PROGRAMMATŪRA

Professional Print & Layout programmatūra

Izmantojiet savu Canon imagePROGRAF PRO sērijas printeri kopā ar spraudni Professional Print & Layout, lai iegūtu izcilu veiktspēju, krāsas, detaļas un tonalitāti. Ar papildu drukāšanas opcijām varat drukāt ātri, izmantojot precīzi ievadītus datus, kā arī parādīt savu darbu visaugstākajā līmenī.

Lejupielādēt jaunāko versiju

Image

Instalēšana

Spraudnis Professional Print & Layout ir pieejams gan operētājsistēmai Windows, gan Mac (iOS), un programmatūras instalēšanas laikā tas tiek automātiski pievienots saderīgām fotoattēlu apstrādes lietojumprogrammām. Vienlaicīgi var instalēt arī spraudni Print Studio Pro, lai jūs varētu izvēlēties programmatūru atkarībā no vajadzībām.

LEJUPIELĀDĒT

Saderīgie printeri

Izmantojiet visas profesionālā spraudņa Print & Layout priekšrocības ar tālāk norādītajiem profesionālajiem printeriem.

Spraudņa Professional Print and Layout lietošanas uzsākšana

Lai uzsāktu lietošanu, atveiret attēlu (vai vairākus attēlus) programmā Adobe Photoshop, Photoshop Elements vai Lightroom Classic. Ja izmantojat Canon Digital Photo Professional, vienkārši atlasiet attēlus no to mapēm. To var atvērt arī kā atsevišķu programmatūru.

Galvenā ekrāna izkārtojums

Drukājiet ātri ar optimālu kvalitātes līmeni, izmantojot spraudņa Professional Print & Layout ātro, vienmērīgo un precīzo darbplūsmu. Uzlabots lietotāja interfeiss nodrošina modernas funkcijas ar vienkāršiem un efektīviem drukas iestatījumiem, lai jūs visu uzmanību varētu pievērst darbam, savukārt vienkārša un secīga drukāšanas procedūra nodrošina lietošanas ērtības.

Image

1. Viens logs drukāšanas iestatījumiem

Piekļūstiet pamata iestatījumiem, piemēram, printeru, apdrukājamā materiāla veida, vairāku attēlu izkārtojuma, papīra formāta un kvalitātes atlasei, un skatiet detalizētu informāciju, atverot katru cilni.

Image

2. Koriģējiet izkārtojumu

Atlasiet drukāšanu bez apmalēm vai apgrieziet apmales, norādot skaitliskas vērtības vai pārvietojot slīdni.

Image

3. Krāsu pārvaldība

Atlasiet ICC profilus un atveidošanas intensitāti, lai nodrošinātu attēlu ar optimālu atbilstību starp ekrānā un izdrukā redzamo attēlu.

Image

4. Drukājiet

Sagatavojieties fotoattēlus nosūtīt drukāšanai, atlasot eksemplāru skaitu.

Image

5. Ātra atlase

Saglabājiet bieži izmantotos iestatījumus, lai izdrukātu vienā mirklī, vai izvēlieties jaunus iestatījumus.

Panāciet jauna līmeņa fotoattēlu druku

Uzturiet tonalitāti, asumu un precīzu krāsu atveidi ar šo uzticamo un dinamisko programmatūru. Ar iebūvēto DPRAW drukāšanai ar patiesi augstu izšķirtspēju un HDR drukāšanas funkciju izteiksmīgai izgaismojumu atveidei* — tas ir lielisks rīks, lai fotoattēliem piešķirtu vēl labāku izskatu.

*Attiecas tikai uz Canon EOS kamerām.

Image

HDR druka

Parādiet pasauli tā, kā to redzat ar savām acīm, ar RAW formāta attēliem. Professional Print & Layout's HDR Print izmanto RAW formāta attēlu plašo un dinamisko diapazonu, parādot informāciju precīzāk, lai fotoattēli būtu patiesāki. Programmatūras plašās attēlu apstrādes iespējas labi darbojas ar Adobe RGB, lai panāktu attēlus, kas pārspēj citu attēlu apstrādes programmatūru.

Image

DPRAW

Ar DPRAW Print saviem fotoattēliem varat pievienot dziļumu un tekstūru. Izmantojot fokusa informāciju no RAW formāta fotoattēliem, kas saglabāti DPRAW formātā*, Professional Print & Layout var atjaunot asumu, panākot košākus un izteiksmīgākus attēlus, kas izceļas. Pikseļiem ar pareizo fokusu tiek piešķirta lielāka izšķirtspēja, savukārt pikseļi bez pareizā fokusa netiek izcelti. Tas nodrošina vienmērīgu tonalitāti bez trokšņiem, ko parasti veido asuma filtri.

*Canon EOS 5DMKIV un Canon EOS R

Image

ICC profils

Izmantojiet visas imagePROGRAF PRO sērijas iespējas ar ICC profilu. Pateicoties uzlabotam printeru profila dizainam un vienkārši lietojamajai melno punktu kompensācijas funkcijai Black Point Compensation, krāsu atveidi var vēl vairāk uzlabot. Vienkārši atlasiet funkciju Black Point Compensation, lai attēla toni koriģētu tā, ka attēla ICC profila tumšākais punkts atbilst printera ICC profila tumšākajam punktam.

Print Studio Pro

Canon spraudnis Print Studio Pro nodrošina teicamu darbplūsmu — no attēla līdz apstrādātajiem drukas produktiem. Šī unikālā programmatūra ir īpaši paredzēta Canon profesionālajiem printeriem, un tā atvieglo profesionāla izskata izdruku izveidošanu.

Uzziniet vairāk

Image

Jūs varētu interesēt...