RAKSTS

Zibensātra savienojamība, kas jūs izvirza pirmajā vietā

Kad svarīga ir katra sekunde, ar EOS R3 nonāksiet spēles priekšgalā. Izcilā savienojamība ļauj ātri pārsūtīt attēlus klientam neatkarīgi no tā, vai strādājat ar Wi-Fi, Ethernet vai mobilo tālruni. Jūs ne tikai ievērosiet termiņu, bet arī to krietni apsteigsiet.
EOS R3

Pārsūtiet attēlus uzņemšanas laikā

Izmantojiet Wi-Fi vai Ethernet, lai attēlus reāllaikā pārsūtītu savai aģentūrai vai klientam, pateicoties FTP atbalstam. Tiek atbalstīti drošie protokoli SFTP1 un FTPS, tāpēc jūsu attēli vienmēr ir drošībā. EOS R3 atbalsta 802.11ac Wi-Fi standartu, izmantojot gan 2,4 GHz, gan 5 GHz2 joslas, lai paplašinātu diapazonu un samazinātu traucējumus. Ir ieviests arī WPA3 Wi-Fi drošības standarts.

Fotografējot no vietām ar Ethernet pieejamību, kameras RJ-45 terminālis nodrošina iespējami ātrāko un stabilāko savienojumu (līdz 1000BASE-T), palīdzot pēc iespējas ātrāk nogādāt attēlus un video uz nepieciešamo vietu.

EOS R3 izmanto daudzas mūsu godalgotās EOS-1D X Mark III tīkla iespējas. Faktiski abas kameras var apmainīties ar tīkla iestatījumiem, izmantojot atmiņas karti, tāpēc aģentūras var nodrošināt iestatīšanas konfigurāciju pirms notikuma.

Lai iestatīšanu vēl vairāk paātrinātu (jo īpaši vietās, kurās jau esat strādājis), kamerā tūlītējai atsaukšanai var saglabāt līdz 20 tīkla iestatījumu grupām, kas var attiekties uz ftp serveriem, vietējiem datoriem vai viedtālruņiem.

Kad EOS R3 pārsūta attēlu vai video failus, tiek pārsūtītas arī balss frāzes, vērtējumi ar zvaigznēm un kameras iekšējie apgriešanas pielāgojumi, lai taupītu laiku attēlu redaktoriem, kuri vispirms cīnās par jūsu darba nogādāšanu tiešsaistē.

Sadarbībā ar viedtālruni


Bluetooth Low Energy v5 savienojums ar jūsu viedierīci ir pastāvīgi ieslēgts, ļaujot attēlus automātiski pārsūtīt uz tālruni vai planšetdatoru uzņemšanas laikā. Ātri nosūtiet tos klientiem vai kopīgojiet tiešsaistē ar saviem sekotājiem.

Mūsu lietotne Mobile File Transfer ļauj pārsūtīt attēlus uz FTP serveriem, ja Wi-Fi tīkli nav pieejami. Neatkarīgi no tā, vai uzņemat ar Android vai iOS ierīcēm, vienkārši izveidojiet savienojumu, izmantojot Wi-Fi vai USB kabeli, lai sāktu augšupielādi. Var marķēt attēlus un izmantot metadatu veidnes, un tas ir vēl viens veids, kā EOS R3 palīdz apsteigt konkurentus.

Tagad lietotne Camera Connect piedāvā papildu funkciju, kameras programmaparatūras atjaunināšanai no lietotnes, lai vienkāršotu kameras pastāvīgu atjaunināšanu.

EOS R3

MFT lietotnes sākumekrāns

Pārskatiet, pārsūtiet vai atzīmējiet attēlus. Pielietojiet attēliem metadatu veidni.
EOS R3

Savienojiet viedtālruni ar EOS R3, lai to integrētu ar lietotnēm, tostarp lietotni MFT efektīvai failu pārsūtīšanai.

Vairāku GNSS atbalsts

EOS R3 iebūvētā GPS funkcija katram attēlam pievieno ģeogrāfiskās atrašanās vietas informāciju un uztur kameras iekšējā pulksteņa precizitāti. Tas atbalsta vairākas satelītu sistēmas, tostarp GPS un GLONASS, kā arī MICHIBIKI Quasi-Zenith satelītus, lai iegūtu vispusīgākus pozicionēšanas datus.

Attāla kameras vadība

Jūsu viedierīci var arī izmantot, lai attālināti vadītu EOS R3, palīdzot fotografēt no aizraujošiem, grūti sasniedzamiem skatu punktiem. Var pielāgot iestatījumus, skatīt to, ko redz kamera, un tvert attēlus un video no tālruņa vai planšetdatora ekrāna. EOS R3 ir arī Apple MFI sertifikācija, tāpēc to var savienot tieši ar jūsu iPhone, izmantojot USB Lightning kabeli. Android ierīces var savienot, izmantojot USB 3.

Mūsu bezmaksas EOS Utility programmatūra ļauj arī attālināti vadīt kameru no Mac vai personālā datora — vienkārši izveidojiet savienojumu, izmantojot USB 3.2, Wi-Fi vai Ethernet. Attēlus var saglabāt atmiņas kartē un/vai datorā, un šī iespēja ir ideāli piemērota darbam kontrolētos apstākļos.

Vai nepieciešams nedaudz plašāks diapazons? EOS R3 attālinātā pārlūka funkcija (pieejama, ja ir izveidots savienojums ar Ethernet) ļauj to kontrolēt dažādos tīklos. Var attālināti uzņemt attēlus un lejupielādēt failus. Iestatījumus (tostarp FTP informāciju) var pielāgot, pat lietojot kameru.

Aizsargājiet pārsūtāmos attēlus

Iespēja automātiski “aizsargāt” attēlus, kas ir nosūtīti uz FTP serveri, ir noderīga daudziem ziņu un sporta fotogrāfiem. Attēlu aizsardzība nozīmē, ka tie ir bloķēti un tos nevar nejauši izdzēst, kā arī pēc fotografēšanas pabeigšanas un to pārsūtīšanas uz datoru ir viegli noteikt, kuri attēli ir nosūtīti klientam.

EOS R3

Mākoņa atbalsts

Pateicoties mūsu novatoriskajai image.canon vārtejai, EOS R3 atbalsta arī mākoņu krātuves platformas. Kamera pat automātiski augšupielādē attēlu un video failus, tāpēc tie ir gatavi attēlveidošanas darbam, kad atgriežaties no uzņemšanas.

Varat līdz 30 dienām glabāt neierobežotu skaitu fotoattēlu (tostarp RAW failus) tiešsaistē vietnē image.canon, pirms izlemjat, ko pārvietot uz citu mākoņa pakalpojumu, piemēram, Google Drive vai Adobe Cloud.

EOS R3

RAW apstrāde mākonī

Mākonī image.canon augšupielādētos RAW failus var apstrādāt mākonī, izmantojot dziļās mašīnmācīšanās demozaīkas un augstas ISO jutības trokšņa mazināšanas algoritmus, lai attēlu kvalitāte būtu īpaša. Iegūtie rezultāti ir lieliski — tajos ir mazāk artefaktu un attēla trokšņu.

 1. 5 GHz atbalsts nav pieejams visos reģionos
 2. SFTP ir pieejams tikai caur Ethernet

Saistīti raksti

 • RAKSTS

  Vai Canon EOS R3 spēj izsekot niecīgajam un zibensātrajam jūras tārtiņam?

  Itālijas savvaļas dzīvnieku fotogrāfs Bruno D'Amicis izmēģina EOS R3, fotografējot retu un neticami ātri kustīgu putnu Abruco pludmalēs.

 • RAKSTS

  Došanās bezceļos kopā ar Canon EOS R3

  “Tā absolūti pārspēj visu, ar ko esmu strādājis līdz šim!” Autosporta fotogrāfs Vladimirs Raiss (Vladimir Rys) izmēģina Canon EOS R3 savā pirmajā rallija elektromobiļa uzņēmumā.

 • RAKSTS

  Dzīve ātrajā joslā ar Canon supertelefoto objektīviem

  Autosporta fotogrāfs Vladimirs Raiss uzņem ātrumu, izmantojot Canon RF 400 mm F2.8L IS USM un RF 600 mm F4L IS USM objektīvus ātras kustības rallija automašīnas uzņēmumā ar Canon EOS R3.

 • RAKSTS

  Skaidrojums par acu kontroles AF

  Iepazīstiet no iekšpuses Canon apbrīnojamo acu kontroles AF sistēmu, kas iestata vai pārslēdz AF punktu, nosakot, uz ko jūs skatāties.

 • Reģistrēties tūlīt

  Esiet pirmais, kas saņem jaunumus par EOS R3, un uzturiet saikni, lai arī turpmāk saņemtu ziņas par visu jauno.