Objektīvi EOS R kamerām

Canon RF 15-35mm F2.8L IS USM

Canon ātrākais īpaši plata leņķa tālummaiņas objektīvs, kas ietilpst galveno profesionālo objektīvu trīsvienībā, lepojas ar Nano USM motoru, piecu pakāpju attēla stabilizēšanu un trīs asfēriskiem un diviem UD elementiem, kas ļauj iegūt pārsteidzošu asumu.

Sacensību gara fotografēšana

Noskatieties, kā godalgotais reklāmu un dzīvesstila fotogrāfs Metjū Džozefs (Matthew Joseph) iemūžināja augstākā līmeņa airēšanas komandas sagatavošanos un treniņu, izmantojot EOS R un RF 15-35mm tālummaiņas objektīvu.

Lielisks objektīvs šiem mērķiem...

 • ŽANRS

  Radoša darbība

  Izmantojiet objektīva īpaši plato 15-35mm skata lauku, lai iekļautu vēl vairāk papildu detaļu un informācijas ar bagātīgām krāsām un izteiksmīgu kontrastu, kā arī atklājiet jaunas iespējas, kā fotografēt darbību vēl dinamiskāk.

 • ŽANRS

  Ainavas un arhitektūra

  Apgulieties, lai iegūtu vēl neredzētus jaunus leņķus, kā arī izmantojiet 5 pakāpju attēla stabilizēšanu, lai pārliecinoši fotografētu visas detaļas pat tad, kad apgaismojums samazinās.

 • ŽANRS

  Ceļošana un reportāžas

  Pateicoties kompaktajam izmēram, teicamajai L sērijas konstrukcijas kvalitātei un ātram maksimālajam atvērumam, varat būt drošs, ka šis objektīvs ļaus iegūt detalizētu un skaidru stāstu jebkurā situācijā.

Ātrs un plats

Uzņemiet no jauniem radošiem leņķiem, pateicoties šim ātrajam un asajam f/2.8 tālummaiņas objektīvam ar dinamisku 15–35 mm fokusa attālumu un modernu piecu pakāpju attēla stabilizēšanu.

Canon Camera

Izcila optikas kvalitāte

Paaugstiniet savus fotografēšanas standartus, pateicoties trīs asfēriskiem un diviem UD objektīva elementiem, moderniem optikas pārklājumiem un deviņu lapiņu diafragmas atvērumam.

Canon Camera

Jutīgs un precīzs

Baudiet ātru un precīzu fokusēšanu, pateicoties Nano USM motoram, kas nodrošina acumirklīgu un klusu automātisku fokusēšanu ar izcili vienmērīgu darbību.

Canon Camera

L sērijas konstrukcijas kvalitāte

Uzņemiet ar pārliecību jebkuros apstākļos, pateicoties L sērijas kvalitātei ar aizsardzību pret laikapstākļiem un fluorīna pārklājumu priekšējiem un aizmugurējiem elementiem, kas aizsargā pret ūdens pilēm un putekļiem.

Canon Camera

Īstenojiet savas radošās vīzijas

EOS R sistēma ir mantojusi visas EOS sistēmas priekšrocības, turklāt tās objektīvu klāsts ir pilnībā saderīgs ar esošo EF un EF-S optiku, izmantojot adapterus, kā arī Speedlite zibspuldžu un papildaprīkojuma klāstu.

Tehniskie dati

 • F2.8

  Darbam vājā apgaismojumā un seklam asuma dziļumam

 • Attēla stabilizators

  Piecu pakāpju stabilizēšana stabiliem attēliem

 • Asfērisks un UD

  Ārkārtīgi asiem attēliem

 • Nano USM motors

  Vienmērīgai, ātrai un klusai darbībai

 • Zemfrekvences viļņu garuma struktūras pārklājums

  Pasargā no atspīdumiem un dubultattēliem

 • Objektīva regulēšanas gredzens

  ISO, diafragmas atvēruma un aizslēga papildu kontrolei

Komplektācija

 • RF 15-35MM F2.8L USM

 • Objektīva blende EW-88F

 • Objektīva somiņa LP1222

 • Objektīva vāciņš

 • Objektīva vāciņš E-82 II

Rokas, kas tur Canon EOS R kameru un Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM objektīvu.

Vai varam jums palīdzēt izvēlēties nākamo objektīvu?

Objektīvu meklēšanas rīks iepazīstinās ar mūsu objektīvu klāstu un palīdzēs atrast jums un jūsu EOS kamerai lieliski piemērotu objektīvu.

Profesionāļu rokās...

Noskaidrojiet, kā Canon ir ieguvis teicamu novatorisku risinājumu un attēlu kvalitātes nodrošinātāja slavu, kā arī lasiet vairāk par to, kā visā pasaulē profesionāļiem patīk strādāt ar Canon kamerām un objektīviem.

Platleņķa objektīvi

Canon platleņķa objektīvi ir lieliski piemēroti ielu un ainavu fotografēšanai un ir izstrādāti, lai jūs kadrā varētu ietilpināt vairāk. Iepazīstieties ar mūsu platleņķa objektīvu klāstu.

Saistītie produkti

Platleņķa objektīvi

Panāciet platāku skata leņķi un ietilpiniet kadrā vairāk ar mūsu platleņķa objektīvu klāstu.