Canon EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM

EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM

Kompakts objektīvs ar lielisku veiktspēju un 100-400 mm tālummaiņu ir ideāli piemērots sporta, aktīvas darbības un savvaļas dzīvnieku fotografēšanai. 4 pakāpju attēla stabilizētājs un augstas kvalitātes optika nodrošina izcilu asumu.

Ieguvumi

  • Daudzpusīgs, portatīvs super-telefoto tālummaiņas objektīvs
  • Izcila attēla kvalitāte visā kadrā
  • Aizsargā no kameras kustībām ar 4 pakāpju attēlu stabilizētāju
  • Pielāgojama tālummaiņas vadība atbilstoši sajūtām dažādās situācijās
  • Ātra fokusēšana gandrīz bez skaņas
  • Droša fotoattēlu uzņemšana sliktos laika apstākļos

Detalizēti par funkcijām

Canon EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Daudzpusīga super-telefoto veiktspēja


Objektīvs EF 100-400MM F/4.5-5.6L IS II USM ir ideāli piemērots fotogrāfiem, kas ceļo bez smagas bagāžas un vēlas ņemt līdzi tikai vienu telefoto objektīvu. Lieliska izvēle sporta un savvaļas dzīvnieku fotografēšanai — 100-400 mm tālummaiņas diapazons pietuvina tālumā esošus objektus un ļauj ātri reaģēt situācijās, kurās viss strauji mainās. Izmantojot to ar kamerām, kas aprīkotas ar APS-C izmēru sensoriem, EF 100-400MM F/4.5-5.6L IS II USM piedāvā tādus skata leņķus, kas vienādi ar 160-640 mm pilnkadra kamerām.

Saglabājiet asumu neatkarīgi no apgaismojuma


Objektīvs EF 100-400MM F/4.5-5.6L IS II USM nodrošina asus attēlus ar augstu kontrastu, izmantojot fluorīta un Super UD (super-īpaši zemas dispersijas) lēcu elementus, lai atrisinātu artefaktu un kropļojumu problēmu. Trīs režīmu attēla stabilizētājs aizsargā pret izplūdumu kameras kustību dēļ, ļaujot uzņemt bez statīva ar aizslēga ātrumu, kas ir līdz 4 pakāpēm lēnāks nekā parastais.

Nebīstieties no mirgojuma


Uzņemiet gaismā, esot pārliecināts, ka Canon vairāku slāņu speciālais pārklājums Air Sphere Coating (ASC) aizsargās pret mirgojumu, dubultattēliem un samazinātu kontrastu. Lai samazinātu atstarošanos, ASC tiek izmantots vairāku slāņu pārklājums, tostarp nanoizmēru gaisa lodītes, kas novietotas uz lēcas virsmas, lai gaismas iekļūšana lēcās notiktu pakāpeniskāk. Tas aizsargā no iekšējās atstarošanās, kas samazina attēla kvalitāti.

Ergonomiska lietošana


Katrs fotogrāfs strādā atšķirīgi. Izmantojiet tālummaiņas skārienjutīgo regulēšanas gredzenu, lai iestatītu tādu pretestības līmeni, kādu vēlaties sajust, kad ar objektīvu veicat tālummaiņu: viegls pieskāriens būs lieliski piemērots gadījumiem, kad strauji mainīgā situācijā jāstrādā ātri. Bet varbūt jūs vēlaties stingrāku vai fiksētu tālummaiņas mehānismu, lai fokusa garums netiktu nejauši izmainīts.

Ātra fokusēšana, kad to vēlaties


Izbaudiet ātro USM automātisko fokusēšanu, kas tiek fokusēta precīzi un gandrīz bez skaņas. Automātiskā fokusēšana ar pilna laika manuālo korekciju sniedz iespēju precīzi noregulēt fokusu, nenoņemot kameru no acs. Objektīvs EF 100-400MM F/4.5-5.6L IS II USM fokusē līdz 0,98 m, ļaujot reaģēt uz objektiem, kas parādās negaidīti tuvu.

Lieliska aizsardzība ārā


Turpiniet uzņemt fotoattēlus pat sliktos laika apstākļos. Līdzīgi kā citi L sērijas objektīvi, EF 100-400MM F/4.5-5.6L IS II USM izolācija aizsargā no putekļiem un mitruma, tāpēc varat turpināt uzņemšanu arī tad, kad laika apstākļi kļūst patiešām slikti. Fluorīna pārklājums uz objektīva priekšējā elementa atgrūž netīrumus, tāpēc objektīvu ir viegli tīrīt.

Balvas

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM, tā funkcijām un iespējām.

Related Products

Telefoto objektīvi

Aprīkoti ar palielinātu fokusa attālumu, kas ļauj piekļūt tuvāk objektam, neietekmējot ainu.