Canon EOS R5

Canon EOS R5

Profesionāla bezspoguļu kamera jaunā veidolā

Jūsu Bez šaubām

Canon Inc. paziņo par EOS R5 izstrādi. Profesionāla pilnkadra bezspoguļu kamera, kas fotogrāfiem un filmu veidotājiem piedāvā vēl nebijušas un jaunas funkcijas.

Jauna ēra attēlu kvalitātē

Jauni augstas izšķirtspējas attēlu standarti un nepārspējama 8K video kvalitāte. EOS R5 piedāvā pilnīgi jauna līmeņa fotoattēlu un video kvalitāti ar pārsteidzošu elektronisko aizslēgu (20 kadri sekundē) vai mehānisko aizslēgu (12 kadri sekundē). EOS R5 ir pilnīga, uzlabota un izcilai darbībai paredzēta ierīce.

A new era in image quality

Veidojiet filmas

Iegūstiet savus labākos 8K video un atklājiet aizraujošas jaunas iespējas radošai darbībai. Piedāvājot pilna sensora platuma 8K ierakstu pašā kamerā ar RAW formātu un līdz 29,97 kadriem sekundē un 4K — ar līdz 119,88 kadriem sekundē* ar 4:2:2 10 bitu Canon Log vai 4:2:2 10 bitu HDR PQ, kamera EOS R5 sniedz iespējas paplašināt filmu veidošanu un izpētīt dinamiskus jaunus veidus, kā parādīt savu stāstu.

*Ārējais ieraksts pieejams tikai ar 4K līdz 59,94 kadriem sekundē.

Be the filmmaker

Vērtīgāka, nekā domājat

Tagad viss ir fokusā. EOS R5 ar uzlaboto dzīvnieku izsekošanas automātisko fokusēšanu var atpazīt suņus, kaķus un putnus, nosakot objekta ķermeni, galvu vai acis.

More than face value

Jauni stabilitātes standarti

Pirmo reizi Canon kameras korpusā tiek piedāvāts kustību piecu asu sensors attēla stabilizēšanai, kas darbojas kopā ar Canon RF objektīvu, apvienojot optisko un kameras korpusa attēla stabilizēšanu, kas nodrošina vislabākos nosacījumus ārkārtīgi asu attēlu un filmu uzņemšanai bez jebkādas trīces.

New standards in stability

Savienojums ar mākoņpakalpojumiem. Un ne tikai

Uzņemiet un pārsūtiet fotoattēlus un video, atrodoties ceļā. Šo iespēju nodrošina iebūvēts Wi-Fi, ko var savienot ar pilnīgi jauno Canon pakalpojumu image.canon. Saderība ar automātisko attēlu pārsūtīšanas funkciju nodrošina, ka ar EOS R5 varat fotografēt un rediģēt, atrodoties ceļā, vai automātiski saturu lejupielādēt mājas datorā.

Cloud connected. And then some

Daudzpusība un pielāgojamība

Īstas veiktspējas noslēpums jāmeklē dziļāk. CFexpress un SD UHS-II kartes slotu iespaidīgā kombinācija ļauj uzņemt vairāk un ilgāk. Tā kā EOS R5 ir daļa no izcilās EOS R ģimenes un ir aprīkota ar teicamo RF stiprinājumu, kas piedāvā izcilu kvalitāti un pielāgojamību, ierīce ir arī saderīga ar Canon lielisko EF objektīvu sēriju, pateicoties RF-EF adapteru izvēlei, kas garantē nevainojamu integrāciju.

Versatile and adaptable

Jūs varētu interesēt…

Canon pakalpojumi profesionāļiem

Dalībnieki saņem piekļuvi CPS atbalstam gan lokāli, gan lielākos pasākumos; prioritārus remonta pakalpojumus; un — atkarībā no dalības līmeņa — bezmaksas aizvietošanu ar rezerves aprīkojumu.

Pievienoties

Papildinformācija

Canon Professional Services