RF 5.2mm F2.8L DUAL FISHEYE

RF VR objektīvs

Canon RF 5.2MM F2.8L DUAL FISHEYE

Uzņemiet pasauli, radot pārsteidzošu virtuālo realitāti ar šo inovatīvo L sērijas objektīvu, kas paredzēts pēc iespējas vienkāršākai un ērtākai VR pieredzes radīšanai.

Atklājiet

CANON RF 5.2mm F2.8L DUAL FISHEYE objektīvs

Virtuālās realitātes objektīvs, kas atvieglo profesionāla 180° VR satura uzņemšanu un pēcapstrādi. Izbaudiet tālāk pieejamo videoklipu ar VR skatītāju (pilnībā ieskaujošai un stereoskopiskai pieredzei), mobilo ierīci vai datoru. Iedvesmojošs stāsts, ko uzņēmusi VR režisore Mērija Matesone (Mary Matheson) un kinooperators Ričards Stegmans (Richard Stegmann).

IZPĒTIET

Aizkadrā ar Canon RF 5.2mm F2.8L DUAL FISHEYE objektīvu

Nokļūstiet šī iedvesmojošā stāsta, ko uzņēmusi VR režisore Mērija Matesone (Mary Matheson) un kinooperators Ričards Stegmans (Richard Stegmann), aizkadrā.
Canon_RF_Dual_Fisheye_Lens_BTS_MaryMatheson_H264_Final_MP4_6mins_EM.mp4

PASKATIETIES UZ PASAULI CITĀDI

Izpētiet dubultā zivs acs objektīva priekšrocības

VR LENS

Pārsteidzoši praktiska (3D) 180° VR materiāla uzņemšana

Kompaktā konstrukcija ar vienu stiprinājumu atvieglo ātru kameras iestatīšanu, lai iegūtu profesionālu, stereoskopisku 180° VR formāta materiālu, izmantojot saderīgu augstas izšķirtspējas pilnkadra kameru ar RF stiprinājumu, piemēram, EOS R51 un R5 C.

Efektīva un atvieglota darbplūsma

Ar stereoskopisko 190° skata lauku abi nobīdītie cirkulārie zivs acs attēli tiek perfekti sinhronizēti un ierakstīti viens otram blakus vienā pilnkadra sensorā. Bez papildu savienošanas tie ir gatavi ērtai apstrādei ar Canon jaudīgo EOS VR utilītprogrammu2/spraudni2, lai varētu veikt to beigu rediģēšanu.

EOS VR utilītprogramma
EOS VR Utility - RAW controls crop

RAW (8K/60P) video darbplūsma

Saderīgi RAW formāta video faili, kas uzņemti ar atbalstītajām kamerām (tostarp 8K/60P RAW LT faili ar EOS R5 C), tiek automātiski apstrādāti EOS VR utilītprogrammā, vēl vairāk atvieglojot darbplūsmu ar RAW formātu ar lielāku kadru nomaiņas ātrumu.

Augstas kvalitātes attēlu uzņemšana

Objektīvā RF 5.2mm F2.8L DUAL FISHEYE ar diviem perfekti salāgotiem, uz priekšu vērstiem zivs acs objektīviem ir izmantoti divi UD elementi katrā no tiem, lai koriģētu aberācijas, kā arī īpašais Canon SWC pārklājums, lai samazinātu dubultattēlu un atspīdumu veidošanos arī apstākļos ar fona apgaismojumu.

recording in vr
RF 5.2MM F2.8L DUAL FISHEYE

Liels f/2.8 diafragmas atvērums fotografēšanai vājā apgaismojumā

Objektīvs RF 5.2mm F2.8L DUAL FISHEYE izcili darbojas vājā apgaismojumā, pateicoties lielajam f/2.8 diafragmas atvērumam ar precīzi sinhronizētu ekspozīciju un vadību, izmantojot divu elektromagnētisko diafragmu (EMD) konstrukciju.

L sērijas konstrukcija un izturība pret laikapstākļiem

Tā kā RF 5.2mm F2.8L DUAL FISHEYE ir L sērijas objektīvs, tas paredzēts profesionālai lietošanai. Tas ir izturīgs pret putekļiem un šļakatām, kā arī pārklāts ar fluorīna pārklājumu, kas atgrūž ūdeni un netīrumus no objektīva virsmas.

EOS R5 and RF 5.2mm lens
EOS VR System

Gela filtra turētājs precīzai ekspozīcijas kontrolei

Objektīvam RF 5.2mm F2.8L DUAL FISHEYE aizmugurē ir gela filtra turētājs, kas paredzēts sagrieztiem ND gela filtriem. Tos var izmantot, lai precīzi kontrolētu gaismas līmeni lietošanas laikā vai uzņemot 180° VR video.

Tehniskie dati

 • Divi zivs acs objektīvi

  Uzņem perfekti salāgotu stereoskopisku attēlu uz viena pilnkadra sensora

 • 190° skata lauks

  Uzņem īpaši platā skata leņķī, sniedzot saistošāku pieredzi

 • 60 mm pamata garums

  Nodrošina dabisku stereoskopisku skatīšanās pieredzi

 • F2.8 atvērums

  Izcila veiktspēja vājā apgaismojumā

 • UD elementi un SWC pārklājums

  Profesionāla attēlu kvalitāte asiem attēliem ar lielu kontrastu un samazinātu dubultattēlu un atspīdumu veidošanos

 • Divas elektromagnētiskās diafragmas

  Diafragmas precīza kontrole un sinhronizācija nodrošina vienmērīgu labās un kreisās puses attēlu ekspozīciju

 • L sērijas kvalitāte

  Izstrādāts un izgatavots darbam prasīgos apstākļos

 • Iebūvēts aizmugurējā želatīna filtra turētājs

  Lielākai elastībai, uzņemot spilgta apgaismojuma apstākļos

Klausieties aplādi

Uzziniet vissīkākās nianses par virtuālās realitātes izpēti un uzņemšanu ar mūsu profesionālajiem filmu veidotājiem.

Galerija

EOS VR Lens

Komplektācija

Objektīvs RF 5.2mm F2.8L DUAL FISHEYE ir aprīkots ar visu nepieciešamo, lai sagatavotos un to izmantotu ar saderīgu kameru.

 • RF 5.2MM F2.8L DUAL FISHEYE

 • Objektīva vāciņš 5.2

 • Mīksts objektīva apvalks LS1014

 • Sešstūra atslēga/uzgriežņu atslēga

 • Objektīva vāciņš aizsardzībai pret putekļiem RF

Saistītā programmatūra un lietojumprogrammas

 • PROGRAMMATŪRA

  EOS VR Utility

  Jaudīga un efektīva, tomēr vienkārši lietojama lietojumprogramma, kas nepieciešama Canon cirkulāro zivs acs VR attēlu pārveidei no saderīgām kamerām standarta taisnstūra leņķa attēlos virtuālās realitātes skatīšanai un pēcapstrādei.

 • PROGRAMMATŪRA

  EOS VR spraudnis lietojumprogrammai Adobe Premiere Pro

  Izmantojiet šo spraudni EOS VR utilītprogrammas vietā, lai automātiski pārveidotu Canon cirkulāros zivs acs VR attēlu failus un importētu Adobe slavenajā lietojumprogrammā.

 • PROGRAMMATŪRA

  EOS Utility

  Attālināti vadiet kameru no datora, izmantojot USB un reāllaika priekšskatījumu.

 • PROGRAMMATŪRA

  Camera Connect

  Savienojiet kameru ar savu Apple vai Android ierīci, lai uzņemtu no attāluma, vienkārši lejupielādētu fotogrāfijas un uzreiz būtu gatavs tās kopīgot.

 • Saistīti produkti

  PROGRAMMAPARATŪRAS ATJAUNINĀŠANA

  Canon EOS R5 programmaparatūras atjaunināšana

  Programmaparatūra ir pastāvīga programmatūra, kas tiek instalēta produktā un nodrošina tā pareizu darbību. Canon izlaiž šīs programmaparatūras atjauninājumus, un, ja ir pieejams atjauninājums, to var lejupielādēt, noklikšķinot šeit.
  1. Var būt nepieciešams programmaparatūras atjauninājums.
  2. Lai veiktu ierakstīto 180° VR formāta attēlu projekciju taisnstūra leņķī ar saderīgu Canon kameru, nepieciešama EOS VR utilītprogramma un EOS VR spraudnis, kas paredzēts lietojumprogrammai Adobe Premiere Pro. EOS VR utilītprogrammas versija 1.2 vai jaunāka versija nodrošinās atbalstīto Canon RAW failu pārveidi, tostarp 8K RAW LT/60P ar EOS R5 C (saderīgi RAW formāti var atšķirties atkarībā no kameras), kā arī Apple Silicon un GPU paātrinājuma atbalstu. Var būt nepieciešams maksas abonēšanas pakalpojums ar Canon ID, lai pārveidotu videoklipus, kas ir ilgāki par 2 minūtēm. Būs nepieciešama arī īpaša “HEVC Activator” instalēšana izmantotajai kamerai.
  3. LŪDZU, ŅEMIET VĒRĀ: ŠĪ VR SISTĒMAS PROGRAMMATŪRA VAR ATŠĶIRTIES NO TIRDZNIECĪBĀ PIEEJAMĀ PRODUKTA.