Objektīvi EOS M kamerai

Pārnēsājami viegli objektīvi, kas paredzēti ekskluzīvai lietošanai ar EOS M kamerām.
Canon Camera

Objektīvi EOS M kamerai

Pielāgojas tik pat viegli, cik jūs

Ar mūsu EOS M bezspoguļu kamerām varat vienkārši mainīt objektīvus un iegūt atšķirīgu skatu. Varat izmantot ne tikai ekskluzīvo daudzpusīgu un kompaktu EF-M objektīvu klāstu, bet arī Canon stiprināšanas adapteri EF-EOS M, lai piekļūtu milzīgajam vairāk nekā 80 DSLR kameru EF-S un EF objektīvu klāstam, tostarp tādiem īpašiem objektīviem kā makro un zivs acs.
 • VIEGLI UN ĒRTI PĀRVIETOJAMI

  EF-M objektīvi

  Pārnēsājami viegli objektīvi, kas paredzēti ekskluzīvai lietošanai ar EOS M kamerām. Šo objektīvu klāstā ir viss, sākot ar īpaši plata skata leņķa un telefoto tālummaiņas objektīviem un beidzot ar plāniem, plakaniem objektīviem, kas ļaus jums izpētīt savas radošās spējas.

 • Uzlabojiet savu objektīvu

  EOS M adapteris

  Varat izmantot vieglo Canon stiprinājuma adapteri EF-EOS M, lai piestiprinātu esošos EF un EF-S objektīvus EOS M kamerai, nodrošinot pilnīgu saderību un nezaudējot veiktspēju.

 • FIKSĒTS UN PIELĀGOJAMS

  EF objektīvi

  Milzīgs fiksēta fokusa garuma, tālummaiņas un īpaša pielietojuma objektīvu klāsts, piemēram, makro un zivs acs objektīvi, kas nodrošina izcilus attēlus ar DSLR kamerām. Var izmantot kopā ar EOS-M adapteri.

EOS M objektīva filtrs

9 Produkti

  9 Produkti

  Lietotie filtri

  9 / 9 rezultātus

  Canon piedāvātie objektīvi

  Canon objektīvos ir apvienota meistarība un jaunākās optikas tehnoloģijas, lai nodrošinātu izcilas kvalitātes fotoattēlus un filmas. Izpētiet jaunākos portatīvos un vieglos platleņķa un telefoto objektīvus, kas saderīgi ar jūsu EOS M kameru.

  • PIEKĻŪSTIET VĒL TUVĀK

   EF-M 55-200 mm f/4.5-6.3 IS STM

   Telefoto tālummaiņas objektīvs ar attēlu stabilizatoru un STM tehnoloģiju — perfekti piemērots, lai piekļūtu attāliem objektiem.

  • ĪPAŠI PLATA PRECIZITĀTE

   EF-M 11-22 mm f/4-5.6 IS STM

   Īpaši plata leņķa tālummaiņas objektīvs ar attēlu stabilizatoru un STM tehnoloģiju — lieliski piemērots ainavu fotografēšanai un filmēšanai.

  • DABISKA PERSPEKTĪVA

   EF-M 32mm f/1.4 STM

   Uzlabojiet savu bezspoguļa EOS kameru ar šo izcili augstas kvalitātes standarta objektīvu,

  • VĀJŠ APGAISMOJUMS UN PORTRETI

   EF-M 22 mm f/2 STM

   Mazs un plakans objektīvs ar lielu f/2 diafragmas atvērumu — lieliski piemērots portretiem un vāja apgaismojuma apstākļiem.

  Vai nepieciešama palīdzība objektīva atrašanā?

  Iemūžiniet to, ko mīlat, ar savu EOS kameru. Lai atrastu tieši jums piemērotu objektīvu, izmantojiet kādu no mūsu objektīvu meklēšanas rīkiem.

  • ĀTRĀ MEKLĒŠANA

   Vai nezināt, ar ko sākt? Sākt šeit

   Objektīvu meklēšanas rīks iesaka un ļauj salīdzināt Canon objektīvus, kas vislabāk atbilst jūsu interesēm, tostarp makro, portretu, ainavu, darbības vai ikdienas fotografēšanai. Tiks ieteikti objektīvi no visa preču klāsta, un tie tiks parādīti atbilstoši to atbilstībai un cenai.

  • EOS 5D Mark IV

   UZLABOTA MEKLĒŠANA

   Vai meklējat kaut ko konkrētu?

   Ievadiet konkrētas prasības uzlabotajā meklēšanā, lai atrastu savām vajadzībām atbilstošu objektīvu.

  Jūs varētu interesēt...