Objektīvi EOS M kamerai

Canon EF-M 18-150mm f/3.5-6.3 IS STM

Lielisks universāls objektīvs EOS M kamerai ar 4 pakāpju attēlu stabilizatoru un tehnoloģiju STM, lai uzņemtu tuvus un tālus objektus.

Objektīvs EF-M 18-150 mm F/3.5-6.3 IS STM ir lieliski piemērots tālāk norādītajam lietojumam.

Daudzpusīgs, tomēr jaudīgs

Iegūstiet plašu radošas uzņemšanas iespēju klāstu ar šo daudzpusīgo 18-150 mm objektīvu ar 8,3 reižu optisko tālummaiņu.

Lieliski piemērots EOS M kamerai

Kompakts komplekts, kas sver tikai 300 g un ir tikai 86,5 mm garš, — ērti paņemt līdzi jebkurā ceļojumā. Turklāt 55 mm filtri ļaus arī eksperimentēt ar krāsu un gaismu.

Canon Camera
Canon Camera

Asi attēli un vienmērīgas videofilmas

Pateicoties Canon 4 pakāpju attēlu stabilizētājam, uzņemiet īpaši asus fotoattēlus, kameru turot rokās vai vājā apgaismojumā.

Dinamisks attēla stabilizators

Ar dinamisko attēla stabilizatoru uzņemiet vienmērīgu materiālu pat pārvietojoties, jo tas efektīvi pretdarbojas, kad kamera izkustās vai notiek ritmiska kustība. Uzlaboto attēlu stabilizēšanu var arī izmantot, objektīvu EF-M 18-150 mm F/3.5-6.3 IS STM lietojot kopā ar saderīgām kamerām, kurām ir 5 asu digitālais stabilizators.

Izteiksmīgs fona izplūdums

7 lapiņu apļveida diafragmas atvērums ļauj uzņemt ar vienmērīgi izpludinātu fonu — lieliski piemērots, lai objektu izolētu no apkārtnes.

Piederumi

Rokas, kas tur Canon EOS R kameru un Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM objektīvu.

Vai varam jums palīdzēt izvēlēties nākamo objektīvu?

Objektīvu meklēšanas rīks iepazīstinās ar mūsu objektīvu klāstu un palīdzēs atrast jums un jūsu EOS kamerai lieliski piemērotu objektīvu.

Saistītie produkti