RAKSTS

Canon EOS-1D X Mark III: ātrāka par ātru…

Canon EOS-1D X Mark III
© Marina Cano — Canon vēstniece

Daži mirkļi ir tik īsi, ka nepaspējat pat acis samirkšķināt: sprinteris, kurš šķērso finiša līniju, vai zivju ērglis, kurš ūdenī nomedī zivi. Šādos brīžos nedrīkst kļūdīties. Sekundes daļu ātrāk vai vēlāk un mirklis ir nokavēts — bieži vien tas vairs nekad neatkārtosies. Šī iemesla dēļ esam izveidojuši kameru Canon EOS-1D X Mark III.

Nepārtrauktā fotografēšana — līdz 20 kadriem sekundē

Canon EOS-1D X Mark III var uzņemt līdz 20 pilnkadra 20,1 megapikseļa attēlus katru sekundi, izmantojot režīmu Live View ar mehānisko aizslēgu, precīzi fotografējot kustību, vai ar elektronisko aizslēgu, fotografējot pavisam nedzirdami.

Izmantojot kameras optisko skatu meklētāju, nepārtrauktās fotografēšanas ātrums ir 16 kadri sekundē — izcils DSLR kameras sasniegums, kas panākts, pateicoties Canon ekspertu zināšanām mehāniskajā inženierijā. Tiek izmantoti tiešas piedziņas motori, lai spoguli kustinātu augšup un lejup, ātri, precīzi un ar minimālu spoguļa atsitienu atgriežot miera pozīcijā.

Kameras Canon EOS-1D X Mark III aizslēgs ir paredzēts 500 000 kadriem, piedāvājot jauna līmeņa ātrumu un uzticamu darbību, kas sniedz pārliecību saspringtos brīžos.

Divi CFexpress sloti

Canon EOS-1D X Mark III izmanto CFexpress — jaunākās paaudzes atmiņas karti, ko piedāvā Compact Flash Association. Šīm kartēm ir ievērojami ātrāks ierakstīšanas ātrums, ļaujot fotografēt 20 kadrus sekundē RAW un JPEG režīmā, ierakstot 1000 kadrus bez buferizācijas, turklāt iekšēji ierakstot 5.5K RAW video.

Ņemot vērā profesionālu fotogrāfu atsauksmes, tagad fotogrāfijas var saglabāt vienā kartē, bet videomateriālu — citā kartē.

Canon EOS-1D X Mark III
Canon EOS-1D X Mark III

Skatiet reāllaikā

Piešķiriet sev konkurētspējīgas priekšrocības ar kameras Canon EOS-1D X Mark III izcilo optisko skatu meklētāju, kas darbojas pilnīgi bez nobīdes. Skatieties, kā notikumi norisinās reāllaikā, uzlabojot atbildes reakcijas laiku un ļaujot uzņemt mirkļus, pirms paši ātrākie elektroniskie skatu meklētāji tos reģistrējuši.

DIGIC X jauda

Kameras Canon EOS-1D X Mark III sirds ir viens DIGIC X attēla apstrādes procesors — ierīce, kurai ir daudz vairāk jaudas nekā iepriekšējiem DIGIC procesoriem un kura kamerai dod iespēju darboties neticamā ātrumā. Papildus izcilajai attēlu kvalitātei pat visprasīgākajos apstākļos DIGIC X procesors ļauj nepārtraukti fotografēt pat 20 kadrus sekundē ar pilnu automātisko fokusēšanu, automātisko ekspozīciju un kamerā ietverto DLO apstrādi.


< Atpakaļ uz pārskatu par Canon EOS-1D X Mark III

Saistīti raksti