RAKSTS

Canon EOS-1D X Mark III: izveidojiet savienojumu

Canon EOS-1D X Mark III

Izveidojiet savienojumu ātri un vienkārši neatkarīgi no tā, vai lietojat sporta stadiona tīklu laukuma malā vai pārsūtāt stāstu ar savu viedtālruni no otra pasaules gala. Ar Canon EOS-1D X Mark III to izdarīt ir vienkāršāk nekā jebkad agrāk, ātrāk par konkurentiem nosūtot savus attēlus tur, kur tiem jābūt.

Bezvadu tīkls

Kamerai Canon EOS-1D X Mark III ir iebūvēts Wi-Fi, kas lieliski noder komunikācijai ar viedierīcēm un datoriem gan studijā, gan uz vietas.

Var izmantot viedtālruņus un planšetdatorus, kuros darbojas Camera Connect lietojumprogramma un Digital Photo Professional Express lietojumprogramma,* lai pārlūkotu, rediģētu, retušētu un pārsūtītu fotogrāfijas, kad atrodaties ceļā. Tie var darboties arī kā izsmalcinātas tālvadības pultis kamerai, ļaujot iekomponēt kadru ierīces ekrānā, kā arī mainīt kameras iestatījumus un uzņemt fotogrāfijas un filmas. Arī PC un Mac datori, kuros ir EOS Utility, var veikt šos uzdevumus.

Un, ja nepieciešams spēcīgāks bezvadu savienojums, ir iespēja iegādāties bezvadu adapteri WFT-E9, kas sniedz papildu iespējas un uzticamāku darbību tādās "digitāli pārslogotās" vietās kā futbola stadioni. Tas atbalsta MIMO 802.11ac standartu, kas izmanto gan 5 GHz, gan 2,4 GHz joslas komunikācijai no attāluma līdz 150 metriem, kā arī ļauj izveidot savienojumu ar drošiem SFTP serveriem.

*Nepieciešama viedierīce, kas aprīkota ar Bluetooth versiju 4.0 (vai jaunāku). Nepieciešams, lai viedierīcē darbotos operētājsistēma iOS 11.4 (vai jaunāka) vai Android 5.0 (vai jaunāka)

FTP pārsūtīšanas statusa displejs

Šajā displejā, ko pieprasīja ziņu un sporta fotogrāfi, kas attēlus sūta, izmantojot FTP, tiek parādīts, cik ilgs laiks nepieciešams attēlu nosūtīšanai. Tas fotogrāfiem sniedz iespēju pieņemt informētu lēmumu saistībā ar atlikušo laiku, lai pabeigtu pārsūtīšanu vai citur meklētu ātrāka savienojuma iespējas.

Ethernet savienojumi

Visā pasaulē svarīgos sporta pasākumos ir pieejams Ethernet vadu savienojums fotogrāfiem pie trasēm vai sporta laukumiem, lai tie varētu pārsūtīt attēlus uz ziņu aģentūrām uzreiz pēc to uzņemšanas. Šī iemesla dēļ mēs piešķīrām kamerai Canon EOS-1D X Mark III zibensātru Gigabit Ethernet ligzdu, lai datus varētu pārsūtīt divreiz ātrāk nekā ar kameru 1D X Mark II.

Savienojamības iestatījumi tagad ir sagrupēti atsevišķā izvēlnes cilnē. Tagad var saglabāt līdz 20 iepriekšējos iestatījumus savienojumiem, lai tos nekavējoties atsauktu, tīkla piekļuves un ftp servera informāciju glabājot atsevišķi, lai samazinātu laiku, kas nepieciešams jaunas vietas iestatīšanai. Aģentūras var pat elektroniski izplatīt savienojuma iestatījumus saviem fotogrāfiem, un tos var ielādēt kamerā ar atmiņas karti.

Ethernet savienojums tagad atbalsta drošus SFTP protokolus, kas novērš attēlu pārtveršanu.

Canon EOS-1D X Mark III


< Atpakaļ uz pārskatu par Canon EOS-1D X Mark III

Saistīti raksti