Canon EOS R5

Canon EOS R5

Profesionāla bezspoguļu kamera jaunā veidolā

Jūsu Bez šaubām

Canon Inc. paziņo par EOS R5 izstrādi. Profesionāla pilnkadra bezspoguļu kamera, kas fotogrāfiem un filmu veidotājiem piedāvā vēl nebijušas un jaunas funkcijas.

Jauna ēra attēlu kvalitātē

Jauni augstas izšķirtspējas attēlu standarti un nepārspējama 8K video kvalitāte. EOS R5 piedāvā pilnīgi jauna līmeņa fotoattēlu un video kvalitāti ar pārsteidzošu elektronisko aizslēgu (20 kadri sekundē) vai mehānisko aizslēgu (12 kadri sekundē). EOS R5 ir pilnīga, uzlabota un izcilai darbībai paredzēta ierīce.

A new era in image quality

Veidojiet filmas

Iegūstiet savus labākos 8K video un atklājiet aizraujošas jaunas iespējas radošai darbībai. EOS R5 piedāvā 8K izšķirtspēju visa sensora platumā ar pat 30p filmu ierakstīšanu pašā kamerā, izmantojot Dual Pixel AF, kas pieejams visos 8K režīmos, — tā sniedz iespēju paplašināt filmu veidošanas žanru un izpētīt dinamiskus jaunus veidus, kā parādīt savu stāstu.

Be the filmmaker

Vērtīgāka, nekā domājat

Tagad viss ir fokusā. EOS R5 ar uzlaboto dzīvnieku izsekošanas automātisko fokusēšanu var atpazīt suņus, kaķus un putnus, nosakot objekta ķermeni, galvu vai acis.

More than face value

Jauni stabilitātes standarti

Pirmo reizi Canon kameras korpusā tiek piedāvāta attēla stabilizēšana, kas kopā ar Canon RF objektīvu un IS nodrošina vislabākos nosacījumus asu attēlu un filmu uzņemšanai bez nekādas trīces. Filmējiet vai fotografējiet bez trijkāja un esiet drošs, ka vienmēr iegūsiet vienmērīgu un asu rezultātu.

New standards in stability

Savienojums ar mākoņpakalpojumiem. Un ne tikai

Uzņemiet un pārsūtiet fotoattēlus un video, atrodoties ceļā. Šo iespēju nodrošina iebūvēts Wi-Fi, ko var savienot ar pilnīgi jauno Canon pakalpojumu image.canon. Saderība ar automātisko attēlu pārsūtīšanas funkciju nodrošina, ka ar EOS R5 varat fotografēt un rediģēt, atrodoties ceļā, vai automātiski saturu lejupielādēt mājas datorā.

Cloud connected. And then some

Daudzpusība un pielāgojamība

Īstas veiktspējas noslēpums jāmeklē dziļāk. Divi karšu sloti nozīmē, ka varat uzņemt daudz ilgāku laiku. Tā kā EOS R5 ir daļa no izcilās EOS R ģimenes un ir aprīkota ar teicamo RF stiprinājumu vislabākajai kvalitātei un pielāgojamībai, ierīce ir arī saderīga ar Canon vienreizējo EF objektīvu sēriju, pateicoties RF-EF adapteru izvēlei, kas garantē lielisku integrāciju.

Versatile and adaptable

Jūs varētu interesēt…

Canon pakalpojumi profesionāļiem

Dalībnieki saņem piekļuvi CPS atbalstam gan lokāli, gan lielākos pasākumos; prioritārus remonta pakalpojumus; un — atkarībā no dalības līmeņa — bezmaksas aizvietošanu ar rezerves aprīkojumu.

Pievienoties

Papildinformācija

Canon Professional Services