EOS-1D X Mark III

Vislabākais ir kļuvis vēl labāks — paziņojam par EOS‑1D X Mark III

Canon Inc. atklāj nākamo līmeni profesionālu DSLR kameru kvalitātei un veiktspējai

Pilnības skaistums. Iepazīstieties ar EOS-1D X Mark III

Canon Inc. ir paziņojis par EOS-1D X Mark III izstrādi — pēcteci kamerai EOS-1D X Mark II, kas ir vadošā profesionālā DSLR kamera un ko novērtē sporta un savvaļas dzīvnieku fotogrāfi visā pasaulē.

Reģistrējieties, ja jūs interesē EOS-1D X Mark III

Esiet pirmais, kas saņem jaunumus par EOS-1D X Mark III, piedāvājumus no Canon, padomus un pamācības, jaunākās ziņas un uzaicinājumus uz vietējiem pasākumiem.

REĢISTRĒJIETIES TAGAD

Jauns automātiskās fokusēšanas un precizitātes laikmets

EOS-1D X Mark III aprīkota ar pilnīgi jaunu AF sensoru, kura izšķirtspēja ir 28 reizes lielāka nekā tās priekšgājējam, izmantojot uzlabotus AF algoritmus ar padziļinātu mācīšanās tehnoloģiju, kas ļauj panākt nepārspējamu fokusa izsekošanu jebkurā situācijā. Režīms Live View un videoklipu uzņemšana ir papildināta ar priekšrocībām, ko sniedz Dual Pixel CMOS AF aptuveni 90 x 100 procentu laukumā no sensora ar 525 automātiskās fokusēšanas zonām. Automātiskā fokusēšana plašākā EV diapazonā vēl nekad nav bijusi tik precīza un daudzpusīga.

A new era in autofocus speed and accuracy

Izcili fotoattēli un videofilmas

Ar jauno Canon CMOS sensoru un jaudīgo jauno DIGIC apstrādi attēlu kvalitāte pat pie liela ISO ir vēl augstākā kvalitātē, tāpat arī 4K video ar 60p, kā arī ir iespēja uzņemt videoklipus RAW formātā vai ar 10 bitu video ar Canon Log, abus ierakstot pašā kamerā CFexpress kartēs. Jauns, spilgts skatu meklētājs nodrošina sasaisti ar objektu reāllaikā bez jebkādas aiztures.

Outstanding stills and video

Ātra kameras komunikācija

Profesionālim uzņemtā satura ātra piegāde ir svarīgs nākamais solis. Lai panāktu nevainojamu komunikāciju, EOS-1D X Mark III ir aprīkota ar Wi-Fi, Bluetooth zemas enerģijas tehnoloģiju un GPS. Ar dubultu kameras EOS-1D X Mark II pārsūtīšanas ātrumu, izmantojot iekļauto Ethernet portu vai papildu WFT-E9, un ar pārskatītu lietotāja saskarni, kas atvieglo darbu un padara to intuitīvāku, jaunā EOS-1D X Mark III ir izveidota, lai darbu paveiktu ātrāk nekā jebkad iepriekš.

High speed camera communications

Vienmēr gatava lieliski pildīt savu darbu — jebkurā situācijā

EOS-1D X Mark III ir ievērojami uzlabota, lai panāktu izcilu veiktspēju, ne tikai piedāvājot pārsteidzošu kadru nomaiņas ātrumu (16 kadri sekundē) ar optisko skatu meklētāju, bet arī ar mehānisko vai elektronisko aizslēgu režīmā Live View ar pilnu AE un AF (20 kadri sekundē). Kamera ir izstrādāta, lai izceltos visās jomās — tai ir ievērojami uzlabots akumulatora darbības laiks, izmantojot akumulatoru LP-E19, jaunas apgaismotas pogas un pilnīgi jauna AF punktu izvēles vadība ar AF ieslēgšanas pogu, kas tiek nodrošināta papildus daudzfunkciju kontrollerim. Magnija sakausējuma korpuss nodrošina aizsardzību pret sliktiem laikapstākļiem.

Always ready to perform, whatever the situation

Reģistrējieties, ja jūs interesē EOS-1D X Mark III

Esiet pirmais, kas saņem jaunumus par EOS-1D X Mark III, piedāvājumus no Canon, padomus un pamācības, jaunākās ziņas un uzaicinājumus uz vietējiem pasākumiem.

REĢISTRĒJIETIES TAGAD

Jūs varētu interesēt…

Canon pakalpojumi profesionāļiem

Dalībnieki saņem piekļuvi CPS atbalstam gan lokāli, gan lielākos pasākumos; prioritārus remonta pakalpojumus; un — atkarībā no dalības līmeņa — bezmaksas aizvietošanu ar rezerves aprīkojumu.

Pievienoties

Papildinformācija

Canon Professional Services
  • Canon
  • Kameras
  • Vislabākais ir kļuvis vēl labāks — paziņojam par EOS-1D X Mark III