Canon Camera

PAZIŅOJUMS PAR JAUNUMIEM

Izcils ātrums.

Izcila darbība.

Uzņemiet ātrumu tā, kā tas iepriekš nav bijis iespējams. Jau drīzumā būs pieejama EOS R3 — jaunā lieliskas veiktspējas un liela ātruma bezspoguļu kamera, kas atklās jaunu profesionālās sporta fotografēšanas un filmu veidošanas laikmetu.

Jaunā lieliskas veiktspējas un liela ātruma profesionālā bezspoguļu kamera.

Kamera ir izstrādāta, lai uzņemtu visātrākās kustības tā, kā tas iepriekš nebija iespējams. Īpaši paredzēta tādu objektu uzņemšanai, kas pārvietojas lielā ātrumā. Izgatavota, lai atbilstu profesionālu sporta fotogrāfu vajadzībām — ārkārtīgi jutīga, uzticama un izturīga.

Reģistrēties tūlīt

Esiet pirmais, kas saņem jaunumus par EOS R3, un uzturiet saikni, lai arī turpmāk saņemtu ziņas par visu jauno.
EOS R3

Satriecošs ātrums

Drīzumā būs pieejama kamera EOS R3. Pirmā EOS kamera ar pilnīgi jauna veida vairākslāņu BSI CMOS sensoru, ko izstrādājis uzņēmums Canon, apvienojumā ar DIGIC X attēlu apstrādes procesora jaudu. Iedomājieties pilnīgi jaunas iespējas ar liela ātruma fotografēšanu un filmēšanu. Uzņemiet 30 kadrus sekundē ar AF/AE sekošanu un minimāliem attēlu kropļojumiem, izmantojot elektronisko aizslēgu.

EOS R3

Meistarīga kustību pārvaldība

EOS R3 fokusēšana ir pacelta jaunā līmenī, un tā var precīzi sekot objektiem, kas ātri pārvietojas, un tos fokusēt. Jaunākās paaudzes Dual Pixel CMOS AF var uzticami sekot objektiem, uzņemot pat 30 kadrus sekundē. Canon ir gandarīts kameru EOS R3 papildināt ar jaunumiem AF sekošanas jomā.

EOS R3

Ārkārtīgi jutīga

Iepazīstinām fotogrāfus ar Canon jaunākās paaudzes satriecošo Eye Control AF (acu kontroles automātiskās fokusēšanas) sistēmu. Šī AF kontroles sistēma ir izstrādāta no pašiem pamatiem, lai atbilstu 21. gadsimtam. Iedomājieties iespēju vienkārši atlasīt un pārvietot AF punktu ar acu skatienu, izmantojot EOS R3 skatu meklētāju. Canon Eye Control AF piedāvā nepārspējamu AF kontroli. EOS R3 un EOS-1D sērijas iedvesmotais korpuss nodrošina ārkārtīgi intuitīvu kontroli visprasīgākajās profesionālajās situācijās.

EOS R3

Izgatavota profesionāļiem

EOS R3 ar EOS-1D sērijas līmeņa aizsardzību pret putekļiem un ūdeni piedāvā profesionāla līmeņa aizsardzību pret nelabvēlīgiem laikapstākļiem, ar kuriem profesionālie fotogrāfi regulāri sastopas. Vēl vairāk — tajā ir integrēts rokturis, ko iecienījuši EOS-1D sērijas lietotāji, kas tam uzticas.

EOS R3

Uzlabota savienojamība

EOS R3 ir pilnībā saderīga ar jauno viedtālruņu lietojumprogrammu Mobile File Transfer, piedāvājot jaunu veidu, kā pārsūtīt attēlus, kamēr atrodaties ceļā.

EOS R3

Jaunākās paaudzes sistēma

Izmantojot RF stiprinājumu, kamera EOS R3 paver ceļu iepriekš nesasniedzamām iespējām; neredzēta optiskā izcilība un nepārspējama AF darbība.

Reģistrēties tūlīt

Esiet pirmais, kas saņem jaunumus par EOS R3, un uzturiet saikni, lai arī turpmāk saņemtu ziņas par visu jauno.

Jauni Canon RF objektīvi

Izpētiet šos jaunos RF sistēmas objektīvus, kas paredzēti nevainojamam darbam ar EOS R3 un visām EOS R kamerām, paceļot fotografēšanas un filmu veidošanas līmeni līdz tādam, kas iepriekš nešķita iespējams.

Izpētiet vairāk

Canon EOS R sistēma piedāvā pilnu izcilas kvalitātes pilnkadra RF objektīvu klāstu, sniedzot visas lielu sensoru, attēlu apstrādes jaudas un optikas tehnoloģiju sasniegumu priekšrocības.