Canon EF 180mm f/3.5L Macro USM

EF 180mm f/3.5L Macro USM

Pateicoties telefoto specifikācijai, faktiskajiem izmēriem atbilstošus tuvplānus ir iespējams uzņemt no lielāka attāluma, netraucējot fotografējamā objekta darbību. Lielisks risinājums savvaļas dzīvnieku fotografēšanai.

Ieguvumi

  • Canon L sērijas augstas veiktspējas makro
  • Telefoto fokusa garums
  • Attēlu atveide faktiskajos izmēros (1:1)
  • 3 UD objektīva elementi
  • Attāluma ierobežotājs ar 2 pozīcijām
  • Gredzenveida USM AF motors
  • Iekļauts trijkāja stiprinājums

Detalizēti par funkcijām

Canon EF 180mm f/3.5L Macro USM — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Telefoto makro objektīvs


EF 180 mm f/3,5L makro USM ir telefoto makro objektīvs, kas ļauj iegūt 1,0x maksimālo palielinājumu. Fotografējiet faktiskiem izmēriem atbilstošus tuvplānus no lielāka attāluma, neiztraucējot fotografējamo objektu (piemērots kukaiņu un citu savvaļas dzīvnieku fotografēšanai). Iekšējā mainīgā fokusēšanas sistēma samazina aberāciju svārstības, kas rodas, mainot fokusēšanas attālumu. Šādi objektīvs iegūst lielisku asumu no 1,0x līdz bezgalībai.

L sērijas kvalitāte


Nodrošina Canon augstākos precizitātes un optiskās izcilības standartus. L sērijā ietilpst Canon labākie profesionālie objektīvi, kas nodrošina lielisku attēlu izšķirtspēju un garantē nevainojamu darbību. Objektīva korpuss ir izturīgs pret dažādu laika apstākļu iedarbību, tam nekaitē putekļi un mitrums.

Gredzenveida USM automātiskais fokuss ar manuālas ignorēšanas funkciju


Canon gredzenveida USM automātiskā fokusa sistēmā tiek izmantotas ultraskaņas frekvences vibrācijas ātrai, precīzai un gandrīz nedzirdamai darbībai. Pilna laika manuālās fokusa ignorēšanas funkcija, izmantojot lielo gredzenu, kas automātiskās fokusēšanas laikā nekustas, ļauj fotogrāfiem acumirklī precīzi ieregulēt fokusu.

Super Spectra pārklājums


Super Spectra pārklājumi palīdz nodrošināt precīzu krāsu līdzsvaru un lielu kontrastu, kā arī novērš mirgošanos un dubultošanos, jo pārklājumi absorbē izkliedēto gaismu, ko varētu atstarot iekšējie objektīva elementi un attēla sensors.

Piederumi


Objektīva komplektā ir iekļauts objektīva pārsegs un mīksta somiņa.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF 180mm f/3.5L Macro USM, tā funkcijām un iespējām.

Related Products

Platleņķa objektīvi

Panāciet platāku skata leņķi un ietilpiniet kadrā vairāk ar mūsu platleņķa objektīvu klāstu.