DRUKĀŠANA

Tintes strūklprinteru salīdzinājums ar lāzerprinteriem: kurš jums ir piemērotāks?

Atklājiet, ar ko atšķiras Canon tintes strūklprinteri no lāzerprinteriem, un uzziniet, kurš printera veids ir visatbilstošākais jūsu vajadzībām un budžetam.
Kreisajā pusē uz koka rakstāmgalda stāv Canon MegaTank tintes strūklprinteris, bet labajā pusē — Canon i-SENSYS daudzfunkciju lāzerprinteris.

Kas ir perfekts printeris? Dažādiem cilvēkiem uz šo jautājumu būs atšķirīga atbilde. Mums visiem laiku pa laikam ir jādrukā dokumenti, taču daudziem no mums patīk arī radoši darboties ar rokdarbiem vai drukāt fotogrāfijas, bērnu mājasdarbus un studentu projektus. Daudzi no mums ir izveidojuši uzņēmumus un vismaz daļu laika strādā mājās vai nelielā birojā, tāpēc ir nepieciešama arī iespēja izveidot profesionāla izskata melnbaltus vai krāsainus biznesa dokumentus.

Tas, kurš printera veids ir jums piemērotākais, lielā mērā ir atkarīgs no visbiežāk veiktajiem drukāšanas darbiem. Tas atšķiras atkarībā no tā, vai drukājat: biznesa dokumentus ar lielu teksta daudzumu, fotogrāfijas vai abus; uz parasta papīra, glancēta foto papīra vai pat mākslas fotogrāfiju papīra; galvenokārt melnbaltus vai krāsainus materiālus; atsevišķas izdrukas vai lielāku apjomu. Citi faktori, kas jāņem vērā, varētu būt drukāšanas ātrums, printera fiziskie izmēri, lielākais apdrukājamā materiāla formāts, ko ar to var izdrukāt, un kopējās izmaksas par izdruku, ieskaitot tinti/toneri un papīru.

Canon ražo plašu tintes strūklprinteru un lāzerprinteru klāstu, kas atbilst visām vajadzībām un budžetiem. Apskatīsim detalizētāk abu veidu galvenās atšķirības un dažus vadošos modeļus katrā printeru veidu piedāvājumā, lai jums palīdzētu izvēlēties piemērotāko printeri.

Canon PIXMA printeris drukā krāsainu fotogrāfiju ar tomātiem; roka sniedzas, lai to paņemtu.

Canon PIXMA G650 tintes strūklprinteris apvieno trīs ierīču darbību un ir lieliski piemērots fotoamatieriem. Tas izmanto sešas krāsvielu tintes, lai panāktu labāku tonālo diapazonu un krāsu gammu, kā arī ir aprīkots ar augstas izšķirtspējas skeneri. Ja neizmanto kasetnes, bet uzpildāmās MegaTank tintes tvertnes, ar pilnu tintes komplektu pietiek 3800 4 x 6 collu fotogrāfijām, turklāt ar to var drukāt pat A4 formāta fotogrāfijas bez apmalēm. Drukājot dokumentus, tinte pietiek 3700 melnbaltām vai 8000 krāsainām A4 formāta lappusēm.

Tintes strūklprinteri un lāzerprinteri: kā tie darbojas

Būtiskākā atšķirība starp tintes strūklprinteriem un lāzerprinteriem ir tā, ka to darbība attiecīgi balstās uz mitriem un sausiem procesiem. Tintes strūklprinteri uzklāj šķidru tinti uz papīra, savukārt lāzerprinteros izmanto sauso toneri, kas tiek piekausēts lapai ar augstas temperatūras rullīti.

Ir arī citas atšķirības. Tintes strūklprinteri parasti izmanto krāsvielu tintes, bet daži izmanto pigmenta tintes, kas citādi mijiedarbojas ar dažāda veida papīru — tās mēdz absorbēt mazāk, tāpēc druka izskatās skaidrāka, bet krāsas — mazāk spilgtas. Turklāt atkarībā no modeļa Canon tintes strūklprinteri izmanto no trīs līdz desmit dažādu krāsu tintes. Teorētiski — jo vairāk tintes krāsu, jo lielāku krāsu gammu printeris var atveidot, taču praksē atšķirības var būt nelielas un, visticamāk, tās būs būtiskas tikai atsevišķiem fotogrāfiem, kuri vēlas izdrukāt fotogrāfijas ar pilnīgi precīzām krāsām.

Tintes noturības salīdzināšana

Vispārīgi runājot, tintes strūklprinteros izmantotās pigmenta tintes ir izturīgākas un noturīgākas pret izsmērēšanos uz parasta papīra nekā krāsvielu tintes, kā arī nodrošina melnāku, asāku tekstu. Līdz ar to tās ir lieliski piemērotas dokumentu drukāšanai. Salīdzinot tintes, krāsvielu tintes ir labāk piemērotas fotogrāfiju drukāšanai uz glancēta papīra. Krāsvielu tintēm ir mazākas molekulas, kas var pilnībā absorbēties zem aizsargājošā glancētā foto papīra augšējā slāņa, nodrošinot vienmērīgāku spīdumu. Daži Canon PIXMA klāsta tintes strūklprinteri apvieno pigmenta melno tinti teksta drukāšanai ar ciāna, fuksīna, dzelteno un melno krāsvielu tinti kvalitatīvu fotogrāfiju drukāšanai, savukārt Canon MAXIFY biznesa printeru klāsts ir aprīkots ar pigmenta tinti noturīgu un asu dokumentu drukāšanai.

Lāzerprinterus joprojām ir grūti pārspēt biznesa dokumentu drukāšanā, jo tie nodrošina maksimālu izturību un noturību pret izsmērēšanos, drukājot gan melnbaltajā, gan krāsu režīmā uz parasta papīra. Turklāt šos dokumentus kontrolētā vidē, piemēram biroja krātuves bibliotēkā, var arhivēt uz ilgu laiku.

Tintes strūklprinteri piedāvā līdzīgas arhivēšanas īpašības, pateicoties pigmenta tintēm un Canon tehnoloģijai ChromaLife 100. Izmantojot ar īpašu Canon foto papīru, ar šo tehnoloģiju papīra un tintes kombinācija arhīva uzglabāšanas apstākļos nodrošina krāsu izturību līdz 100 gadiem.1

Canon i-SENSYS printera un tā skārienekrāna vadības paneļa tuvplāns.

Ātrais Canon i-SENSYS MF754Cdw daudzfunkciju lāzerprinteris var skenēt divpusējus A4 formāta dokumentus pat ar 100 attēliem minūtē, izmantojot 50 lokšņu automātisko dokumentu padevēju. Tas var skenēt tieši uz e-pastu, uz USB atmiņas karti, FTP, mākoņpakalpojumiem un faksu, kopējot vienu pusi vai automātiski abas puses.

Ārkārtīgi efektīva drukāšana

Ja drukājat lielus apjomus, labākā izvēle var būt augstas ražības printeris, piemēram, lāzerprinteris. Lāzerprinteros izmantotajām tonera kasetnēm parasti ir daudz lielāka lappušu drukas ražība nekā tintes kasetnēm, kas paredzētas tintes strūklprinteriem. Tomēr, lai nodrošinātu atbilstību dažādām drukas apjoma prasībām un budžetiem, Canon lāzerprinteriem piedāvā standarta un augstas ražības izvēles iespējas. i-SENSYS MF750 sērijas printeriem paredzētajās augstas ražības kasetnēs ir pietiekami daudz tonera, lai izdrukātu 7600 melnbaltas lappuses un 5500 krāsainus dokumentus,2 savukārt ar i-SENSYS MF650 sēriju var izdrukāt līdz 3100 melnbaltām lappusēm un 2300 krāsainiem dokumentiem.

Tomēr nenonieciniet tintes strūklprinterus. Canon MAXIFY GX sērijas MegaTank tintes strūklprinteri parasti ekonomiskajā režīmā izdrukā līdz 9000 melnbaltām lappusēm vai līdz 21 000 krāsu dokumentiem, pirms atkārtoti jāpapildina uzpildāmās tintes tvertnes.3 Arī tvertņu uzpildīšana no tintes pudelēm ir ātra un vienkārša procedūra, kas norit bez aizķeršanās un izmaksu ziņā ir daudz efektīvāka un finansiāli izdevīgāka nekā kasetņu vai tonera izmantošana.

Vīrietis skenē papīra loksni ar Canon MAXIFY printeri.

Canon MAXIFY GX7050 ir aprīkots ar drukāšanas, kopēšanas, skenēšanas un faksa funkcijām, kā arī Wi-Fi, Ethernet un savienojamību ar Cloud Link, turklāt tam ir divas papīra ievades paplātes, kurām kopā ir 600 lokšņu ietilpība. Vienas padeves skenēšana divpusējiem dokumentiem notiek, izmantojot 50 lokšņu divpusējo automātisko dokumentu padevēju.

Maksimāla daudzpusība

Tintes strūklprinteri var būt īpaši daudzpusīgi, ar izcili spilgtām krāsām fotogrāfijās un grafikās, kā arī stabilu veiktspēju dokumentu drukāšanā, jo īpaši modeļi ar melno pigmenta tinti. Ar tintes strūklprinteriem var arī drukāt uz dažādiem materiāliem, tostarp glancēta, matēta un pusmatēta foto papīra, kā arī uz dekorācijām un rokdarbiem paredzēta materiāla. Tā kā lāzerprinteri izmanto karstumu, tie nevar drukāt uz tikpat plaša apdrukājamo materiālu klāsta, jo īpaši uz foto papīra ar pārklājumu. Tomēr, ja jūs neinteresē fotogrāfiju drukāšana, Canon i-SENSYS MF sērijas lāzerprinteri lieliski izdrukās melnbaltus un krāsainus dokumentus, kā arī būs ļoti efektīvi grafiku drukāšanā.

Ja jums ir nepieciešamas tikai melnbaltas izdrukas, Canon piedāvā plašu melnbalto lāzerprinteru klāstu, tostarp i-SENSYS MF450 sērijas daudzfunkciju printerus un i-SENSYS LBP230 sērijas ātros, efektīvos printerus ar vienu funkciju. Tie piedāvā īpaši lielu drukāšanas ātrumu līdz 38 lpp./min, divpusēju drukāšanu kā standartu un vienkāršu bezvadu savienošanu. MegaTank tintes strūklprinteru klāstā varat izvēlēties melnbalto druku ar vienas funkcijas printeri PIXMA GM2050 un daudzfunkciju printeri PIXMA GM4050.

Gan Canon MAXIFY GX tintes strūklprinteru, gan i-SENSYS MF lāzerprinteru klāstā ir modeļi ar iebūvētu skeneri, parasti ar automātisko dokumentu padevēju, lai bez piepūles skenētu un kopētu dokumentus ar vairākām lappusēm. Daži modeļi var pat skenēt abas divpusējo dokumentu puses vienā piegājienā, tādējādi uz pusi samazinot skenēšanas laiku. Tas ir apvienots ar automātisko divpusējo drukāšanu un kopēšanu, savukārt labākajiem šī klāsta modeļiem, piemēram, daudzfunkciju tintes strūklprinterim MAXIFY GX7050 un daudzfunkciju lāzerprinterim i-SENSYS MF754Cdw ir pievienotas arī atsevišķas faksa iespējas.

Ja jums nav nepieciešamas papildu funkcijas, vienas funkcijas printeri, piemēram, kompaktie krāsu lāzerprinteri i-SENSYS LBP673Cdw un i-SENSYS LBP630 sērijas printeri vai MAXIFY GX5050 tintes strūklprinteri, piedāvā intuitīvu vadību un lielu drukāšanas ātrumu ar zemāku maksu par pirkumu.

Fotoamatieriem nav jājūtas atstumtiem. Canon PIXMA G550 vienas funkcijas tintes strūklprinteris un daudzfunkciju printeris PIXMA G650 piedāvā pilna klāsta MegaTank priekšrocības, bet izmanto sešas krāsvielu tintes, lai iegūtu kvalitatīvas fotogrāfijas ar bagātīgām krāsām.

Canon MAXIFY printeris stāv uz balta rakstāmgalda, un tam apkārt ir dažādas uzņēmuma izdrukas.

Canon MAXIFY GX6050 piedāvā identisku drukāšanas ātrumu un drukas apjomu kā GX7050, un tintes ietilpība ir pietiekama 9000 melnbaltajām lappusēm vai līdz 21 000 krāsainām lappusēm ekonomiskajā režīmā.4 Tā ir finansiāli izdevīgāka izvēle, ja nav nepieciešams iebūvēts fakss, vienas padeves abpusējā skenēšana un otra papīra ievades paplāte.

Augstākās klases darba ražība

Ja steigā jāizdrukā daudz lappušu, printera ātrums var būt ļoti svarīgs. Tas var būt arī pārsteidzoši nozīmīgs faktors, ja drukājat tikai vienu lappusi. Daži tirdzniecībā pieejamie lāzerprinteri ir ļoti lēni, ja jāizdrukā lappuse tūlīt pēc ieslēgšanas vai pēc atmodināšanas no gaidstāves režīma. Tas ir tāpēc, ka kausēšanas blokam var būt nepieciešams ilgs laiks, lai uzkarstu līdz darba temperatūrai. Labās ziņas ir tādas, ka Canon i-SENSYS lāzerprinteru sērijas uzsilšanas laiks ir tikai 13–14 sekundes pēc ieslēgšanas. Faktiski tas var būt daudz ātrāk nekā dažiem tintes strūklprinteriem, kas pēc ieslēgšanas bieži veic automātisku sprauslu pārbaudi un drukas galviņu tīrīšanas ciklu.

Runājot par lāzerprintera un tintes strūklprintera ātruma salīdzinājumu, Canon i-SENSYS MF750 sērijas lāzerprinteriem pirmās izdrukas ieguves laiks ir 7,1 sekunde vai mazāk gan melnbaltām, gan krāsainām izdrukām. Turpmākais drukāšanas ātrums ir līdz 33 lappusēm minūtē. Tintes strūklprinteriem MAXIFY GX5050, GX6050 un GX7050 pirmās izdrukas ieguves laiks ir aptuveni 7 sekundes (ja nav drukas galviņas tīrīšanas cikla) un turpmākais drukāšanas ātrums ir līdz 24 attēliem minūtē melnbaltiem un 15,5 attēliem minūtē krāsainiem dokumentiem. Tomēr tintes strūklprintera ātrums var būt mazāks, ja secīgās lapās tiek izmantots daudz tintes, jo printeris apturēs lapu izvadīšanu, lai ļautu tintei nožūt uz iepriekšējās lapas. Tas nodrošina, ka izdruka pieskaroties ir sausa, kad tā ir iznākusi no printera, un novērš izsmērēšanos.

Ar divpusējo drukāšanu, protams, var ietaupīt papīra izmaksas un samazināt ietekmi uz vidi, un tas ir vēl viens faktors, kas jāņem vērā, pieņemot lēmumu par tintes strūklprinteri vai lāzerprinteri. Izmantojot jebkuru tintes strūklprinteri, šķidrā tinte dabiski iesūcas parastā papīrā, tāpēc, drukājot uz abām pusēm, tā var caurspiesties, kas pasliktina kvalitāti. Canon tintes strūklprinteri ar krāsvielu tinti samazinās blīvumu papīra lapas otrā pusē, lai novērstu šo efektu un arī nodrošinātu ātrāku žāvēšanas laiku, savukārt arī Canon MAXIFY tintes strūklprinteriem ir divpusējās drukāšanas režīmi, kas to samazina līdz minimumam. Tomēr sausais lāzerdrukas process nodrošina augstākās kvalitātes divpusējos rezultātus katru reizi.

Canon MegaTank printeris mājas birojā uz rakstāmgalda blakus datoram un krēslam pie liela loga.

MegaTank printeri ir pieejami arī PIXMA klāstā, tostarp Canon PIXMA G7050, kas apvieno četru ierīču funkcijas un ietver drukāšanas, kopēšanas, skenēšanas un faksa nosūtīšanas iespējas, kā arī 35 lokšņu automātisko dokumentu padevēju un savienojamību gan ar Wi-Fi, gan Ethernet.

Izmēram ir nozīme

Mājas biroja vidē vietas atrašana printerim var būt problemātiska. Lāzerprinteri mēdz būt lielāki nekā vairums tintes printeru modeļu, taču Canon i-SENSYS sērijā ir īpaši kompakti šāda veida printeri. Piemēram, printera i-SENSYS MF651Cw izmēri ar papīra paplātēm ir 451 x 460 x 360 mm, un tas sver 18,9 kg. Salīdzinoši tintes strūklprinteris MAXIFY GX6050 ir mazāks — 399 x 645 x 327 mm ar izvilktām paplātēm, un tas ir vieglāks — 11,6 kg. Savukārt Canon PIXMA TR150 ir ārkārtīgi portatīvs tintes strūklprinteris, kura izmēri ir 322 x 185 x 66 mm un svars tikai 2,1 kg, tāpēc tas ir ideāls risinājums drukāšanai, atrodoties ceļā.

Vai viens printeris ir jāizmanto vairākiem lietotājiem? Šeit pieminētie PIXMA un MAXIFY GX modeļi ir piemēroti 1–5 lietotājiem. Šeit pieminētie lāzerprinteri ir lieliski piemēroti komandām rosīgākā darba vidē.

Ja ir vairāki lietotāji, jāapsver arī drošība. Atsevišķi Canon i-SENSYS printeri ir aprīkoti ar drošās drukāšanas iespējām, kas tiem ļauj aizturēt drukāšanas darbus, līdz printerī tiek ievadīts PIN vai parole. Tas nodrošina, ka konfidenciālie dokumenti netiek izdrukāti, kamēr neesat uz vietas, tāpēc tie nekad netiek atstāti izvades paplātē, kur tos var atrast citas personas.

Ekspluatācijas izmaksas

Gadu gaitā vairākkārt ir pieminēts, ka jāņem vērā ne tikai printera sākotnējā pirkuma cena, bet arī tintes vai tonera izmaksas visā tā kalpošanas laikā. Canon MegaTank atkārtoti uzpildāmie printeri ir krasi samazinājuši gan vienas lappuses izmaksas, gan kopējās ekspluatācijas izmaksas, tāpēc ir vispieejamākais pastāvīgas drukāšanas risinājums lietotājiem, kam jādrukā vidēji un lieli apjomi ar jebkuru tehnoloģiju.

Lāzerprinteriem Canon i-SENSYS MF sērija, piemēram, i-SENSYS MF750 sērija un i-SENSYS MF650 sērija, ir īpaši izdevīga izmaksu ziņā, jo ir pieejamas atsevišķas augstas ražības melnās, ciāna, fuksīna un dzeltenās tonera kasetnes.

Jāapsver arī energoefektivitāte. Ja drukājat daudz vai jums ir vairāki printeri, enerģijas patēriņš var ātri palielināties. Jūs varat ietaupīt enerģiju, izmantojot printera enerģijas taupīšanas režīmu, kas automātiski ieslēdzas, ja printeris kādu laiku netiek lietots. Turot tintes printeri ieslēgtu, bet gaidstāves režīmā, tiek patērēts maz enerģijas, un tehnoloģija On-Demand Fixing (Fiksēšana pēc pieprasījuma) nodrošina, ka lāzerprinteru kausēšanas bloks tiek uzsildīts, kad tas ir nepieciešams, samazinot enerģijas daudzumu, kas nepieciešams, lai iekārta būtu gatava drukāšanai, ja printeris tiek atstāts ieslēgts.

Canon i-SENSYS printeris stāv uz koka rakstāmgalda blakus datoram un dažām izdrukām.

Canon i-SENSYS MF650 klāsts ietver i-SENSYS MF651Cw ar intuitīvi lietojamu 12,7 cm krāsu skārienekrānu un lielu drukāšanas ātrumu — 18 lpp./min gan melnbaltajā, gan krāsu režīmā. Printeris i-SENSYS MF655Cdw piedāvā lielāku ātrumu (21 lpp./min) un automātisku divpusējo drukāšanu, savukārt šī printeru klāsta labākais printeris i-SENSYS MF657Cdw ietver arī faksu ar vienas padeves divpusējo skenēšanu.

Ērti lietojams

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties tintes strūklprinteri vai lāzerprinteri, jums būs nepieciešama vienkārši lietojama ierīce. Tintes strūklprinteri MAXIFY GX6050 un GX7050 atvieglo dzīvi ar drukāšanu, fotokopēšanu un skenēšanu, izmantojot 6,9 cm noliecamu krāsu skārienekrānu. Vienkārša savienošana nozīmē to, ka varat izveidot saiti ar mākoni, izmantojot Canon PRINT lietotni vai printera skārienekrānu, un printeri ir saderīgi ar Apple AirPrint (iOS), Mopria (Android) un Chrome OS. Tajos abos ir arī 50 lokšņu automātiskie dokumentu padevēji, un printeris MAXIFY GX7050 var vienā piegājienā skenēt divpusējus dokumentus, kā arī papildina iespējas ar tiešu faksa nosūtīšanu. 

Savukārt Canon i-SENSYS MF sērijas lāzerprinteri lepojas ar lieliem 12,7 cm krāsu skārienekrāniem, kas nodrošina piekļuvi Canon i-SENSYS lietojumprogrammu bibliotēkai, lai palielinātu darba ražību un atvieglotu lietošanu, ļaujot pielāgot lietotnes un saskarni savām vajadzībām. i-SENSYS lāzerprinteru lietotāji var piekļūt arī Apple AirPrint (iOS), Mopria (Android) un Chrome OS, kā arī Canon PRINT Business lietotnei. Modeļiem i-SENSYS MF645Cx un MF754Cdw ir tiešas faksa nosūtīšanas iespējas, un tie ir lieliski piemēroti mājām un maziem birojiem, turklāt i-SENSYS MF750 sērijai ir priekšrocības, ko sniedz savienojums ar mākoni.

Tintes strūklprinteris vai lāzerprinteris: izvēle

Tintes strūklprinteri ir labi piemēroti fotogrāfiju drukāšanai, tie precīzi atveido krāsas un parasti piedāvā bagātīgākas krāsas nekā lāzerprinteri. Tintes strūklprinteri mēdz būt kompaktāki, tāpēc tie ir laba izvēle, ja jāņem vērā apsvērumi par pieejamo telpu. Bieži vien tiem ir zemākas sākotnējās izmaksas, un Canon MegaTank sērijas atkārtoti uzpildāmās tintes tvertnes nodrošina lielāku efektivitāti un zemākas ekspluatācijas izmaksas nekā citi kasetņu vai toneru risinājumi.

Canon i-SENSYS lāzerprinteri un Canon MAXIFY tintes strūklprinteri ir lieliski piemēroti, ja galvenokārt jādrukā biznesa dokumenti un citi dokumenti, kuros ir daudz teksta. Canon i-SENSYS lāzerprinteri ir ekonomiski izdevīgi lielapjoma drukāšanai un lielākiem drukas apjomiem, un tie ātri drukā — dažreiz gandrīz divreiz ātrāk nekā salīdzināmi tintes strūklprinteri, turklāt nepastāv krāsas izsmērēšanās un caurspiešanās risks, drukājot uz abām lapas pusēm.

Gan Canon MAXIFY GX tintes strūklprinteri, gan i-SENSYS lāzerprinteri ir lieliski piemēroti rosīgai mājsaimniecībai, mājas birojam un mazam birojam, piedāvājot plašu funkciju klāstu, daudzpusību, ātrumu, uzticamību, izmaksu efektivitāti un ērtu lietošanu. Lai iegūtu papildinformāciju par to, kurš printeris varētu atbilst jūsu vajadzībām, izmēģiniet Canon printeru meklēšanas rīku


Autors: Metjū Ričardss (Matthew Richards) un Alekss Sammersbijs (Alex Summersby)

 1. Noturības rādītāji ir prognozējamais ilgums, kura pamatā ir Canon veiktās pārbaudes vidē ar pastiprinātu iedarbību, un tie netiek garantēti.
 2. Balstīts uz standartu ISO/IEC 19798.
 3. Lappušu drukas ražība ir vērtība, kas tiek aprēķināta, pamatojoties uz Canon īpašo pārbaudes metodi, izmantojot ISO/IEC 24712 diagrammu un nepārtrauktas drukas simulāciju ar nomaiņu pēc sākotnējās iestatīšanas.
 4. Ekonomiskais režīms samazina patēriņu, samazinot blīvumu, līdz ar to var izdrukāt par 50% vairāk lappušu nekā standarta režīmā.

Saistītie produkti

 • MAXIFY GX6050

  MegaTank printeri

  MAXIFY GX6050

  Iegūstiet biznesa kvalitātes dokumentus katru dienu, ietaupot vidēji 90% no kopējām ekspluatācijas izmaksām salīdzinājumā ar 10 populārākajiem lāzera un tintes printeriem, izmantojot šos uzpildāmos MegaTank printerus lielam drukas apjomam.
 • MAXIFY GX7050

  MegaTank printeri

  MAXIFY GX7050

  Iegūstiet biznesa kvalitātes dokumentus katru dienu, ietaupot vidēji 90% no kopējām ekspluatācijas izmaksām salīdzinājumā ar 10 populārākajiem lāzera un tintes printeriem, izmantojot šos uzpildāmos MegaTank printerus lielam drukas apjomam.
 • MegaTank printeri

  PIXMA G7050

  Drukājiet līdz 18 000 lokšņu un strādājiet raiti ar 35 lokšņu ADF — augsta kvalitāte ar zemām darbības izmaksām.
 • Daudzfunkciju krāsu printeri

  i-SENSYS MF750 sērija

  Strādājiet ātrāk, drukājot un skenējot ar ātrumu līdz 33 lpp./min un 100 att./min (A4) ar Canon i-SENSYS MF750 daudzfunkciju krāsu printeriem.
 • Saistītie raksti

 • DRUKĀŠANAS PADOMI

  MegaTank printeri un to priekšrocības

  Atklājiet sešus iemeslus, kāpēc jums nepieciešams MegaTank printeris.

 • DRUKĀŠANA

  Vislabākie printeri studentiem

  Ikvienam studentam ir vajadzīgs printeris — atklājiet savām vajadzībām atbilstošus variantus par pieņemamu cenu.

 • DRUKĀŠANA

  MegaTank printeri uzņēmumam

  Kā MegaTank printeru kvalitāte un zemās ekspluatācijas izmaksas var noderēt uzņēmumiem.

 • DRUKĀŠANAS PADOMI

  Bieži uzdoti jautājumi par printeri, tinti un papīru

  Canon eksperts Sahaibs Huseins atbild uz bieži uzdotiem jautājumiem par printera tehnoloģiju, tinti un papīru.