Canon EF 70-200mm f/2.8L IS II USM

EF 70-200mm f/2.8L IS II USM

EF 70-200mm f/2.8L IS II USM ir intensīvai profesionālai lietošanai paredzēts tefefoto tālummaiņas objektīvs. Tam ir izturīga un uzticama konstrukcija, četru pakāpju attēla stabilizators un īpaši veidoti objektīva elementi.

Ieguvumi

  • Lieliskas veiktspējas L sērijas telefoto tālummaiņas objektīvs
  • Pastāvīgs maksimālais atvērums f/2.8
  • Četru soļu attēla stabilizators
  • Fluorīta un UD objektīva elementi
  • Uzlabota izturība
  • 1,2 m minimālā fokusēšana
  • Ūdens un putekļu izturīgs
  • Gredzenveida USM AF motors

Detalizēti par funkcijām

Canon EF 70-200mm f/2.8L IS II USM — ieskatieties un izpētiet sīkāk

L sērijas kvalitāte


L sērija ir Canon profesionālo objektīvu klāsta labākais paraugs, kas pārstāv labāko no precīzās EF optikas. L sērijas objektīvi apvieno augstāko veiktspēju ar izcili ērtu lietošanu, un tie ir izturīgi pret putekļiem un mitrumu.

Ātrs un konsekvents maksimālais atvērums


Uzņemiet vājā apgaismojumā, kameru turot rokās, pateicoties ātrajam f/2.8 maksimālajam atvērumam, kas nemainās visā tālummaiņas diapazonā. Šāds atvērums fotogrāfam nodrošina arī asuma dziļuma kontroli.

Attēla stabilizators


Canon četru pakāpju attēla stabilizators (Image Stabilizer, IS) nodrošina, ka EF 70-200mm f/2.8 IS II USM ir ideāli piemērots uzņemšanai vāja apgaismojuma apstākļos, kad trijkāji nevar lietot. IS sistēma ļauj lietot pat par četrām pakāpēm mazāku ekspozīcijas laiku, salīdzinot ar parasti lietoto, neradot izplūdušu attēlu.

Fluorīta un īpaši zemas dispersijas (ultra-low dispersion, UD) objektīva elementi


Objektīva elementu izgatavošanā izmantots fluorīts, kas samazina hromatisko aberāciju. Tiek izmantoti pieci UD (īpaši zemas dispersijas) elementi, lai nodrošinātu lielu kontrastu un dabisku krāsu attēlojumu visā tālummaiņas diapazonā.

Vienmērīgs fona izpludinājums


Apaļā atvēruma diafragma izlīdzina dažādos fokusēšanas apgabalus, piešķirot liegāku un viendabīgāku izskatu. Asie priekšplāna objekti izceļas uz vienmērīgi izpludinātā fona.

Ultraskaņas fokusēšana


Gredzenveida ultraskaņas motors nodrošina īpaši ātru autofokusēšanu un ļoti klusu darbību. Izcilais statiskais griezes moments nodrošina, ka fokusa punkts tiek sasniegts precīzi. Turklāt ir pieejama pilna laika manuālās apiešanas funkcija, kas sniedz iespēju regulēt fokusu, neizslēdzot autofokusēšanas režīmu.

Piederumi


Objektīva standarta komplektācijā ir objektīva blende ET-87, kas novērš gaismas atspīduma ietekmi uz attēliem, kā arī noņemams trijkāja stiprinājums un mīkstais apvalks.

Balvas

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF 70-200mm f/2.8L IS II USM, tā funkcijām un iespējām.

Piemēru galerija

Skatīt galeriju

Related Products

Vai varam jums palīdzēt izvēlēties nākamo objektīvu?

Objektīvu meklēšanas rīks iepazīstinās ar mūsu objektīvu klāstu un palīdzēs atrast jums un jūsu EOS kamerai lieliski piemērotu objektīvu.