Canon EF-M 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM

EF-M 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM

Daudzpusīgs un ērti pārvietojams 18–55 mm tālummaiņas objektīvs ar EF-M stiprinājumu EOS M kamerai. Teicams risinājums fotoattēliem un video — uzņemiet izteiksmīgas ainavas, skaistus portretus un zibenīgu rīcību.

Ieguvumi

  • Daudzpusīgs 18–55 mm tālummaiņas objektīvs — lielisks sabiedrotais ikdienā
  • Ērti pārvietojiet ar EOS M kameru
  • Vienmērīga un klusa STM fokusēšana videoklipos
  • Dinamiskais attēla stabilizators vienmērīgiem video
  • Izcili asi attēli ar 4 pakāpju attēla stabilizatoru
  • Ātra automātiskā fokusēšana fotoattēlos ar iespēju jebkurā brīdī pārņemt manuālu vadību

Detalizēti par funkcijām

Canon EF-M 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Daudzpusīgs 18–55 mm tālummaiņas objektīvs — lielisks sabiedrotais ikdienā


Kvalitatīvs standarta tālummaiņas objektīvs, kas lieliski piemērots fotografēšanai ikdienā. EF-M 18-55 mm f/3,5-5,6 IS STM ļauj izmantot 18-55 mm fokusa diapazonu, tāpēc varat uzņemt visu, sākot no lieliskām ainavām līdz pat skaistiem portretiem, vienmērīgi saplūdušiem foniem un ātrai darbībai.

Ērti pārvietojiet ar EOS M kameru


Šim objektīvam, ko varat parocīgi ņemt līdzi ceļojumos, ir kompakts un viegls korpuss ar modernu alumīnija apdari un EF-M stiprinājumu, kas pieskaņots EOS M kamerai.

Vienmērīga un klusa STM fokusēšana videoklipos


Izmantojot Movie Servo AF, varat ērti uzņemt kvalitatīvus video ar nemainīgi asu fokusu. Objektīvs izmanto iekšējo fokusu un STM pārejas motora tehnoloģiju, lai video režīmā nodrošinātu klusu un nepārtrauktu fokusēšanu. Jūsu video būs raiti un bez nekādiem izplūdumiem.

Dinamiskais attēla stabilizators vienmērīgiem video


Varat aizmirst par kameras izkustēšanos, kad video uzņemat, ierīci turot rokās vai sekojot līdzi darbībai. EF-M 18-55 mm f/3,5-5,6 IS STM video režīmā izmanto dinamisko attēla stabilizatoru, lai novērstu griešanās un kratīšanās efektu. Līdz ar to varat iegūt vienmērīgus videoklipus.

Izcili asi attēli ar 4 pakāpju attēla stabilizatoru


EF-M 18-55 mm f/3,5-5,6 IS STM ļauj iegūt izcili asus fotoattēlus pat tad, ja fotografējat vājā apgaismojumā, kameru turot rokās. Objektīvā ir iebūvēta Canon četru pakāpju attēla stabilizatora tehnoloģija, kas samazina kratīšanās efektu un ļauj uzņemt teicamus kadrus pat vājā apgaismojumā bez manāmas attēla izplūduma palielināšanās.

Ātra automātiskā fokusēšana fotoattēlos ar iespēju jebkurā brīdī pārņemt manuālu vadību


Iemūžiniet mirkļa skaistumu fotoattēlā! To nodrošina ātrā un precīzā automātiskās fokusēšanas sistēma, kas, uzņemot fotoattēlus, automātiski ātri un precīzi fokusē. Turklāt jebkurā brīdī varat pārņemt manuālu vadību, lai pielāgotu fokusu, neaizverot automātiskās fokusēšanas režīmu.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF-M 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM, tā funkcijām un iespējām.

Related Products