Canon EF 24-70mm f/4L IS USM

EF 24-70mm f/4L IS USM

Daudzpusīgs 24-70 mm f/4 L sērijas objektīvs ar makro režīmu un līdz pat 0,7x palielinājumu. Ultraskaņas automātiskais fokuss garantē ātru un gandrīz nedzirdamu fokusēšanu. UD un asfēriskie elementi nodrošina izcilu attēla kvalitāti.

Ieguvumi

  • Daudzpusīga tālummaiņa dažādiem objektiem
  • Makro režīms ar līdz pat 0,7x palielinājumu
  • Attēlu stabilizēšana līdz četrām pakāpēm
  • Divi asfēriskie un divi UD objekta elementi
  • Ātrs ultraskaņas automātiskais fokuss
  • Izturība pret putekļiem un mitrumu
  • Deviņu lapiņu atvērums vienmērīgam atspīdumam

Detalizēti par funkcijām

Canon EF 24-70mm f/4L IS USM — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Daudzpusīgs tālummaiņas diapazons


Uzņemiet dažādus skatus, sākot no ainavām un portretiem līdz pat dokumentāliem kadriem. EF 24-70 mm f/4L IS USM ir lielisks standarta objektīvs pilnkadra Canon DSLR, kuram ir plats leņķis, standarta un telefoto fokusēšanas garumi, kā arī konsekvents f/4 maksimālais atvērums, kas nemainās, ja tiek mainīta objektīva tālummaiņa.

Makro režīms


Atsevišķs makro novietojums uz tālummaiņas gredzena ļauj precīzi fokusēt līdz pat 0,38 m attālumā un jebkurā tālummaiņas pozīcijā, savukārt maksimālais atveides koeficients ir 0,7x faktiskajā lielumā.

Attēlu stabilizēšanas tehnoloģija


Fotografējiet vājā apgaismojumā, kameru turot rokās un izmantojot aizslēga ātrumu, kas ir līdz pat četrām pakāpēm lēnāks nekā ieteicamais ātrums. Attēlu stabilizēšanas (Image Stabilizer — IS) tehnoloģija automātiski nosaka, kad fotogrāfs panoramē kustīgus objektus, un izslēdz stabilizēšanu šajā virzienā. Hibrīda attēlu stabilizēšana makro režīmā nosaka gan leņķveida, gan maiņu kustības.

Augstas veiktspējas optiskais dizains


Uzņemiet īpaši augstas kvalitātes attēlus jebkurā tālummaiņas līmenī. Divu veidu asfēriskā objektīva elementi kopā ar īpaši zemas dispersijas (UD) elementiem efektīvi novērš optiskās novirzes. Super spectra pārklājums samazina atspīdumu un palielina kontrastu.

Uzlabots automātiskais fokuss


Ātrs un gandrīz nedzirdams automātiskais fokuss. To garantē gredzenveida ultraskaņas AF motors. Nezaudējiet kontroli un izmantojiet pastāvīgu manuālo fokusu.

Izturīgs dizains


Turpiniet fotografēt pat sarežģītos apstākļos. Objektīvs ir izturīgs pret putekļiem un mitrumu, turklāt fluorīta pārklājums garantē ērtu objektīva elementu tīrīšanu.

Uzlabota veiktspēja


Apaļa deviņu lapiņu atvēruma diafragma palīdz iegūt vienmērīgu atspīdumu bez fokusa, tāpēc skaidri varat izcelt objektus priekšplānā.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF 24-70mm f/4L IS USM, tā funkcijām un iespējām.

Related Products

Platleņķa objektīvi

Panāciet platāku skata leņķi un ietilpiniet kadrā vairāk ar mūsu platleņķa objektīvu klāstu.