RF objektīvi

Canon RF 24-70mm F2.8L IS USM

RF 24-70mm objektīvam, kas kopā ar RF 15-35mm un RF 70-200mm veido trīs svarīgākos objektīvus, ir ātrs atvērums, attēla stabilizēšana, kā arī Nano USM motors klusai fokusēšanai.

Profesionāļu izvēle jebkurā situācijā

Godalgotais reklāmu un dzīvesstila fotogrāfs Metjū Džozefs (Matthew Joseph) izmēģināja RF 24-70mm tālummaiņas objektīva galējās robežas, fotografējot ar to ūdenī, kur bija reālas ierīces samitrināšanas iespējas. Pēc tam viņš fotografēja vājā apgaismojumā, lai iegūtu teicamus sieviešu airēšanas komandas portretus.

Lielisks objektīvs šiem mērķiem...

Tveriet katru detaļu

Piešķiriet stāstam savu personisko skatījumu, izmantojot ātro F2.8 atvērumu un izcili aso optiku, kas ļaus būt soli priekšā konkurentiem.

Nenokavējiet īsto mirkli

Baudiet ātru un precīzu fokusēšanu, pateicoties Nano USM motoram, kas nodrošina acumirklīgu un klusu automātisku fokusēšanu ar izcili vienmērīgu darbību, kura piemērota gan videoklipiem, gan fotoattēliem.

Portreti, kas vieno

Paaugstiniet savus portretu fotografēšanas standartus, pateicoties trīs no stikla veidotiem asfēriskiem un trīs UD objektīva elementiem, moderniem optikas pārklājumiem un deviņu lapiņu diafragmas atvērumam.

Objektīvs bez robežām

Konstrukcijas kvalitāte izvirza jaunus standartus L sērijas kvalitātei ar aizsardzību pret laikapstākļiem un fluorīna pārklājumu priekšējiem un aizmugurējiem elementiem, kas aizsargā pret ūdens pilēm un putekļiem.

Īstenojiet savas radošās vīzijas

EOS R sistēma ir mantojusi visas EOS sistēmas priekšrocības, turklāt tās objektīvu klāsts ir pilnībā saderīgs ar esošo EF un EF-S optiku, izmantojot adapterus, kā arī Speedlite zibspuldžu un papildaprīkojuma klāstu.

Tehniskie dati

 • F2.8

  Darbam vājā apgaismojumā un seklam asuma dziļumam

 • Attēla stabilizators

  Piecu pakāpju stabilizēšana stabiliem attēliem

 • Asfēriskie un UD elementi

  Ārkārtīgi asiem attēliem

 • Nano USM motors

  Vienmērīgai, ātrai un klusai darbībai

 • ASC (pārklājums Air Sphere)

  Pasargā no atspīdumiem un dubultattēliem

 • Objektīva regulēšanas gredzens

  ISO, diafragmas atvēruma un aizslēga papildu kontrolei

Komplektācija

 • RF 24-70MM F2.8L IS USM

 • Objektīva blende EW-88E

 • Objektīva somiņa LP1222

 • Objektīva vāciņš

 • Objektīva vāciņš E-82 II

Rokas, kas tur Canon EOS R kameru un Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM objektīvu.

Vai varam jums palīdzēt izvēlēties nākamo objektīvu?

Objektīvu meklēšanas rīks iepazīstinās ar mūsu objektīvu klāstu un palīdzēs atrast jums un jūsu EOS kamerai lieliski piemērotu objektīvu.

Profesionāļu rokās...

Noskaidrojiet, kā Canon ir ieguvis teicamu novatorisku risinājumu un attēlu kvalitātes nodrošinātāja slavu, kā arī lasiet vairāk par to, kā visā pasaulē profesionāļiem patīk strādāt ar Canon kamerām un objektīviem.

Platleņķa objektīvi

Panāciet platāku skata leņķi un ietilpiniet kadrā vairāk ar mūsu platleņķa objektīvu klāstu.

Saistītie produkti