Canon EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM

Canon-EF-M-28mm-f-3.5-Macro IS STM

Saderīgs ar visām EOS M sērijas kamerām

Iekļūstiet unikālajā makro pasaulē

Palieliniet objektos smalkas detaļas, izmantojot šo inovatīvo, kompakto makro objektīvu Canon EOS M sērijas kamerām. Ar pasaulē pirmo autofokusa objektīvu ar iebūvētu Macro Lite* varat apgaismot savu objektu. Izcils 1,2 reižu palielinājums nodrošina iespēju piekļūt tuvāk nekā jebkad agrāk.

EF-M 28 mm f/3.5 Macro IS STM ir lielisks objektīvs šādam lietojumam:

0%

  Pārņemiet gaismas kontroli

  Iebūvēta Macro Lite tehnoloģija

  Šis EF-M sērijas objektīvs ir aprīkots ar diviem iebūvētiem, kontrolējamiem LED (Macro Lite). Šī funkcija nodrošina papildu apgaismojumu objektīva priekšpusē, lai noņemtu nevajadzīgas ēnas, kuras bieži vien makro fotogrāfiju uzņemšanas laikā met pats fotogrāfs un viņa aprīkojums.

  Canon EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM

  Ar vienu pogas pieskārienu varat pārslēgt Macro Lite apgaismojumu labajā un kreisajā pusē, lai atrastu pareizo līdzsvaru un panāktu satriecošus, stilistiski skaistus attēlus, kurus citādi nevarētu izveidot. Lieliska izvēle, ja vēlaties uzņemt ziedu un ēdiena tuvplānus, kā arī mazus objektus ar smalkām detaļām, piemēram, juvelierizstrādājumus.

  0%

   Pārdomāta objektīva cilindra konstrukcija

   Lai varētu efektīvi izmantot visu pieejamo gaismu, EF-M 28 mm f/3.5 Macro IS STM ir izveidots ar saplūstošu cilindrveida objektīvu, kas samazina paša objektīva izraisīto ēnojumu. Tas arī nodrošina virsmas saskares punktus stabilai fotografēšanai, lai objektīvu varētu izmantot 53 grādu šaurā leņķī no virsmas, uz kuras objekts novietots. Saskares punkti kopā ar Macro Lite (ja nepieciešams) ļauj uzņemt detalizētus makro kadrus.

   EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM

   Piekļūstiet tuvāk nekā jebkad agrāk

   Objektīva EF-M 28 mm f/3.5 Macro IS STM patiesā palielinājuma attiecība ir 1:1, kas nozīmē, ka uzņemtais objekts attēlā tiek parādīts dabiskajā lielumā. Ja vēlaties izpētīt un palielināt objekta vissmalkākās detaļas, varat izmantot Super Macro režīmu. Ar izcilu 1,2 reižu palielinājumu varat palielināt objektu, lai tā lielums pārsniegtu dabisko. Ņemot vērā EOS M APS-C izmēra sensora apgriešanas koeficientu, tiek nodrošināts 35 mm līdzvērtīgs 1,92 reižu uzņemšanas palielinājums, tāpēc lietotāji var uzņemt ārkārtīgi smalkas detaļas, piemēram, dabisko augu dzīslojumu vai juvelierizstrādājumu dizaina detaļas. Arī ar Super Macro režīmu var piekļūt neticami tuvu (darba attālums 13 mm), kas ļauj izpētīt smalkus objektus.

   0%

    Uzņemiet vissmalkākās detaļas kustībā

    Izveidojot pārsteidzošus tuvplānus, apvienojot EF-M 28 mm f/3.5 Macro IS STM makro iespējas ar EOS M video funkcionalitāti.

    Ideāls ikdienas objektīvs

    Vienkārši pārnēsāt

    Kad pārvietojaties, objektīvs EF-M 28 mm f/3.5 Macro IS STM ar tā kompakto dizainu ir ideāli piemērots ikdienas piedzīvojumiem. Tam ir precīza optika un viegls (130 g) saliekams korpuss — EF-M 28 mm f/3.5 Macro IS STM ir lieliski piemērots ikdienas fotografēšanai, kā arī kā makro objektīvs. UD un asfērisko lēcu elementu iekļaušana nozīmē to, ka ar šo objektīvu attēlu kvalitāte necietīs.