Canon EF-M 22mm f/2 STM

EF-M 22mm f/2 STM

22 mm platleņķa, plakanveida objektīvs ar EF-M stiprinājumu — lieliski piemērots izteiksmīgu ainavu un ikdienas kadru uzņemšanai ar EOS M ierīci. f/2,0 maksimālais atvērums garantē teicamus fotoattēlus un video pat vājā apgaismojumā.

Ieguvumi

  • 22 mm platleņķa objektīvs
  • Ērti pārvietojiet ar EOS M kameru
  • Teicams rezultāts vājā apgaismojumā ar f/2,0 atvērumu
  • Vienmērīga un klusa STM fokusēšana videoklipos
  • Asfēriskā objektīva elementu garantēta attēlu kvalitāte
  • Pievilcīgi foni bez fokusa

Detalizēti par funkcijām

Canon EF-M 22mm f/2 STM — ieskatieties un izpētiet sīkāk

22 mm platleņķa objektīvs diskrētām reportāžām


Šis 22 mm īpaši plānais un vieglais platleņķa, plakanveida objektīvs ar fiksētu fokusu EOS M ierīcei ir piemērots diskrētai fotografēšanai. Lielisks risinājums ikdienas reportāžām. Platais leņķis ļauj kadrā ietver plašāku skatu, tāpēc katrā attēlā varat iekļaut lielāku ainu, izveidojot skaistu ainavu vai neaizmirstamu grupas fotoattēlu.

Ērti pārvietojams risinājums ar EOS M


Šim parocīgi pārvietojamajam objektīvam ir īpaši plāns un viegls korpuss ar modernu alumīnija dizainu un EOS M ierīcei piemērots EF-M stiprinājums.

Teicams rezultāts vājā apgaismojumā ar f/2,0 atvērumu


EF-M 22 mm f/2 STM nodrošina nevainojamus rezultātus vājā apgaismojumā, jo tam ir f/2,0 plats maksimālais atvērums. Līdz ar to varat vakarā un naktī uzņemt dabiskus noskaņu fotoattēlus un video, neizmantojot zibspuldzi vai trijkāji. Izbaudiet uzņemšanas brīvību jebkādā apgaismojumā, kameru turot rokās.

Raita un klusa STM fokusēšana videoklipos


Kvalitatīvu un vienmēr precīzi fokusētu video ierakstīšana ir ļoti vienkārša, ja izmantojat Movie Servo AF. Objektīvs izmanto iekšējo fokusu un STM pārejas motora tehnoloģiju, lai video režīmā nodrošinātu klusu un nepārtrauktu fokusēšanu. Jūsu video būs raiti un bez izplūdumiem.

Asfēriskā objektīva elementu garantēta attēlu kvalitāte


Fotografējot pat vājā apgaismojumā, varēsit iegūt asus attēlus ar augstu kontrastu un bez kropļojumiem. To garantē asfēriskā objektīva elementi, kas attēlos labo sfēriskās novirzes. Objektīvam ir arī Super Spectra pārklājumi, kas palīdz nodrošināt precīzu krāsu līdzsvaru un augstu kontrastu, kā arī novērš mirgošanos un dubultošanos. Tieši tāpēc jebkurā apgaismojumā varat iegūt skaistus attēlus.

Pievilcīgi foni bez fokusa


Objektīvs EF-M 22 mm f/2 STM palīdz izveidot lieliskus profesionāla noformējuma attēlus ar neuzkrītošu fonu bez fokusa, palīdzot izcelt objektu un novēršot novirzes.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF-M 22mm f/2 STM, tā funkcijām un iespējām.

Related Products

Vai varam jums palīdzēt izvēlēties nākamo objektīvu?

Objektīvu meklēšanas rīks iepazīstinās ar mūsu objektīvu klāstu un palīdzēs atrast jums un jūsu EOS kamerai lieliski piemērotu objektīvu.

Platleņķa objektīvi

Panāciet platāku skata leņķi un ietilpiniet kadrā vairāk ar mūsu platleņķa objektīvu klāstu.