Canon EF-M 11-22mm f/4-5.6 IS STM

EF-M 11-22mm f/4-5.6 IS STM

Uzņemiet izteiksmīgas ainavas ar šo īpaši platā leņķa 11–22 mm EF-M stiprinājuma tālummaiņas objektīvu. Kompaktas, vieglas un ērti pārnēsājamas EOS sistēmas kompaktkameras — teicamas kvalitātes fotoattēli un video.

Ieguvumi

  • Īpaši plats 11–22 mm EF-M tālummaiņas objektīvs
  • Kompakts, iebīdāms objektīva dizains
  • Vienmērīga un klusa STM fokusēšana videoklipos
  • Dinamiskais attēla stabilizators vienmērīgiem video
  • 3 pakāpju optiskais attēla stabilizators
  • Augsta attēlu kvalitāte
  • 0,15 m tuvas fokusēšanas attālums
  • Manuāls fokusa gredzens

Detalizēti par funkcijām

Canon EF-M 11-22mm f/4-5.6 IS STM — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Uzņemiet izteiksmīgas ainavas


Ar šo īpaši plata leņķa 11–22 mm tālummaiņas objektīvu, kas paredzēts EOS sistēmas kompaktkamerām, kadrā varēsit ietilpināt vēl vairāk, tāpēc katrā attēlā varēsit iemūžināt vairāk objektu. Iegūstiet skaistas ainavas, izteiksmīgus skatus telpās un glītus arhitektūras fotoattēlus.

Ērti pārnēsājama EOS sistēmas kompaktkamera


Ņemiet līdzi it visur — objektīvam ir kompakts un viegls dizains, un tas tiek ievilkts, ja netiek izmantots.

Vienmērīga un klusa STM fokusēšana videoklipos


Kvalitatīvu un vienmēr precīzi fokusētu video ierakstīšana ir ļoti vienkārša, ja izmantojat Movie Servo AF. Objektīvs izmanto STM pārejas motora tehnoloģiju, lai klusi un nepārtraukti fokusētu video režīmā, tāpēc video skaņa netiek traucēta fokusēšanas laikā. STM nodrošina arī vienmērīgu fokusa pāreju kvalitatīvai video uzņemšanai.

Dinamiskais attēla stabilizators vienmērīgiem video


Kameras izkustēšanās tiek dinamiski samazināta, kad video uzņemat, ierīci turot rokās vai sekojot līdzi darbībai. Dinamiskais attēla stabilizators var labot vēl lielāku kustību diapazonu, tāpēc video uzņemšana būs vienmērīgāka pārvietošanās laikā.

Asi attēli ar 3 pakāpju attēla stabilizatoru


EF-M 11–22 mm f/4–5,6 IS STM ļauj iegūt skaidrus fotoattēlus pat tad, ja fotografējat vājā apgaismojumā, kameru turot rokās. Objektīvam ir 3 pakāpju optiskais attēla stabilizators, kas samazina kameras kustības un ļauj uzņemt izcilus attēlus vājā apgaismojumā, turklāt kameras kustības tiek samazinātas visos apstākļos.

Lieliska attēlu kvalitāte


Precīza attēlu kvalitāte ar izteiktu kontrastu tiek nodrošināta pat vājā apgaismojumā. To garantē divi asfēriskie objektīvi un viens UD objektīvs. Objektīviem ir arī Super Spectra pārklājumi, kas palīdz nodrošināt precīzu krāsu līdzsvaru un augstu kontrastu, kā arī novērš mirgošanos un dubultošanos. Tieši tāpēc jebkurā apgaismojumā varat iegūt skaistus attēlus.

0,15 m tuvas fokusēšanas attālums


0,15 m fokusēšanas attālums ļauj piekļūt vēl tuvāk objektiem, lai iegūtu lieliskus tuvplānus un ainavas. Iestatiet fokusēšanas režīmu uz AF+MF un izmantojiet pilna laika manuālā fokusa apiešanas funkciju, lai fokusu varētu koriģēt, neaizverot AF režīmu.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF-M 11-22mm f/4-5.6 IS STM, tā funkcijām un iespējām.

Piemēru galerija

Skatīt galeriju

Related Products

Platleņķa objektīvi

Panāciet platāku skata leņķi un ietilpiniet kadrā vairāk ar mūsu platleņķa objektīvu klāstu.