RADOŠA DRUKĀŠANA

Izdekorējiet savas mājas ar vienkārši izgatavojamiem dekoriem

Detalizēta pamācība, kā izdrukāt un izveidot savus mājas dekorus ar Canon PIXMA G6050 printeri.
Canon PIXMA G6050 printeris un Canon magnētiskais fotopapīrs uz galda blakus papīra rokdarbiem, tostarp kustīgajam dekoram ar dinozauriem, vienradža galvai un uzlīmēm ar kaķiem.

Cilvēka mājas ir tur, kur ir viņa sirds, — un tā ir vieta, kur daudzi no mums pavada arvien vairāk laika. Laikapstākļiem kļūstot aukstākiem un naktīm garākām, domas pievēršas ar personisku raksturu piepildītas mājīgas svētnīcas radīšanai. Varat doties uz veikaliem, lai nopirktu īpatnējus rotājumus vai neparastas dekorācijas, ar ko savam mājas interjeram piešķirt personiskāku izskatu, — bet kāpēc gan tos neizveidot pašam?

Pateicoties Creative Park lietojumprogrammā un Creative Park tīmekļa vietnē pieejamajam milzīgajam veidņu klāstam, kā arī Canon bezvadu PIXMA printeru klāsta viedo tehnoloģiju piedāvājumam, varat izveidot savam budžetam draudzīgus aksesuārus mājām. Šajā pamācībā esam izmantojuši printeri Canon PIXMA G6050. Tā ir populāra izvēle mājas birojam, bet to var izmantot arī kā drukāšanas centru visai ģimenei, turklāt tas ir lieliski piemērots, lai veidotu augstas kvalitātes veidnes papīra rokdarbiem.

Creative Park lietojumprogramma un tīmekļa vietne piedāvu praktisku un pievilcīgu dekorāciju klāstu katrai istabai mājās. Kāpēc gan neizdrukāt un nesalocīt fotogrāfiju rāmīti vai neizveidot trauku vai kastīti sīkumiem, lai atbrīvotu plauktu vai palodzi? Varat izrotāt bērnu guļamistabu ar trīsdimensiju vienradža galvu, krāsainu kustīgo dekoru ar dinozauriem vai izdrukāt dzīvnieku augšanas diagrammu, lai sekotu viņu augumam — ir daudz jautru iespēju, kā parādīt savu radošumu.

Papīra vienradža sienas skulptūra bērna guļamistabā.

Drukāšana un rokdarbi ir lielisks veids, kā dekorēt savas mājas ar priekšmetiem, kas jums patīk.

1. Izpētiet dizainus

Printeris PIXMA G6050 un magnētiskais fotopapīrs blakus griešanas paliktnim, kā arī veidnes papīra kustīgā dekora ar dinozauriem izveidei.

Creative Park lietojumprogrammas veidnes ir radošas iedvesmas avots.

Creative Park ir pilns ar mājas dekoru idejām, un varat lejupielādēt vienkārši lietojamo lietojumprogrammu Creative Park no App Store vai Google Play. Viss nepieciešamais ir Canon ID un atbalstīts Canon printeris.

Veidnes lietojumprogrammā ir sakārtotas kategorijās, un intuitīvā uzbūve ļauj vienkārši atrast meklētās sadaļas. Cilnē “Category” (Kategorija) ir atrodama opcija “Room décor” (Istbas dekori), kurā ir augu, virteņu dekorācijas, sienas uzlīmes, plakāti un kustīgie dekori. Creative Park tīmekļa vietnē ir sadaļa “Home and Living” (Māja un dzīvesveids) ar tādām kategorijām kā “Plants” (Augi), “Ornaments/Accessories” (Ornamenti/aksesuāri) un “Hanging decoration” (Piekarināmas dekorācijas). Varat arī izmēģināt meklēšanas rīku, lai atrastu meklēto.

2. Lejupielādējiet veidni

Vīrietis, kas tur rokās tālruni, lai bez vadiem drukātu ar printeri PIXMA G6050.

Kad esat savienojis Creative Park lietojumprogrammu ar savu Canon PIXMA printeri, varat izvēlēties dizainu un drukāt no sava tālruņa.

Kad ir atrasta jūsu vajadzībām atbilstoša veidne, varat noklikšķināt uz zvaigznītes, lai to saglabātu izvēlnē “Featured” (Iecienītie), vai noklikšķināt uz cilnes “Edit” (Rediģēt), lai to lejupielādētu. Lejupielādes procesa laikā jums lūgs izvēlēties arī papīra lielumu. Saglabājiet projektus (saglabātie darbi atrodami izvēlnē “Your Items” (Jūsu darbi)).

Katrai veidnei ir pievienoti skaidri norādījumi, kuriem var sekot ekrānā vai izdrukājot uz papīra.

3. Izvēlieties papīru

Vīrietis ievieto papīru Canon PIXMA G6050 printerī, kas atrodas uz virtuves darba virsmas.

Augstās kvalitātes un izturīgais matētais fotopapīrs vai divpusējais matētais papīrs ir lieliski piemērots rokdarbiem. Bieži vien veidnēm vajag vairāk nekā vienu loksni — jo īpaši sarežģītāka dizaina priekšmetiem. Dažādus rokdarbu materiālus var ievietot Canon PIXMA G6050 aizmugurējā papīra paplātē.

Lai redzētu piedāvājumu, Creative Park lietojumprogrammas cilnē “Category” (Kategorija) apskatiet opciju “Recommendations by paper type” (Ieteikumi pēc papīra veida).

4. Pārbaudiet tintes līmeni un drukājiet

Canon PIXMA G6050 printera uzpildāmā tintes tvertne.

Vienkārši lietojamās pudeles ļauj ērti uzpildīt Canon PIXMA G6050 MegaTank sistēmas tintes tvertnes.

Ja printeri izmantojat pirmo reizi, pārliecinieties, vai tajā ir tinte. Canon MegaTank sistēma, kas ir visiem PIXMA G sērijas printeriem, ir izveidota, lai nodrošinātu iespaidīgu drukāšanas apjomu ar zemām izmaksām uz vienu lappusi, līdz ar to varat būt radošs, neraizējoties par tintes beigšanos. Priekšpusē integrētā tintes tvertne ļauj viegli redzēt, kad ir zems tintes līmenis. Lai uzpildītu tvertni, vienkārši atveriet vāku printera priekšpusē un ievietojiet atbilstošo tintes pudeli spraugā — uzpilde beigsies automātiski, kad tā būs pilna. Varat uzpildīt tintes tvertnes, tiklīdz pamanāt, ka tintes līmenis krītas.

Citiem Canon PIXMA Inkjet printeru veidiem ievietojiet pareizo tintes kasetni iestatīšanas procesa laikā.

Lai lietojumprogrammu Creative Park savienotu ar saderīgu Canon PIXMA printeri, atveriet sadaļu “Main Menu” (Galvenā izvēlne) un sadaļā “Settings” (Iestatījumi) atlasiet opciju “Add Printer” (Pievienot printeri). Kad tintes līmenis ir pārbaudīts un pareizais papīrs ir ielādēts, esat gatavs nospiest pogu “Print” (Drukāt).

5. Izgrieziet un salociet nepieciešamajā veidā

Vīrietis izgriež attēlu ar oranžu dinozauru piekarināmam rotājumam.

Dinozaura dizains ir izdrukāts vairākās spilgtās krāsās. Lai ilgstoši saglabātu spilgtas rokdarbu krāsas, neturiet tās tiešā saulesgaismā.

Vīrietis piestiprina kājas oranžam papīra dinozauram.

Izmantojot griešanas paliktni un šķēres vai Stanley papīra nazi, rūpīgi izgrieziet dažādās detaļas un pēc tam salociet tās atbilstoši norādījumiem.

Šai darba daļai nepieciešams drošs tvēriens un nedaudz pacietības — jo īpaši sarežģītākām veidnēm. Asas šķēres ir piemērotas vienkāršam dizainam, bet sarežģītākiem darbiem ieteicams griešanas paliktnis un Stanley papīra nazis. Skatiet veidnes norādījumus, lai pārliecinātos, ka lokāt papīru pareizajā virzienā.

6. Salīmējiet vai sastipriniet darbu

Persona ar papīra dinozauru rokās blakus Canon PIXMA G6050 printerim.

Dažas veidnes var vienkārši salocīt, bet citām nepieciešama papīra līme.

Ja dekorācija ir jāsalīmē, nevis tikai jāsaloka, jums būs nepieciešama stipra papīra līme. Pirms līmes uzklāšanas salociet un izgludiniet malas, lai darbs izskatītos kārtīgs. Papīra klipši var noderēt, lai nostiprinātu ļipiņas savās vietās, kamēr līme žūst.

7. Atrodiet labāko vietu savās mājās

Vīrietis, kas bērna guļamistabā piekarina kustīgo dekoru ar dinozauriem.

Kad papīra rokdarbu projekts ir pabeigts, varat to visiem parādīt, izstādot savās mājās.

Tagad esat gatavs izkarināt dekorācijas vai novietot tās īpašā vietā savās mājās. Varat izmantot piespraudes, lai dekorācijas piestiprinātu pie griestiem, savukārt vieglākas pie sienas stiprināmas dekorācijas varat pielīmēt ar atkārtoti lietojamo līmlenti. Lai saglabātu spilgtas un skaidras krāsas, nenovietojiet tās spožā saules gaismā.

Vai šis projekts jūs ir iedvesmojis? Ar to nebeidzas mājas dekorēšanas iespējas. Veidojiet kartītes un kalendārus, kā arī izdrukas un plakātus ar izklaidējošo un intuitīvi lietojamo Easy-PhotoPrint Editor lietojumprogrammu, kas ļauj radošumam pilnīgu vaļu, apstrādājot savas mīļākās fotogrāfijas.

Canon PIXMA G6050

Drukāšana ar Canon PIXMA G6050 ir lēta un efektīva. Tas aprīkots ar Canon MegaTank drukāšanas sistēmu — uzpildāmām tintes tvertnēm, ko viegli papildināt, lai ekspluatācija būtu lēta. Drukājot ar fotogrāfiju drukas kvalitāti, ar PIXMA G6050 var izveidot līdz 2200** augstas kvalitātes fotogrāfijas. Canon PIXMA G6050 ir saderīgs ar daudzām radošām Canon lietojumprogrammām, tostarp Creative Park, Canon PRINT lietojumprogrammu un Canon Easy-PhotoPrint Editor lietojumprogrammu. Varat arī izmantot PIXMA Cloud Link, lai drukātu attēlus no mākoņa kontiem, piemēram, Google Photos, Facebook un Instagram.

Autori: Klēra Gillo (Claire Gillo) un Andrea Bola (Andrea Ball)

*Ja jūsu printeris netiek atbalstīts, apskatiet Creative Park tīmekļa vietni.
**Lappušu drukas ražība tiek novērtēta, pamatojoties uz Canon īpašo pārbaudes metodi, izmantojot ISO/IEC 29103 diagrammu un nepārtrauktas drukas simulāciju ar nomaiņas tintes pudelēm pēc sākotnējās iestatīšanas.

Saistīti raksti

 • RADOŠA DRUKĀŠANA

  Galda dekorācijas ar papīra rokdarbiem

  Veidojiet brīnišķīgus galda dekorus par godu visiem notikumiem, izmantojot Creative Park.

 • Pie sienas piekārts dekors — izgatavots no tropisku lapu formām, kas ir izgrieztas no krāsaina papīra rozā un zaļos toņos, un tropu tēmas izdrukām.

  RADOŠA DRUKĀŠANA

  Vienkārši dekori dabas mīļotājiem

  Apvienojiet dabu un dizainu, izveidojot mierpilnas telpas savās mājās.

 • Melnbaltas izdrukas ar bērniem un ģimenēm, kas izkārtotas režģa stilā uz grīdas.

  RADOŠA DRUKĀŠANA

  Svarīgi padomi izdruku izlikšanai apskatei

  Uzziniet, kā pārveidot mājokli ar skaistām galerijas stila ģimenes fotoattēlu izdrukām.

 • Košs zivju dzenis uz cilvēka rokas, un fonā ir redzami augi un zīmējumi.

  DRUKĀŠANA UN ROKDARBI

  Mākslas darbi no papīra

  Mākslinieku Zeku Makloghlinu (Zack McLaughlin) ir iedvesmojusi Canon Creative Park zivju dzeņa veidne.