Creative Park
alt text goes here

Creative Park lietojumprogramma

Iegūstiet stilīgas, rokām darinātas dekorācijas, papīra rokdarbus un citus materiālus, kā arī personalizējiet apsveikuma kartītes — tas viss ir pieejams bez maksas.

Lejupielādēt operētājsistēmā iOS
Lejupielādēt operētājsistēmā Android

Veidojiet. Radiet. Parādiet citiem.

No mājas ballītes dekorācijām līdz ikdienas interjeram, no vienkāršām rokdarbu idejām līdzi origami stila 3D modeļiem — ienesiet savā ikdienas dzīvē prieku, kopā ar ģimeni un draugiem darbojoties ar papīra rokdarbiem.

Papildinformācija

Neatkarīgi no tā, vai meklējat iedvesmu ballītes dekorācijām vai mierīgā pēcpusdienā vienkārši vēlaties jautri pavadīt laiku ar lokāmiem papīra modeļiem, mums Creative Park lietojumprogrammā ir tas, ko meklējat.

Explore
Try something new

Izmēģiniet ko jaunu

Par garlaicību varat aizmirst, pateicoties vienkāršajai pārlūkošanas funkcijai, no jauna pievienotajiem radošajiem papīra mākslas dizainiem un jaunām rokdarbu idejām. Apskatiet katras sezonas un īpašo notikumu jaunumus!

Personalizējiet

Personalizējiet savus darbus ar rediģēšanas funkciju. Pielāgojiet papīra rokdarbu veidnes un pievienojiet fotoattēlus un tekstu, lai tie izceltos. Saglabājiet savus iecienītākos darbus un pārveidojiet arī tad, kad neesat mājās.

Make it your own
Create with ease

Radiet bez piepūles

No rediģēšanas uzreiz pārejiet uz drukāšanu, neizejot no lietojumprogrammas. Viss nepieciešamais ir saderīgs Canon tintes strūklprinteris un Creative Park lietojumprogramma. Izpildiet vienkāršo reģistrēšanās procesu*, un jūs varēsiet veidot savus projektus, kad vien un kur vien vēlēsities.

Izveidot Canon ID

Creative Park lietojumprogrammas saderība

Informāciju par atbalstītajiem Canon tintes strūklprinteru modeļiem skatiet šajā tīmekļa lapā: https://ij.start.canon/cpapp-model

Šī lietojumprogramma ir pieejama gan iOS, gan Android ierīcēm un ir saderīga ar operētājsistēmas iOS 12.0 vai jaunāku versiju un Android 5.0 vai jaunāku versiju.

Valodas
Pieejama angļu, čehu, dāņu, franču, holandiešu, itāļu, krievu, norvēģu, poļu, portugāļu, somu, spāņu, turku, vācu un zviedru valodā.

*Creative Park ir bezmaksas satura pakalpojums, kas pieejams tikai Canon printeru īpašniekiem. Izveidojiet savu Canon ID kontu vai piesakieties tajā, reģistrējiet savu Canon printeri un lejupielādējiet Creative Park lietojumprogrammu, lai izmantotu rediģēšanas un drukāšanas funkcijas.

Izveidojiet Canon ID

Canon ID ir jūsu personiskais konts, kas tiek izmantots, lai piekļūtu Canon pakalpojumiem un lietojumprogrammām, un ar to tiek reģistrēti visi jūsu Canon produkti. Piekļūstiet programmai Print Rewards, Canon veikalam un izbaudiet Canon ID ekskluzīvo saturu.

Izveidot Canon ID

Saistīti raksti

Gudri padomi drukāšanai, izklaidējoši mākslas un rokdarbu projekti un atjautīgi veidi, kā vislabāk izmantot savas iemīļotās fotogrāfijas.

Skatīt visus rakstus

Jūs varētu interesēt