INFORMĀCIJA PAR PRODUKTU

Ideāla fotoattēlu un video saplūsme

Kaut arī fotografēšana paliek jūsu ziņā, EOS R3 ir lieliska vizuālo stāstu veidošanas ierīce, jo spēj tvert 6K RAW video ar stabilizētu attēlu dažādos formātos, un ik brīdi ir vienlīdz laba gan veidojot dokumentālas “skrien un šauj” filmas, gan tverot ātras kustības fotoattēlus.
EOS R3

Ierakstiet lielisku 6K RAW video iekšēji CFexpress atmiņas kartē ar kadru ātrumu līdz 60p. Šādi bagātīgi un detalizēti kadri lieliski izskatās lielos displejos, un tos var apgriezt 4K rediģēšanas procesā, nezaudējot kvalitāti.

Vai jums patīk uzņemt 4K kvalitātē? Jūs esat apmierināts arī ar 4K DCI un 4K UHD opcijām, kas tiek veidotas, iztverot sensora 6K sākotnējo izvadi. Rezultāti ir vienkārši sensacionāli.

Tomēr izšķirtspēja ir tikai daļa no visa stāsta: ar dinamiska diapazona masīvajām 13,3 pakāpēm un plašo 12 bitu Canon Cinema krāsu gammu EOS R3 uzņemtie kadri ir satriecoši labi. Mūsu slavenā Dual Pixel CMOS AF sistēma gādā par asumu, savukārt jaudīgais attēla stabilizators izlīdzina kameras kustības, fotografējot no rokas.

EOS R3

Jums piemērots formāts

Kombinējot dažādas izšķirtspējas, kadru ātrumu, kodekus un saspiešanas metodes, EOS R3 var piedāvāt neskaitāmus uzņemšanas formātus. Līdzās 12 bitu 6K RAW ir pieejami gan 8 bitu H.264, gan 10 bitu H.265 kodeki, kā arī ALL-I un 6K RAW light IPB vai IPB Light saspiešanas izvēle. Tverot 4K, ir pieejami kadru ātrumi no 24p līdz 120p, kā arī 4K apgriešanas iestatījums, kas nodrošina Sensor-35mm līdzīgu sensora izmēru.

Atkarībā no izmantotā formāta uzņemto materiālu var saglabāt gan kameras CFexpress kartē, gan SD kartē, un tas lieliski noder gadījumos, kad klients vēlas “pasteigties”, kamēr jūs vēl rediģējat. Turklāt, ierakstot RAW CFexpress kartē, iztvertu 4K IPB versiju var ierakstīt SD kartē, lai to izmantotu kā starpniekserveri.

Filmas ar lielu kadru ātrumu (bez skaņas) un uzlabotu attēla kvalitāti var uzņemt ar 120p/100p 4K un HD izšķirtspējā, un tas ir lieliski piemēroti darbību secībām un palēninājuma efektiem.

EOS R3 piedāvā arī Canon Log 3, kas nodrošina dinamisku masīvas 13,3 pakāpes dinamikas diapazonam, turklāt šeit ir vieglāka krāsu gradācija, tāpēc tā bez pūlēm iekļaujas jūsu rediģēšanas darbā. Turklāt tiem, kuri meklē vēl vairāk izcēlumu un ēnu detaļas bez kadru gradācijas nepieciešamības, ir pieejams arī 10 bitu HDR PQ.

Uzņemot ar Canon Log 3, ir pieejama Canon Cinema Gamut krāstelpa. Tā ne tikai nodrošina EOS R3 visplašāko krāsu klāstu, bet arī sniedz iespēju vieglai pārveidei uz vairākām nozares standarta krāstelpām, piemēram, BT2020 vai Academy Color Encoding System (Akadēmijas krāsu kodēšanas sistēma) (ACES).

EOS R3

Dual Pixel CMOS AF II

Mūsu slavenā Dual Pixel CMOS AF II sistēma nodrošina vienmērīgu, precīzu un nepārtrauktu fokusēšanu video uzņemšanas laikā. Tai ir sejas, acu, galvas un ķermeņa noteikšanas iespējas (šajā prioritātes secībā)
– ideāli piemērota “skrien un šauj” stila dokumentālai filmēšanai. Var atpazīt arī kaķus, suņus, putnus un pat motoru sporta automašīnas un motociklus, saglabājot tos fokusā, kamēr tie pārvietojas kadrā, tāpat kā fotoattēlu uzņemšanā.

Var viegli izveidot uzmanības piesaistīšanas efektus, kas auditorijas uzmanību novirza no vienas vietas uz citu. Vienkārši pieskarieties kameras skārienekrānam, un EOS R3 vienmērīgi mainīs fokusu no viena punkta uz citu jūsu norādītajā ātrumā.

Vai vēlaties fokusēt manuāli? EOS R3 piedāvā vairākus rīkus palīdzībai. Fokusa maksimums izceļ fokusēto objektu malas jūsu izvēlētā krāsā. Dual Pixel fokusa vadotne izmanto grafisku indikatoru, lai parādītu, vai objekts ir fokusēts no priekšpuses/aizmugures, un, sasniedzot pareizu fokusu, indikators kļūst zaļš.

EOS R3

Īpaši vienmērīgs uzņemtais materiāls, turot kameru rokās

EOS R3 attēla stabilizators patiešām darbojas unikāli, uzņemot video ar kameru rokās. Kombinācijā ar paša objektīva IS un kameras elektronisko Movie Digital IS netīšas kameras kustības izlīdzinās līdz praktiski nemanāmam līmenim, un tas ir ļoti noderīgi, ja filmējat ejot vai uzņemat dokumentālus vai B-roll kadrus, turot kameru rokās. Rezultāti ir vienkārši lieliski, un kadri izskatās kā uzņemti, izmantojot kardāna vai ratiņu ietaisi.

EOS R3

Intuitīvas filmu veidošanas iespējas

Mēs vēlējāmies, lai EOS R3 izmantošana video uzņemšanas laikā liktos tikpat instinktīva kā fotografējot. Augstas izšķirtspējas 4,1 miljonu punktu Vari-Angle ekrāns tiek pagriezts projām no kameras korpusa, rotējot 270° leņķī, lai palīdzētu ērti fotografēt no dažādiem leņķiem. Zebra marķieri izceļ pārmērīgu ekspozīciju, un nozares standarta HH:MM:SS:FF laika kods tiek iestrādāts uzņemtajā materiālā, ievērojami atvieglojot multikameru rediģēšanu. HDMI izeja padod iztverto 4K 60p uz jūsu izvēlēto ieeju — monitoru vai ārēju ierakstītāju.

EOS R3

Pagarināts uzņemšanas laiks

Siltuma veidošanās un uzkrāšanās video uzņemšanas laikā var ierobežot ierakstīšanas laiku, un atmiņas karte un kameras korpuss tā sakarst, ka tiem nevar pieskarties. EOS R3 ir izstrādāta ar uzlabotām siltuma izkliedes īpašībām, lai uzlabotu ierakstīšanas veiktspēju, un tai ir aktīvi drošības ierobežojumi, kas izslēdz kameru, ja iekšējā temperatūra pārmērīgi paaugstinās. Tomēr tos var izslēgt, lai pagarinātu uzņemšanas laiku, ja kamera netiek turēta rokās.

Tālāk ir norādīts aptuvenais uzņemšanas laiks ar pieejamo izšķirtspēju un kadru nomaiņas ātrumu 23 °C/73 °F vidē pēc aukstās palaišanas 1.
6K 60P RAW
- Automātiska izslēgšanās temperatūras dēļ — standarts: 25 minūtes
- Automātiska izslēgšanās temperatūras dēļ — augsta2, 3: 60 minūtes vai vairāk

4K 120P
- Automātiska izslēgšanās temperatūras dēļ — standarta/augsta 2, 3: 12 minūtes

4K 60P (6K iztveršana) All-I
- Automātiska izslēgšanās temperatūras dēļ — standarts: 25 minūtes
- Automātiska izslēgšanās temperatūras dēļ — augsta2, 3: 60 minūtes vai vairāk

4K 30P (6K iztveršana) All-I
- bez siltuma ierobežojumiem

Ja kamera sasniedz temperatūras ierobežojumu, ieteicams to izslēgt, lai ļautu karstumam izkliedēties.

Tālāk ir norādīts aptuvenais darbības atjaunošanās laiks 23°C / 73°F vidē, tomēr to ietekmē dažādi faktori, piemēram, apkārtējā temperatūra, nepārtraukta kameras darbība un izvēlētā uzņemšanas izšķirtspēja. Laiks, līdz atkal pieejams viss ierakstīšanas laiks, ir atkarīgs no apkārtējās vides temperatūras.

6K 60P RAW
- 5 minūšu atdzesēšana nodrošina aptuveni 9 minūšu ierakstīšanas laiku

4K 120P
- 5 minūšu atdzesēšana nodrošina aptuveni 5 minūšu ierakstīšanas laiku

Pirmo reizi EOS kamerai4 ir noņemti uzņemšanas laika ierobežojumi, ļaujot parastu video uzņemt līdz sešām stundām, bet filmas ar lielu kadru ātrumu — 90 minūtes ar augstu izšķirtspēju.5

EOS R3

Profesionāla intervāla fotografēšanas filmas ierakstīšana

Lieliska iespēja lēni uzņemt attēlu sērijas filmas intervāla fotografēšanas režīmā. EOS R3 var iestatīt, lai uzņemtu līdz pat 3600 kadriem intervālos no 2 sekundēm līdz 99 stundām 59 minūtēm un 59 sekundēm. Iegūtos kadrus var apvienot, izveidojot Full HD filmu bez papildu programmatūras. Varat būt pārliecināts arī par iestatīšanu: ja ir traucējumi strāvas padevē vai izlādējas akumulators, atjaunojoties enerģijas padevei, ierakstīšanu var atsākt vēlreiz no tās vietas, kur tā tika pārtraukta.

Piederumi

Ir izlaista arī virkne jaunu piederumu, lai EOS R3 nodrošinātu papildu daudzpusību video veidošanai. Jauns virzienveida stereo mikrofons DM-ED1 bez vadiem skaidrākai un precīzākai skaņai, kā arī XLR adapteris profesionāla līmeņa savienojamībai.

 1. Uzņemšanas maksimālais ilgums dažos gadījumos var būt īsāks, pat ja ierakstīšana sākas ar “auksto palaišanu”, jo kameras iekšienē pieaug temperatūra, ko izraisa kameras iestatīšanas darbības pirms uzņemšanas vai tiešā skata režīma ilgstoša izmantošana. Kad karte ir pilna, filmas ierakstīšana tiek pārtraukta automātiski. Šādā gadījumā laika periods, kurā izdzēšat datus un atsākat uzņemšanu.
 2. Ja automātiskās izslēgšanās temperatūras iestatījums ir Augsta, karte var būt ļoti karsta. Izņemot karti no slota, uzmanieties, lai neapdedzinātos.
 3. Kadru uzņemšanas ilgums starp iestatījumiem [Standarta] un [Augsts] var nemainīties (atkarībā no karšu veidiem).
 4. EOS kamera, kas nav kino
 5. atkarīga no piemērotas atmiņas kartes ietilpības, barošanas avota un temperatūras

Saistīti raksti

 • RAKSTS

  Vai Canon EOS R3 spēj izsekot niecīgajam un zibensātrajam jūras tārtiņam?

  Itālijas savvaļas dzīvnieku fotogrāfs Bruno D'Amicis izmēģina EOS R3, fotografējot retu un neticami ātri kustīgu putnu Abruco pludmalēs.

 • RAKSTS

  Došanās bezceļos kopā ar Canon EOS R3

  “Tā absolūti pārspēj visu, ar ko esmu strādājis līdz šim!” Autosporta fotogrāfs Vladimirs Raiss (Vladimir Rys) izmēģina Canon EOS R3 savā pirmajā rallija elektromobiļa uzņēmumā.

 • RAKSTS

  Dzīve ātrajā joslā ar Canon supertelefoto objektīviem

  Autosporta fotogrāfs Vladimirs Raiss uzņem ātrumu, izmantojot Canon RF 400 mm F2.8L IS USM un RF 600 mm F4L IS USM objektīvus ātras kustības rallija automašīnas uzņēmumā ar Canon EOS R3.

 • RAKSTS

  Skaidrojums par acu kontroles AF

  Iepazīstiet no iekšpuses Canon apbrīnojamo acu kontroles AF sistēmu, kas iestata vai pārslēdz AF punktu, nosakot, uz ko jūs skatāties.

 • Reģistrēties tūlīt

  Esiet pirmais, kas saņem jaunumus par EOS R3, un uzturiet saikni, lai arī turpmāk saņemtu ziņas par visu jauno.