Canon EF 24mm f/1.4L II USM

EF 24mm f/1.4L II USM

Platleņķa objektīvs ar izcili ātru atvērumu. UD un asfēriskie elementi novērš kropļojumus un aberācijas, lai panāktu izcilus rezultātus. f/1.4 maksimālais atvērums sniedz iespēju uzņemt attēlus bez statīva vājā apgaismojumā.

EF 24mm f1.4L II USM

Ieguvumi

  • Plats 84° skata leņķis
  • Ātrs f/1,4 atvērums
  • Asfēriskie un UD objektīva elementi
  • Zemfrekvences viļņu garuma struktūras pārklājums
  • USM fokusēšanas motors ar pilna laika manuālās fokusa kontroles funkciju
  • Mainīga iekšējās fokusēšanas sistēma
  • Izolācija pret nelabvēlīgiem laika apstākļiem un putekļiem
  • Izturīgs korpuss

Detalizēti par funkcijām

Canon EF 24mm f/1.4L II USM — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Objektīvs ar fiksētu fokusa garumu un ātru atvērumu


Objektīvam EF 24 mm f/1.4L II USM ir f/1.4 liels maksimālais atvērums, kas nodrošina iespēju uzņemt attēlus bez statīva vājā apgaismojumā. Šādus lielus atvērumus var izmantot, lai samazinātu asuma dziļumu pat pie maziem fokusa attālumiem. Apaļas diafragmas plāksnītes nodrošina vienmērīgu attēlu apgabalos, kas nav fokusā (bokē efekts).

Asfēriskie un UD elementi


Lai panāktu optimālu vizuālo veiktspēju, objektīvā ir ietverti divu veidu speciāli elementi: asfēriski elementi, lai koriģētu sfēriskās aberācijas, un Super UD (īpaši zemas dispersijas) elementi, lai samazinātu sekundārās hromatiskās aberācijas. Tā rezultātā visā kadrā tiek iegūts ass attēls ar lielu kontrastu un bez kropļojumiem.

Zemfrekvences viļņu garuma struktūras objektīva pārklājums


Canon patentētais objektīva elementu pārklājums samazina dubultattēla veidošanos un mirgojumu, ko izraisa iekšējā atstarošanās objektīvā, un palīdz ar objektīvu EF 24 mm f/1.4L II USM nodrošināt asus un skaidrus attēlus.

Ultraskaņas fokusēšana


Gredzenveida ultraskaņas motors nodrošina īpaši ātru autofokusēšanu un ļoti klusu darbību. Izcilais statiskais griezes moments nodrošina, ka fokusa punkts tiek sasniegts precīzi. Turklāt ir pieejama pilna laika manuālās apiešanas funkcija, kas sniedz iespēju regulēt fokusu, neizslēdzot autofokusēšanas režīmu.

L sērijas kvalitāte


L sērija ir Canon profesionālo objektīvu klāsta labākais paraugs, kas pārstāv labāko no precīzās EF optikas. L sērijas objektīvi apvieno augstāko veiktspēju ar izcili ērtu lietošanu, un tie ir izturīgi pret putekļiem un mitrumu.

Optika bez svina


Visā objektīva EF 24 mm f/1.4L II USM konstrukcijā ir izmantots videi draudzīgs stikls bez svina.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF 24mm f/1.4L II USM, tā funkcijām un iespējām.

Piemēru galerija

Skatīt galeriju

Related Products

Vai varam jums palīdzēt izvēlēties nākamo objektīvu?

Objektīvu meklēšanas rīks iepazīstinās ar mūsu objektīvu klāstu un palīdzēs atrast jums un jūsu EOS kamerai lieliski piemērotu objektīvu.

Platleņķa objektīvi

Panāciet platāku skata leņķi un ietilpiniet kadrā vairāk ar mūsu platleņķa objektīvu klāstu.