RAKSTS

Profesionāla filmu veidošana ar Canon EOS-1D X Mark III

Canon EOS-1D X Mark III

Radoši filmu veidotāji un vizuālu stāstu radītāji var izmantot kameru Canon EOS-1D X Mark III, lai uzņemtu pilnkadra 4K filmas ar 60 kadriem sekundē, ierakstītu materiālu pašā kamerā, izmantojot 10 bitu HEVC/H.265 kodeku ar Canon Log vai 12 bitu RAW režīmu, iegūstot paplašinātu dinamisko diapazonu un vienkāršu krāsu gradāciju rediģēšanas laikā.

4K ierakstīšana un 5.5K RAW režīms

Neatkarīgi no rediģēšanas darbplūsmas Canon EOS-1D X Mark III var uzņemt vispiemērotāko materiālu un sniedz iespēju iegūt jauna līmeņa attēlu kvalitāti un īstenot savas radošās idejas.

Uzņemiet ar "oversamplingu" DCI 4K/60p videoklipu pašā kamerā, izmantojot visu sensora* platumu, lai jūsu objektīvs redzētu to pašu, ko fotogrāfijās. Canon EOS-1D X Mark III var uzņemt ar 17:9 DCI vai 16:9 UHD malu attiecību un ierakstīt rezultātus, izmantojot H.264 kodeku vai 10 bitu H.265 kodeku ar Canon Log. Šādi uzņemts materiāls ar nolūku ir ar zemu kontrasta līmeni, lai pēcapstrādē būtu ērtāk veikt krāsu gradāciju.

Canon EOS-1D X Mark III

Canon EOS-1D X Mark III var ierakstīt arī 5.5K RAW videomateriālu pašas kameras CFexpress kartēs, sniedzot filmu veidotājam neredzētu attēla kvalitāti. Varat sagaidīt dabiskāku krāsu gradāciju un lielāku dinamisko diapazonu, ļaujot saskatīt detaļas izgaismotās un ēnainās vietās ar 12 pakāpju starpību.

Šos 5472 x 2886 pikseļu 12 bitu CRM failus var ierakstīt standarta vai saspiestos formātos un apstrādāt, izmantojot piedāvāto Digital Photo Pro programmatūru vai citu vadošo nelineārās rediģēšanas programmatūru. Canon EOS-1D X Mark III var arī vienlaicīgi ierakstīt 4K aizstājējfailu, ko var izmantot, lai paātrinātu rediģēšanas darbplūsmas.

Iespējama arī Full HD ierakstīšana ar Dual Pixel AF, izmantojot kadru nomaiņas ātrumu līdz 120 kadriem sekundē. Lieliski piemērota ceturtdaļātruma lēnās ierakstīšanas efektiem.

*UHD 4K neizmanto kameras sensoru pilnā platumā.

Dual Pixel CMOS AF

Uzņemot video, Dual Pixel AF nodrošina vienmērīgu to objektu fokusēšanu, kam pieskaras kameras ekrānā (vai tādas viedierīces ekrānā, kurā darbojas Canon Camera Connect lietojumprogramma).* Kadrā var izsekot sejas un citus objektus, un kamera vienmērīgi maina fokusu, saglabājot asumu. Varat arī izvēlēties, kurai acij fokusēšanas sistēmā jābūt prioritātei, vai atstāt to kameras ziņā, izvēloties tai tuvāko.

*Dual Pixel AF darbojas visos režīmos, izņemot neapgrieztu 4K vai RAW režīmu ar 60p/50p ierakstīšanu.

Fokusa palielināšana

Fokusējot manuāli, ar fokusa palielināšanu identificē, kuras ainas zonas ir fokusā, tās izceļot ar krāsainu kontūru. Tiek parādīts arī asuma dziļums, izceļot zonas, kas izskatīsies asas pie izvēlētā diafragmas atvēruma.

Attēla stabilizēšana filmās

Movie Digital IS nodrošina ārkārtīgi efektīvu piecu asu stabilizēšanu, ja filmējat, kameru turot rokās — tiek izlīdzinātas asas kustības, ko izraisa kameras sakustēšanās. Uzlabots režīms nosaka un koriģē kustības, kas rodas, ejot ar kameru rokās, piemēram, sekojot kustīgam objektam.

Rezultāti ir vienkārši izcili — vienmērīgs, nesaraustīts profesionāls materiāls, kas lieliski izskatās — līdzīgi kā materiāls, kas uzņemts ar īpaši paredzētām augstākās klases videokamerām.

Augstas izšķirtspējas fotogrāfiju izvilkšana

Videoklipus, kas uzņemti ar 4K, var izmantot, lai ģenerētu 8,8 megapikseļu fotogrāfijas. Atskaņojiet attiecīgo materiālu kameras otrā pusē palēninātā režīmā un izmantojiet aizslēga pogu, lai izvilktu fotogrāfiju. Tā ir lieliska pieeja objektiem, kas ātri kustas, — tagad tos varat uzņemt ar 4K 60p, lai pēc tam izvilktu fotogrāfijas.


< Atpakaļ uz pārskatu par Canon EOS-1D X Mark III

Saistīti raksti