Objektīvi EOS M kamerai

Canon EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM

Kompakts makro objektīvs ar inovatīvu iebūvētu Macro Lite — lielisks, lai uzņemtu mazu objektu sarežģītas detaļas.

Iekļūstiet unikālajā makro pasaulē

Palieliniet objektos smalkas detaļas, izmantojot šo inovatīvo, kompakto makro objektīvu Canon EOS M sērijas kamerām. Ar pasaulē pirmo autofokusa objektīvu ar iebūvētu Macro Lite* varat apgaismot savu objektu. Izcils 1,2 reižu palielinājums nodrošina iespēju piekļūt tuvāk nekā jebkad agrāk.

EF-M 28 mm f/3.5 Macro IS STM ir lielisks objektīvs šādam lietojumam:

 • Makro objektīvi

  Atklājiet mazos dabas noslēpumus. Palieliniet ziedu, kukaiņu, augļu un šķidru materiālu tekstūru un slēptās detaļas.

 • Ēdiens

  Krāšņi izceliet kārdinošas mērces, precīzi sagrieztu suši un pavārmākslas smalkumus. Uzņemiet garšīgas detaļas, kuras var gandrīz vai izgaršot.

 • Ceļojumi

  Ceļojumu fotografēšana nav paredzēta tikai pasaules apceļotājiem, bet ikvienam, kurš kaut kur devies. Ekskursiju, brīvdienu un nelielu atelpas brīžu impulsi nodrošina atmiņas, ko ir vērts saglabāt.

 • Portrets

  Lieliski piemērots, lai uztvertu draugu un ģimenes locekļu sejas izteiksmes, ideāli piemērots kāzām, pasākumiem un ballītēm.

Pārņemiet gaismas kontroli

Iebūvēta Macro Lite tehnoloģija
Šis EF-M sērijas objektīvs ir aprīkots ar diviem iebūvētiem, kontrolējamiem LED (Macro Lite). Šī funkcija nodrošina papildu apgaismojumu objektīva priekšpusē, lai noņemtu nevajadzīgas ēnas, kuras bieži vien makro fotogrāfiju uzņemšanas laikā met pats fotogrāfs un viņa aprīkojums.

Canon Camera
Ar vienu pogas pieskārienu varat pārslēgt Macro Lite apgaismojumu labajā un kreisajā pusē, lai atrastu pareizo līdzsvaru un panāktu satriecošus, stilistiski skaistus attēlus, kurus citādi nevarētu izveidot. Lieliska izvēle, ja vēlaties uzņemt ziedu un ēdiena tuvplānus, kā arī mazus objektus ar smalkām detaļām, piemēram, juvelierizstrādājumus.

Pārdomāta objektīva cilindra konstrukcija

Lai varētu efektīvi izmantot visu pieejamo gaismu, EF-M 28 mm f/3.5 Macro IS STM ir izveidots ar saplūstošu cilindrveida objektīvu, kas samazina paša objektīva izraisīto ēnojumu. Tas arī nodrošina virsmas saskares punktus stabilai fotografēšanai, lai objektīvu varētu izmantot 53 grādu šaurā leņķī no virsmas, uz kuras objekts novietots. Saskares punkti kopā ar Macro Lite (ja nepieciešams) ļauj uzņemt detalizētus makro kadrus.

Canon Camera

Piekļūstiet tuvāk nekā jebkad agrāk

Objektīva EF-M 28 mm f/3.5 Macro IS STM patiesā palielinājuma attiecība ir 1:1, kas nozīmē, ka uzņemtais objekts attēlā tiek parādīts dabiskajā lielumā. Ja vēlaties izpētīt un palielināt objekta vissmalkākās detaļas, varat izmantot Super Macro režīmu. Ar izcilu 1,2 reižu palielinājumu varat palielināt objektu, lai tā lielums pārsniegtu dabisko. Ņemot vērā EOS M APS-C izmēra sensora apgriešanas koeficientu, tiek nodrošināts 35 mm līdzvērtīgs 1,92 reižu uzņemšanas palielinājums, tāpēc lietotāji var uzņemt ārkārtīgi smalkas detaļas, piemēram, dabisko augu dzīslojumu vai juvelierizstrādājumu dizaina detaļas. Arī ar Super Macro režīmu var piekļūt neticami tuvu (darba attālums 13 mm), kas ļauj izpētīt smalkus objektus.

Uzņemiet vissmalkākās detaļas kustībā

Izveidojot pārsteidzošus tuvplānus, apvienojot EF-M 28 mm f/3.5 Macro IS STM makro iespējas ar EOS M video funkcionalitāti.

Ideāls ikdienas objektīvs

Vienkārši pārnēsāt
Kad pārvietojaties, objektīvs EF-M 28 mm f/3.5 Macro IS STM ar tā kompakto dizainu ir ideāli piemērots ikdienas piedzīvojumiem. Tam ir precīza optika un viegls (130 g) saliekams korpuss — EF-M 28 mm f/3.5 Macro IS STM ir lieliski piemērots ikdienas fotografēšanai, kā arī kā makro objektīvs. UD un asfērisko lēcu elementu iekļaušana nozīmē to, ka ar šo objektīvu attēlu kvalitāte necietīs.

Izcili asi attēli

Leņķveida kustība ir daudz izteiktāka makro fotogrāfijās, tāpēc makro fotogrāfijās parasti ir nepieciešams stabils trijkājis. Tomēr objektīvam EF-M 28 mm f/3.5 Macro IS STM ir īpaši izstrādāta tehnoloģija Hybrid Image Stabilizer, lai palīdzētu samazināt gan leņķveida, gan nobīdes kameras kustības. Sniedzot elastīgākas iespējas pielāgoties objekta kustībām vai pozīcijas maiņai, tiek nodrošināti asi attēli, uzņemot objektu makro fotoattēlus.
 • Ar funkciju Hybrid Image Stabilizer

 • Bez funkcijas Hybrid Image Stabilizer

Radiet daudz vairāk par makro fotogrāfijām

Ar funkcijām, kas ir īpaši izveidotas makro fotografēšanai, šis objektīvs ir arī pietiekami elastīgs lietošanai ikdienas fotografēšanā. Ar plašu atvērumu f/3.5 un 35 mm līdzvērtīgu fokusa garumu aptuveni 44,8 mm (bezspoguļu kameru apgriezt sensoru dēļ) varat uzņemt dažādus momentuzņēmumus ar dabisku skata leņķi un perspektīvu.

Apgaismojuma funkcijas

Šis ikdienā lietojamais objektīvs ir arī lieliski piemērots portretu fotografēšanai, jo īpaši ar tehnoloģiju Hybrid Image Stabilizer un plato 7 lapiņu apaļo atvērumu. Varat vienkārši iegūt portretu kadrus, kas piesaista uzmanību izvēlētām fokusētām detaļām, izceļot objektu uz brīnišķīgi izpludināta fona. Macro Lite varat arī izmantot, lai sava objekta acīs iedegtu dzirksti.

Vienmērīgas, stabilas filmas

Gandrīz nedzirdamā STM tehnoloģija (ar motoriņu, kas darbojas soli pa solim) objektīvā EF-M 28 mm f/3.5 Macro IS STM palīdz izveidot augstas kvalitātes filmas, nodrošinot vienmērīgu un klusu nepārtrauktu fokusēšanu. Tas ļauj uzņemt tikai apkārtējo skaņu bez fokusēšanas motoriņa trokšņa.

Canon Camera

Piemēru galerija

Saistītās papildierīces

 • Objektīvu piederumi

  Objektīva blende ES-22

  Objektīva blende aizsargā no gaismas staru iekļūšanas objektīvā, tādējādi novēršot atspīdumu fotogrāfijās. Šo īpašo objektīva blendi varat arī izmantot, lai piestiprinātu 43 mm filtrus savam objektīvam EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM. (Komplektācijā)
 • Objektīvu piederumi

  Objektīva maisiņš LP811

  Aizsargājošs mīkstais apvalks atsevišķiem EF objektīviem.
 • Objektīvu piederumi

  Objektīva vāciņš EF-M28

  Aizsargā objektīva priekšējo elementu. (Komplektācijā)
 • Objektīvu piederumi

  Lens Dust Cap EB

  Aizsargā Canon objektīvu, kad tas netiek izmantots.
 • Jums varētu patikt

  Četras objektīva EF-M 28 mm f/3.5 Macro IS STM alternatīvas, ko izvēlējušies mūsu objektīvu eksperti. Jums būs nepieciešams EF-EOS M stiprinājuma adapteris, lai šos objektīvus izmantotu ar EOS M sērijas kameru.

  1. *Maināmu automātiskas fokusēšanas objektīvu klāstā SLR vai bezspoguļu kamerām. Līdz 2016. gada maijam, pamatojoties uz Canon izpēti