HERO IMAGE
Blank-Rect Image

Canon RF 70-200mm F2.8L IS USM

Uzņemiet pasauli ar īpaši pielāgojamu objektīvu un kvalitāti, izmantojot ārkārtīgi kompakto F2.8 telefoto tālummaiņas objektīvu, kas ietver piecu pakāpju attēlu stabilizatoru, nodrošinot lieliskus rezultātus, kameru turot rokās, tuvāku fokusēšanu līdz 0,7 m un visu laiku ātrāko automātisko fokusēšanu.

Galerija

Nevainojama konstrukcija ar izcilu attēla kvalitāti

Šis lieliskās veiktspējas F2.8 telefoto tālummaiņas objektīvs ir trešais no Canon RF objektīvu pamatkomplekta trīsvienības — tas piedāvā izcilu attēlu kvalitāti kompaktā korpusā un ir paredzēts darbam visos apstākļos.

Features & Benefits
Beautifully discreet with hidden powers

Eleganti nemanāms ar apslēptām iespējām

Noskatieties, kā godalgotais reklāmu un dzīvesstila fotogrāfs Metjū Džozefs (Matthew Joseph) iepazīstas ar ārkārtīgi jaudīgo RF 70-200mm objektīvu, tā spēju darboties gandrīz bez skaņas, kā arī ar pārsteidzošo fokusa precizitāti gan attēlos, gan video.

Skatīt videoklipu

Lielisks objektīvs šiem mērķiem...

A practical, general purpose professional

Praktisks, vispārīga lietojuma, profesionāls

Svarīgs objektīvs darbam ar pastāvīgu F2.8 diafragmas atvērumu tā 70–200 mm fokusa attāluma diapazonā — šis tālummaiņas objektīvs ir lieliski piemērots ceļojumu, savvaļas dzīvnieku un sporta notikumu uzņemšanai.

Assured, responsive performance

Pārliecinoša un jutīga darbība

Pirmo reizi tiek piedāvāts Canon objektīvs ar diviem Nano USM motoriņiem, kas nodrošina pilnīgi jauna līmeņa ātrumu un klusu nepārtrauktu fokusēšanu, — lieliski piemērots fotoattēliem vai videoklipiem.

Superb L-series optical quality

Izcila L sērijas optikas kvalitāte

Tālummaiņas objektīvs piesaka jaunu objektīvu veiktspējas laikmetu ar piecu pakāpju attēlu stabilizatoru, deviņu lapiņu diafragmas atvērumu, asfēriskiem un Super UD elementiem, kā arī SWC un Super Spectra pārklājumiem.

Advanced L-series construction

Uzlabota L sērijas konstrukcija

Šis L sērijas objektīvs nodrošina aizsardzību pret laikapstākļiem un ir ar fluorīna pārklājumu, kas pasargā no putekļiem un ūdens, kā arī ir pārklāts ar krāsu, kas izturīga pret karstumu, lai karstumā objektīvu uzturētu vēsu.

Īstenojiet savas radošās vīzijas

EOS R sistēma ir mantojusi visas EOS sistēmas priekšrocības, turklāt tās objektīvu klāsts ir pilnībā saderīgs ar esošo EF un EF-S optiku, izmantojot adapterus, kā arī Speedlite zibspuldžu un papildaprīkojuma klāstu.

Uzziniet vairāk

Tehniskie dati

F 2.8

Darbam vājā apgaismojumā un seklam asuma dziļumam

5 pakāpju attēla stabilizators

Izcila stabilitāte pie zemākā apgaismojuma līmeņa

Asfēriskie un UD elementi

Ārkārtīgi asiem attēliem

Dual Nano USM motors

Vienmērīgai, ātrai un klusai ilgstošai fokusēšanai

Kompakts un viegls

Mazs un vietu taupošs — īpaši ērta pārnēsāšana

Objektīva regulēšanas gredzens

ISO, diafragmas atvēruma un aizslēga papildu kontrolei

Skatīt visus tehniskos datus

Specification-Icons - Header Image
main image

Komplektācija

RF 70-200MM F2.8L IS USM

Objektīva blende ET-83F (WII)

Objektīva somiņa 1424, mīkstais apvalks ar aukliņu

Objektīva vāciņš E-77 II

Trijkāja stiprinājuma gredzens E (WIII)

Profesionāļu rokās...

Noskaidrojiet, kā Canon ir ieguvis teicamu novatorisku risinājumu un attēlu kvalitātes nodrošinātāja slavu, kā arī lasiet vairāk par to, kā visā pasaulē profesionāļiem patīk strādāt ar Canon kamerām un objektīviem.

Lasīt vairāk
Telephoto lens range packshots

Telefoto objektīvi

Ar telefoto objektīvu varat uzņemt sportu, savvaļas dzīvniekus un pasākumus no attāluma, neiejaucoties darbībā. Izpētiet Canon telefoto objektīvus un vērojiet, kurp jūs aizvedīs radošās ieceres.

Uzziniet vairāk

Saistītie produkti

Apbalvojumi