mūsu EOS M bezspoguļu kamerām varat vienkārši mainīt objektīvus un iegūt atšķirīgu skatu. Varat izmantot ne tikai ekskluzīvo daudzpusīgu un kompaktu EF-M objektīvu klāstu, bet arī Canon stiprināšanas adapteri EF-EOS M, lai piekļūtu milzīgajam vairāk nekā 80 DSLR kameru EF-S un EF objektīvu klāstam, tostarp tādiem īpašiem objektīviem kā makro un zivs acs.
 • VIEGLI UN ĒRTI PĀRVIETOJAMI

  EF-M objektīvi

  Pārnēsājami viegli objektīvi, kas paredzēti ekskluzīvai lietošanai ar EOS M kamerām. Šo objektīvu klāstā ir viss, sākot ar īpaši plata skata leņķa un telefoto tālummaiņas objektīviem un beidzot ar plāniem, plakaniem objektīviem, kas ļaus jums izpētīt savas radošās spējas.

 • Uzlabojiet savu objektīvu

  EOS M adapteris

  Varat izmantot vieglo Canon stiprinājuma adapteri EF-EOS M, lai piestiprinātu esošos EF un EF-S objektīvus EOS M kamerai, nodrošinot pilnīgu saderību un nezaudējot veiktspēju.

 • FIKSĒTS UN PIELĀGOJAMS

  EF objektīvi

  Milzīgs fiksēta fokusa garuma, tālummaiņas un īpaša pielietojuma objektīvu klāsts, piemēram, makro un zivs acs objektīvi, kas nodrošina izcilus attēlus ar DSLR kamerām. Var izmantot kopā ar EOS-M adapteri.

EOS M objektīva filtrs

7 Produkti

  7 Produkti

  Lietotie filtri

  7 / 7 rezultātus

  Canon piedāvātie objektīvi

  Canon objektīvos ir apvienota meistarība un jaunākās optikas tehnoloģijas, lai nodrošinātu izcilas kvalitātes fotoattēlus un filmas. Izpētiet jaunākos portatīvos un vieglos platleņķa un telefoto objektīvus, kas saderīgi ar jūsu EOS M kameru.

  Jūs varētu interesēt...

 • EOS M kameras

  DSLR kameras sniegums kompaktas APS-C bezspoguļu kameras korpusā.

 • Objektīvu meklēšanas rīks

  Objektīvu meklēšanas rīks iepazīstinās ar mūsu objektīvu klāstu un palīdzēs atrast jums un jūsu EOS kamerai lieliski piemērotu objektīvu.

 • Speedlite klāsts

  Regulējiet apgaismojumu uz kameras vai ārpus tās, izmantojot mūsu Speedlite klāsta zibspuldzes.

 • Visas kameras

  Atklājiet pilnu Canon kameru klāstu, sākot ar kompaktām digitālajām kamerām un beidzot ar jaudīgām un daudzfunkcionālām DSLR un bezspoguļu kamerām.

 • EOS DSLR kameras

  Mūsu EOS DSLR kameru klāsts sniegs jums izcilu attēlu kvalitāti neatkarīgi no pieredzes līmeņa.

 • EOS R sistēma

  EOS R sistēmas objektīva stiprinājums piedāvā lielākas radošās iespējas, lai notvertu ikkatru mirkli.

 • Naudas atmaksa par objektīviem

  Iegūstiet naudas atmaksu par saderīgiem objektīviem. Reģistrējiet savu izvēlēto kameru un objektīvu un saņemiet naudas atmaksu.