INFORMĀCIJA PAR PRODUKTU

Izstrādāta un radīta profesionāļiem

EOS R3 konstrukcija ļauj izturēt profesionālas lietošanas smagās prasības no putekļu vētrām līdz lietusgāzēm
EOS R3

EOS R3 konstrukcija ļauj izturēt profesionālas lietošanas smagās prasības no putekļu vētrām līdz lietusgāzēm. Lai gan tā ir veidota saskaņā pēc tādiem pašiem stingriem standartiem kā mūsu slavenās EOS-1D X sērijas kameras, EOS R3 magnija sakausējuma korpuss ir labāk pārnēsājams iepakojums — mazāks, vieglāks un lieliski piemērots darbam atrašanās vietā.

Gumijas blīvgredzeni aizsargā kameru pret putekļiem un mitrumu, ļaujot pārliecinoši turpināt fotografēšanu pat grūtos brīžos.

Lai gan tā ir veidota saskaņā pēc tādiem pašiem stingriem standartiem kā mūsu slavenās EOS-1D X sērijas kameras, EOS R3 magnija sakausējuma korpuss ir labāk pārnēsājams iepakojums — mazāks, vieglāks un lieliski piemērots darbam atrašanās vietā.

Gumijas blīvgredzeni aizsargā kameru pret putekļiem un mitrumu, ļaujot pārliecinoši turpināt fotografēšanu pat grūtos brīžos.

EOS R3 konstrukcija ļauj izturēt profesionālas lietošanas smagās prasības no putekļu vētrām līdz lietusgāzēm.

Attēla stabilizācija pasaules līmenī

EOS R3 ir piecu asu korpusa iekšējais attēla stabilizators fotoattēlu un video uzņemšanai. Tas darbojas saliedēti ar daudzos RF objektīvos atrodamo optisko IS, nodrošinot satriecoša astoņu pakāpju aizsardzību pret kameras drebēšanu. Tas ļauj radoši izmantot ilgus aizslēga ātrumus, pat fotografējot no rokas, jo paverot jaunus veidus kustības izpausmei attēlos.

Var kompensēt plašāku vibrāciju līmeni nekā ar daudzām citām IS sistēmām, iegūstot vēl izteiktāku asumu.

EOS R3

Uzņemot video, kameras iekšējo attēla stabilizatoru un objektīva optisko IS sistēmu var uzlabot ar trešo sistēmu: Movie Digital IS. Šo sistēmu sadarbībā veidojas tik gludi kadri, ka šķiet — tos uzņemot, ir izmantots kardāna vai ratiņu uzstādījums.

EOS R3

Mūsu labākais skatu meklētājs?

Ieslēdziet EOS R3, un tās lieliskais 5,76 miljonu punktu elektroniskais skatu meklētājs būs gatavs uzņemšanai, tiklīdz sasniegs jūsu aci. Izstrādājot šo gluži jauno EVF, mūsu mērķis bija nodrošināt fotogrāfiem tādu atsaucību un skaidrību, kādu viņi gaidītu no optiskā skatu meklētāja kombinācijā ar attēla priekšskatījuma priekšrocībām bezspoguļu fotografēšanā.

EOS R3

Mēs izmantojām augstas izšķirtspējas UXGA displeju ar atsvaidzināšanas intensitāti 120 kadri/s, lai radītu pārsteidzošus rezultātus — kā reālajā dzīvē. Pateicoties EOS R3 aizmugurgaismotā, saliktā sensora neparastajam ātrumam, skatu meklētājs praktiski nerāda aizkavi un uzņemšanas laikā nav aptumšots.

EOS R3 izmanto jaunus, maināmus actiņu vāciņus, kas novērš izkliedētas gaismas iekļūšanu skatu meklētājā. Standarta ER-h actiņas vāciņš tiek piegādāta kopā ar kameru, bet ir pieejams arī papildu ER-hE actiņas vāciņš, un tā ir ieteicama fotogrāfiem, kuri nēsā brilles un vēlas izmantot acu kontroles AF.

EOS R3

Optiskā skatu meklētāja palīgs ieslēgts

Optiskā skatu meklētāja palīgs izslēgts

Iegūstiet to, ko redzat

Kameras skatu meklētājam kā jūsu logam uz pasauli vajadzētu jūs pastāvīgi informēt, nenovēršot uzmanību, tāpēc EOS R3 EVF var pilnībā pielāgot. Displeja simulācijas režīmā ir redzams uzņemamā attēla spilgtumu ar pašlaik atlasītajiem iestatījumiem, savukārt lauka dziļumu, baltās krāsas balansu un daudzus citus pielāgojumus var priekšskatīt reāllaikā bez papildu aizkaves.

Fotografējot ilgāku laiku vai tverot RAW failus, kas vēlāk tiks apstrādāti, izmēģiniet EOS R3 optiskā skatu meklētāja simulāciju. Tādējādi tiek izslēgti attēla stila, baltās krāsas balansa un citi priekšskatījumi, un, izmantojot Canon HDR tehnoloģiju, ir redzams dabiska izskata displejs, kas līdzīgs DSLR.

Ja nepieciešama uzņemšana no citiem leņķiem, to viegli var izdarīt ar kameras 3,2 collu Vari-Angle skārienekrānu. Šis ir visaugstākās izšķirtspējas ekrāns (ar 4,15 miljoniem punktu), kas jebkad ir bijis uzstādīts bezspoguļu kamerai, un ir ļoti labi saskatāms pat ārā, spilgtā gaismā.

Izvērsiet to no kameras korpusa, un tas pagriezīsies 270° leņķī, nodrošinot vienkāršu uzņemšanu augstu no augšas vai zemu no lejas.

EOS R3

Lieliski iederas jūsu esošajā sistēmā


Varat ērti izmantot EOS R3 kopā ar savu esošo SLR komplektu. Tāpat kā visām EOS R sērijas kamerām EF objektīvi darbojas tieši tā kā vajadzētu, pateicoties trim augstas kvalitātes stiprinājuma adapteriem. EOS R3 barošanu nodrošina augstas ietilpības LP-E19 akumulators (tāds pats kā EOS-1DX sērijas kamerām), ko var uzlādēt gan kameras korpusā, gan ārpus tā, pateicoties USB uzlādei. Ilgstošai uzņemšanai kameras barošanu var nodrošināt arī ar ārēju akumulatoru bloku, izmantojot USB portu.

EOS R3 ir radusies trīsdesmit gadu evolūcijas rezultātā, pastāvīgi gūstot informāciju par profesionālu fotogrāfu prasībām. Izbaudiet nepārspējamu un izcilu ergonomiku ar pazīstamu intuitīvu saskarni un vadību.

EOS R3
EOS R3

Pielāgojamas vadības iespējas

Neatkarīgi no tā, vai fotografējat horizontāli vai vertikāli, EOS R3 vadības dabiski atrodas zem īkšķiem un citiem pirkstiem. Iebūvētais vertikālais uzņemšanas rokturis atvieglo kameras turēšanu, bet multikontrolleri un viedais kontrollers instinktīvi atrodas īkšķim sasniedzamā vietā.

Trīs pielāgojamas vadības ripas uz kameras korpusa, kā arī objektīva regulēšanas gredzens lielākajai daļai objektīvu ar RF stiprinājumu ļauj pielāgot ekspozīcijas laiku, diafragmas atvērumu, ISO un ekspozīcijas kompensāciju, turot kameru pie acs.

R3 ir vairāk pielāgojamu pogu nekā jebkad agrāk, tostarp iespēja izmantot filmas režīma atlasīšanas slēdzi, lai aktivizētu pilnīgi klusu fotoattēlu režīmu. Tas ir ideāli piemērots fotogrāfiem biežajās situācijās, kurās ir nepieciešams absolūts klusums un ārkārtīgi svarīgs ir diskrētums.

Panoramēšanas palīgs

Ja funkciju [Panning Assist] (Panoramēšanas palīgs) izmanto ar saderīgu objektīvu ar optisko attēlu stabilizatoru, lai uzņemtu panoramēšanas kadrus, ekspozīcijas laikā tiek izmantota attēla stabilizācija un objekta izpludināšanas korekcija, izveidojot pārsteidzošus panoramēšanas kadrus un saglabājot galvenā objekta detaļu asumu. Panoramēšanas palīdzības režīms ļauj panoramēšanai izmantot slēdža ātrumu, kas ir par 1–2 pakāpēm mazāks nekā parasti. Lai uzlabotu sekmīgu panoramēšanas kadru skaitu, varat arī izmantot lielāku slēdža ātrumu.

Panning Assist


Divu karšu sloti ļauj ierakstīt attēlu failus plaši pieejamās SD kartēs (ar UHS-II standarta atbalstu) vai īpaši ātros nākamās paaudzes CFexpress datu nesējos. Atmiņas kartes var izmantot arī kameras iestatījumu saglabāšanai no tīkla konfigurācijas līdz acu kontroles AF kalibrēšanai un pat programmaparatūras atjauninājumiem.
Vairāku kameru iestatīšana ir kļuvusi daudz vienkāršāka.

EOS R3

Fokusa uzslāņošana kamerā

Kad asuma dziļums ir ierobežots, EOS R3 fokusa kompozīcijas režīmā tiek veidoti attēli ar izcilu asumu no priekšplāna līdz fonam — lieliska funkcija makro vai ainavu uzņemšanai.

Kamera uzņem vairākus kadrus, automātiski mainot fokusu no tuva uz tālu. Pēc tam tie kamerā tiek sapludināti vienā attēlā, kuram ir daudz lielāks asuma dziļums un kur objekts ir vienlīdz ass visā kadrā. Tā ir lieliska iespēja pārsniegt objektīva dabiskos ierobežojumus un veidot īpaši detalizētus attēlus.

Galīgo attēlu var izveidot kamerā, taču tiek saglabāti arī komponentu kadri — tas nozīmē, ka attēlus ar uzslāņotu fokusu var izveidot arī pēcapstrādes procesā.

Saistīti raksti

 • RAKSTS

  Vai Canon EOS R3 spēj izsekot niecīgajam un zibensātrajam jūras tārtiņam?

  Itālijas savvaļas dzīvnieku fotogrāfs Bruno D'Amicis izmēģina EOS R3, fotografējot retu un neticami ātri kustīgu putnu Abruco pludmalēs.

 • RAKSTS

  Došanās bezceļos kopā ar Canon EOS R3

  “Tā absolūti pārspēj visu, ar ko esmu strādājis līdz šim!” Autosporta fotogrāfs Vladimirs Raiss (Vladimir Rys) izmēģina Canon EOS R3 savā pirmajā rallija elektromobiļa uzņēmumā.

 • RAKSTS

  Dzīve ātrajā joslā ar Canon supertelefoto objektīviem

  Autosporta fotogrāfs Vladimirs Raiss uzņem ātrumu, izmantojot Canon RF 400 mm F2.8L IS USM un RF 600 mm F4L IS USM objektīvus ātras kustības rallija automašīnas uzņēmumā ar Canon EOS R3.

 • RAKSTS

  Skaidrojums par acu kontroles AF

  Iepazīstiet no iekšpuses Canon apbrīnojamo acu kontroles AF sistēmu, kas iestata vai pārslēdz AF punktu, nosakot, uz ko jūs skatāties.

 • Reģistrēties tūlīt

  Esiet pirmais, kas saņem jaunumus par EOS R3, un uzturiet saikni, lai arī turpmāk saņemtu ziņas par visu jauno.