Canon EF 28-300mm f/3.5-5.6L IS USM

EF 28-300mm f/3.5-5.6L IS USM

Tikai viens objektīvs — no platleņķa līdz telefoto. 11 reižu tālummaiņas diapazona pielāgojamība kopā ar Canon L sērijas stikla elementiem šo objektīvu padara par izcilu rīku fotogrāfiem, kas atrodas kustībā.

Ieguvumi

  • 11 reižu tālummaiņa
  • L sērijas kvalitāte
  • Attēla stabilizators
  • Minimālais fokusēšanas attālums ir 0,7 m
  • Nepārtraukta manuālā fokusēšana
  • Konstrukcija, kas izturīga pret putekļiem un šļakatām
  • Apaļa atvēruma diafragma
  • E-TTL II ekspozīcijas mērījums
  • Uzlaboti lēcu pārklājumi digitālajām kamerām

Detalizēti par funkcijām

Canon EF 28-300mm f/3.5-5.6L IS USM — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Izcili universāls objektīvs


Tālummaiņas diapazons, kas aptver gan platleņķi, gan super-telefoto — Canon jaunākā profesionālā sērija ir paredzēta profesionāliem fotogrāfiem, kas vēlas ierobežot objektīva mainīšanu un samazināt kopējo fotoaprīkojuma svaru. Lielisks objektīvs fotožurnālistiem un tiem, kuri fotografē, atrodoties kustībā.

Trīs soļu attēla stabilizators


Objektīvā EF 28-300 mm f/3.5-5.6L IS USM ietvertā IS tehnoloģija nodrošina trīs soļu priekšrocības vāja apgaismojuma apstākļos. Tas ļauj izmantot mazāku aizslēga ātrumu, neradot izplūdumu kameras izkustēšanās dēļ – noderīgi, ja attiecīgajā situācijā nevar izmantot trijkāji vai zibspuldzi. Ja objektīvs nosaka, ka fotogrāfs veic panoramēšanu, sekojot kādam kustīgam objektam, tas izslēdz IS šajā virzienā.

Ultraskaņas fokusēšana


Gredzenveida ultraskaņas motors nodrošina īpaši ātru autofokusēšanu un ļoti klusu darbību. Izcilais statiskais griezes moments nodrošina, ka fokusa punkts tiek sasniegts precīzi. Turklāt ir pieejama pilna laika manuālās apiešanas funkcija, kas sniedz iespēju regulēt fokusu, neizslēdzot autofokusēšanas režīmu.

Perfekts objektīvs digitālai fotogrāfijai


Ir uzlabota objektīva forma un pārklājumi, lai nomāktu dubultattēlu veidošanos un mirgojumu, tāpēc EF 28-300 mm ir lieliski piemērots lietošanai ar digitālajām kamerām. Piestiprinot to DSLR kamerai ar APS-C veida sensoru, objektīvam ir ekvivalents fokusa garuma diapazons 45-480 mm.

Precīza optika augstai attēla kvalitātei


Brīnišķīgs kontrasts, zems kropļojumu līmenis un lieliska izšķirtspēja no vienas malas līdz otrai tiek garantēta visā tālummaiņas diapazonā. EMD (elektromagnētiskā diafragma) nodrošina ātru, klusu un ļoti precīzu diafragmas atvēruma vadību. Apaļš diafragmas atvērums var nodrošināt patīkamu fona izpludinājumu.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF 28-300mm f/3.5-5.6L IS USM, tā funkcijām un iespējām.

Piemēru galerija

Skatīt galeriju

Related Products