Canon EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM

EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM

Kompakts tālummaiņas objektīvs EOS-M kamerām, kas ļauj pietuvoties darbībai. Attēla stabilizators novērš izplūdumus, ko rada kameras izkustināšana. STM tehnoloģija nodrošina vienmērīgu un klusu fokusēšanu, uzņemot filmas.

Ieguvumi

  • Pietuvojieties tuvāk darbībai, izmantojot EOS-M kameru
  • Attēla stabilizators garantē asus attēlus
  • Kompakta ierīce, lai to paņemtu līdzi
  • Vienmērīga un klusa STM fokusēšana
  • Ātri koriģējumi, izmantojot manuālu fokusēšanas ripu
  • Lieliskas kvalitātes attēli — detalizēti kadri ar piesātinātām krāsām

Detalizēti par funkcijām

Canon EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Kompakts tālummaiņas objektīvs, kas ļauj pietuvoties vēl tuvāk.


Pietuvojieties darbībai, izmantojot EF-M 55-200 mm f/4.5-6.3 IS STM, kas ir speciāli paredzēts EOS-M kamerām. Tas lieliski papildina Canon EF-M 18-55 mm f/3.5-5.6 IS STM, tāpēc varat pietuvoties attāliem objektiem. Teicams risinājums savvaļas dzīvniekiem, sporta aktivitātēm un ceļojumiem.

Optiskais attēla stabilizators


Lai nodrošinātu asumu, EF-M 55-200 mm f/4.5-6.3 IS STM ir aprīkots ar attēla stabilizatoru, kas aizsargā pret izplūdumiem, ko rada nejaušas kustības uzņemšanas laikā (kameras izkustināšana). Aizslēga ātrums ir līdz 3,5 pakāpēm lēnāks nekā parasti, tāpēc pat vājā apgaismojumā kameru varat turēt rokās, kad uzņemat.

STM fokusēšanas tehnoloģija


Pārejas motora tehnoloģija sniedz ātru un precīzu fokusēšanu fotoattēlu uzņemšanas laikā, kā arī vienmērīgu un gandrīz nedzirdamu darbību video uzņemšanas laikā. Tā kā pārejas motora tehnoloģijas darbība ir tik raita un klusa, videoklipā nav nevēlama fokusēšanas trokšņa un traucējošu izmaiņu.

Teicamas kvalitātes attēli, ar ko lepoties


Izsmalcināti optikas materiāli nodrošina fotoattēlus ar asām detaļām, dinamisku kontrastu un piesātinātām krāsām. Pievērsiet uzmanību savam objektam, izolējot to uz vienmērīga fona bez fokusa.

Vienkārša fotografēšana


Manuālās fokusēšanas gredzens ļauj precīzi koriģēt fokusēšanu, lai to ātri un ērti izdarītu jebkurā brīdī. Tuvākais fokusēšanas attālums ir 1 metrs — lielisks izteiksmīgiem portretiem un detalizētiem tuvplāniem.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM, tā funkcijām un iespējām.

Related Products

Telefoto objektīvi

Aprīkoti ar palielinātu fokusa attālumu, kas ļauj piekļūt tuvāk objektam, neietekmējot ainu.