RAKSTS

Canon EOS-1D X Mark III: Izstrādāta, lai paplašinātu jūsu iespējas

Canon EOS-1D X Mark III

No brīža, kad kameru Canon EOS-1D X Mark III paņemsiet savās rokās, zināsiet, ka tā ir īpaša. Tā izstrādāta, pateicoties gadiem ilgai tehnoloģiju pilnveidošanai un attīstīšanai, tomēr tajā tiek izmantotas arī jaunas tehnoloģijas, kas izmainīs veidu, kā strādājat.

Vieda kontrole pirkstu galā

Kamerai Canon EOS-1D X Mark III esam piešķīruši dažus viedus kontrollerus — vienu horizontālai uzņemšanai, otru — vertikālai. Šīs revolucionārās ierīces, kas iebūvētas kameras AF ieslēgšanas pogās, ir izveidotas kā tradicionālas kursorsviras, bet darbojas drīzāk kā miniatūrs skārienpaliktnis, ko var izmantot AF punktu ritināšanai ekrānā.

Katrs kontrolleris ir ar pielāgotu jutību un ātrumu, un tas intuitīvi reaģē, ja valkājat cimdus. Kamera automātiski atspējo vertikālo kontrolleri, ja uzņemat horizontāli, lai izvairītos no nejaušām kustībām.

Canon EOS-1D X Mark III

Jūsu skats uz pasauli

Kameras Canon EOS-1D X Mark III optisko skatu meklētāju (OVF) ir prieks lietot. Liels, spilgts un skaidrs — tas ļauj iekomponēt kadru un uzņemt intuitīvi. To ir ērtāk lietot ilgstoši nekā EVF, un tas nodrošina notikumu reāllaika skatu bez elektroniskās aizkaves.

Canon EOS-1D X Mark III

Kameras Canon EOS-1D X Mark III inteliģentā skatu meklētāja pārklājums parāda informāciju tieši tur, kur tā nepieciešama, lai jūs būtu informēts, tomēr jūsu uzmanība netiktu novērsta. Dabiski, ka tas ir pielāgojams, lai jūs redzētu tikai to informāciju, ko vēlaties. Saņemot atsauksmes no profesionāliem sporta fotogrāfiem, esam iekļāvuši pulksteni, lai jūs varētu pareizajā laikā būt pareizajā vietā.

Fokusa punkti tiek parādīti, attēlojot sarkanu punktu matricu, kas ir precīzāka un detalizētāka nekā līdzīgiem displejiem citām EOS-1D sērijas kamerām, tāpēc ir atvieglota redzamība tumsā.

Kad darbs kļūst grūts…

Canon EOS-1D X Mark III ir izveidota, lai izturētu profesionālas fotografēšanas stingrās prasības — no preses fotogrāfa intensīvā darba līdz aukstiem laikapstākļiem un lietum savvaļas dzīvnieku takās. Kameras aizslēgs ir paredzēts 500 000 cikliem, un tās magnija sakausējuma korpuss ir ar ūdensizturīgu izolāciju, aizsargājot no putekļiem un mitruma, — tas ļauj turpināt fotografēt arī sliktos laikapstākļos. Vairākas kameras Canon EOS-1D X Mark III pogas tagad ir izgaismotas, lai tās varētu skaidri redzēt tumsā.

Canon EOS-1D X Mark III

Uzlabots akumulatora kalpošanas laiks

Jaunais DIGIC X procesors — kameras Canon EOS-1D X Mark III sirds — ir ne tikai jaudīgs, bet arī efektīvs. Ar pievienoto akumulatoru LP-E19 ar kameru var uzņemt vairāk nekā divas reizes ilgāk nekā ar iepriekšējo kameru EOS-1D X Mark II — kopumā aptuveni 2850 kadrus ar vienu uzlādi.

Kamera EOS-1D X Mark III ir arī saderīga ar vecākiem akumulatoriem LP-E4N, tomēr tad lielākais kadru nomaiņas ātrums ir 14 kadri sekundē.


< Atpakaļ uz pārskatu par Canon EOS-1D X Mark III

Saistīti raksti