LIETOTNES

Canon
Lietojumprogramma MOBILE FILE TRANSFER

Izmantojiet 5G spēku un no jauna definējiet savu bezvadu darbplūsmu ar failu pārsūtīšanu mobilajā tīklā, kas ļauj veidot, rediģēt un pievienot attēliem IPTC datus, lai attēlus ātrāk atzīmētu un kārtotu, kamēr atrodaties izbraukumā.

PAĀTRINIET SAVU DARBPLŪSMU

Iegūstiet savā darbplūsmā priekšrocības un nosūtiet attēlus ātrāk ar lietojumprogrammu, kas paredzēta lieliskai veiktspējai. Pievienojiet attēliem metadatus, iestatiet FTP protokolus un izdariet vēl daudz vairāk, izmantojot Canon lietojumprogrammu mobilajām ierīcēm ar savu tālruni, kas saderīgs ar 5G. Tas sniedz jauna līmeņa nosūtīšanas iespējas — pat tad, kad vēl fotografējat.

 • GUDRĀKA STRĀDĀŠANA

  Sūtiet attēla informāciju tieši uz kameru

  Izmantojiet lietojumprogrammu, lai pievienotu IPTC metadatus attēliem pirms vai pēc uzņemšanas. Ielādējiet kamerā uzņemšanas informāciju, piemēram, atrašanās vietu, objekta un pasākuma nosaukumu, kā arī izmantoto kameru, lai vēlāk ietaupītu laiku.

 • OPTIMIZĒTA EFEKTIVITĀTE

  Importējiet iepriekš sagatavotos datus

  Laiks, kas patērēts pirms fotografēšanas, uzlabo darba efektivitāti vēlāk, tāpēc lietojumprogramma ļauj attēliem automātiski uzņemšanas brīdī pievienot informāciju un balss ziņas.

 • SAVIENOJUMA IZVEIDE, ESOT CEĻĀ

  Izveidojiet FTP servera iestatījumus un saglabājiet tālrunī

  Izmantojiet lietojumprogrammu, lai saglabātu līdz 20 FTP adresēm, pārsūtītu fotogrāfijas ar Wi-Fi vai tālruni, kas saderīgs ar 5G; lielisks risinājums profesionāliem fotogrāfiem, kas pārvietojas.

 • UZŅEMŠANA UN AUGŠUPIELĀDE

  Izveidojiet savienojumu ar USB vai Wi-Fi1 un automātiski pārsūtiet

  Lietojumprogramma ļauj izveidot vadu vai bezvadu savienojumu, lai attēlus ātri un stabili pārsūtītu no kameras uz lietojumprogrammu. Izmantojiet tālruņa mobilo vai Wi-Fi savienojumu, lai attēlus pārsūtītu klientiem acumirklī pēc uzņemšanas.

 • TŪLĪTĒJA PĀRSŪTĪŠANA

  Atlasiet un sūtiet attēlus

  Apskatiet attēlus lietojumprogrammā un nosūtiet atsevišķi vai grupās, izmantojot vairāku attēlu pārsūtīšanas iespēju. Pēc nosūtīšanas sīktēli tiks atzīmēti, parādot, ka augšupielāde ir veiksmīga.

 • APGRIEŠANA, NOVĒRTĒŠANA U. C. DARBĪBAS

  Apgrieziet2, pievienojiet balss ziņas un vērtējumu ar zvaigznītēm

  Apgrieziet un nosūtiet attēlus un izmantojiet universāli atbalstīto vērtējumu ar zvaigznītēm, lai norādītu preferenci, kā arī pievienojiet kadriem balss anotācijas ar specifisku informāciju vai norādījumiem.

 • Galvenās priekšrocības

 • GUDRĀKA STRĀDĀŠANA

  Nozares standarta metadati

  Strādājot ar ziņu organizācijām, ir svarīgi nodrošināt, ka autortiesību un parakstu dati atbilst pieņemtajiem protokoliem. Lietojumprogrammā MFT var ērti iegult informāciju, piemēram, jūsu vārdu, autortiesību informāciju un parakstus. IIM standarta metadati, kas iegulti attēlos, bieži tiek saukti par “IPTC galvenēm”, un tos var viegli šifrēt un atšifrēt, izmantojot populārāko fotoattēlu rediģēšanas programmatūru. Izmantojiet lietojumprogrammu, lai pievienotu šos metadatus attēliem pirms vai pēc uzņemšanas. Ielādējiet kamerā uzņemšanas informāciju, piemēram, atrašanās vietu, objekta un pasākuma nosaukumu, kā arī izmantoto kameru, lai vēlāk ietaupītu laiku.

 • OPTIMIZĒTA EFEKTIVITĀTE

  Strādājiet gudrāk attālinātajā režīmā un sagatavojieties ātrāk

  Pateicoties nepārtrauktajai 5G tīklu paplašināšanai, lietojumprogramma var strādāt, izmantojot tālruņa mobilo signālu, kas ļauj strādāt attālināti bez Wi-Fi, lai jūs varētu nosūtīt attēlus no jebkuras vietas. Ja zināt informāciju par uzdevumu un varat to pievienot jau iepriekš, lietojumprogramma ļauj informāciju ievadīt iepriekš, automātiski pievienojot uzņemto attēlu informāciju, piemēram, ģeogrāfisko atrašanās vietu, izmantojot tālruņa GPS, kā arī balss informāciju, tiklīdz katrs attēls ir uzņemts. Lietojumprogrammu var bloķēt, tiklīdz ir ievadīta informācija, lai novērstu nejaušu dzēšanu, kad strādājat ārā.

 • SAVIENOJUMA IZVEIDE, ESOT CEĻĀ

  Izvēlieties FTP serveri vai mainiet tā iestatījumus

  Ar lietojumprogrammu MFT tieši pirms nosūtīšanas var atlasīt vai mainīt FTP serveri, tādējādi gūstot iespēju ātrāk un vienkāršāk nosūtīt attēlus uz dažādām vietām. Izmantojiet lietojumprogrammu, lai saglabātu līdz 20 FTP adresēm, pārsūtītu fotogrāfijas ar Wi-Fi vai tālruni, kas saderīgs ar 5G; lielisks risinājums profesionāliem fotogrāfiem, kas pārvietojas.

 • UZŅEMŠANA UN AUGŠUPIELĀDE

  Izveidojiet savienojumu ar USB vai Wi-Fi1 un automātiski pārsūtiet

  Izmantojiet lietojumprogrammas ekrānu Transfer (Pārsūtīšana), lai skatītu attēlu pārsūtīšanas statusu reāllaikā, kamēr tie tiek sūtīti. Lietojumprogramma ļauj izveidot vadu vai bezvadu savienojumu, lai ātri un stabili pārsūtītu attēlus no kameras uz lietojumprogrammu. Izmantojiet tālruņa mobilo vai Wi-Fi savienojumu, lai attēlus pārsūtītu klientiem uzreiz pēc uzņemšanas. Attēli netiek pārsūtīti uz jūsu tālruni; tie tiek pārsūtīti caur lietojumprogrammu tieši no kameras, tādēļ jums nav jāuztraucas par to, ka tālruņa atmiņa tiks negaidīti piepildīta. Svarīgi: var arī izmantot automātisko pārsūtīšanu, lai dublētu attēlus citā vietā, kad tos uzņemat bīstamās situācijās.

 • TŪLĪTĒJA PĀRSŪTĪŠANA

  Atlasiet un sūtiet attēlus

  Lietojumprogrammā ir pieejami divi attēlu sūtīšanas veidi: atsevišķu failu vai failu grupas sūtīšana, izmantojot vairāku attēlu pārsūtīšanu. Viena attēlu pārsūtīšana ir vienkāršākais veids, kā nosūtīt konkrētu kadru. Vienkārši atrodiet attēlu, ko vēlaties nosūtīt, un noklikšķiniet uz pārsūtīšanas ikonas, un tas no kameras tiks nosūtīts uz FTP serveri. Šī opcija ir ideāli piemērota, ja tālrunī ir jāizmanto balss ziņa. Lai sūtītu attēlus grupā, ekrāna augšējā labajā pusē vienkārši nospiediet pogu “Select” (Atlasīt), pēc tam atlasiet atsevišķus attēlus vai attēlu grupu, nospiežot un turot vienu attēlu un pēc tam atlasot pēdējo attēlu secībā, kuru vēlaties nosūtīt. Pēc nosūtīšanas sīktēli tiks atzīmēti, parādot, ka augšupielāde ir veiksmīga. Ātrākai pārsūtīšanai izmantojiet USB savienojumu ar vadu.

 • APGRIEŠANA, NOVĒRTĒŠANA U. C. DARBĪBAS

  Apgrieziet2, pievienojiet balss ziņas un vērtējumu ar zvaigznītēm

  Lietojumprogammā MFT ir pieejama pamata taisnošanas un apgriešanas funkcija, lai pirms pārsūtīšanas attēlus varētu uzlabot, izmantojot FTP. Lietojumprogrammas var izmantot arī attēlu kārtošanai, izmantojot novērtējuma zvaigznītes. Lietojumprogramma un kamera var piemērot šos vērtējumus, lai jūs varētu rediģēt kādu attēlu no lielas attēlu grupas, kā arī izvēlēties, kurus attēlus sūtīt no izveidotā komplekta. Vērtējumus var arī izmantot, lai identificētu dažādus objektus, kurus vēlāk pēc attēlu uzņemšanas rediģēt vai kārtot. Vērtēšanas (zvaigznīšu) sistēmai ir universāls atbalsts, tāpēc novērtētie attēli ir redzami arī tad, kad tie tiek atvērti lielākajā daļā fotoattēlu rediģēšanas lietojumprogrammu, piemēram, Lightroom un Photoshop. Tāpēc vērtējumu var izmantot kā daļu no darbplūsmas — no uzņemšanas līdz rediģēšanai.

 • Lejupielādējiet Canon lietojumprogrammu MOBILE FILE TRANSFER

  Lietojumprogramma MOBILE FILE TRANSFER ir bez maksas pieejama lejupielādei jūsu ierīcē. Vienkārši atveriet App Store vai Google Play un sameklējiet “Mobile File Transfer”.

  Visu saderības informāciju skatiet attiecīgajā lietotnes lapā.

  Informācija par saderību

  Canon lietojumprogramma MOBILE FILE TRANSFER ir pieejama gan iOS, gan Android ierīcēm.

  Saistīti raksti

 • SPORTA FOTOGRAFĒŠANA

  Uzņemiet neparastas sporta notikumu fotogrāfijas, ar kurām noteikti pārspēsiet savus konkurentus

  Jums patīk sports, bet īsti nezināt, kā to fotografēt? Pieci profesionāli fotogrāfi atklāj paņēmienus, kurus viņi izmantoja savu mīļāko kadru iemūžināšanai.

 • MAKRO FOTOGRAFĒŠANA

  Abstraktas makro fotogrāfijas: ziepju burbuļu uzņemšana

  Atklājiet, kā uzņemt pārsteidzošas, abstraktas makro fotogrāfijas ar ziepju burbuļiem, izmantojot šo vienkāršo ceļvedi.

 • SAVVAĻAS DZĪVNIEKU FOTOGRAFĒŠANA

  Nepieradināti savā būtībā

  Pieci iemesli, kāpēc kamera PowerShot SX740 HS ir ideāli piemērota, lai fotografētu savvaļas dzīvniekus.

 • RAKSTS

  Atjauninājumi kamerām EOS R6, EOS R5 un EOS-1D X Mark III

  Programmaparatūras atjauninājumi Canon populārākajām kamerām piedāvā jaunas funkcijas. Ričards Velčs (Richard Walch), Martins Bisigs (Martin Bissig) un Edijs Keohs (Eddie Keogh) tās izmēģina.

 • Jūs varētu interesēt

 • Canon Camera Connect lietotne

  Savienojiet kameru ar savu Apple vai Android ierīci, lai iegūtu programmaparatūras atjauninājumus, uzņemtu no attāluma vai ērti lejupielādētu fotoattēlus.

 • Digital Photo Professional Express

  Ātri apstrādājiet RAW failus savās mobilajās ierīcēs, kamēr atrodaties ceļā.

  1. Saderības informāciju skatiet Apple App Store vai Google Play veikalā
  2. Tikai Android ierīces