MAXIFY GX3050

MegaTank printeri

Canon MAXIFY GX3050

Drukājiet augstas kvalitātes biznesa dokumentus lielos apjomos, vienlaikus veicot milzīgus CPP1 un TCO2 ietaupījumus, izmantojot šo atkārtoti uzpildāmo un vienkārši lietojamo MAXIFY GX MegaTank printeri, kas apvieno trīs ierīču funkcijas.

Izcila darba ražība, labākais CPP un TCO savā klasē3

Izmaksas par lappusi (cost per page, CPP) ir naudas daudzums, kas nepieciešams vienas lappuses izdrukāšanai. To nosaka, dalot tintes izmaksas ar iegūto lappušu daudzumu.

Kopējās ekspluatācijas izmaksas (total cost of ownership, TCO) ir aprēķins par to, cik printeris jums izmaksātu, pamatojoties uz sākotnējām ierīces iegādes izmaksām un tintes izmaksām noteiktā laika periodā.

MAXIFY GX3050

Augstas kvalitātes MegaTank printeris uzņēmumiem lielu apjomu drukāšanai ar īpaši zemām ekspluatācijas izmaksām.
MAXIFY

Salīdziniet funkcijas

Izvēlieties labāko mājas biroja printeri, kas atbilst jūsu prasībām.

MAXIFY GX sērija

MAXIFY GX3000 Series

MAXIFY GX3050

MAXIFY GX4000 Series

MAXIFY GX4050

Funkcijas

Drukājiet, kopējiet un skenējiet ar Wi-Fi un mākoņpakalpojumiem
Drukāšana, kopēšana, skenēšana, fakss ar automātisko dokumentu padevēju, Wi-Fi/Ethernet un mākoņpakalpojumi

Drukāšanas tehnoloģija

Printeri ar uzpildāmām tintes kasetnēm
Printeri ar uzpildāmām tintes kasetnēm

Drukas ražība (A4 formāta krāsu dokumentu drukāšana)

Melnbaltā druka: 6000 lappuses4 (ekonomiskajā režīmā 9000 lappuses)5

Krāsu druka: 14 000 lappuses4 (ekonomiskajā režīmā 21 000 lappušu)5
Melnbaltā druka: 6000 lappuses4 (ekonomiskajā režīmā 9000 lappuses)5

Krāsu druka: 14 000 lappuses4 (ekonomiskajā režīmā 21 000 lappušu)5

Displejs

1,35 collu/3,4 cm LCD, melnbalts
2,7 collu/6,7 cm skārienekrāns, krāsu

Liels drukāšanas ātrums6

Melnbaltā druka 18 att./min
Krāsu druka 13 att./min
Melnbaltā druka 18 att./min
Krāsu druka 13 att./min

Pirmās izdrukas ieguves laiks melnbaltajā režīmā

Aptuveni 8 s
Aptuveni 8 s

Automātiskā dokumentu padeve

N/A
35 lokšņu automātiskā dokumentu padeve

Daudzveidīgu apdrukājamo materiālu apstrāde

Parastais papīrs, Red Label Superior, Canon Oce krāsainais papīrs birojiem, foto papīrs Pro Luster, foto papīrs Plus Glossy II, matēts foto papīrs, glancēts foto papīrs, augstas izšķirtspējas papīrs, aploksnes, foto papīrs Plus Semi-Gloss, atkārtoti pielīmējams foto papīrs, magnētiskais foto papīrs, uzgludināmu attēlu pārnešanas papīrs gaišiem audumiem, 1200 mm baneri
Parastais papīrs, Red Label Superior, Canon Oce krāsainais papīrs birojiem, foto papīrs Pro Luster, foto papīrs Plus Glossy II, matēts foto papīrs, glancēts foto papīrs, augstas izšķirtspējas papīrs, aploksnes, foto papīrs Plus Semi-Gloss, atkārtoti pielīmējams foto papīrs, magnētiskais foto papīrs, uzgludināmu attēlu pārnešanas papīrs gaišiem audumiem, 1200 mm baneri

Vispusīga savienojamība

USB
Wi-Fi (2,4 GHz un 5 GHz)
USB
Wi-Fi (2,4 GHz un 5 GHz)
Ethernet

Skenēšana

Skenēšana uz e-pastu
Skenēšana uz e-pastu
Skenēšana uz mapi

Parastā papīra ietilpība

Aizmugurējā paplāte: 100 loksnes
Kasete: 250 loksnes
Aizmugurējā paplāte: 100 loksnes
Kasete: 250 loksnes

Izmēri

Aptuveni 399 x 417 x 216 mm
Aptuveni 399 x 417 x 251 mm

Apkopes kasetne

Ir — lietotājs var nomainīt
Ir — lietotājs var nomainīt

Milzīgas priekšrocības jūsu uzņēmumam

Šie ārkārtīgi efektīvie MAXIFY GX printeri ir izveidoti, lai attīstītu prasīgas darbvietas.

 • Mājas birojs

  Ar kompaktiem izmēriem, vienkāršu savienojamību un viegli pieejamu apkopes kasetni, ko var nomainīt lietotājs, MAXIFY GX sērija piedāvā ideālus augstas efektivitātes printerus lieliem apjomiem, kas paredzēti prasīgiem darbiniekiem mājās un hibrīdā darba vidē.

 • Mazumtirdzniecības iestādes

  Samaziniet izmaksas, drukājot vairāk materiālu uz vietas. Izveidojiet augstas kvalitātes, izturīgus materiālus tirdzniecības vietām, izkārtnes, reklāmas banerus un etiķetes, izmantojot aizmugurējo plakano paplāti, kas atbalsta biezu kartonu.

 • Nekustamā īpašuma aģenti

  Ātri izdrukājiet krāsainas reklāmas un brošūras lielos apjomos, vienlaikus saglabājot izcilu kvalitāti. Pilnībā tiek izmantota pigmenta tinte, līdz ar to izdrukas ir spilgtas, labi salasāmas, izturīgas pret traipiem un bez izplūdumiem.

 • Izglītības iestādes

  Drukājiet lielus apjomus, kas nepieciešami diplomdarbiem, izturīgiem pilnkrāsu izdales materiāliem un administratīviem dokumentiem, vienlaikus ietaupot naudu par tinti. Pieskatiet bērnus vienā istabā, kamēr drukājat citā, izmantojot bezvadu savienojumu.

Galvenās priekšrocības

 • Ārkārtīgi zemas ekspluatācijas izmaksas

  Ietaupiet visā printera ekspluatācijas laikā, pateicoties rentablām atkārtoti uzpildāmām tintes tvertnēm, kas ievērojami samazina kopējās ekspluatācijas izmaksas un izmaksas par lapu. Uzlabojiet izdrukāto lappušu daudzumu ar ekonomisko režīmu5 un izdrukājiet līdz 1,5 reizes vairāk lappušu ar to pašu tintes daudzumu

 • Izcilas biznesa kvalitātes izdrukas

  Iegūstiet uzņēmumiem piemērotas izdrukas, kas ir izturīgas pret ūdeni, berzi un marķieriem, ir izcili salasāmas, kā arī tiek ātri izgatavotas lielos apjomos

 • Izdrukājiet vairāk materiālu uz vietas

  Drukājiet reklāmas, banerus un plakātus uz vietas, pateicoties saderībai ar dažādiem materiāliem, tostarp magnētiskajiem un foto materiāliem, kā arī jaunai plakanai aizmugurējai paplātei, kas atbalsta biezākus apdrukājamos materiālus un kartes

 • Drukājiet bez pārtraukuma

  Drukājiet lielus dokumentu apjomus bez kaitinošas papīra ievietošanas, pateicoties 100 lokšņu aizmugurējai padevei un 250 lokšņu priekšējai kasetei ar lodziņu, lai varētu ātri un ērti pārbaudīt papīra līmeni

 • Mazs, bet jaudīgs

  Ietaupiet svarīgo vietu mājās vai birojā, pateicoties printera kompaktajiem izmēriem, savukārt samazinātais plastmasas iepakojuma daudzums ļauj ērti pārstrādāt vairāk plastmasas

 • Ērta lietošana un apkope

  Samaziniet dīkstāvi, izmantojot apkopes kasetni, ko var nomainīt lietotājs un kas ir viegli pieejama no printera priekšpuses. Tintes vāciņi ar krāsu kodu uzpildīšanu padara vienkāršu un bez traucējumiem

Saderīgās lietojumprogrammas un programmatūra

Drukājiet dokumentus, fotoattēlus un citu saturu tieši no savas viedierīces, izmantojot bezmaksas Canon PRINT lietojumprogrammu, vai ātri noformējiet un izdrukājiet vizuāli pārsteidzošus plakātus un reklāmas, izmantojot programmatūru PosterArtist. Izmantojiet PIXMA Cloud Link un nosūtiet skenētos materiālus vai drukājiet no populāriem mākoņpakalpojumiem, tostarp Dropbox, Google Drive un OneDrive.

Canon Easy-PhotoPrint Editor jūsu iemīļotos fotoattēlus (no ierīces vai mākoņa krātuves) pārveidos stilīgās, personalizētās dāvanās, piemēram, kartītēs un kalendāros.

Vienkārši lietojamā programmatūra Easy-Layout Editor ļauj brīvi izveidot dažādu dokumentu izkārtojumu pirms to drukāšanas. Lieliski piemērota attēlu, plakātu, tīmekļa lapu un cita satura drukāšanai.
UZZINIET VAIRĀK

Gūstiet iedvesmu, reģistrējieties tūlīt

Nepalaidiet garām jaunākos Canon piedāvājumus, padomus un noderīgas pamācības, kā arī jaunumus un uzaicinājumus uz vietējiem pasākumiem.
MAXIFY GX3050

Komplektācija

Viss, kas nepieciešams augstas efektivitātes drukāšanai uzņēmumā — vienkārši pievienojiet papīru.

 • MAXIFY GX3050 uzpildāmais MegaTank tintes strūklprinteris

 • Četras ietilpīgas tintes pudeles (viena melna un pa vienai C/M/Y)

 • Strāvas vads

 • Rokasgrāmatas un citi dokumenti

Harmonisks darbs

Izmantojot Canon tinti un papīru kopā ar Canon printeri, ikreiz tiek iegūti izcili rezultāti.

 • GI-56 BK

  GI-56 BK

  Melnā pigmenta tinte lielam augstas kvalitātes biznesa dokumentu apjomam.
 • GI-56 Y

  GI-56 Y

  Dzeltenā pigmenta tinte lielam augstas kvalitātes biznesa dokumentu apjomam.
 • GI-56 M

  GI-56 M

  Fuksīna pigmenta tinte lielam augstas kvalitātes biznesa dokumentu apjomam.
 • GI-56 C

  GI-56 C

  Ciāna pigmenta tinte lielam augstas kvalitātes biznesa dokumentu apjomam.
 • mc-g03

  Tinte

  Maintenance cartridge: MC-G03

  Apkopes kasetne, ko lietotājs pats var nomainīt, lai samazinātu dīkstāves laiku.
 • Vai meklējat kaut ko līdzīgu?

  Kāpēc gan neizpētīt dažus PIXMA un MAXIFY klāsta produktus.

  Jūs varētu interesēt

 • Tinte, toneris un papīrs

  Viss Canon tintes, toneru un papīra klāsts jūsu printerim.

 • Oriģinālie materiāli

  Oriģinālie Canon materiāli ir izstrādāti, lai perfekti darbotos ar jūsu Canon printeri.

 • Biznesa printeri

  Ērti drukājiet, kopējiet, skenējiet un veiciet faksa sūtījumus, izmantojot mūsu plašo printeru klāstu.

  1. Izmaksas par lappusi (cost per page, CPP) ir naudas daudzums, kas nepieciešams vienas lappuses izdrukāšanai. To nosaka, dalot tintes izmaksas ar iegūto lappušu daudzumu.
  2. Kopējās ekspluatācijas izmaksas (total cost of ownership, TCO) ir aprēķins par to, cik printeris jums izmaksātu, pamatojoties uz sākotnējām ierīces iegādes izmaksām un tintes izmaksām noteiktā laika periodā.
  3. Atruna. Kopējās ekspluatācijas izmaksas (total cost of ownership, TCO) pamatojas uz sākotnējām aparatūras pirkuma izmaksām un tintes vai tonera izmaksām noteikta perioda laikā (skatiet tālāk nosacījumus). Lūdzu, ņemiet vērā, ka papildu mainīgās izmaksas var ietekmēt kopējās ekspluatācijas izmaksas, ieskaitot izlietojamos materiālus, tintes un tonera pakas, tinti lielam drukas apjomam un tonera pakas, apkalpošanu, enerģijas patēriņu un nomaiņas rezerves daļas (neaprobežojoties ar tām).

   Norādītais izmaksu ietaupījumu procentuālais lielums ir kopējo izmaksu ietaupījumu aprēķins noteiktam drukas apjomam ar 1000 lappusēm mēnesī (50% krāsu un 50% melnbaltā režīmā) 60 mēnešu periodā (5 gados).

   Kopējās ekspluatācijas izmaksas (TCO) pamatojas uz šādu aprēķinu: [vidējās izmaksas uz lappusi krāsu režīmā x krāsu drukas apjoms mīnuss tintes/tonera komplekts uz lappusi] plus [vidējās izmaksas uz lappusi melnbaltajā režīmā x melnbaltās drukas apjoms mīnuss tintes/tonera komplekts uz lappusi] plus [aparatūras izmaksas] plus [apkopes kasetnes izmaksas tikai MAXIFY GX modeļiem].

   Modeļi, kuriem salīdzināti kopējo ekspluatācijas izmaksu (total cost of ownership, TCO) ietaupījumi, ietver salīdzināmus konkurenta Epson modeļus. Printeru pārdošanas cena EUR (€) un izlietojamo materiālu cena tika iegūta no ražotāja oficiālās tīmekļa vietnes (https://www.epson.de/) 2022. gada 12. septembrī.

   Ir iekļautas Canon MAXIFY GX7000, GX6000, GX5000, GX4000 un GX3000 sērijas ierīces un izlietojamie materiāli, un ar nolūku izveidot šo TCO kalkulatoru ir izmantota ieteicamā mazumtirdzniecības cena (Recommended Retail Price, RRP), kas ietver PVN.

   Cenu aprēķinos ir ietverts PVN, bet nav iekļautas piegādes izmaksas. Cenas var mainīties atkarībā no tirgus apstākļiem.

   Drukāšanas izmaksas pamatojas uz noklusējuma iestatījumiem, kas tiek izmantoti gan Canon printeros, gan tā konkurentu printeros. Tas atbilst pārbaudes apstākļiem, kas tiek izmantoti ISO/IEC drukas apjoma pārbaudēs attiecīgajā kategorijā.

   Izmaksas uz lappusi tika aprēķinātas no izmantojamo materiālu pārdošanas cenas, kas norādīta ražotāja tīmekļa vietnē, to dalot ar ražotāja publicēto drukas apjomu, kas oficiāli norādīts publiski pieejamā informācijā. Izmaksas par lappusi pamatojas uz drukas simulāciju, izmantojot pārbaudes standartus, ko nosaka ISO/IEC24712 tintes strūklprinteriem.

   Visu ražotāju tehniskie dati un veiktspējas dati ir apkopoti no publiski pieejamas informācijas, tostarp ražotāju brošūrām un tīmekļa vietnēm (neaprobežojoties ar tām). Canon un konkurentu tintes apjoms ir ņemts no ražotāju publicētajiem tehniskajiem datiem.

   Lai salīdzināšana būtu godīga un dati būtu precīzi, izlietojamo materiālu drukas apjoma dati tika ņemti no izlietojamajiem materiāliem ar augstāko standarta tonera vai tintes drukas apjomu, kas pieejams publicēšanas brīdī un kas noteikts saskaņā ar ISO standartiem. Salīdzinājumā nav ietvertas kombinētās pakas, XL un multipakas. Šie dati ir publiski pieejami.
  4. *Lappušu drukas ražība ir vērtība, kas tiek aprēķināta, pamatojoties uz Canon īpašo pārbaudes metodi, izmantojot ISO/IEC 24712 diagrammu un nepārtrauktas drukas simulāciju ar nomaiņu pēc sākotnējās iestatīšanas.
  5. Ekonomiskais režīms samazina tintes patēriņu, samazinot blīvumu; var izdrukāt par 50% vairāk lappušu nekā ar standarta režīmu.
  6. A4 dokumenta drukas laiks uz parasta papīra noteikts, ņemot vērā standarta ISO/IEC 24734 biroja kategorijas pārbaudes vidējos rādītājus.