INFORMĀCIJA PAR PRODUKTU

Ātrākais, instinktīvākais autofokuss pasaulē.¹

EOS R3 uztur kadru asumu, lai jūs varētu saglabāt fokusu. Acu kontroles AF, uzlabota objekta atpazīšana un neparasts jutīgums vājā apgaismojumā apvienojas, radot neticamu uzņemšanas piedzīvojumu.
EOS R3

EOS R3 ir ieprogrammēta sacīkšu automašīnu un motociklu atpazīšanai no Formula automašīnām līdz GT un rallija automašīnām.

© Vladimir Rys / Canon Ambassador

Automātiskā fokusa revolūcija: acu kontroles AF

EOS R3 piedāvā gluži jaunu un dabisku fokusēšanas veidu: atlasiet AF punktu vai izsekojamo objektu, vienkārši to aplūkojot. Pēc tam, līdz pusei nospiežot kameras aizslēga pogu, notiek fokusēšana uz atlasīto AF punktu vai sākta izvēlētā objekta nepārtraukta izsekošana. Tam vienkārši nav nekā līdzīga.

Pateicoties acu kontroles AF un fokusa izsekošanas kombinācijai, EOS R3 ir lieliska kamera sarežģītu aktivitāšu tveršanai. Vai fotografējat vieglatlētus sacensībās? Varat atlasīt skrējēju, kuram sekot, vienkārši skatoties uz to. Nospiediet pogu, un EOS R3 sekos šim sportistam, izvēloties viņu no pūļa. To pašu maģiju var izmantot itin visam — politiķiem preses konferencēs, motocikliem sacīkšu trasēs un pat putniem debesīs.

Acu kontroles AF sistēma ir viegli kalibrējama, un kalibrēšanas iestatījumus var saglabāt tūlītējai atsaukšanai un pat nomainīt, izvēloties starp elementiem ar atmiņas kartes palīdzību. Vienu kameru var ieprogrammēt dažādiem fotogrāfiem vai tam pašam fotogrāfam, kurš valkā brilles vai kontaktlēcas. Protams, AF punktus var arī izvēlēties, izmantojot kameras multikontrolleri vai mūsu unikālo viedo kontrolleri.

EOS R3

Skatiet acu kontroles AF darbībā, kad fotogrāfs ar acīm atlasa otro motociklu un kamera fokusējas uz jauno objektu.

EOS R3

Turklāt EOS R3 atpazīst acis un seko fokusējot, lai iegūtu nevainojami skaidru acu attēlu.

EOS R3

Fokusa izsekošana saglabā basketbolista acu skaidrību, kad viņš izdara metienu.

EOS R3

R3 spēj izsekot motociklistu ķiverēm ar kadru ātrumu 30 kadri/s

Nākamās paaudzes objektu izsekošana

Izmantojot to pašu dziļās apguves AI tehnoloģiju, ko izmantojām EOS R5 un R6, EOS R3 AF ir sasniedzis nākamo līmeni. Kamera atpazīst cilvēkus, dzīvniekus un tagad arī motoru sporta transportlīdzekļus.
Lai kamerai precīzi iemācītu reālās pasaules izskatu un kustības, tiek izmantoti simtiem tūkstošu dažādu fotogrāfu un aģentūru attēlu.

EOS R3

• Cilvēki. Kamera identificē sekojamā objekta acis un fokusē uz tām. Ja acis nav redzamas, to vietā prioritāra ir seja. Ja neviens no šiem nav redzams (piemēram, kad futbolists pēkšņi novēršas), EOS R3 par prioritāti izvirza objekta galvu, pēc tam viņa ķermeni. Kameras cilvēku izsekošanas spējas ir optimizētas, lai labāk sekotu objektiem, kuri valkā ķiveri vai masku — ideāli piemērotas sporta pasākumiem.

• Dzīvnieki. Kameras objektu izsekošanas tehnoloģija atpazīst gan suņus un kaķus, gan arī putnus — pat lidojumā.

• Transportlīdzekļi. EOS R3 ir ieprogrammēta sacīkšu automašīnu un motociklu atpazīšanai no Formula automašīnām līdz GT un rallija automašīnām. Tā var pat atšķirt transportlīdzekļus ar slēgtu un atvērtu kabīni, koncentrējoties uz vadītāja ķiveri, ja tā ir redzama. Tā atpazīst arī sacīkšu motociklus un atkal sniedz iespēju izsekošanai, uztverot braucēja ķiveri un to rūpīgi uzturot fokusā brauciena laikā.

Tagad objekta izsekošana tiek atbalstīta visiem AF apgabala iestatījumiem. Pateicoties EOS R3 “sakrautā”, aizmugurgaismotā sensora ātrumam, fokusa paraugi tiek ievākti līdz 60 reizēm sekundē, izmantojot elektronisko aizslēgu ar ātrumu 30 kadri/s un tādējādi nodrošinot mūsu līdz šim visveiksmīgāko AF izsekošanu Canon kamerā.

Personu reģistrācijas režīms

Programmaparatūras versijā 1.40 kameras AF izvēlnei ir pievienota funkcija [Register people priority] (Reģistrēt personu prioritāti). Kamerā var iepriekš reģistrēt līdz desmit sejām, kas ļauj kamerai sekot personai ainā, pamatojoties uz kamerā iestatīto prioritāti. Funkcija ir lieliski piemērota ziņām, pasākumiem ar slavenībām vai kāzām — kamera zinās, kuras sejas jāfokusē, ja ainā būs vairāki cilvēki, ņemot vērā viņu reģistrēto prioritāti kamerā. Sejas var reģistrēt no uzņemtajiem vai kartē saglabātajiem attēliem. Ja nepieciešams, kamerā var mainīt personu prioritāti.

Register_people_menu

Dual Pixel CMOS AF II priekšrocības

Kameras Dual Pixel CMOS AF II tehnoloģija pārvērš katru no tās 24 miljoniem pikseļu par fokusēšanas sensoru, kas apvienojas, lai izveidotu 4779 atlasāmus AF punktus un dažādu izmēru apgabalus. Tos var novietot absolūti jebkurā kadra vietā, lai nodrošinātu 100 % pārklājumu. Pat pikseļi, kas netiek izmantoti atlasītajam fokusēšanas punktam, joprojām nodod informāciju atpakaļ kameras AF izsekošanas funkcijai, nodrošinot neticamu precizitāti.

Dual Pixel CMOS AF II tehnoloģija kamerā EOS R3 ir visātrākā un jutīgākā AF sistēma pasaulē pilnkadra sensora kamerai, kas spēj fokusēt jau 0,03 sekunžu laikā1 un tik vājā apgaismojumā kā -7,5 EV.2 Pat tādā tumsā, kad gandrīz nav iespējams redzēt caur optisko skatu meklētāju, EOS R3 EVF nodrošina uzņemšanas iespēju.

Aizmugurgaismots sensors

Kameras Dual Pixel CMOS AF II tehnoloģija pārvērš katru no 24 miljoniem pikseļu par fokusēšanas sensoru.
EOS R3

Šis kadrs tika uzņemts ar -7,5 EV, demonstrējot, kā EOS R3 fokusē gandrīz tumsā.

 1. Aprēķināts, pamatojoties uz AF ātruma testu rezultātiem saskaņā ar CIPA vadlīnijām (rezultāti var atšķirties atkarībā no uzņemšanas apstākļiem un izmantotajiem objektīviem). Pamatā iekšējās mērīšanas metode. Testa apstākļi: • Spilgtums attāluma mērīšanas laikā: EV12 (regulāra temperatūra, ISO 100) • Uzņemšanas režīms: M • Izmantotais objektīvs: RF24-105 mm F4-7.1 IS STM, fotografējot ar manuālu aizslēga pogas darbību • AF režīms: viena punkta AF (centrālais) • AF darbība: viena kadra AF
 2. Fotogrāfiju uzņemšanas laikā ar f/1.2 objektīvu, AF punktu centrā, viena kadra AF pie 23°C/73°F, ISO 100. Izņemot RF objektīvus ar DS (Defocus Smoothing) pārklājumu.

Saistīti raksti

 • RAKSTS

  Vai Canon EOS R3 spēj izsekot niecīgajam un zibensātrajam jūras tārtiņam?

  Itālijas savvaļas dzīvnieku fotogrāfs Bruno D'Amicis izmēģina EOS R3, fotografējot retu un neticami ātri kustīgu putnu Abruco pludmalēs.

 • RAKSTS

  Došanās bezceļos kopā ar Canon EOS R3

  “Tā absolūti pārspēj visu, ar ko esmu strādājis līdz šim!” Autosporta fotogrāfs Vladimirs Raiss (Vladimir Rys) izmēģina Canon EOS R3 savā pirmajā rallija elektromobiļa uzņēmumā.

 • RAKSTS

  Dzīve ātrajā joslā ar Canon supertelefoto objektīviem

  Autosporta fotogrāfs Vladimirs Raiss uzņem ātrumu, izmantojot Canon RF 400 mm F2.8L IS USM un RF 600 mm F4L IS USM objektīvus ātras kustības rallija automašīnas uzņēmumā ar Canon EOS R3.

 • RAKSTS

  Skaidrojums par acu kontroles AF

  Iepazīstiet no iekšpuses Canon apbrīnojamo acu kontroles AF sistēmu, kas iestata vai pārslēdz AF punktu, nosakot, uz ko jūs skatāties.

 • Reģistrēties tūlīt

  Esiet pirmais, kas saņem jaunumus par EOS R3, un uzturiet saikni, lai arī turpmāk saņemtu ziņas par visu jauno.