RADOŠA DRUKĀŠANA

Seši veidi, kā radoši izmantot PIXMA printeri

Atdzīviniet savas mājas, savu stilu un tehniku ar šīm ģimenēm piemērotajām papīra drukāšanas un rokdarbu veidošanas idejām.
Jautrība visiem, izmantojot printeri

Vai domājat, ka jūsu ģimenes printeris ir tikai dokumentiem un fotoattēliem? Padomājiet vēlreiz. Ir vesela pasaule ar radošām idejām, kas gaida, kad tās iedzīvināsiet ar savu Canon PIXMA printeri — no mājās gatavotām pavārgrāmatām un stilīga noformējuma jūsu aparatūrai līdz personalizētam apģērbam un spocīgām Helovīna dekorācijām.

Māksliniece un papīra rokdarbniece Eimija Grēma (Aimee Graham), kas vada papīra ziedu un origami nodarbības, uzskata, ka drukāšanai ir neierobežotas iespējas. “Es jau gadiem strādāju ar produktiem, kas veidoti no papīra, un tā man ir radošā platforma, kurā no nekā varu izveidot kaut ko,” viņa saka. “Tā kā tā ir tik daudzpusīga, to var izmantot, veidojot divdimensiju un trīsdimensiju priekšmetus — viss ir iespējams. Cilvēkiem, kas nav tik radoši, var būt nomācoši radīt kaut ko no nekā. Lietu drukāšana piedāvā platformu, ar kuru sākt, lai būtu kāds pamats.”

Eimija arī uzskata, ka drukāšana un rokdarbi palīdz atraisīt visu cilvēku radošumu, padarot to par lielisku veidu, kā satuvināt ģimeni. “Katrā no mums ir kāda radoša dzirksts, jo kā bērni mēs visi bijām radoši,” viņa saka. “Tas pazūd visu administratīvo un pieaugušo lietu dēļ, kas mums ir jādara, tāpēc radoša darbošanās atkal sniedz jautrību un līdzsvaru. Es domāju, ka tas ir ļoti svarīgi ģimenēm, jo šāda darbošanās tās vieno. Tas vieno vecākus ar bērniem, bet vieno arī pieaugušos ar viņu iekšējo bērnu, un tas ir fantastiski.”

Šeit dalāmies ar mūsu izvēlētām radošām lietām, ko var darīt ar PIXMA printeri, lai atzīmētu Starptautisko drukāšanas dienu 2021. gada 20. oktobrī.

1. Smalki papīra rokdarbi

Neliels koka rāmis, kurā ir trīs krāsaini trīsdimensiju tauriņi, kas izgatavoti no papīra, uzlikts uz koka statīva blakus Canon PIXMA printerim.

“Nav svarīgi, ko gatavojat, ja vien kaut ko gatavojat,” saka Eimija Grēma (Aimee Graham), māksliniece, kas izgatavoja šo brīnišķīgo kastītes veida rāmīti ar taureņiem. Eimija sāka nodarboties ar papīra rokdarbiem, dzīvojot Japānā, un līdztekus meditācijai un jogai tagad izmanto šo mākslas veidu, lai uzlabotu savu garīgo veselību.

Eimija, kura pakalpojumā Instagram veido materiālus ar origami pamācībām, izveidoja trīsdimensiju taureņu tematikas mākslas darbu ar Canon PIXMA TS5350a sērijas printeri, un viņa uzskata, ka savu mājas dekoru drukāšanai var būt terapeitiska iedarbība. “Es domāju, ka papīra rokdarbi ir vēl viens veids, kā mums pašiem veidot veselīgus paradumus,” viņa saka. “Daži cilvēki meditē, daži nodarbojas ar jogu. Es nodarbojos ar abām šīm lietām, bet tagad izmantoju arī savu radošumu, veidojot ikdienas garīgās veselības paradumus.”

Eimija lejupielādēja un izdrukāja trīsdimensiju sienas uzlīmes no Canon Creative Park, ko ietvēra savā taureņu mākslas darba dizainā, kas izstādīts zvanveida stikla cilindrā. Bez maksas lietojamajā tīmekļa vietnē jūsu izvēlei pieejami arī daudzi citi glīti kukaiņi, tostarp mārītes, vaboles un spāres, kuras var izdrukāt, izgriezt, salocīt, salīmēt un salikt kā trīsdimensiju rotaļlietas vai dekorus.

Elegantās taureņu kastītes rāmītim Eimija izdrukāja kontūru veidnes, kuras viņa atrada tiešsaistē, pēc tam izkrāsoja spārnus ar akvareļiem un zīmuļiem, iedvesmai izmantojot Creative Park uzlīmes. Krāsošanas daļa ir tā, kas šos projektus atdzīvina.

“Jūs varat izmantot jebkāda veida krāsošanas piederumus — akvareļus, flomāsterus, zīmuļus — nav svarīgi, ko izvēlaties, jo varat tos lietot kopā dažādos veidos. Krāsas piešķiršana padara visu interesantu.”

2. Uzsāciet spēlēt spēles

Divas meitenes rāda savu radošo veikumu ar papīra futbola spēli.

Atklājiet papīra rokdarbu ģimenes spēles, kuras ir interesanti gan izgatavot, gan spēlēt — gandarījuma sajūta, kad esat pabeidzis papīra rokdarba veidošanu, ir gandrīz tikpat liela kā prieks ar to spēlēties.

Rokdarbu spēles, ko kopā var izgatavot un spēlēt, ir lielisks prieka avots. Ar Canon Creative Park procedūra ir vienkārša un pieejama.

Blogere Fariba Soetana (Fariba Soetan) un viņas ģimene pārveidoja savu māju sporta pasaulē. Mēs palikām pie basketbola un futbola spēlēm daļēji arī tāpēc, ka tās izskatījās patiešām interesantas un, manuprāt, arī sarežģītības līmenis bija labs pirmajam mēģinājumam, lai mēs varētu šo spēli veiksmīgi izgatavot.”

Izmantojot lietotni Creative Park vai lejupielādējot saturu datorā no Creative Park tīmekļa vietnes, varat izvēlēties iemīļotāko dizainu un izdrukāt to tieši ar savu mājas printeri, lai vēlāk to visu saliktu kopā.

Viss jūsu rokdarbnieku komandai nepieciešamais ir šķēres, līme, lineāls, ar ko veidot locījumu līnijas, veca lodīšu pildspalva un spēles instrukcijas. Pēc tam uzsāciet darbu, ņemot vērā griešanas un locīšanas līnijas, kā arī līmēšanas vietas.

3. Mājas dekori

Vīrietis, kurš pie bērnistabas griestiem piekarina ar rokām darinātu trīsdimensiju kustīgo dekoru ar dinozauriem.

“Es vēlos radīt izklaidējošus, personalizētus un ilgtspējīgus darbus, ko cilvēki var izmantot kā aksesuārus savam tēlam vai mājām. “Es arī vēlētos palīdzēt cilvēkiem atraisīt viņu radošumu,” saka Eimija.

Piešķiriet mājām jaunu izskatu, izveidojot savus interjera dekorus ar PIXMA printeri. Pārlūkojiet Creative Park tīmekļa vietni, lai atrastu budžetam draudzīgus aksesuārus, kas uzlabos noskaņu dzīvojamās telpās un bērnu guļamistabās.

“Es papīra rokdarbus veicu dekoratīvos nolūkos, kas paredzēti mājām vai ķermenim, veidojot rotaslietas, kā arī sienas vai galda dekorus,” saka Eimija.

Vienkārši atlasiet sadaļu Home and Living (Mājai un sadzīvei) Creative Park tīmekļa vietnē vai lietotnē, lai izvēlētos, lejupielādētu un izdrukātu savu veidni. No piekārtām kustīgām dekorācijām bērnistabai līdz trīsdimensiju sienas uzlīmēm, dzimšanas dienu karodziņiem, sienu skulptūrām un flīžu uzlīmēm — jūsu mājas varētu iegūt pavisam jaunu elpu.

4. Izdrukājiet savu recepšu grāmatu

Vīrietis un zēns sēž pie virtuves galda, uz kura atrodas printeris un liela mājās gatavota pavārgrāmata, ko ietver drukāti ēdienu attēli

Atraisiet sevī mītošo šefpavāru, izdrukājot savas receptes un izveidojot pavārgrāmatu. Jūs nekad neaizmirsīsit, kā atkal pagatavot savu iecienīto mājas ēdienu, un jums būs arī neticamu ēdienu recepšu krājums, ko nodot draugiem un ģimenei.

Vai jums ir ģimenes recepšu kolekcija, ko prasās ievietot brīnišķīgā grāmatā? Nododiet tālāk savas iecienītākās maltīšu idejas mājās drukātā pavārgrāmatā — papildiniet to ar attēliem, ja jums patīk fotografēt ēdienu.

Londonā dzīvojošā ēdienu un dzērienu fotogrāfe Nataša Alipura-Faridani (Natasha Alipour-Faridani) dalās ar svarīgiem padomiem par to, kā izveidot savu pavārgrāmatu ar fotogrāfijām, izmantojot Canon PIXMA TS3350 sērijas printeri un Canon Easy-PhotoPrint Editor lietotni, kas nodrošina radošas pavārgrāmatas izkārtojuma iespējas.

“Es vēlējos receptes, kas būtu košās krāsās,” saka Nataša. “Ja ēdiens ir plakans, iesaku to fotografēt no augšas. Manos uzņēmumos vienmēr kāda daļa stiepjas ārpus kadra (tā var būt tikai šķīvja maliņa), jo tas pastiprina iespaidu par foto kā daļu no lielāka kopuma.”

Izveidojiet patiesi unikālu grāmatu neatkarīgi no tā, vai tā ir ģimenē mantoto recepšu krājums, dāvana gardēdim vai ceļojumu laikā baudīto ēdienu dienasgrāmata.

5. Svētku jautrība

Uzraksts “Priecīgu Helovīnu!” karājas virs galda, kas rotāts ar Helovīna dekoriem.

“Pakalpojumos Pinterest, YouTube, Instagram, TikTok ir tik daudz cilvēku, kam sekot, — faktiski viņi ir visur,” saka Eimija. “Tagad ir tik daudz vietu, kur smelties iedvesmu, lai izgatavotu kādas lietas.”

“Sezonālās papīra rokdarbu idejas man ir plašas, un tās visas saistītas ar nostalģijas sajūtu,” saka Eimija par jautrām rokdarbu idejām tādiem pasākumiem kā dzimšanas dienas, kāzas, Lieldienas, Helovīns un Ziemassvētki. Cilvēki vienmēr reaģē uz nostalģiskām lietām, un gada svētku laiks ir patiešām svarīgs, jo īpaši pēc pāris pēdējiem gadiem. Tas satuvina cilvēkus.”

Izdrukājiet savu spocīgo izkārtni, papīra ķirbja lampiņu, Helovīna kartītes un raganu maskas no Creative Park lietotnes vai tīmekļa vietnes. Šajā pamācībā par drukājamiem rokdarbiem Helovīnam mēs pastāstām pat to, kā Helovīnā izrotāt nagus ar spocīgiem motīviem, izmantojot mūsu apdrukājamās nagu uzlīmes. Varat arī mēģināt izgatavot papīra galda dekorus vai Helovīna vainagus, lai patiešām iejustos svētku spokainajā garā.

Ja vēlaties iegūt vēl citas papīra rokdarbu idejas, sekojiet mums pakalpojumā Pinterest un dalieties ar saviem darinājumiem sociālajos tīklos, izmantojot mirkļbirku #MadeWithPIXMA.Autors: Lorna Dokerila (Lorna Dockerill)

Saistītie produkti

Saistītie raksti

 • DRUKĀŠANA

  Labākie printeri rokdarbiem

  No ģimenes projektiem līdz profesionālai apstrādei — Canon piedāvā jums perfekti piemērotu printeri.

 • DRUKĀŠANA UN ROKDARBI

  Mākslas darbi no papīra

  Mākslinieku Zeku Makloghlinu (Zack McLaughlin) ir iedvesmojusi Canon Creative Park zivju dzeņa veidne.

 • RADOŠA DRUKĀŠANA

  Drukājiet sarakstus, plānus un mērķus

  Kļūstiet radošs ar Canon PIXMA printeri un uzturiet kārtību un apzinātību visu gadu.

 • RADOŠA DRUKĀŠANA

  Saules sistēmas izgatavošana

  Veltiet laiku, lai atjaunotu saikni, apgūtu ko jaunu un spēlētos ar Creative Park kosmosa tematikas papīra rokdarbu kolekciju.