DSLR kameras

Canon EOS-1D X Mark II

20,2 megapikseļu pilnkadra sensors. 61 punkta AF sistēma. Līdz 14 kadriem sekundē. ISO līdz 409 600.

Ieguvumi

 • Uzņemiet objektus ar izcilu attēlu kvalitāti

 • Iegūstiet asus attēlus ar pārsteidzošu AF precizitāti

 • Izcils ātrums un uzticama veiktspēja, lai uzņemtu ikkatru momentu

 • Uzlabota 4K filmu uzņemšana iedzīvina jūsu stāstus

 • Attēlu izvade un pārvaldība lielā ātrumā

Detalizēti par funkcijām

 • Canon 20,2 megapikseļu CMOS sensors ar plašu dinamisko diapazonu un ISO jutību, kamerā ietvertās opcijas, piemēram, objektīva korekciju veikšana un uzlabotā RAW apstrāde, kopā ar funkciju Fine Detail Picture Style, kā arī uzlabotie baltās krāsas līdzsvara iestatījumi sniedz kamerai EOS-1D X Mark II iespējas uzņemt pārsteidzošas kvalitātes attēlus aizslēga pogas nospiešanas momentā.Pilnveidotā inteliģentā fokusēšana ar AF sistēmu, kas ietver AI Servo AF III+ algoritmu, un uzlabotā EOS inteliģentās izsekošanas un atpazīšanas(EOS iTR) sistēma nodrošina ātru un precīzu fokusēšanu. Ir pieejams līdz pat 61 izgaismotam AF punktam pat pie f/8, tādējādi palielinot fokusēšanas precizitāti, kad tiek izmantoti telepārveidotāja un gari objektīvi.EOS-1D X Mark II var uzņemt līdz pat 14 kadriem sekundē ar pilnīgi automātisku fokusēšanu vai režīmā AE tracking vai līdz pat 16 kadriem sekundē režīmā Live View, pateicoties DIGIC 6+ procesoru ātrumam un jaunajai spoguļa draiveru sistēmai, tādējādi paverot jaunas liela ātruma uzņemšanas robežas. Ar jaunās paaudzes CFast 2.0™ datu nesējiem kamera var nodrošināt nepārtrauktu līdz pat XXX nesaspiestu 14 bitu RAW attēlu uzņemšanu. Izturīgā magnija sakausējuma konstrukcija ar izolāciju pret nelabvēlīgiem laikapstākļiem nodrošina darbību visskarbākajos apstākļos.Pārliecinošā 4K izšķirtspēja iedzīvina jūsu stāstus. Uzņemiet ar kamerā ievietotu datu nesēju CFast 2.0™ 4K formātā (4096 x 2160) ar kadru nomaiņas ātrumu līdz 60p vai Full HD formātā ar kadru nomaiņas ātrumu līdz 120p, lai radoši parādītu lēnu kustību. Fokusēšana ir vienkārša un precīza ar LCD skārienpaneli un Dual Pixel CMOS AF, kas nodrošina pārsteidzošu funkcijas AF tracking pielietojumu filmās un režīmā Live View un darbojas ar visiem Canon EF objektīviem.Iebūvēta GPS, SuperSpeed USB 3.0 un Gigabit savienojamība, izmantojot Ethernet vai WFT-E8 WiFi adapteri, nodrošina izcilu darbplūsmas pielāgojamību jebkurā pasaules vietā. IPTC atbalsts ļauj iegult parakstus attēlu EXIF datos, lai tiem pievienotu precīzus un uzticamus datus.

Objektīvi

Fotokamera EOS-1D X Mark II vēl plašāk nekā jebkad agrāk paver EOS pasauli. Atrodiet pareizo, jūsu stilam atbilstošo objektīvu un izvēlieties piederumus, kas izstrādāti, lai jūs panāktu vēlamo rezultātu.

 • DSLR kameru objektīvi

  EF 24mm f/1.4L II USM

  Profesionāls platleņķa objektīvs ar L sērijas optiku un ātru f/1.4 diafragmas atvērumu — lieliski piemērots vājam apgaismojumam.
 • DSLR kameru objektīvi

  EF 35mm f/1.4L II USM

  Profesionāla līmeņa platleņķa objektīvs ar dabisku perspektīvu, f/1.4 diafragmas atvērumu un iespējām strādāt vājā apgaismojumā.
 • DSLR kameru objektīvi

  EF 16-35mm f/2.8L II USM

  Profesionāls L sērijas īpaši plata leņķa f/2.8 tālummaiņas objektīvs, kas lieliski piemērots vājam apgaismojumam un reportāžu fotografēšanai.
 • DSLR kameru objektīvi

  EF 24-70mm f/2.8L II USM

  Profesionāls ikdienas lietošanai paredzēts L sērijas tālummaiņas objektīvs, kas nodrošina augstu attēlu kvalitāti ar pastāvīgu f/2.8 diafragmas atvērumu.
 • DSLR kameru objektīvi

  EF 70-200mm f/2.8L IS II USM

  Profesionāls L sērijas vidēja diapazona telefoto tālummaiņas objektīvs ar jaudīgu attēlu stabilizatoru un f/2.8 diafragmas atvērumu.
 • DSLR kameru objektīvi

  EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM

  Profesionāls L sērijas sporta un savvaļas dzīvnieku fotografēšanas tālummaiņas objektīvs ar attēlu stabilizatoru un ASC pārklājumu īpaši asiem attēliem.