INFORMĀCIJA PAR PRODUKTU

Kustības apguve ar ātrumu 30 kadri sekundē

EOS R3 centrā ir aizmugurgaismots, salikts sensors, kuru ir īpaši izstrādājis tikai Canon. Tas ir ātrāks un jutīgāks par visu, ko iepriekš ievietojām kamerā, tātad nodrošina labāku sniegumu, fotografējot spriedzes situācijās.
EOS R3

Jaunajam sensoram shēma nav priekšpusē, bet aizmugurē, un tādējādi tas var savākt vairāk gaismas, samazinot troksni. Divi shēmas slāņi ir “sakrauti” kopā, mainot ātrumu, kādā sensors var nosūtīt attēla datus uz savu DIGIC X procesoru. Šis ātrums ne tikai sniedz iespēju nepārtraukti fotografēt 30 kadrus sekundē (ar nepārtrauktu AF un AE), bet arī ļauj kamerai pārbaudīt fokusu 60 reizes sekundē. Tumsas brīvais elektroniskais skatu meklētājs tiek atsvaidzināts ar ātrumu 120 kadri sekundē, lai radītu satriecoši reālistisku pieredzi, pat uzņemot ātri kustīgus objektus.

Sensora specifikācija ir optimizēta, lai iegūtu nevainojamu līdzsvaru starp izšķirtspēju, veiktspēju vājā apgaismojumā un pārsūtāmā faila izmēru, ievērojot profesionālo ziņu un sporta fotogrāfu prasības. Digitālais objektīva optimizētājs maksimāli palielina detaļas, un tas ir iespējams tikai objektīva kombinācijā ar sensoru, lai piedāvātu attēla kvalitāti, kas pārsniedz cerēto.

EOS R3

Uzņemts 1/64 000 s, lai iemūžinātu balona uzsprāgšanas kustību.

EOS R3
EOS R3

Tumsas brīvais elektroniskais skatu meklētājs tiek atsvaidzināts ar ātrumu 120 kadri sekundē, lai radītu satriecoši reālistisku pieredzi, pat uzņemot ātri kustīgus objektus.

EOS R3

Inovatīvs elektroniskais aizslēgs

EOS R3 sensora satriecošais ātrums mainīs jūsu domas par elektroniskajiem aizslēgiem. Līdz šim slīdošā aizslēga efekti ir radījuši kropļojumus, fotografējot ātri kustīgus objektus, un fotogrāfiem nebija citu iespēju kā pārslēgt uz mehāniskā aizslēga režīmu. Tomēr ar EOS R3 viss ir citādi.

 • Rolling Shutter kropļojums

  Rolling Shutter efekts izkropļo golfa nūjas kātu: tas izskatās nedaudz izliekts.

 • Samazināts kropļojums

  EOS R3 aizslēgs ievērojami samazina šo kropļojumu.

 • Tā kā sensors var tik ātri notīrīt attēla datus, visi slīdošā aizslēga efekti tiek novērsti. Tagad fotogrāfi var izmantot elektronisko aizslēgu, lai iesaldētu kustību, revolucionārā ātrumu līdz 1/64 000 s un pilnīgā klusumā. Turklāt ir iespējama arī zibspuldzes sinhronizācija ar elektronisko aizslēgu ātrumā līdz 1/180 s un ar Canon Speedlite vai trešo pušu zibspuldzēm.

  EOS R3 elektroniskais aizslēgs ir tik kluss, kā to jau varēja paredzēt, taču šoreiz tas var uzņemt neticamus 30 kadrus sekundē ar pilnu AE un AF izsekošanu un jebkuru RF objektīvu. Ir pieejams režīms arī pielāgotai nepārtrauktai uzņemšanai lielā ātrumā, kas sniedz iespēju pielāgot kadru ātrumu līdz 195 kadriem sekundē, lai uzņemtu līdz pat 50 kadru attēlu sērijas1. Var redzēt ātri pārvietojošos objektu komplicētās kustības, kas nebūtu redzamas, izmantojot parasto ātruma diapazonu.

  Tūlītēja reakcija ir priekšnosacījums jebkuram ziņu fotogrāfam neatkarīgi no tā, vai tiek samazināts darba sākšanas laiks vai aizslēga aizkave samazinās līdz 0,02 sekundēm, izmantojot izvēlnes opciju. Kā jau to varēja gaidīt no Canon, uzņemšana ar ātrumu 30 kadri/s ir pieejama visos fotografēšanas režīmos, iekļaujot 14 bitu RAW.

  EOS R3

  Vai ir vājš apgaismojums? Nekādu problēmu

  Ar ISO jutības diapazonu no ISO 100 līdz ISO 102,400 (paplašināms līdz ISO 50–ISO 204,800) EOS R3 var tikt galā praktiski jebkādos apgaismojuma apstākļos, kur tai nākas darboties. Sensora jaunā aizmugurgaismotā konstrukcija sasniedz jaunus dinamiskā diapazona līmeņus un mazāku digitālo troksni. Kombinācijā ar EOS R3 spēju fokusēt ļoti vājā apgaismojumā jūsu rokās ir ierīce, kas patiesi karaliski fotografē vājā apgaismojumā.

  Mirgošanas noteikšana ar elektronisku aizslēgu

  Canon sensoru tehnoloģijas attīstība nozīmē to, ka EOS R3 ir pirmā EOS bez spoguļiem, kas piedāvā mirgošanas noteikšanu, izmantojot elektronisku aizslēgu. Augstas frekvences mirgošanas noteikšana var izskaust joslas, fotografējot zem LED gaismas avotiem, lai palielinātu sarežģītos apstākļos uzņemtu izmantojamo attēlu skaitu.

  Saistīti raksti

 • RAKSTS

  Vai Canon EOS R3 spēj izsekot niecīgajam un zibensātrajam jūras tārtiņam?

  Itālijas savvaļas dzīvnieku fotogrāfs Bruno D'Amicis izmēģina EOS R3, fotografējot retu un neticami ātri kustīgu putnu Abruco pludmalēs.

 • RAKSTS

  Došanās bezceļos kopā ar Canon EOS R3

  “Tā absolūti pārspēj visu, ar ko esmu strādājis līdz šim!” Autosporta fotogrāfs Vladimirs Raiss (Vladimir Rys) izmēģina Canon EOS R3 savā pirmajā rallija elektromobiļa uzņēmumā.

 • RAKSTS

  Dzīve ātrajā joslā ar Canon supertelefoto objektīviem

  Autosporta fotogrāfs Vladimirs Raiss uzņem ātrumu, izmantojot Canon RF 400 mm F2.8L IS USM un RF 600 mm F4L IS USM objektīvus ātras kustības rallija automašīnas uzņēmumā ar Canon EOS R3.

 • RAKSTS

  Skaidrojums par acu kontroles AF

  Iepazīstiet no iekšpuses Canon apbrīnojamo acu kontroles AF sistēmu, kas iestata vai pārslēdz AF punktu, nosakot, uz ko jūs skatāties.

 • Reģistrēties tūlīt

  Esiet pirmais, kas saņem jaunumus par EOS R3, un uzturiet saikni, lai arī turpmāk saņemtu ziņas par visu jauno.
  1. AE un AF izsekošana nav pieejama liela ātruma nepārtrauktās fotografēšanas režīmā. Maksimālais uzņemto kadru skaits: līdz 50