A man photographing a black male model in a studio with a laptop in front showing the picture in EOS Utility software.

PROGRAMMATŪRA

CANON EOS UTILITY

Vadiet EOS kameru attāli un ērti pārsūtiet failus ar bezmaksas Canon kameru programmatūru personālajiem un Mac datoriem.

Bezmaksas failu pārsūtīšanas un attālas uzņemšanas programmatūra EOS kamerām

Pārsūtiet attēlus un filmas uz personālo vai Mac datoru vai attāli vadiet kameru, uzņemot ar vada savienojumu. Izmantojiet USB vadu vai Wi-Fi savienojumu* attēlu pārsūtīšanai bez vadiem un attālai vadībai.

Pārvaldiet fotografēšanu

Izmantojiet kameru kā parasti, un, kamēr būs savienojums ar EOS Utility, uzņemtie attēli tiks automātiski pārsūtīti uz datoru, kameras atmiņas karti vai abiem. Ļaujiet klientam izvēlēties labākos attēlus jau uzņemšanas laikā.

A man photographing a black male model in a studio, a woman in red headscarf pointing at the laptop standing in the foreground showing the picture in EOS Utility software.
Laptop standing on a table in the garden showing a picture of a bird feeder and a bird in EOS Utility software. A camera on a tripod in the background facing into the garden.

Vadiet kameru attāli

Nodrošiniet perfektu kadrējumu ar tiešo skatu, izmantojot kadrēšanas režģus un kompozīcijas veidošanas rīkus. Vadiet kameru no datoru, kas savienots ar vadu vai bez vadiem,* — ideāli piemērots klusās dabas fotografēšanai studijā un sporta pasākumiem. EOS Utility ļauj arī aktivizēt intervāla taimera funkciju, lai iegūtu intervāla fotogrāfiju videoklipus.

Organizējiet pārsūtītos failus

Pārsūtītos attēlus var automātiski pārdēvēt un saglabāt mapītēs pēc uzņemšanas datuma, laika un citiem iestatījumiem, kas palīdz tos sakārtot. Varat arī attēliem pievienot vai mainīt metadatus un autortiesību informāciju.

A man creating a folder structure in EOS Utility software on a laptop. A camera is shown next to it on the table.
Laptop showing multiple pictures of the same black male model in EOS Utility software with DPP connected. A camera is next to the laptop on a table.

Pievienojiet pielāgotus attēlu stilus un savienojiet ar DPP

Reģistrējiet savā EOS kamerā lejupielādētos attēlu stilus, izveidojiet savas filmu simulācijas un krāsu profilus. EOS Utility ir arī vienkārši integrēt ar programmatūru Digital Photo Professional (DPP), panākot nevainojamu darbplūsmu.

Atjauniniet kameras iestatījumus un programmaparatūru

Atvieglojiet kameras iestatīšanu ar EOS Utility. Atjauniniet kameras iestatījumus, tostarp tīkla un ftp iestatījumus, sinhronizējiet laiku un datumu ar datoru un instalējiet programmaparatūras atjauninājumus savai kamerai un objektīvam.

A black man shown with camera in his hands in front of the laptop, updating firmware on the camera.
A laptop on a table with camera next to it. Camera screen is showing a picture of a black male model. Laptop screen is showing EOS Utility software with a selection of images of the same man.

Pārsūtiet attēlus un filmas no kameras

Izmantojiet EOS Utility, lai pārsūtītu attēlus un videoklipus no kameras uz personālo vai Mac datoru. Atlasiet konkrētus attēlus, visus attēlus vai tikai tos, kuri vēl nav pārsūtīti. Kopīgojiet attēlus ar citiem no attālas atrašanās vietas, lai uzreiz saņemtu atsauksmes.

*Detalizētu informāciju skatiet kameras rokasgrāmatā.

Pieejama Mac un Windows datoriem

Lejupielādēt Canon EOS Utility programmatūru

Saistīti raksti

Jūs varētu interesēt…