EOS R3

Bezspoguļu kameras

Canon EOS R3

Gaistoši mirkļi, kas kamerā notverti veidos, kas iepriekš šķita neiespējami. Laipni lūdzam kustības fotografēšanas nākotnē!

Tehniskie dati

 • Saliktais sensors

  Saliktais sensors ar fona apgaismojumu

 • Nepārtrauktās fotografēšanas ātrums 30 kadri sekundē

  Nepārtrauktās fotografēšanas ātrums līdz 30 kadriem sekundē vai 12 kadriem sekundē ar mehānisko slēdzi, ar AE un AF izsekošanu

 • Nepārtrauktās fotografēšanas ātrums līdz 195 kadriem sekundē1

  Fotografēšana ar pielāgojamu nepārtrauktās fotografēšanas ātrumu

 • Maks. ISO 102 400

  Jutība no ISO 100 līdz ISO 102 400 (var paplašināt līdz ISO 204 800).

 • 24 megapikseļu izšķirtspēja

  Ideāls attēla kvalitātes, lieliskas ISO veiktspējas un faila lieluma līdzsvars

 • Līdz 8 pakāpju attēla stabilizators

  Stabils attēla stabilizators kameras korpusā, kas darbojas tandēmā ar objektīva attēla stabilizatoru

 • Acu kontroles AF

  Fokusa punktu vai objektu atlase, vienkārši uz tiem skatoties

 • Sekošana fotografējamajam objektam

  Automātiska sekošana cilvēkiem, dzīvniekiem un transportlīdzekļiem gan fotografēšanas, gan filmēšanas režīmā

 • Grozāms ekrāns

  Līdz galam grozāms 8,2 cm, 4 200 000 punktu skārienekrāns

 • Elektroniskais skatu meklētājs

  5 760 000 punktu elektroniskais skatu meklētājs bez melniem laukumiem, ar 100% pārklājumu un ar atsvaidzināšanas ātrumu 120 kadri sekundē

 • WiFi un Bluetooth

  Bezvadu savienojums tālvadībai un attēlu pārsūtīšanai

 • 6K RAW

  60 kadri sekundē ar elastīgām iespējām mainīt iestatījumus, piemēram, baltās krāsas balansu, pēcapstrādē

 • 4K 120p

  Ārkārtīgi detalizēti uzņemti palēninātās kustības video

 • Full HD 240p

  Ļoti detalizēti uzņemti īpaši palēninātās kustības video

 1. AE un AF izsekošana nav pieejama liela ātruma nepārtrauktās fotografēšanas režīmā. Maksimālais uzņemto kadru skaits: līdz 50
Programmaparatūras 2022. gada 22. jūlija laidiens papildināts ar nepārtraukto uzņemšanu ar ātrumu līdz 195 kadriem sekundē, 240p Full HD video, kā arī vairākām citām noderīgām funkcijām. To var lejupielādēt no atbalsta lapas.

PĀRSKATS

Iepazīstinām ar jaunu nodaļu EOS vēsturē

EOS R3 izmainīs jūsu domas par bezspoguļu kamerām. Saliktais sensors ar fona apgaismojumu var nofiksēt darbību ar ātrumu 1/64 000 s un nodrošināt nepārtraukto fotografēšanu ar ātrumu 30 kadri sekundē, ko var palielināt līdz 195 kadriem sekundē1. Acu kontroles AF automātiski atpazīst objektus un tiem seko uzņemšanas laikā — tas izcili noder sporta, ziņu un savvaļas dzīvnieku fotografēšanai.

EOS R3 momentuzņēmumā

 • Satriecošs ātrums — 30 kadri sekundē

  Izbaudiet izcilu slēdža ātrumu 1/64 000 s un nepārtraukto uzņemšanu ar 30 kadriem sekundē ar vienlaicīgu AF/AE izsekošanu.

 • Kustību pārvaldība

  EOS R3 uzņem gaistošus mirkļus ar 30 kadriem sekundē, atklājot detaļas, kuras nepamana ar acīm.

 • Redziet. Reaģējiet. Atbildiet

  Izmantojot mūsu jaunākās paaudzes Eye Control (acu kontroles) automātiskās fokusēšanas tehnoloģiju, kamera EOS R3 fokusē visu, kam sekojat.

 • Radīta filmām

  EOS R3 ir profesionāla hibrīda kamera, ar kuru var uzņemt kinematogrāfisku, apraides kvalitātes video un sensacionālas fotogrāfijas.

 • Izgatavota profesionāļiem

  EOS R3 ir izgatavota, lai izturētu ikdienas profesionālās lietošanas prasības neatkarīgi no tā, kurp dzīve jūs aizved.

 • Uzlabota savienojamība

  Kamera EOS R3 izmanto savu ar vadu savienojamo LAN ligzdu un 2,4/5 GHz, lai sazinātos ar datortīkliem, klēpjdatoriem un mobilajām ierīcēm un jūs varētu ātri un vienkārši kopīgot attēlus, kā arī attālināti vadīt kameru.

Kustību pārvaldība

EOS R3 uzņem gaistošus mirkļus ar ātrumu 30 kadri sekundē (var palielināt līdz 195 kadriem sekundē1), atklājot detaļas, kuras nevar pamanīt ar acīm.

Kameras saliktais sensors ar fona apgaismojumu ir tik ātrs, ka fotogrāfiem sniedz iespēju izmantot elektronisko slēdzi ātras kustības fiksēšanai, neraizējoties par slēdža pakāpeniskās darbības izraisītu izkropļojumu. Uzņemot RAW failus, izmantojiet maksimālo slēdža ātrumu 1/64 000 s un uzņemšanas ātrumu 30 kadri sekundē ar vienlaicīgu AF/AE izsekošanu līdz pat 420 kadriem.

Vai vēlaties vēl citas iespējas? Izmantojot pielāgoto nepārtraukto uzņemšanu lielā ātrumā, EOS R3 var uzņemt sērijas ar pielāgojamu kadru ātrumu līdz 195 kadriem sekundē, tverot ātri kustošos objektu smalkas detaļas. Vienā sērijā var uzņemt līdz 50 kadriem, attēli tiek saglabāti JPEG, HEIF vai RAW formātā.

Lai varētu sabalansēt dienasgaismu un zibspuldzi arī spilgtā gaismā vai fiksēt ātri pārvietojošos objektus, tagad ir iespējama zibspuldzes sinhronizācija, izmantojot kameras elektronisko slēdzi — gan Canon Speedlite zibspuldzēm, gan trešo pušu studijas zibspuldzēm.

EOS R3

Moderna acu kontroles AF

Vai esat kādreiz izmantojis tādu kameru, ka šķita, ka tā spēj nolasīt jūsu domas? Izmantojot mūsu jaunākās paaudzes Eye Control (acu kontroles) automātiskās fokusēšanas tehnoloģiju, kamera EOS R3 fokusē objektus, uz ko skatāties. Šī nepārspējamā AF vadība ļauj kamerai reaģēt tikpat ātri kā jums, un tā jums ļauj ātri reaģēt uz nemitīgi mainīgajām ainām.

EOS R3

Mūsu šībrīža vislabākā objektu izsekošana

Izmantojot viedi strādājošo mākslīgo intelektu un tūkstošiem īstus attēlus, mēs esam apmācījuši kameru EOS R3 precīzi un pārliecinoši atpazīt cilvēkus, dzīvniekus un transportlīdzekļus, kad tie pārvietojas kadrā.

Cilvēkiem var sekot pat tad, kad tie valkā seju aizsedzošu ķiveri vai saulesbrilles. Fotografējot motosportu, EOS R3 var atpazīt motociklus un sacīkšu automašīnas, atšķirot pat slēgtas un atvērtas kabīnes, precīzi nosakot vadītāja ķiveri, kad tā ir redzama.
EOS R3

Izcila veiktspēja video un fotogrāfiju uzņemšanai

EOS R3 ir profesionāla hibrīda kamera, ar kuru var uzņemt kinematogrāfisku, apraides kvalitātes video un sensacionālas fotogrāfijas. Kamerā ir funkcijas, kas filmu veidotājiem sniedz iespēju sasniegt jaunas radošuma virsotnes; tā spēj tvert pārdiskretizētu 4K, kā arī 6K RAW video materiālu pašā kamerā, ierakstot to CFexpress kartē. Canon Log 3 nodrošina lielāku dinamisko diapazonu un krāsu gradācijas iespējas.

Svarīgi, ka fotogrāfiem pieejamā priekšmetu atpazīšanas funkcija ir pieejama arī videogrāfiem, un tādējādi var sekot kustīgiem objektiem kadrā, saglabājot tos asi fokusētus pat darba laikā.
EOS R3

Savienojums ar pasauli

Savienojamība ir vitāli svarīga sportā un fotografēšanā. Kamera EOS R3 izmanto savu ar vadu savienojamo LAN ligzdu un 2,4/5 GHz Wi-Fi sakarus, lai sazinātos ar datortīkliem, klēpjdatoriem un mobilajām ierīcēm un jūs varētu ātri un vienkārši kopīgot attēlus, kā arī attālināti vadīt kameru. EOS R3 ir saderīga arī ar mūsu Mobile File Transfer lietotni, kas profesionālajiem fotogrāfiem ļauj pievienot metadatus un pārsūtīt attēlus no viedtālruņa, izmantojot Wi-Fi vai mobilā tālruņa datus.

EOS R3 ir aprīkota arī ar jaunu daudzfunkciju pieslēgvietu, kas nodrošina datu sakarus un jaudu jauniem piederumiem, kā arī darbojas kā pieslēgvieta esošajām Speedlite zibspuldzēm un palaidējiem.
EOS R3

Izstrādāta un izgatavota profesionāļiem

EOS R3 ir izgatavota, lai izturētu ikdienas profesionālās lietošanas prasības neatkarīgi no tā, kurp dzīve jūs aizved.

No putekļu vētras līdz lietusgāzēm — izturīgais magnija sakausējuma korpuss piedāvā izolāciju, kas pasargā no putekļiem un ūdens tādā pašā līmenī kā mūsu leģendārās EOS-1D sērijas kameras. Jums būs pārliecība turpināt uzņemt neatkarīgi no apstākļiem.

EOS R3

Teicami iederēsies jūsu esošajā sistēmā

EOS R3 teicami iederēsies jūsu esošajā sistēmā, strādājot kopā ar citām bezspoguļu vai DSLR kamerām.

Kameras barošanu nodrošina lielas ietilpības LP-E19 akumulators — tāds pats tiek izmantots mūsu EOS-1DX sērijas korpusos. Arī jūsu EF objektīvi strādās tieši tā, kā paredzēts, pateicoties augstas kvalitātes stiprinājuma adapteru klāstam, kas var nodrošināt arī papildu funkcijas, piemēram, vadības gredzenu vai ieliekamus filtrus.

EOS R3 ar intuitīvo vadību un ergonomisko darbību ir izveidota, balstoties uz trīs dekāžu inovācijām, kas tika nepārtraukti radītas atbilstoši profesionālo fotogrāfu prasībām. Izbaudiet nepārspējamu ergonomiku ar pazīstamu un intuitīvu saskarni.

EOS R3

Jutīgas pielāgojamas vadīklas

EOS R3 ir patiesi profesionāla kamera. Tās līnijas un forma veidota, balstoties uz EOS-1DX sērijas kamerām, tomēr tā ir mazāka un vieglāka, iekļaujot bezspoguļu EOS R sistēmas konstrukcijas principus, lai nodrošinātu izcili ērtu darbu.

Kamerai ir dažāda veida vadīklas, turklāt gan multikontrolleris, gan arī viedais kontrolleris ir instinktīvi sasniedzami ar īkšķi. Trīs pielāgojamas vadības ripas uz kameras korpusa, kā arī objektīva regulēšanas gredzens uz katra objektīva ar RF stiprinājumu ļauj pielāgot slēdža ātrumu, diafragmas atvērumu, ISO un ekspozīcijas kompensāciju, paturot kameru pie acs. Lai nodrošinātu paplašinātu tālummaiņu, tūlītējā 1,6x digitālā telekonvertēšana ir iespējama, arī pieskaroties pogai — tas ir īpaši noderīgi, veicot apgriešanu uzņemšanas vietā, tādējādi samazinot pēcapstrādes apjomu.

EOS R3 ir arī aprīkota ar četru miljonu augstas izšķirtspējas grozāmu ekrānu, kas skaidri un izcili darbojas pat spilgta apgaismojuma apstākļos. Tas ļauj ērti iekomponēt kadru no radošām perspektīvām. Divu karšu sloti ļauj attēlu failus un video materiālu ierakstīt plaši pieejamās SD kartēs (atbalsta UHS-II) vai īpaši ātros jaunākās paaudzes CFexpress medijos.

EOS R3

Izmantojiet elektronisko slēdzi ar zibspuldzi

Lai arī gaišos apstākļos varētu sabalansēt dienasgaismu un zibspuldzi vai fiksēt tāda objekta galvu, kas ātri pārvietojas, tagad ir pieejama zibspuldzes sinhronizācija, ko var izmantot ar kameras elektronisko slēdzi — to var izmantot gan ar Canon Speedlite zibspuldzēm, gan trešo pušu studijas zibspuldzēm.

EOS R3

“MUMS VAJAG ĀTRUMU. MUMS IR JĀSASNIEDZ LIELS ĀTRUMS UN JĀPANĀK LIELISKS SNIEGUMS. TĀDĒĻ MĒS IZMANTOJAM ŠO KAMERU.”

Photographer looking down view finder

Canon mērķis ir līdz 2050. gadam panākt uzņēmējdarbības CO2 emisiju nulles līmeni

Mēs to sasniegsim, nodrošinot uzlabojumu vidēji par 3% gadā viena produkta dzīves cikla CO2 emisiju uzlabošanas indeksā. To ilgstoši uzturot, mēs panāktu aptuveni 50% samazinājumu līdz 2030. gadam salīdzinājumā ar 2008. gada līmeni. Mēs atzīstam, ka tas atbilst Parīzes nolīgumā noteiktajam samazinājuma līmenim.

Mēs turpināsim pārskatīt mērķus, ņemot vērā ilgtermiņa perspektīvu, lai pārbaudītu mūsu ieguldījumu tādas sabiedrības izveidē, kurā ir zemas oglekļa emisijas.

EOS R3 salīdzinājums

Apskatiet EOS R3 salīdzinājumu ar citām Canon pilnkadra profesionālajām kamerām.

Funkcija

Efektīvie pikseļi (aptuveni MP)

24,1 megapikselis
20,1 megapikselis
45,0 megapikseļi

Attēla stabilizators kamerā

Jā, līdz 8 pakāpēm atkarībā no izmantotā objektīva1
N/A
Jā, līdz 8 pakāpēm atkarībā no izmantotā objektīva1

Objekta noteikšana

Seja, acis, dzīvnieki un transportlīdzekļi
Cilvēki
Ķermenis, seja, acis, dzīvnieki

Vāja apgaismojuma AF

Jutība līdz -7,5 EV2
Jutība līdz -4EV vai -6EV ar tiešo skatu2
Jutība līdz -6 EV2

Nepārtrauktās fotografēšanas ātrums (kadri/s)

12 kadri/s ar Servo AF
30 kadri/s ar elektronisko, kluso slēdzi un Servo AF3
195 kadri/s, fiksēts AF/AE
20 kadri/s ar mehānisko slēdzi, Servo AF
20 kadri/s ar elektronisko, kluso slēdzi un Servo AF
12 kadri/s ar Servo AF
20 kadri/s ar elektronisko, kluso aizslēgu un Servo AF3

Filmas

6K 12 bitu RAW (RAW/RAW Light) ar līdz 60 kadriem/s
4K ar līdz 120 kadriem/s
Full HD ar līdz pat 240 kadriem/s
Canon Log 3/HDR PQ 10 bitu 4:2:2 iekšējais ieraksts
All-I/IPB/IPB neliela saspiešana, 10 bitu 4:2:2 nesaspiests 4K 60p uz ārēju ierakstītāju
5,5K 12 bitu RAW (RAW/RAW Light) līdz 60 kadriem/s.
4K līdz 60 kadriem/s
Full HD līdz 120 kadriem/s
Canon Log 1/Log 3/HDR PQ[7] 10 bitu 4:2:2 iekšējais ieraksts
All-I / IPB saspiešana 10 bitu 4:2:2 nesaspiests 4K 60p uz ārēju ierakstītāju
8K ar līdz 30 kadriem/s
4K ar līdz 120 kadriem/s
Full HD ar līdz 120 kadriem/s
4K intervāla fotografēšanas režīms
Canon Log 1/Log 3[7]/HDR PQ 10 bitu 4:2:2 iekšējais ieraksts
All-I/IPB/IPB neliela saspiešana, 10 bitu 4:2:2 nesaspiests 4K 60p uz ārēju ierakstītāju
8K pilnkadra vai apgriezts, 5k ProRes
RAW, ierakstot ārējā datu nesējā ar HDMI uz
Atomos Ninja V+

Vadības ripas

Galvenā ripa
1. ātrās vadības ripa
2. ātrās vadības ripa
AF daudzfunkciju kontrolleris
Viedais kontrolleris
Augšējais paneļa displejs
Galvenā ripa
Ātrās vadības ripa
AF daudzfunkciju kontrolleris
Viedais kontrolleris
Augšējais paneļa displejs
Galvenā ripa
1. ātrās vadības ripa
2. ātrās vadības ripa
AF daudzfunkciju kontrolleris
Augšējais paneļa displejs

Šķidro kristālu displejs

8 cm/3,2 collas
4,15 milj. punktu LCD
Grozāms skārienekrāns
8 cm/3,15 collas
2,1 milj. punktu LCD
Fiksēts objektīvs
8 cm/3,15 collas
2,1 milj. punktu LCD
Grozāms skārienekrāns

Skatu meklētājs

0.5 tipa OLED elektroniskais skatu meklētājs
0.5 tips
5,76 milj. punktu OLED
23 mm acu punkts/0,76x4 palielinājums līdz 120 kadriem/s
Optiskais skatu meklētājs
20 mm acu punkts/0,76x palielinājums
0.5 tipa OLED elektroniskais skatu meklētājs
5,76 milj. punktu OLED
23 mm acu punkts/0,76x palielinājums
Līdz 120 kadriem/s

Tīkls

5 GHz/2,4 GHz un Bluetooth™
5.0 atbalsts. Atbalstītās funkcijas — EOS Utility, viedtālrunis, augšupielāde vietnē image.canon, bezvadu drukāšana, Ethernet ports
Iebūvēts 2,4 Ghz Wi-Fi un Bluetooth™
Pēc izvēles 5 Ghz bezvadu raidītājs WFT-E9
Ethernet ports
Iebūvēts 5 Ghz un 2,4 Ghz Wi-Fi un Bluetooth™[9]
Pēc izvēles bezvadu raidītājs WFT-R10

Korpusa svars (ar akumulatoru un atmiņas karti)

1015 g
1440 g
738 g

Karšu sloti

1x CFexpress (B tipa)
1x SD / SDHC / SDXC un UHS-II
Divas CFexpress
1x CFexpress
1x UHS-II SD

Akumulators

LP-E19
USB uzlāde ar PD-E1
LP-E19
LP-E6NH
USB uzlāde ar PD-E1

Akumulatora kalpošanas laiks

620 kadri (EVF enerģijas taupīšanas režīms)
860 kadri (LCD enerģijas taupīšanas režīms)
2850 kadri, uzņemot ar skatu meklētāju
610 kadri, uzņemot ar tiešo skatu
320 kadri (EVF enerģijas taupīšanas režīms)
490 kadri (LCD enerģijas taupīšanas režīms)

 1. 8 pakāpes, pamatojoties uz CIPA standartu, ar RF 24-105mm F4 L IS USM un fokusa attālumu 105 mm
 2. Vājākā apgaismojuma AF ir pieejams ar f/1.2 objektīvu, AF punktu centrā, viena kadra AF pie 23 °C/73 °F, ISO 100. Izņemot RF objektīvus ar DS (Defocus Smoothing) pārklājumu.
 3. Ar Servo AF režīmu tikai RF objektīvus un dažus EF objektīvus var izmantot nepārtrauktajai fotografēšanai ar maksimālo ātrumu. Detalizētu informāciju par atbalstītajiem objektīviem skatiet Canon oficiālajā tīmekļa vietnē.
  Nepārtrauktās fotografēšanas ātrumu var samazināt objektīvs, slēdža ātrums, diafragma, zibspuldze, mirgošanas samazināšanas apstrāde, fotografējamā objekta apstākļi un gaisma (piemēram, fotografējot tumšā vietā).
 4. Līdz bezgalībai ar 50 mm objektīvu, -1 m-1 dioptrija.
 5. Pamatojoties uz CIPA standartu un izmantojot kameras komplektācijā esošo akumulatoru, ja nav norādīts citādi. Enerģijas taupīšanas režīmā.
EOS R3

Komplektācija

 • EOS R3 korpuss

 • Acu aizsargs ER-h (mazais)

 • ER-SC1 papildaprīkojuma pieslēgvietas pārsegs (izturīgs pret putekļiem un ūdeni)

 • Kameras vāciņš R-F-5

 • Siksniņa ER-L1

 • Akumulatora lādētājs LC-E19

 • Akumulatoru bloks LP-E19

 • Akumulatoru bloka vāks

 • Strāvas vads (ES)

 • Interfeisa vads IFC-100U (bez izolētām dzīslām)

 • Interfeisa vada IFC-100U aizsargs

 • Lietotāja rokasgrāmata (EU1)

Piederumi

 • Speedlite zibspuldze

  Zibspuldze Speedlite EL-5

  Jaudīga, moderna zibspuldze ar īsu uzlādes ciklu, lielisku radošo vadību un izcilu veiktspēju visās situācijās.
 • DM-E1D
  Tīram, skaidram digitālajam audio izvēlieties daudzfunkciju pieslēgvietas virziena stereo mikrofonu DM-E1D, jo tas ir uzticams un var ātri piekļūt iestatījumiem, izmantojot saderīgas kameras LCD ekrānu.
 • Multi-Function Shoe Adapter AD-E1
  Saglabājot aizsardzību pret nokrišņiem, šis adapteris pārveido Speedlite zibspuldzes ar parasto piecu kontaktu pieslēgvietu, lai tās varētu izmantot kamerām ar daudzfunkciju pieslēgvietu.
 • Speedlite ST-E10
  Ārkārtīgi kompakts Speedlite raidītājs, kas piedāvā modernas bezvadu funkcijas un līdz 15 saderīgu zibspuldžu vadību.
 • ER-He

  Acu aizsargs ER-hE

  Liels, apgriežams acu aizsargs, kas atbilst kreisajai vai labajai acij, sniedzot iespēju briļļu valkātājiem pilnībā izbaudīt fokusēšanu ar acīm, izmantojot kameru EOS R3.
 • EOS R3
  Savienojiet viedtālruni ar šo daudzfunkciju pieslēgvietu, lai izbaudītu izcilu kameras un lietotņu integrāciju un izmantotu jaunās darbplūsmas sniegtās iespējas.
 • Profesionāļu rokās

 • RAKSTS

  Vai Canon EOS R3 spēj izsekot niecīgajam un zibensātrajam jūras tārtiņam?

  Itālijas savvaļas dzīvnieku fotogrāfs Bruno D'Amicis izmēģina EOS R3, fotografējot retu un neticami ātri kustīgu putnu Abruco pludmalēs.

 • RAKSTS

  Došanās bezceļos kopā ar Canon EOS R3

  “Tā absolūti pārspēj visu, ar ko esmu strādājis līdz šim!” Autosporta fotogrāfs Vladimirs Raiss (Vladimir Rys) izmēģina Canon EOS R3 savā pirmajā rallija elektromobiļa uzņēmumā.

 • RAKSTS

  Dzīve ātrajā joslā ar Canon supertelefoto objektīviem

  Autosporta fotogrāfs Vladimirs Raiss uzņem ātrumu, izmantojot Canon RF 400 mm F2.8L IS USM un RF 600 mm F4L IS USM objektīvus ātras kustības rallija automašīnas uzņēmumā ar Canon EOS R3.

 • RAKSTS

  Skaidrojums par acu kontroles AF

  Iepazīstiet no iekšpuses Canon apbrīnojamo acu kontroles AF sistēmu, kas iestata vai pārslēdz AF punktu, nosakot, uz ko jūs skatāties.

 • Saistīti produkti

 • Bezspoguļu kameras

  EOS R5

  Izvērtējiet, ko zināt par bezspoguļu kamerām. EOS R5 bezkompromisu veiktspēja pilnībā izmainīs fotografēšanu un filmu veidošanu.
  Skatīt detalizētu informāciju EOS R5
 • Bezspoguļu kameras

  EOS R6

  Neatkarīgi no tā, ko fotografējat, jūs to darāt, un EOS R6 sniedz jums iespēju būt radošam vēl neapjaustos veidos.
 • DSLR kameras

  EOS-1D X Mark III

  Dzīve ir pilna ar neatkārtojamiem mirkļiem. Uzņemiet vairāk ar EOS-1D X Mark III un parādiet savu vizuālo stāstu visai pasaulei.