Canon EF 16-35mm f/4L IS USM

EF 16-35mm f/4L IS USM

Iemūžiniet izteiksmīgas ainavas un arhitektūras pieminekļus ar šo kompakto un vieglo augstas veiktspējas f/4 fiksēta atvēruma un īpaši plata leņķa tālummaiņas objektīvu ar attēla stabilizatoru. Lielisks risinājums profesionāļiem un amatieriem.

EF 16-35mm f/4L IS USM Detail Image

Ieguvumi

  • Ietilpiniet katrā kadrā vēl vairāk ar īpaši plato tālummaiņas objektīvu
  • Lieliska L sērijas veiktspēja ar precīzu optiku
  • Izbaudiet precīzas ekspozīcijas ar konsekventu f/4 atvērumu
  • Uzņemiet vienmērīgus kadrus pat vājā apgaismojumā ar 4 pakāpju attēla stabilizatoru
  • Nenokavējiet ne vienu kadru ar šo ātro un kluso automātisko fokusu

Detalizēti par funkcijām

Canon EF 16-35mm f/4L IS USM — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Īpaši plata leņķa 16–35 mm tālummaiņas objektīvs


Šis augstas veiktspējas un īpaši plata leņķa tālummaiņas objektīvs ar fiksētu atvērumu apvieno teicamas optiskās īpašības ar parocīgu lietošanu, tāpēc tas ir lieliski piemērots ainavu un arhitektūras fotografēšanai, fotožurnālistikai, ceļojumiem un vispārīgai lietošanai. Iegūstiet skaidrus, asus, plašus attēlus ar ļoti niecīgu kropļojumu.

L sērijas kvalitāte


L sērija ir Canon profesionālo objektīvu klāsta labākais paraugs, kas pārstāv labāko no precīzās EF optikas. L sērijas objektīvi apvieno augstāko veiktspēju ar izcili ērtu lietošanu, un tie ir izturīgi pret putekļiem un mitrumu.

Vienmērīgs f/4 atvērums


F/4 maksimālais atvērums ir lieliski piemērots lietošanai vājā apgaismojumā, jo tas paliek nemainīgs visa fokusa garumā. Līdz ar to tālummaiņas laikā nemainās arī aizslēga ātrums vai ISO.

Izcili asi attēli ar 4 pakāpju attēla stabilizatoru


EF 16–35 mm f/4L IS USM nodrošina vienmērīgus kadrus jebkurā situācijā, bet īpaši, ja fotografējat vājā apgaismojumā un kameru turat rokās vai izmantojat makro iestatījumu. Objektīvā ir iebūvēta Canon četru pakāpju attēla stabilizatora tehnoloģija, tas automātiski nosaka normālu uzņemšanas vai panoramēšanas kustību un pārslēdz uz IS režīmu, kas piemērots katrai situācijai.

Ultraskaņas fokusēšana


Gredzenveida ultraskaņas motors nodrošina īpaši ātru autofokusēšanu un ļoti klusu darbību. Izcilais statiskais griezes moments nodrošina, ka fokusa punkts tiek sasniegts precīzi. Iespēja jebkurā brīdī pārņemt manuālu vadību ļauj precīzi noregulēt fokusu, neaizverot automātiskās fokusēšanas režīmu.

Vienmērīgs fona izpludinājums


Diafragma ar apaļu 9 lapiņu atvērumu piešķir fokusēšanas apgabaliem maigāku un vienotāku noskaņu, tāpēc priekšplāna objekti var skaidri izcelties uz vienmērīgi izplūduša fona.

Teicama attēla kvalitāte


EF 16-35 mm f/4L IS USM ir aprīkots ar trim asfēriskiem elementiem, kas nodrošina ļoti asu un skaidru attēlu visā fokusa diapazonā. Divi UD (īpaši zemas dispersijas) elementi virtuāli samazina hromātisko aberāciju. Super Spectra pārklājumi nodrošina precīzu krāsu balansu un uzlabo kontrastu. Tie arī samazina dubultattēla veidošanos un mirgojumu — izplatīta problēma, kas rodas, gaismai atstarojoties no kameras sensora. Fluorīta pārklājums novērš putekļu un ūdens pilienu uzkrāšanos uz priekšējiem un aizmugurējiem objektīva elementiem, nodrošinot optimālu attēla kvalitāti.

0,28 m tuvas fokusēšanas attālums


Tikai 0,28 m fokusēšanas attālums visā tālummaiņas diapazonā ļauj pietuvoties objektiem, nezaudējot plašo skata lauku.

Nekustīgs priekšējais elements


Priekšējie elementi, kas nerotē, ļauj vienkārši pievienot 77 mm filtrus.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF 16-35mm f/4L IS USM, tā funkcijām un iespējām.

Related Products

Platleņķa objektīvi

Panāciet platāku skata leņķi un ietilpiniet kadrā vairāk ar mūsu platleņķa objektīvu klāstu.