RF objektīvi

Canon RF 70-200mm F2.8L IS USM

Uzņemiet pasauli ar īpaši pielāgojamu objektīvu un kvalitāti, izmantojot ārkārtīgi kompakto F2.8 telefoto tālummaiņas objektīvu, kas ietver piecu pakāpju attēlu stabilizatoru, nodrošinot lieliskus rezultātus, kameru turot rokās, tuvāku fokusēšanu līdz 0,7 m un visu laiku ātrāko automātisko fokusēšanu.

Eleganti nemanāms ar apslēptām iespējām

Noskatieties, kā godalgotais reklāmu un dzīvesstila fotogrāfs Metjū Džozefs (Matthew Joseph) iepazīstas ar ārkārtīgi jaudīgo RF 70-200mm objektīvu, tā spēju darboties gandrīz bez skaņas, kā arī ar pārsteidzošo fokusa precizitāti gan attēlos, gan video.

Lielisks objektīvs šiem mērķiem...

Praktisks, vispārīga lietojuma, profesionāls

Svarīgs objektīvs darbam ar pastāvīgu F2.8 diafragmas atvērumu tā 70–200 mm fokusa attāluma diapazonā — šis tālummaiņas objektīvs ir lieliski piemērots ceļojumu, savvaļas dzīvnieku un sporta notikumu uzņemšanai.

Pārliecinoša un jutīga darbība

Pirmo reizi tiek piedāvāts Canon objektīvs ar diviem Nano USM motoriņiem, kas nodrošina pilnīgi jauna līmeņa ātrumu un klusu nepārtrauktu fokusēšanu, — lieliski piemērots fotoattēliem vai videoklipiem.

Izcila L sērijas optikas kvalitāte

Tālummaiņas objektīvs piesaka jaunu objektīvu veiktspējas laikmetu ar piecu pakāpju attēlu stabilizatoru, deviņu lapiņu diafragmas atvērumu, asfēriskiem un Super UD elementiem, kā arī SWC un Super Spectra pārklājumiem.

Uzlabota L sērijas konstrukcija

Šis L sērijas objektīvs nodrošina aizsardzību pret laikapstākļiem un ir ar fluorīna pārklājumu, kas pasargā no putekļiem un ūdens, kā arī ir pārklāts ar krāsu, kas izturīga pret karstumu, lai karstumā objektīvu uzturētu vēsu.

Īstenojiet savas radošās vīzijas

EOS R sistēma ir mantojusi visas EOS sistēmas priekšrocības, turklāt tās objektīvu klāsts ir pilnībā saderīgs ar esošo EF un EF-S optiku, izmantojot adapterus, kā arī Speedlite zibspuldžu un papildaprīkojuma klāstu.

Tehniskie dati

 • F 2.8

  Darbam vājā apgaismojumā un seklam asuma dziļumam

 • 5 pakāpju attēla stabilizators

  Izcila stabilitāte pie zemākā apgaismojuma līmeņa

 • Asfēriskie un UD elementi

  Ārkārtīgi asiem attēliem

 • Dual Nano USM motors

  Vienmērīgai, ātrai un klusai ilgstošai fokusēšanai

 • Kompakts un viegls

  Mazs un vietu taupošs — īpaši ērta pārnēsāšana

 • Objektīva regulēšanas gredzens

  ISO, diafragmas atvēruma un aizslēga papildu kontrolei

Attēls ar objektīvu RF 70-200mm F2.8L IS USM vertikālā stāvoklī

Komplektācija

 • RF 70-200MM F2.8L IS USM

 • Objektīva blende ET-83F (WII)

 • Objektīva somiņa 1424, mīkstais apvalks ar aukliņu

 • Objektīva vāciņš E-77 II

 • Trijkāja stiprinājuma gredzens E (WIII)

Rokas, kas tur Canon EOS R kameru un Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM objektīvu.

Vai varam jums palīdzēt izvēlēties nākamo objektīvu?

Objektīvu meklēšanas rīks iepazīstinās ar mūsu objektīvu klāstu un palīdzēs atrast jums un jūsu EOS kamerai lieliski piemērotu objektīvu.

Profesionāļu rokās...

Noskaidrojiet, kā Canon ir ieguvis teicamu novatorisku risinājumu un attēlu kvalitātes nodrošinātāja slavu, kā arī lasiet vairāk par to, kā visā pasaulē profesionāļiem patīk strādāt ar Canon kamerām un objektīviem.

Telefoto objektīvi

Ar telefoto objektīvu varat uzņemt sportu, savvaļas dzīvniekus un pasākumus no attāluma, neiejaucoties darbībā. Izpētiet Canon telefoto objektīvus un vērojiet, kurp jūs aizvedīs radošās ieceres.
Uzziniet vairāk

Saistītie produkti