RADOŠA DRUKĀŠANA

Atdzīviniet ģimenes dzīvesstāstu, to izdrukājot

Izdrukājot fotoattēlus ar mīļām ģimenisku mirkļu atmiņām, tās var labāk atcerēties, bet kādēļ pie tā apstāties? Ar mūsu pieciem radošajiem ieteikumiem ir iespējams vēl vairāk!
Trīs mazi bērni sēž gultā un skatās drukātas ģimenes fotogrāfijas.

Uzņemt ģimenes foto mūsdienās ir gandrīz pārāk viegli. Viedtālruņi un citas ierīces palīdz mums nemitīgi iemūžināt katru bērnu ikdienas dzīves sekundi. Taču šie attēli drīz vien tiek noglabāti telefona digitālās atmiņas dziļumos un reti kad tiek atkal apskatīti. Taču ir veidi, kā glabāt dārgas atmiņas tuvu sev.

Leti ir aizņemta četru 1-8 gadu vecu bērnu māmiņa. Lai gan Leti ir Instagram influencere, viņa vienmēr ir bijusi drukātu foto entuziaste. "Agrāk mēs nesām filmiņu uz veikalu un ar nepacietību gaidījām attīstītās fotogrāfijas. Tagad, kad viss ir mākonī vai tālrunī, fotogrāfijas tur ir, taču mēs tās nekad neredzam."

Bruņojusies ar Canon SELPHY Square QX10 un Canon SELPHY CP1300 printeriem, kā arī Canon EOS 250D kameru, Leti ar vīru Zeku un bērniem ir atradusi bezgalīgus veidus, kā pasniegt savus stāstus un no jauna izbaudīt drukāšanas prieku, un šeit viņi dalās savās idejās.

1. Uzturiet kontaktu ar personalizētām kartiņām

Sieviete pie galda līmē ģimenes fotogrāfiju pie papīra pamatnes.

Leti veido ģimenes fotoattēlu izdrukas ar Canon SELPHY CP1300 un izmanto tās, veidojot apsveikumu kartiņas ģimenes locekļiem un draugiem. Tas noteikti piešķir personīgu stilu.

Sieviete ar mazo meitiņu klēpī palīdz viņai ielikt aploksnē kartiņu.

Kartiņu izgatavošana ar pašlīmējošām izdrukām no Canon SELPHY Square QX10 ir ļoti vienkārša aktivitāte visai ģimenei.

Pašu izveidotu kartiņu sūtīšana ir lielisks veids, kā uzturēt kontaktu ar ģimeni un draugiem, un Leti uzskata, ka fotoattēlu iekļaušana dod personisko pieskārienu, kas ir gandrīz kā "būt klāt", fiziski neesot blakus. "Es pērku tukšas apsveikuma kartiņas, un bērni var izgatavot paši savas izdrukas ar SELPHY CP1300," viņa saka. "Tādējādi viņi var radīt kaut ko īpašu un atšķirīgu, kas ir ar stāstu un uzrunā cilvēkus neatkarīgi no tā, vai tie ir vecvecāki, tantes un onkuļi, draugi vai kāds cits."

Leti plāno izmantot šo printeri ielūgumiem uz bērnu dzimšanas dienām, un viņai ir arī laba ideja pateicības kartiņām. "Mēs varētu uzņemt fotogrāfijas, kā bērni rotaļājas ar saņemtajām dāvanām, un izmantot tās kā personalizētas pateicības kartiņas," viņa saka Leti ir daudz tālu dzīvojošu ģimenes locekļu, tādēļ regulāra foto kartiņu veidošana palīdz nejust lielo attālumu.

2. Atzīmējiet ģimenes augšanu

Vīrietis palīdz meitai uzlīmēt fotogrāfiju uz auguma mērītāja izstieptas vardes formā.

Pašlīmējošās foto izdrukas no SELPHY Square QX10 ir ideāli piemērotas līmēšanai uz auguma mērītāja. Tas ir jautrs veids, kā jaunākajiem ģimenes locekļiem sekot savam augšupejošajam progresam.

Divi mazi bērni sēž gultā ar Canon SELPHY Square QX10, Canon EOS 250D un māmiņu, kura tur rokā tālruni ar atvērtu SELPHY Photo Layout lietojumprogrammu.

Ir viegli atgriezties pagātnē, atlasīt fotoattēlus no iepriekšējiem gadiem un pēc tam izdrukāt tos no SELPHY Square QX10ar SELPHY Photo Layout lietojumprogrammu.

Leti bērniem patīk mērīties un redzēt uz sienas savu augumu. Leti to ir pilnveidojusi ar fotogrāfijām. "Es iegādājos auguma mērītāju un pieliku to pie sienas. Bērni var fotografēt viens otru un izdrukāt attēlus ar SELPHY Square QX10, kad vien viņiem tīk. Mēs varam arī doties atpakaļ laikā, izmantojot mana mobilā tālruņa atmiņu funkciju, un SELPHY Photo Layout lietojumprogramma ļauj bērniem viegli atlasīt attēlus un izdrukāt tos.

Canon Creative Park ir iespējams izdrukāt un izveidot savu auguma mērītāju ar dažādiem dizainiem.

"Viņiem patīk QX10 printeris, jo tas ir viegli lietojams. Tas ir pietiekami mazs, lai turēt to rokās, un tas viegli pieslēdzas ar tālruņiem un citām ierīcēm Wi-Fi. Lieliski ir arī tas, ka tam ir uzlādējams akumulators, kas ļauj to izmantot jebkur bez nepieciešamības pievienot to elektropadevei."

Ar printeri var izdrukāt kvadrātveida fotogrāfijas, uz maliņas atstājot pietiekami daudz vietas aprakstam. Tur var pierakstītu fotogrāfijas uzņemšanas datumu un augumu. Noņemot aizmuguri, fotogrāfiju var uzlīmēt uz auguma mērītāja.

3. Izmantojiet izdrukas mājas dekorēšanai

Divi ierāmēti portretfoto uz zema plaukta blakus zemenes attēlam, rotaļlietai varavīksnes krāsās un Canon SELPHY CP1300.

Ar SELPHY CP1300 var izdrukāt augstas kvalitātes 6x4 collu fotogrāfijas. Ar to var izdrukāt arī dažāda izkārtojuma sloksnes foto un pat plašu uzlīmju klāstu. 6x4 collu foto rāmji ir plaši pieejami, tādēļ jūs varat izgatavot mākslas darbus bez liekas piepūles un piekarināt tos mājās pie sienas vai nosūtīt kā dāvanu ģimenei un draugiem.

Gaiši rozā Canon SELPHY CP1300 printeris uz baltas koka virsmas drukā attēlu, un tam apkārt ir gan ierāmētas, gan neierāmētas ģimenes fotogrāfijas, Canon EOS 250D kamera un rozā ziedi.

Leti saka, ka jaunākās paaudzes iepazīstināšana ar drukāšanu bija ne tikai jautra ģimenes aktivitāte, bet arī aizraujoša nodarbe. "Bērniem bija ārkārtīgi svarīgi tas, ka viņi paši var izdrukāt attēlus."

Leti uzskata, ka fotogrāfijām ir jāredz dienas gaisma, nevis jāglabājas elektroniskā ierīcē. Ar SELPHY CP1300 ir iespējams izdrukāt standarta 6x4 collu foto tikai 47 sekundēs. Tas piedāvā arī radošu opciju izgatavot miniuzlīmju loksnes dažādos izmēros. Ar SELPHY Square QX10 var drukāt no veidierīcēm ar Wi-Fi, taču CP1300 ir aprīkots arī ar atmiņas kartes slotu un PictBridge pieslēgvietu, kas ir lieliski piemērots ar tādu kameru kā Canon EOS 250D uzņemtu attēlu drukāšanai.

SELPHY CP1300 lokāmais krāsu ekrāns darbojas intuitīvi, un papildus ir pieejams akumulatoru bloks drukāšanai bez pievienošanas elektropadevei.

"Tā kā printeris drukā fotogrāfijas 6x4 collu izmērā, ir viegli atrast īstā izmēra rāmi un ir pieejama plaša izvēle," saka Leti. "Man patīk ierāmēt fotogrāfijas un izvietot tās pa visu māju, jo attēli vienkārši "ir". Nav jāieslēdz ierīce un tās jāmeklē, kas var būt diezgan sarežģīts process, kuram bērniem trūkst pacietības.

"Vecākiem bērniem patīk savas fotogrāfijas no zīdaiņa un maza bērna vecuma. Ierāmētas īpašu mirkļu izdrukas ir arī lieliska dāvana mūsu ģimenei un draugiem. Man šķiet, ka ierāmēta fotogrāfija ir fiziska lieta, kas izceļas, nevis kārtējais mākonī pazudušais digitālais attēls."

Jūs varat izmantot izdrukas no SELPHY CP1300 un SELPHY Square QX10 arī, lai dekorētu bērnistabu ar ģimenes fotogrāfijām un sonogrammas attēlu, pirms pievienojat pirmo gaidāmā mazuļa bildi.

4. Pasniedziet stāstu ar attēliem

Sievietes roka ņem nost izdrukātas fotogrāfijas aizmuguri, kurai apakšā ir lipīgā puse, gatavojoties uzlīmēt to uz albuma vāka.

Pašlīmējošas izdrukas no SELPHY Square QX10 var viegli ielīmēt albumā bez ķezas ar līmi.

Pieaugušais ar bērnu rotā albuma vāku ar ģimenes fotogrāfijām.

Bērniem patika iesaistīties drukāšanas procesā. Vairāk interesantu ideju par to, ko pievienot izdrukām, piemēram, aprakstus, ikonas un uzlīmes, meklējiet SELPHY Photo Layout lietojumprogrammā.

Leti bērniem ļoti patīk veidot albumus. Ģimene plāno doties dabā, un viņiem visiem patīk iemūžināt savus piedzīvojumus. "Kamerai, kuru mēs izmantojām tūlītējām fotogrāfijām, agrāk vienmēr beidzās papīrs. Ar tālruņiem vai ar tādu kameru kā Canon EOS 250D mēs varam fotografēt, cik ilgi vien vēlamies, un vēlāk izvēlēties, kuras fotogrāfijas vēlamies izdrukāt.

"SELPHY Square QX10 ir ideāli piemērots albumu veidošanai," Leti piebilst. "Ar to var izdrukāt 68x68mm kvadrātveida izdrukas vai lielākas 72x85mm papīra loksnes. Tajās tiek atstāta vietiņa, kur pēc izdrukāšanas pievienot aprakstu. Bērniem ļoti patīk pievienot fotogrāfijām ikonas un piemīlīgus mazus attēliņus, veidojot izdrukas. Un papīru, noņemot aizmuguri, var pielīmēt. Tas ir lieliski, jo viņi var veidot albumus, vienkārši novietojot izdrukas vēlamajā vietā bez līmlentas vai līmes."

5. Iemūžiniet arī sevi

Pāris smaida kamerai, sēžot uz bērna gultiņas jumta istabiņā.

Bērniem patīk istabā turēt vecāku fotogrāfijas, un Canon EOS 250D ir ideāli piemērots ģimenes porteru iemūžināšanai, jo tas ir ļoti kompakts un viegli lietojams un tajā pašā laikā ļoti progresīvs un nodrošina pirmšķirīgu attēlu kvalitāti.

Vīrietis palīdz meitai nofotografēt pārējos ģimenes locekļus ar Canon EOS 250D kameru.

EOS 250D atlokāmais ekrāns ļauj veidot attēlus intuitīvi pat maziem bērniem, un to var apgriezt otrādi, kas ir ideāli selfijiem.

Leti uzskata, ka Canon EOS 250D ir ideāli piemērots ģimenes dzīvei. Ar to ir viegli rīkoties gan pieaugušajiem, gan bērniem. Turklāt tas ideāli iekļaujas radošajā procesā – no fotogrāfiju uzņemšanas līdz izdrukāšanai, pateicoties iebūvētajam Bluetooth un Wi-Fi. "'Bērniem ļoti patīk iemūžināt sevi, uzņemt selfijus un dokumentēt savas darbības. Atlokāmais ekrāns tam ir lieliski piemērots, jo to var apgriezt otrādi, lai veiktu uzņēmumus no otras kameras puses."

Leti patika kameru un printeru, kurus viņa izmantoja izdruku veidošanai, daudzveidība. "Tie ir patiešām labi produkti – ļoti lietotājiem draudzīgi, kompakti un ārkārtīgi vienkārši, taču kvalitāte ir apbrīnojama. Izdrukas ir ļoti dzīvīgas un saglabājas bezgalīgi ilgi, un tās piedāvā tik daudz dažādu radošu nodarbju bērniem. Mums ar Zeku tas ļoti noder. Es plānoju izveidot īpašu projektu, ar kuru dalīties mūsu kāzu jubilejā, dokumentējot mūsu dzīvi kopā no iepazīšanās brīža. Canon komplekts ir lieliski piemērots radošām darbībām. Man tas tiešām patīk."

Autors: Metjū Ričardss (Matthew Richards)

Saistītie produkti

Saistītie raksti