Canon EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM

Canon-EF-M-28mm-f-3.5-Macro IS STM

Saderīgs ar visām EOS M sērijas kamerām

Iekļūstiet unikālajā makro pasaulē

Palieliniet objektos smalkas detaļas, izmantojot šo inovatīvo, kompakto makro objektīvu Canon EOS M sērijas kamerām. Ar pasaulē pirmo autofokusa objektīvu ar iebūvētu Macro Lite* varat apgaismot savu objektu. Izcils 1,2 reižu palielinājums nodrošina iespēju piekļūt tuvāk nekā jebkad agrāk.

EF-M 28 mm f/3.5 Macro IS STM ir lielisks objektīvs šādam lietojumam:

0%

  Pārņemiet gaismas kontroli

  Iebūvēta Macro Lite tehnoloģija

  Šis EF-M sērijas objektīvs ir aprīkots ar diviem iebūvētiem, kontrolējamiem LED (Macro Lite). Šī funkcija nodrošina papildu apgaismojumu objektīva priekšpusē, lai noņemtu nevajadzīgas ēnas, kuras bieži vien makro fotogrāfiju uzņemšanas laikā met pats fotogrāfs un viņa aprīkojums.

  Canon EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM

  Ar vienu pogas pieskārienu varat pārslēgt Macro Lite apgaismojumu labajā un kreisajā pusē, lai atrastu pareizo līdzsvaru un panāktu satriecošus, stilistiski skaistus attēlus, kurus citādi nevarētu izveidot. Lieliska izvēle, ja vēlaties uzņemt ziedu un ēdiena tuvplānus, kā arī mazus objektus ar smalkām detaļām, piemēram, juvelierizstrādājumus.

  0%

   Pārdomāta objektīva cilindra konstrukcija

   Lai varētu efektīvi izmantot visu pieejamo gaismu, EF-M 28 mm f/3.5 Macro IS STM ir izveidots ar saplūstošu cilindrveida objektīvu, kas samazina paša objektīva izraisīto ēnojumu. Tas arī nodrošina virsmas saskares punktus stabilai fotografēšanai, lai objektīvu varētu izmantot 53 grādu šaurā leņķī no virsmas, uz kuras objekts novietots. Saskares punkti kopā ar Macro Lite (ja nepieciešams) ļauj uzņemt detalizētus makro kadrus.

   EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM

   Piekļūstiet tuvāk nekā jebkad agrāk

   Objektīva EF-M 28 mm f/3.5 Macro IS STM patiesā palielinājuma attiecība ir 1:1, kas nozīmē, ka uzņemtais objekts attēlā tiek parādīts dabiskajā lielumā. Ja vēlaties izpētīt un palielināt objekta vissmalkākās detaļas, varat izmantot Super Macro režīmu. Ar izcilu 1,2 reižu palielinājumu varat palielināt objektu, lai tā lielums pārsniegtu dabisko. Ņemot vērā EOS M APS-C izmēra sensora apgriešanas koeficientu, tiek nodrošināts 35 mm līdzvērtīgs 1,92 reižu uzņemšanas palielinājums, tāpēc lietotāji var uzņemt ārkārtīgi smalkas detaļas, piemēram, dabisko augu dzīslojumu vai juvelierizstrādājumu dizaina detaļas. Arī ar Super Macro režīmu var piekļūt neticami tuvu (darba attālums 13 mm), kas ļauj izpētīt smalkus objektus.

   0%

    Uzņemiet vissmalkākās detaļas kustībā

    Izveidojot pārsteidzošus tuvplānus, apvienojot EF-M 28 mm f/3.5 Macro IS STM makro iespējas ar EOS M video funkcionalitāti.

    Ideāls ikdienas objektīvs

    Vienkārši pārnēsāt

    Kad pārvietojaties, objektīvs EF-M 28 mm f/3.5 Macro IS STM ar tā kompakto dizainu ir ideāli piemērots ikdienas piedzīvojumiem. Tam ir precīza optika un viegls (130 g) saliekams korpuss — EF-M 28 mm f/3.5 Macro IS STM ir lieliski piemērots ikdienas fotografēšanai, kā arī kā makro objektīvs. UD un asfērisko lēcu elementu iekļaušana nozīmē to, ka ar šo objektīvu attēlu kvalitāte necietīs.

    Izcili asi attēli

    Leņķveida kustība ir daudz izteiktāka makro fotogrāfijās, tāpēc makro fotogrāfijās parasti ir nepieciešams stabils trijkājis. Tomēr objektīvam EF-M 28 mm f/3.5 Macro IS STM ir īpaši izstrādāta tehnoloģija Hybrid Image Stabilizer, lai palīdzētu samazināt gan leņķveida, gan nobīdes kameras kustības. Sniedzot elastīgākas iespējas pielāgoties objekta kustībām vai pozīcijas maiņai, tiek nodrošināti asi attēli, uzņemot objektu makro fotoattēlus.

    EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM

    Ar funkciju Hybrid Image Stabilizer

    EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM

    Bez funkcijas Hybrid Image Stabilizer

    Radiet daudz vairāk par makro fotogrāfijām

    Ar funkcijām, kas ir īpaši izveidotas makro fotografēšanai, šis objektīvs ir arī pietiekami elastīgs lietošanai ikdienas fotografēšanā. Ar plašu atvērumu f/3.5 un 35 mm līdzvērtīgu fokusa garumu aptuveni 44,8 mm (bezspoguļu kameru apgriezt sensoru dēļ) varat uzņemt dažādus momentuzņēmumus ar dabisku skata leņķi un perspektīvu.

    EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM

    EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM

    Apgaismojuma funkcijas

    Šis ikdienā lietojamais objektīvs ir arī lieliski piemērots portretu fotografēšanai, jo īpaši ar tehnoloģiju Hybrid Image Stabilizer un plato 7 lapiņu apaļo atvērumu. Varat vienkārši iegūt portretu kadrus, kas piesaista uzmanību izvēlētām fokusētām detaļām, izceļot objektu uz brīnišķīgi izpludināta fona. Macro Lite varat arī izmantot, lai sava objekta acīs iedegtu dzirksti.

    EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM

    Vienmērīgas, stabilas filmas

    Gandrīz nedzirdamā STM tehnoloģija (ar motoriņu, kas darbojas soli pa solim) objektīvā EF-M 28 mm f/3.5 Macro IS STM palīdz izveidot augstas kvalitātes filmas, nodrošinot vienmērīgu un klusu nepārtrauktu fokusēšanu. Tas ļauj uzņemt tikai apkārtējo skaņu bez fokusēšanas motoriņa trokšņa.

    EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM

    Piemēru galerija

    Skatīt galeriju

    Specifikācijas

    Piederumi

    Atsauksmes

    Noklikšķiniet tālāk, lai atstātu atsauksmi par objektīvu EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM

    Jums varētu patikt

    Četras objektīva EF-M 28 mm f/3.5 Macro IS STM alternatīvas, ko izvēlējušies mūsu objektīvu eksperti. Jums būs nepieciešams EF-EOS M stiprinājuma adapteris, lai šos objektīvus izmantotu ar EOS M sērijas kameru.

    *Maināmu automātiskas fokusēšanas objektīvu klāstā SLR vai bezspoguļu kamerām. Līdz 2016. gada maijam, pamatojoties uz Canon izpēti