Canon Camera

PAZIŅOJUMS PAR JAUNUMIEM

Izcils ātrums.

Izcila darbība.

Gaistoši mirkļi laikā notverti kamerā tādos veidos, kas iepriekš šķita neiespējami. Laipni lūdzam EOS R3! Mūsu jaunā lieliskas veiktspējas un liela ātruma bezspoguļu kamera atklāj jaunu laikmetu sporta, dabas un ziņu fotogrāfiem un radošajiem filmu veidotājiem. Drīzumā.

Nepārspēts ātrums un sniegums ar bezspoguļu kameru, kas izstrādāta profesionāļiem.

Kamera, kas paredzēta visātrāko kustību notveršanai. Tā ir veidota, lai notvertu priekšmetus, kas pārvietojas lielā ātrumā, un ir izstrādāta atbilstoši profesionālo fotogrāfu stingrajām prasībām, nodrošinot ārkārtīgi labu reakciju un lielu jutību, uzticamību un izturību.

Reģistrēties tūlīt

Esiet pirmais, kas saņem jaunumus par EOS R3, un uzturiet saikni, lai arī turpmāk saņemtu ziņas par visu jauno.
EOS R3

Satriecošs ātrums: 30 kadri/s.

Kameras EOS R3 sirds ir pavisam jauns fona apgaismojuma vairākslāņu sensors, kas darbojas saskaņoti ar mūsu pasaules līmeņa DIGIC X attēlu procesoru. Šī kombinācija ļauj pārsteidzošā ātrumā – 30 kadri/s – tvert izcilas kvalitātes RAW failus ar pilnu AF/AE izsekošanu.

Turklāt kameras jaunā sensora elpu aizraujošais ātrums maina priekšstatus par to, ko spēj paveikt elektronisks aizslēgs. Izmantojot ārējās Speedlite zibspuldzes, ir iespējama zibspuldzes sinhronizēšana, un virtuāli tiek novērstas objektu deformācijas, tverot tos ātrā kustībā.

xyz

Kustību pārvaldība.

Kameras EOS R3 spēja sekot kustīgiem priekšmetiem kadrā, saglabājot asu fokusu, ir kas iepriekš nepieredzēts. Pat RAW faila uzņemšanas laikā ar ātrumu 30 kadri/s mūsu nākamās paaudzes Dual Pixel CMOS AF seko objektiem uzticami un pārliecinoši.

Mēs esam pacēluši objektu izsekošanas spējas jaunos augstumos. Papildus cilvēku un dzīvnieku (un arī putnu) AF sekošanas režīmiem, kas ietverti mūsu EOS R5 un EOS R6 kamerās, EOS R3 spēj sekot arī automašīnām un motocikliem sacīkstēs, un tāpēc šī kamera ir ideāli piemērota motosporta fotogrāfiem.

Sarežģītos apstākļos kamera tagad spēj fokusēties arī ļoti lielā tumsā – gaismas līmenī -7 EV1 vai zemākā.

EOS R3

Redziet. Reaģējiet. Atbildiet.

Vai kādreiz esat izmantojis tik modernu kameru, ka šķiet, ka tā spēj nolasīt domas? Izmantojot mūsu unikālo Eye Control (acu kontroles) automātiskās fokusēšanas tehnoloģiju, kamera EOS R3 fokusējas tur, kur jūs skatāties. Šī nepārspējamā AF vadība ļauj kamerai reaģēt tikpat ātri, kā to darāt jūs, un tā spēj strauji reaģēt uz mainīgajām ainām.

Sliktā apgaismojumā, pateicoties mūsu revolucionārajai attēla stabilizācijas (IS) tehnoloģijai, EOS R3 nodrošina līdz astoņu pakāpju aizsardzību pret kameras izkustēšanos2. Kamerā iebūvētā sensora nobīdes attēla stabilizēšana darbojas tandēmā ar optisko attēla stabilizēšanu, kas ir iebūvēta daudzos objektīvos ar RF stiprinājumu, nodrošinot rezultātu, kas ļauj uzņemt attēlus vājā apgaismojumā, turot kameru rokās, vai arī, izmantot ļoti ilgu ekspozīcijas laiku, lai iegūtu izplūdušu kustību.

EOS R3, skats no aizmugures

Radīts filmām.

EOS R3 kamera ir vienlīdz prasmīga gan fotografēšanā, gan kinematogrāfisku video uzņemšanā. Kamerā ir funkcijas, kas ļauj filmu veidotājiem sasniegt jaunas radošuma virsotnes; tā spēj tvert 4K vai RAW oversamplinga video materiālu iekšēji, ierakstot CFexpress kartē. Canon Log 3 nodrošina lielāku dinamisko diapazonu un krāsas gradācijas iespējas.

Svarīgi, ka fotogrāfiem pieejamā priekšmetu atpazīšanas funkcija ir pieejama arī videogrāfiem, un tādējādi ir iespējams sekot kustīgiem priekšmetiem kadrā, saglabājot tos asi fokusētus pat darba laikā

EOS R3 skats no sāniem ar RF 600 mm F4 L IS USM objektīvu

Izgatavota profesionāļiem.

EOS R3 kamera ir izgatavota, lai izturētu intensīvo profesionālo izmantošanu ikdienā. Tās izturīgais, no magnija sakausējuma veidotais korpuss ir hermetizēts tādā pašā līmenī, kā mūsu leģendārajām EOS-1D sērijas kamerām, tāpēc tā spēj izturēt putekļus un ūdeni sarežģītos apstākļos. Divas karšu ligzdas ļauj saglabāt attēlu failus SD vai CFexpress multivides kartēs.

Kameras barošanu nodrošina lielas veiktspējas LP-E19 akumulators – tāds pats, kāds tiek izmantots mūsu EOS-1DX III kamerā. Tādējādi EOS R3 labi sader ar jūsu pašreizējo aprīkojumu, un jūs varat izmantot jebkurus rezerves akumulatorus, kādi jums jau ir.

Faktiski, ja esat kādreiz lietojis EOS-1 sērijas kameru, tad daudzas no EOS R3 vadības ierīcēm šķitīs labi zināmas. Ja tādas pieredzes nav, mēs esam pārliecināti, ka jums patiks intuitīvais vadības ierīču novietojums un kameras ergonomiskā satveršanas vieta.

Kamerai ir dažāda veida vadības ierīces, turklāt gan multikontrolleris, gan arī viedais kontrolleris ir instinktīvi sasniedzami ar īkšķi, un vadību var veikt pilnīgi intuitīvi. Trīs pielāgojamas vadības ripas uz kameras, kā arī objektīva regulēšanas gredzens uz katra objektīva ar RF stiprinājumu ļauj vienkārši pielāgot ekspozīcijas laiku, diafragmas atvērumu, ISO un ekspozīcijas kompensāciju, paturot kameru pie acs. EOS R3 kamera ir aprīkota arī ar grozāmu ekrānu, kas jums ļauj vienkārši veidot ainu no radošām perspektīvām.

EOS R3

Uzlabota savienojamība.

Savienojamība ir vitāli svarīga sportā un fotografēšanā. EOS R3 kamera izmanto savu ar vadu savienojamo LAN ligzdu un 5 GHz Wi-Fi3 sakarus, lai sazinātos ar datoru tīkliem, klēpjdatoriem un mobilajām ierīcēm un varētu ātri un vienkārši kopīgot attēlus. EOS R3 arī ir saderīga ar mūsu Mobile File Transfer lietotni, kas profesionāliem fotogrāfiem ļauj pievienot metadatus un pārraidīt attēlus no viedtālruņa, ja Wi-Fi savienojums nav pieejams.

Kamerai EOS R3 ir jauna piederumu pieslēgvieta, kas nodrošina datu savienojumu un strāvas apgādi jaunajiem piederumiem, kad tie tiek pievienoti kamerai.

EOS R3

EOS R spēks.

Izmantojot RF objektīva stiprinājumu, kamera EOS R3 paver ceļu uz iepriekš nesasniedzamām iespējām, neredzētu optisko izcilību un nepārspējamu AF darbību. Kamerā EOS R3 šie milzīgie veiktspējas sasniegumi ir apvienoti ar mūsu pasaulslaveno EOS-1D kameru labi zināmo dizainu un robusto konstrukciju. Rezultāts ne tikai pārveido jūsu radošumu, bet arī iederas jūsu esošajā sistēmā – kopā ar objektīviem, kamerām un Speedlite zibspuldzēm, kurām uzticaties un kas jau ir jūsu krājumā.

Reģistrēties tūlīt

Esiet pirmais, kas saņem jaunumus par EOS R3, un uzturiet saikni, lai arī turpmāk saņemtu ziņas par visu jauno.

Jauni Canon RF objektīvi

Izpētiet šos jaunos RF sistēmas objektīvus, kas paredzēti nevainojamam darbam ar EOS R3 un visām EOS R kamerām, paceļot fotografēšanas un filmu veidošanas līmeni līdz tādam, kas iepriekš nešķita iespējams.

Izpētiet vairāk

Canon EOS R sistēma piedāvā pilnu izcilas kvalitātes pilnkadra RF objektīvu klāstu, sniedzot visas lielu sensoru, attēlu apstrādes jaudas un optikas tehnoloģiju sasniegumu priekšrocības.

  1. Tikai fotoattēliem ar f/1.2 objektīvu, izņemot RF objektīvus ar Defocus Smoothing (DS) pārklājumu, izmantojot AF punktu centrā un viena kadra AF istabas temperatūrā un ISO 100.
  2. Pamatojoties uz CIPA standartiem, izmantojot RF 24–105 mm F4 L IS USM, izmērītu vertikālā un horizontālā virzienā ar fokusa attālumu 105 mm.
  3. Tikai modeļiem, kas saderīgi ar 5 GHz Wi-Fi. Specifikācijas var atšķirties dažādās valstīs un reģionos.