RADOŠA DRUKĀŠANA

Pasaule jūsu rokās: papīra rokdarbu izaicinājums

Pārbaudiet savas radošās prasmes un atzīmējiet jums īpaši nozīmīgas pilsētas, izmantojot Canon PIXMA printeri un Creative Park.
Rokdarbniece Paula Milnere (Paula Milner) un viņas vīrs Dans tur papīra modeļus ar japāņu pili un Bigbenu, kas izgatavoti no Canon Creative Park veidnēm.

Kādi unikāli mirkļi ceļojumu laikā jūs ir piepildījuši ar prieku? No prakses ārzemēs un kultūras piedzīvojumiem kopā ar draugiem līdz jautrām ģimenes brīvdienām un vienatnē pavadītu laiku kādā pilsētā — atmiņas par skaistu vietu apmeklējumiem visā pasaulē rada prieku. Tomēr arī tad, kad atgriežaties mājās, varat gūt lielisku pieredzi.

Iespējams, domājat, ka papīra rokdarbi ir paredzēti tikai bērniem, tomēr Canon Creative Park piedāvā virkni sarežģītu projektu, tostarp pasaules ievērojamāko vietu veidnes.

Šīs papīra rokdarbu celtnes ir lieliski piemērotas ballītei vai svinībām par kādas ievērojamas vietas tematiku, kad nepieciešami unikāli rotājumi, vai var būt arī daļa no tematiskas izstādes mājās, atzīmējot nozīmīgu ceļojumu. Laika pavadīšana, griežot un veidojot rokdarbus, ir arī lieliska apzinātības veicināšanas prakse. Apvienojiet to ar tradicionāliem svētkiem savā zemē un vietējo mūziku, aktivitāte var iegūt pilnīgi jaunu dzīvi.

Rokdarbu izaicinājums pāriem

Rokdarbniece Paula Milnere un viņas vīrs Dans, veidojot rokdarbus no Canon Creative Park papīra veidnēm.

Rokdarbniece Paula Milnere un viņas vīrs Dans ir atklājuši, ka kopīga papīra rokdarbu veidošana ir lielisks veids, kā atpūsties.

Profesionālā rokdarbniece Paula Milnere (Paula Milner), kas zināma kā “The Crafty Lass”, un viņas vīrs Dans, kas ir Pirmās formulas inženieris, pieņēma izaicinājumu izveidot savu iecienītāko ikonisko apskates objektu, izmantojot Canon PIXMA TS7450a sērijas printeri. Paula par rokdarbiem interesējas jau kopš bērnības, taču tieši viņu kāzas pastiprināja viņas aizraušanos ar rokdarbu radīšanu. Viņa pavadīja gadu, ar rokām izgatavojot visu pasākumam vajadzīgo — sākot no salvešu turētājiem un karodziņiem līdz simtiem auduma ziedu ejām un galda dekorācijām. Tagad viņa izstrādā audumu dizainu un vada rokdarbu darbnīcas un pasākumus.

“Arī Dans ir ļoti radošs, un, ja viņš pieķeras kādam projektam, viņam tas ļoti patīk,” saka Paula.

“Dzīve var būt tik aizņemta,” Dans piebilst. “Var būt grūti atrast laiku, jo īpaši ar diviem bērniem. Šī rokdarbu aktivitāte sniedz mums iespēju nodarboties tieši ar to.”

Ja vēlaties sevi izaicināt un izveidot savus arhitektūras brīnumus, lasiet tālāk, kas jums nepieciešams, kā arī saņemiet padomus un ieteikumus no Paulas un Dana.

Monitors, kurā redzamas instrukcijas, kā izveidot japāņu pili, izmantojot Canon Creative Park veidni.

Canon Creative Park piedāvā ne tikai papīra rokdarbu projektus, bet arī kartītes ar saliekamiem attēliem, apsveikuma kartītes, kalendārus un sienas dekorus. Katrai veidnei, sākot no vienkāršākajām un beidzot ar sarežģītākām, ir savs instrukciju kopums, lai jūs varētu izveidot skaistu darbu neatkarīgi no savu prasmju līmeņa.

Izvēlieties savu iecienītāko ceļojuma mirkli

Klēpjdatora ekrāns, kurā redzama nīderlandiešu vējdzirnavu veidne, ko var lejupielādēt no Canon Creative Park tīmekļa vietnes.

Paula izvēlējās izgatavot ne tikai Bigbenu, bet arī nīderlandiešu vējdzirnavas, kas atgādina par viņas ceļojumiem. “Es Amsterdamā dzīvoju tikai īsu laiku, bet tas bija pietiekami ilgs laiks, lai atstātu nozīmīgu ietekmi,” viņa atceras. “Man vienkārši patīk viņu kultūra. Arī mana mamma, kad bija jaunāka, dzīvoja Amsterdamā, tāpēc šo vējdzirnavu izgatavošana man bija svarīga.”

Vīrietis tur rokās un apbrīno saliktu Canon Creative Park veidni ar japāņu Nagojas pili.

Dans izaicinājumam izvēlējās vēsturisko Nagojas pili, bet var izvēlēties arī citus Japānas arhitektūras pieminekļus, tostarp Macujamas pili, Macumoto pili, Šuri pili un pat Nacionālā rietumu mākslas muzeja miniatūru versiju.

Paula un Dans izvēlējās atveidot ievērojamas ēkas, ar kurām viņiem bija izveidojies personiska saikne. Paula izvēlējās Londonas Bigbenu un vējdzirnavas, kas attēlo Nīderlandi, jo kādreiz dzīvoja Amsterdamā. “Bigbens šķiet ārkārtīgi anglisks un ikonisks, un nesen aizvedu to apskatīt savu dēlu Frediju, tāpēc man šādas skaistas ēkas kopīga radīšana bija vēl īpašāka. Kad biju to izveidojusi, viņš zināja, kas tas ir, un tas viņam atgādināja mūsu interesanto ekskursijas dienu Londonā,” saka Paula.

Dans izvēlējās japāņu pili, jo bija dzīvojis šajā valstī. Bija sagadījies, ka tas bija laikā, kad Paula dzīvoja Amsterdamā. “Japānai manā sirdī ir īpaša vieta,” viņš paskaidro. “Savas karjeras sākumā man paveicās ar diviem darba komandējumiem uz turieni, un es iemīlēju šīs zemes kultūru un gaisotni,” viņš saka. “Laika pavadīšana, staigājot pa parkiem ķiršu ziedēšanas sezonā, un vēsturisku vietu, piemēram, Ņikko, apmeklēšana, ir atstājušas atmiņas, kas man paliks uz visiem laikiem.”

Izvēlieties savu ievērojamo ēku

Canon Creative Park veidne ar Bigbenu parādās no Canon PIXMA printera.

Bigbens nav vienīgais Londonas ievērojamais objekts, kas pieejams lietotnē Creative Park — pieejama arī Tauera tilta veidne. Kāpēc gan neizvēlēties ziedus vai dzīvniekus, kas raksturīgi kādai vietai, lai ar vienkāršiem rokdarbiem atdzīvinātu izvēlēto valsti?

Jūsu izvēlei pieejams tik daudz bezmaksas veidņu, ka noteikti atradīsiet ievērojamu objektu, kas jums ir nozīmīgs. No Romas Kolizeja un Eifeļa torņa Parīzē līdz Barselonas Sv. Ģimenes baznīcai un Pizas slīpajam tornim — jūsu izvēlei pieejams daudz papīra rokdarbu.

Paula iesaka saistīt veidnes dizaina izvēli ar dzimšanas dienas ballītes idejām, kāzu piemiņas lietām, kāzu svinībām un citiem pasākumiem. “Tā ir lieliska ideja ballītēm. Pat kāzām varat izveidot dažādus nozīmīgus objektus, ko novietot centrālā vietā. Varat iekļaut arī medusmēneša galamērķi. Tā būtu patiešām jauka lieta, ko pāris varētu darīt kopā. Varat iesaistīt arī draugus, lai viņi palīdz,” viņa saka.

Papīra rokdarbi ar ievērojamiem objektiem var būt arī lieliska izvēle aizbraukšanas ballītei, jubilejas nosvinēšanai ar kruīzu vai kāda cilvēka sagaidīšanai mājās no ceļojuma.

Izgrieziet, salociet un izveidojiet

Rokas, kas izmanto lineālu un šķēres, lai izgrieztu daļu no Canon Creative Park veidnes.

Paulai un Danam patika izaicinājums, kas ietvēra ievērojamu objektu izveidošanu. Sarežģītāka dizaina rokdarbu pabeigšana var aizņemt vairākas stundas, un uzmanības koncentrēšana uz uzdevumu var palīdzēt uzlabot garastāvokli, kā arī mazināt stresu un trauksmi.

Rokas, kas izmanto šķēres, lai izgrieztu daļas no Canon Creative Park Bigbena veidnes, kas izdrukāta uz Canon matētā foto papīra.

Paulu pārsteidza Canon matētais foto papīrs. “Drukas kvalitāte bija lieliska,” viņa saka. “Bija neticams detalizētības līmenis. Ja jūs mēģinātu izgatavot šo papīra rokdarbu no parastā papīra, tas noteikti nenoturētu savu formu.”

Kad esat lejupielādējis veidni, pārliecinieties, ka izmantojat pareizo materiālu, piemēram, ieteikto Canon matēto foto papīru, kas gatavajai ēkai var piešķirt pilnīgi citu struktūru.

“Es tiešām ieteiktu izmantot Canon matēto foto papīru,” piebilst Paula, “jo to ir daudz vieglāk salocīt un tas labi notur formu. Es arī noteikti ieteiktu nesteigties ar locīšanu un patiešām pārliecināties, ka malas ir taisnas un kārtīgas, lai, saliekot kopā, varētu viegli, bez spēka pielikšanas iegūt nepieciešamo formu.

Dans piekrīt, ka, darbam atvēlot pietiekami daudz laika, tā veikšana būs patīkamāka, jo īpaši veidojot rokdarbus kopā ar ģimeni un draugiem. “Atliciniet vairāk laika, nekā ieteikts,” viņš saka. “Tas nodrošinās, ka nejutīsiet spiedienu to pabeigt un neradīsies steiga vai kļūdas. Nesteidzieties, un jūs būsiet pārsteigts par iegūto rezultātu.”

Kādēļ gan neizdrukāt instrukcijas un neveikt projektu vairākos vakaros — izaicinot sevi izveidot vislabāko iespējamo ēku un pēc tam redzot, kā tas viss veidojas, patiesi sajutīsiet, ka esat kaut ko sasniedzis.

Parādiet savu rokdarbu

Papīra vējdzirnavas, kas izgatavotas no lietotnes Creative Park veidnes, novietotas līdzās Nīderlandes karogam, nelielam velosipēdam un koka tupelītēm.

Papīra rokdarbi var būt daļa no tematiskas izstādes kopā ar suvenīriem un piemiņas lietām no ceļojuma.

Bigbena papīra modelis, kas novietots uz Lielbritānijas karoga.

Paula uzskata, ka papīra rokdarbu veidošana var būt lielisks veids, kā bērni var apgūt jaunu informāciju par dažādām valstīm un kultūrām. “Es domāju, ka skolas gūtu lielu labumu no šāda veida aktivitātēm,” viņa saka. “Pagājušajā semestrī mana dēla klase veica projektu ar nosaukumu “Mīli savu apkārtni”. Tas bija par Lielbritāniju, Londonu un mūsu ciematu. Bigbena modelis varētu būt brīnišķīgs objekts, no kura bērni varētu mācīties.”

Kad grūtais darbs ir pabeigts un esat izveidojis izdrukāto ceļojuma ievērojamo objektu, ir pienācis laiks apbrīnot savu veikumu. Neatkarīgi no tā, vai savu arhitektūras šedevru plānojat piekārt, piestiprināt pie sienas vai izmantot kā galda dekoru, ir daudz ideju, kā parādīt savu papīra rokdarbu.

“Mums ir vitrīna, kas piepildīts ar grāmatām un piemiņas lietām, tāpēc plānojam tajā ievietot dažas Dana lietas no Japānas, izveidojot tematisku kolekciju,” saka Paula.

Dans un Paula domā, ka šī nodarbe ir lielisks veids citu kultūru izzināšanai, kā arī interesanta radošā aktivitāte. “Vienkārši ir tik daudz, ko mācīties no dažādiem cilvēkiem,” aizrautīgi saka Dans. “Var atrast tik daudz skaistu skatu un skaņu, un katru reizi tas pastiprina sajūtu, ka mēs dzīvojam kopā ļoti īpašā vietā, kas mums ir jāciena un jāsargā.”

Vai radās iedvesma pamēģināt to izdarīt pašam? Pārlūkojiet saturu ar mirkļbirku #MadeWithPixma, lai gūtu vēl citas radošas idejas, un pēc tam dalieties ar saviem pašgatavotajiem pasaules brīnumiem, pievienojot atzīmi @canonemea.

Autors: Lorna Dokerila (Lorna Dockerill)

Saistītie produkti

Saistītie raksti

 • RADOŠA DRUKĀŠANA

  Saules sistēmas izgatavošana

  Veltiet laiku, lai atjaunotu saikni, apgūtu ko jaunu un spēlētos ar Creative Park kosmosa tematikas papīra rokdarbu kolekciju.

 • RADOŠA DRUKĀŠANA

  Ceļojuma dienasgrāmata kā profesionālim

  Pārvērtiet Canon Zoemini S2 brīvdienu momentuzņēmumus personalizētā radošā dienasgrāmatā.

 • DRUKĀŠANA

  Labākie printeri dizaineriem

  Printeri ir svarīgi rīki dizaineriem — mēs palīdzēsim izvēlēties jūsu vajadzībām nepieciešamo modeli.

 • DRUKĀŠANA UN ROKDARBI

  Svarīgi padomi pārdomātu papīra rokdarbu dāvanu veidošanai

  Atklājiet, kā varat izveidot īpašas dāvanas, izmantojot Canon Creative Park un savu PIXMA printeri.