RAKSTS

Canon EOS-1D X Mark III: saglabājiet asumu. Saglabājiet fokusu

Canon EOS-1D X Mark III
© Ben Thouard

Neatkarīgi no tā, vai uzņemat ar Canon EOS-1D X Mark III sensacionālo optisko skatu meklētāju vai izmantojat tā ērto 3,1 collu lielo skārienekrānu, nevarat nepamanīt ātrumu un precizitāti, ko nodrošina tās revolucionārā automātiskās fokusēšanas sistēma. Mašīnmācīšanās algoritmi ieprogrammēti, lai identificētu dažādus sporta veidus, bet sejas un acu noteikšana ir apvienota, izmantojot uzlabotu izsekošanu, kas seko sportistiem pat tad, ja tie valkā brilles vai ķiveri.

Neatkarīgi no darbības ātruma kamera Canon EOS-1D X Mark III ir ātrāka, koriģējot fokusu, lai nodrošinātu fokusu tad, kad tas ir vissvarīgāk.

Īpašs attēlveidošanas sensors un procesors fokusēšanai

Kad 1987. gadā ieviesām EOS 650, tā bija revolucionāra pieeja SLR tirgum ar līnijas veida CMOS automātiskās fokusēšanas sensoru. Tas ir tik jaudīgs, ka joprojām tiek lietots EOS DSLR kamerās, bet Canon EOS-1D X Mark III iet soli tālāk ar jaunu tehnoloģiju.

Canon EOS-1D X Mark III

Kad iekadrējat, fokusējat vai uzņemat ar kameras Canon EOS-1D X Mark III optisko skatu meklētāju, varat izbaudīt revolucionāro automātisko fokusēšanu. Īpaši paredzēts CMOS attēlveidošanas sensors tiek izmantots tikai automātiskajai fokusēšanai, uzlabojot precizitāti un sniedzot iespēju skatu meklētājā izmantot daudz vairāk fokusēšanas punktu. Automātiskās fokusēšanas apstrādi veic īpaši tam paredzēts DIGIC 8 procesors, kura vienīgais darbs ir uzraudzīt automātisko fokusēšanu, kad tiek izmantots optiskais skatu meklētājs.

Canon EOS-1D X Mark III lepojas ar 191 automātiskās fokusēšanas punktu, un 155 no tiem ir krusteniskā veida, kas nodrošina īpašu jutību — tas ir ārkārtīgi noderīgi, ja ir svarīgi panākt fokusu, fotografējot sportistus un savvaļas dzīvniekus, kas ātri pārvietojas, kad samazinās apgaismojuma līmenis. Šos automātiskās fokusēšanas punktus var izmantot atsevišķi, panākot ārkārtīgi selektīvu fokusēšanu, var izmantot mazās grupās un zonās, kuras var pārvietot kadrā, vai visus kopā, kad kamera izvēlas labākos punktus automātiskai lietošanai.

Canon EOS-1D X Mark III

Kameras nepārtrauktās fokusēšanas sistēmas darbību var koriģēt atbilstoši darbības veidam, ko fotografējat. Izvēlieties kādu no četriem situāciju iestatījumiem vai izmantojiet jauno automātisko situācijas iestatījumu, kas izvēlēsies veicamajam uzdevumam visatbilstošāko darbību.

Spoguļu sistēma

Lai kamera Canon EOS-1D X Mark III fokusētu precīzi pie liela nepārtrauktās fotografēšanas ātruma, mums bija jāizveido pavisam citāda spoguļu sistēma. Ir svarīgi, lai kameras spoguļi pēc katra kadra uzņemšanas pēc iespējas ātrāk atgrieztos miera stāvoklī bez spoguļa atsitiena, ja tiem jāturpina virzīt gaismu uz automātiskās fokusēšanas sensoru. Kamerā Canon EOS-1D X Mark III tas notiek pat 16 reizes sekundē — tas ir izcils mehāniskās inženierijas sasniegums.

Dual Pixel CMOS AF

Izmantojot Canon EOS-1D X Mark III kā bezspoguļu kameru režīmā Live View, automātisko fokusēšanu veic mūsu slavenā Dual Pixel CMOS AF sistēma. Tādējādi praktiski katrs pikselis uz kameras sensora tiek pārvērsts attēlveidošanas pikselī un fāzes noteikšanas AF pikselī.

Dual Pixel CMOS AF sistēma var darboties ātri, kad tiek uzņemti fotoattēli, kadrā tiek sekots kustīgiem objektiem un vienmērīgāk, kad tiek uzņemti videoklipi, ļaujot izmantot profesionālus fokusa izvilkšanas efektus, pārejot no viena objekta uz citu.

Ieviešot Dual Pixel CMOS AF tehnoloģiju kamerā Canon EOS-1D X Mark III, fokusējamie pikseļi ir redzami visā kadra augstumā vairāk nekā 90 procentu platumā. Veiktspēja ir uzlabojusies līdz tādam līmenim, ka ir iespējams uzņemt 20 kadrus sekundē ar ātru, precīzu, nepārtrauktu fokusēšanu. Tas pats automātiskās fokusēšanas mašīnmācīšanās algoritms, kas pieejams, kameru izmantojot skata meklētāja režīmā, ir pieejams ar Dual Pixel CMOS AF, tāpēc varat būt pārliecināts, ka svarīgos mirkļos tiks uzturēts objekta, dzīvnieka vai izsekotās personas asums.

Canon EOS-1D X Mark III

< Atpakaļ uz pārskatu par Canon EOS-1D X Mark III

Saistīti raksti