Canon EF 24-70mm f/2.8L II USM

ef 24 70mm f2.8L II USM

Profesionāls standarta tālummaiņas objektīvs

Profesionāla līmeņa standarta tālummaiņa, kas nodrošina izcilu attēlu kvalitāti un ātru f/2.8 diafragmas atvērumu visā tālummaiņas diapazonā. Šim L sērijas objektīvam ir uzticama tālummaiņas objektīva reputācija profesionālu fotogrāfu vidū, pateicoties tā asajai optikai un spējai tikt galā ar uzdevumu gandrīz jebkādos apstākļos. Lielisks sabiedrotais jebkurai pilna kadra EOS kamerai.


EF 24-70 mm f/2.8L II USM ir lielisks objektīvs šādām vajadzībām:

Uzņemšana vājā apgaismojumā, turot kameru rokās

Objektīva EF 24-70 mm f/2.8L II USM pastāvīgais f/2.8 diafragmas atvērums visā tālummaiņas diapazonā nodrošina šī objektīva teicamu darbību jebkādā pieejamā apkārtējās vides apgaismojumā. Fiksētais diafragmas atvērums nodrošina arī optimālu kontroli pār asuma dziļumu. Jaunā 9 lapiņu diafragma veido cirkulāru atvērumu, kas palīdz panākt brīnišķīgi izpludinātu fonu ar pievilcīgu bokē efektu. Tas nozīmē, ka objekts uz fona var izcelties bez jebkādiem traucēkļiem.

EF 24-70mm f/2.8L II USM

Nākamās paaudzes optikas konstrukcija

Objektīvā EF 24-70 mm f/2.8L II USM ir izmantoti jaunākie optikas konstrukcijas sasniegumi, apvienojot trīs asfēriskus elementus, lai nodrošinātu visaugstāko iespējamo attēlu kvalitāti objektīvā ar šādu fokusa garumu. Ievērojami samazināta hromatiskā aberācija un ierobežota krāsu izplūšana samazina pēcapstrādei nepieciešamo laiku un nodrošina tādu asumu no vienas kadra malas līdz otrai, kāds parasti raksturīgs tikai objektīviem ar fiksētu fokusa garumu.

Kas ir asfērisks elements?

Asfērisks elements ir brīvi izliekts iekšējais objektīva komponents, kas koriģē kropļojumu, kuru izraisa sfērisko objektīva elementu izliekums.

Šādi komponenti ir tikai profesionālas kvalitātes objektīvos.

Standarta objektīva radīto asfērisko aberāciju var novērst, izmantojot augstākas kvalitātes objektīvu ar papildu asfēriskajiem elementiem.

Objektīvam EF 24-70 f/2.8L II USM ir trīs asfēriskie elementi, kas atsevišķi mijiedarbojas ar katru konkrēto iekšējo aberāciju, lai attēli būtu izcili asi.

EF 24-70mm f/2.8L II USM
EF 24-70mm f/2.8L II USM

Precīza automātiska fokusēšana ar kontroles iespējām

Gredzenveida ultraskaņas automātiskās fokusēšanas motors nodrošina ātru, gandrīz nedzirdamu fokusēšanu un lielu precizitāti. Tiek piedāvāta arī ignorēšanas funkcija, kas ļauj saglabāt kontroli ar manuālu fokusēšanu. Tas ļauj precīzi koriģēt fokusu atbilstoši jūsu vēlmēm, lai īstenotu visradošākās idejas.

L sērijas konstrukcijas kvalitāte

Tikai vislabākās tehnoloģijas un ražošanas metodes tiek izmantotas katra L sērijas objektīva izgatavošanā. Šie objektīvi ietilpst luksus līnijā un demonstrē vislabāko, ko piedāvā uzņēmums Canon.

Objektīvs EF 24-70 mm f/2.8L II USM ir veidots no augstākās kvalitātes materiāliem, kas to padara pietiekami izturīgu profesionālai lietošanai ikdienā. Noturība pret laika apstākļiem aizsargā pret putekļiem un mitrumu, bet ar fluorītu pārklāti priekšējie un aizmugurējie elementi garantē vieglu tīrīšanu.

EF 24-70mm f/2.8L II USM

Piemēru galerija

Skatīt galeriju

Vai man vajadzētu iegādāties ko jaunāku par objektīvu EF 24-70mm f/2.8L USM?

Objektīvs EF 24-70mm f/2.8L II USM aizvieto objektīvu EF 24-70mm f/2.8L USM, piedāvājot pilnīgi jaunu optikas konstrukciju.

Asi attēli — no viena stūra līdz otram
Hromatisko aberāciju samazināšana ir veikta visā fokusa diapazonā. Telefoto objektīvu klāstā ir veikti uzlabojumi, lai koriģētu vispārīgo kropļojumu, bet ieliekuma veida kropļojums ir ievērojami samazināts tuvplāna objektīvu klāstā.

Izturīgāka, ilgtspējīgāka konstrukcija un uzlabota darbība
Objektīvam EF 24-70mm f/2.8L II USM ir ievērojami uzlabota izturība, pateicoties augstākas kvalitātes struktūrai un objektīva cilindra uzlabotai izturībai pret kratīšanu un triecieniem. Jaunā tālummaiņas fiksēšanas svira nofiksē tālummaiņas pozīciju īpaši platajā galā, aizsargājot no bojājuma pārvadāšanas laikā.

Uzlabota aizsardzība pret vides apstākļiem
Izturība visskarbākajos apstākļos — liela rūpība tika pievērsta, lai izstrādātu risinājumu, kas pasargā no putekļu un mitruma iekļūšanas objektīva korpusā.

Izcili vienkārša apiešanās
Pateicoties objektīva nerotējošajam priekšējam elementam, filtrs nav atkārtoti jākoriģē pēc fokusa maiņas vai tālummaiņas, ja tiek izmantots polarizējošs filtrs vai filtra turētājs.

Labāks bokē efekts
Palielinātais lapiņu skaits diafragmā — tagad ir 9 lapiņas — nodrošina vēl cirkulārāku diafragmas atvērumu un vienmērīgāku bokē efektu.

Tehniskie dati

Piederumi