DSLR kameru objektīvi

Canon EF 35mm f/1.4L II USM

Profesionāla līmeņa platleņķa objektīvs ar dabisku perspektīvu, f/1.4 diafragmas atvērumu un iespējām strādāt vājā apgaismojumā.

Ieguvumi

 • Platleņķa skats ar dabisku perspektīvu

 • Lieliska veiktspēja vājā apgaismojumā un asuma dziļuma kontrole

 • Nosaka jaunus attēlu kvalitātes standartus

 • Fokusē ātri un klusi

 • Turpiniet uzņemt fotoattēlus pat sarežģītos apstākļos

Detalizēti par funkcijām

 • Piedāvā platleņķa skatu ar dabisku perspektīvu

  Klasisks, nedaudz paplašināta leņķa 35 mm fokusa attālums, kas spēj uzņemt objektu dabiskā vidē, neizkropļojot perspektīvu, un tāpēc ir iecienīts dokumentālo fotogrāfu vidū.

 • Lieliska darbība vājā apgaismojumā

  Liels f/1.4 maksimālais atvērums ielaiž par diviem soļiem vairāk gaismas nekā f/2.8 tālummaiņas objektīvs, tāpēc šis objektīvs ir lieliski piemērots fotografēšanai bez statīva vājā apgaismojumā.Uzņemšana ar plašu atvērumu ļauj fotogrāfiem ierobežot asuma dziļumu. Šāda sekla fokusa efekta izveide ir veids kā objektu izcelt uz apkārtējā fona, un tas ir ārkārtīgi efektīgs, apvienojot ar objektīva plato skata leņķi.Objektīva deviņu lapiņu diafragma vienmērīgi un dabiski atveido zonas, kas nav fokusā.

 • Nosaka jaunus attēlu kvalitātes standartus

  Zilā spektra refraktīvā optika, kas veidota no Canon izstrādāta organiska optiskā materiāla, novērš krāsu izplūšanu, koriģējot hromatisko aberāciju tādā apmērā, kāds līdz šim nebija iespējams.Īpaši zemas dispersijas (Ultra-low Dispersion, UD) optika un divi asfēriski lēcu elementi nodrošina izcilu asumu visā kadrā — pat tad, ja objektīvs ir plati atvērts.Zemfrekvences viļņu garuma struktūras pārklājums uzlabo kontrastu un aizsargā pret mirgojumu un dubultattēliem, fotografējot gaismā.

 • Ātra un klusa fokusēšana, ļaujot notvert negaidītus mirkļus

  Gredzenveida USM automātiskā fokusēšana ātri un gandrīz nedzirdami nodrošina precīzu fokusēšanu, kas ļauj fotografēt, neietekmējot uzņemamo ainu.Pilna laika manuālā fokusēšana ļauj koriģēt fokusu, nemainot fokusēšanas režīmu un nenoņemot kameru no acīm.

 • Turpiniet uzņemt fotoattēlus pat sarežģītos apstākļos

  Canon leģendārā L sērijas konstrukcijas kvalitāte iedveš uzticību un nodrošina izturību. Izolācija aizsargā pret sliktiem laika apstākļiem — putekļiem un mitruma, bet fluorīna pārklājums aizsargā objektīva priekšējo un aizmugurējo elementu pret smērēšanos un netīrumiem, tādējādi atvieglojot tā tīrīšanu.

 • Zilā spektra refraktīvā optika

  Canon izstrādātā zilā spektra refraktīvā (Blue Spectrum Refractive, BR) optika aizsargā no krāsu izplūšanas liela diametra objektīvos. Šis ekskluzīvais organiskais optiskais materiāls izplūduma koriģēšanā ir efektīvāks par citām tehnoloģijām, piemēram, fluorītu, īpaši zemas dispersijas (UD) vai Super UD stiklu. Krāsu izplūšanu izraisa hromatiskā aberācija — fenomens, ka dažādas krāsas gaisma tiek fokusēta dažādos punktos. Izmantojot BR optisko materiālu, objektīvā EF 35 mm f/1.4L II USM šis efekts tiek samazināts. Pēc tam var optimizēt citus objektīva elementus, lai panāktu izcilu asumu, kontrastu un izturību pret mirgojumu.

Platleņķa objektīvi

Panāciet platāku skata leņķi un ietilpiniet kadrā vairāk ar mūsu platleņķa objektīvu klāstu.
Uzziniet vairāk